logo کاقه ارز

پیش بینی قیمت ارز مانا برای تریدرهای این ارز دیجیتال بسیار مهم است. در دنیای امروز که غالبا تعاملات افراد مجازی شده است و همه ما به‌خوبی به رونق رسانه‌های اجتماعی و مجازی واقف هستیم. اکثر افراد روابط اجتماعی و تجاری خود را بر بستر تلفن، لپ‌تاپ و به طور واضح‌تر، در دنیای مجازی انجام می‌دهند. خرید و فروش زمین مجازی از طریق ارزهای مجازی یک مفهوم کاملا جدید است. دسنترالند، یک پلتفرم غیرمتمرکز مجازی است که توسط بلاکچین اتریوم پشتیبانی می‌شود و ارز دیجیتال مانا (MANA) ارز اختصاصی این پلتفرم است.

در دسنترالند، کاربران می‌توانند محتوا و برنامه‌های خود را ایجاد کنند و در آن به کسب تجربه و درآمد بپردازند. در دسنترالند، به هر کاربر یک توکن غیر قابل تعویض (NFT) تعلق می‌گیرد که مالکیت کاربر به بخشی از آن را مشخص می‌کند. کاربران در پلتفرم دسنترالند با استفاده از ارز مانا، می‌توانند بر بستر ERC20 ، کالا و خدمات مدنظر خود را از این سرزمین مجازی شگفت‌انگیز تهیه کنند.

قبل از این‌که به پیش‌بینی قیمت ارز مانا بپردازیم، خوب است که تمامی مفاهیم حائز اهمیت این حوزه را باهم مرور کنیم. در ادامه این مقاله با کافه ارز باشید تا هر آن چه نیاز است در رابطه با ارز مانا و پیش بینی قیمت آن بدانید را مرور کنیم.

دسنترالند چیست و چگونه کار می‌کند؟

دسنترالند چیست و چگونه کار می‌کند؟

برای آن که بتوانیم درک درستی از  پیش‌بینی قیمت ارز مانا داشته باشیم، نیاز است تا با دسنترالند و چگونگی کارکرد آن به‌خوبی آشنا شویم. دسنترالند یک سرزمین مجازی است که بر اساس بلاکچین اتریوم، ایجاد شده است. این سرزمین مجازی شرایطی را برای کاربران فراهم می‌کند تا به‌راحتی در آن بتوانند برنامه‌های واقعیت مجازی را از طریق دسنترالند ایجاد کرده و از آن‌ها کسب درآمد کنند.

کاربران دسنترالند می‌توانند مسئولیت محیط و برنامه‌هایی را که در سرزمین خود ایجاد می‌کنند، بر عهده بگیرند. درواقع کاربران در دسنترالند می‌توانند قطعه زمینی را در این سرزمین مجازی خریداری کرده و در آن بازارها و برنامه‌های کاربردی خود را ساخته و مدیریت کنند. حساب رسمی رسانه‌های اجتماعی این پلتفرم، دیدگاه‌های خود را با رویدادهای آینده به‌روز نگه می‌دارد.

داده‌های جامع مرتبط با هر معامله انجام شده در دسنترالند، در بلاکچین ثبت می‌شود و از این‌رو اطلاعات این پلتفرم واقعیت مجازی امن و مطمئن است. پلتفرم دسنترالند از طریق Decentraland DAO، یک سازمان مستقل غیرمتمرکز، اداره می‌شود. همچنین دسنترالند شامل یک توکن بومی به نام مانا (Mana) و همچنین زمین مجازی (Land) و املاک مجازی (State) دارد که در این مقاله برای آشنایی هرچه بیشتر، به طور اختصاصی به پیش بینی قیمت ارز مانا پرداخته شده است.

توکن مانا نقش منحصربه‌فردی در تجهیز اقتصاد دسنترالند دارد. تمام فضای مجازی در دسنترالند از قطعات زمین مجازی زمین (Land) تشکیل شده که توسط ارز مانا به کاربرها اجازه ایجاد خرید هرگونه کالا و خدمات را می‌دهد؛ بنابراین میزان اهمیت پیش‌بینی قیمت ارز مانا مشخص است. همچنین خوب است بدانید که در دسنترالند قطعات زمین (Land) که مستقیما در مجاورت یکدیگر قرار دارند را می‌توان در املاک (State) ادغام کرد.

ارز مانا چیست؟

ارز مانا یکی از بخش‌های مهم در سرزمین مجازی دسنترالند است. تمام دارایی‌ها و قطعات زمین در این پلتفرم را می‌توان با ارز مانا خریداری کرد. پیش‌بینی قیمت ارز مانا نیز به همین دلیل است که بسیار حائز اهمیت است. در بازار نوسانی ارزهای دیجیتال و برای فعالیت در این سرزمین مجازی شگفت‌انگیز، باید بر پیش‌بینی قیمت ارز مانا مسلط بود.

پیش بینی قیمت ارز مانا

پروژه دسنترالند به طور خاص برای جذب نوجوانان و بزرگسالان جوانی طراحی شده است که بیشتر به دنبال ارتباطات انسانی عمیق‌تر بر اساس معاشرت‌ها هستند تا جستجوی گنج در بازی‌ها. در ژانویه 2022، دسنترالند قدمی فراتر باهدف پذیرش میزبان‌های بیشتر برداشت. دسنترالند به پوشش مجازی کامل مسابقات تنیس اوپن استرالیا در 17 ژانویه پرداخت و متاورس و واقعیت را در هم آمیخت.

به‌طورکلی کاربران می‌توانند در دسنترالند ساختارهای مجازی مانند کازینو، گالری‌های هنری، سالن‌های کنسرت، پارک‌ها و غیره را ایجاد کرده و از بازیکنان دیگر برای بازدید آن‌ها هزینه دریافت کنند. خوب است بدانید که این بسته‌ها به طور دائم متعلق به اعضای جامعه هستند و با استفاده از ارز مانا خریداری می‌شوند.

مالکیت زمین در دسنترالند، یک NFT است که در بلاکچین اتریوم با استفاده از استانداردهای ERC-721 ثبت شده است. از این‌رو قابلیت انتقال و امنیت، به‌عنوان ویژگی‌های برجسته دسنترالند به شمار می‌روند. در ادامه مقاله با ما باشید تا با تحلیل فنی و مسائل مربوط به پیش بینی قیمت ارز مانا به طور کامل آشنا شوید.

تحلیل فنی ارز مانا از ابتدا تا به امروز

طبق آخرین اخبار و توصیه‌های سرمایه‌گذاری، کارشناسان و تحلیلگران ارزهای دیجیتال اظهار داشتند که ارزهای دیجیتال، آن‌چنان رشد مثبتی را از خود نشان نداده و کاربران را ناامید کرده‌اند. اگرچه تغییر و تحولاتی در فناوری بلاکچین رخ‌داده است، اما این دارایی نیز نوسانات بسیاری را شامل می‌شود.

ارز مانا یکی از ارزهای دیجیتال شگفت‌انگیز است که به‌تازگی دارای رشد بسیاری نیز بوده است. برای آن که به‌درستی به‌پیش بینی قیمت ارز مانا بپردازیم لازم است تا تاریخچه‌ای مختصر از آن را بدانیم. ارز مانا در ابتدای زمان عرضه خود، یعنی دسامبر 2017 دارای قیمتی حدود 0.024 دلار بود. باگذشت زمان قیمت آن افزایش یافت و از مرز 0.24 دلار عبور کرد. اما در ادامه قیمت ارز مانا رشد و تحرکات گسترده‌ای را نشان نداد و تا ابتدای سال جاری در محدوده قیمتی مشابه دیگر ارزهای دیجتال، به تجارت ادامه داد.

سپس گویی با نیروی موج سونامی، راه خود را از میان بسیاری از همتایان دیگر باز کرد. در واقع از دسامبر 2020 رشد ارز مانا شدت یافت، قیمت آن به حدود 0.80 دلار رسید. تا آوریل 2021، ارز مانا به همین روند ادامه داد و به بالاترین قیمت خود یعنی، 1.56 دلار رسید. بااین‌حال، پس از رسیدن به بالاترین حد قیمت، ارز مانا به روند نزولی خود ادامه داد و قیمت آن به زیر 0.65 دلار سقوط کرد.

این روند تا پایان اکتبر ادامه داشت و سپس افزایش شدیدی را به نمایش گذاشت که قیمت ارز مانا را به بالای 3.5 دلار رساند. پس از آن، ارز مانا با روند صعودی قابل‌توجهی به تجارت خود ادامه داد. در نوامبر گذشته، دسنترالند رکورد جدیدی را با 5.90 دلار ثبت کرد.

به‌طور کلی قیمت‌های ارز دیجیتال، منعکس‌کننده نوسانات بسیاری بوده‌اند و ریسک بالایی در معاملات کریپتو، در دوره‌های نوسان وجود دارد. توصیه ما به معامله‌گران این است که همیشه تحقیقات گسترده‌ای را دراین زمینه انجام دهند و قبل از انجام معامله به پیش‌بینی قیمت ارز مانا بپردازند. خوب است بدانید که درست مانند بسیاری از ارزهای دیجیتال، ارز مانا را نیز می‌توان از طریق صرافی‌های ارزهای دیجیتال مانند بایننس (Binance) و Huobi Global و همچنین کافه ارز خریداری کرد.

پیش‌بینی قیمت ارز مانا

پیش‌بینی قیمت ارز مانا

حال که با مفاهیم اولیه و مهم دسنترالند و ارز مانا آشنا شدید نوبت به مهم‌ترین مسئله، یعنی پیش‌بینی قیمت ارز مانا می‌رسد. قیمت فعلی ارز مانا چیزی معادل  ارزش 2.940 دلار است. تجزیه‌و تحلیل قیمت ارز مانا و پیش بینی آن، از دیدگاه کارشناسان مختلف را می‌توان به‌صورت زیر مشاهده کرد:

  1. بر اساس پیش‌بینی‌های Wallet Investor، یک افزایش قیمت بلندمدت برای قیمت ارز مانا انتظار می‌رود. پیش‌بینی قیمت برای سال 2027، 15.23 دلار است. انتظار می‌رود با سرمایه‌گذاری 5 ساله، درآمد شما حدود +368.1٪ باشد که آن را به یک سرمایه‌گذاری سودآور تبدیل خواهد کد.

2.پیش‌بینی قیمت ارز مانا توسط کارشناسان Trading Beasts تا ابتدای فوریه 2022 ، 3.39023 دلار تخمین زده شده است. حداکثر قیمت معاملاتی مورد انتظار 3.43703 دلار و حداقل قیمت معاملاتی ارز مانا  2.33718 دلار پیش‌بینی‌شده است. پیش‌بینی قیمت ارز مانا برای پایان سال 2022، 3.45688 دلار است.

  1. طبق بررسی‌های Long Forecast جهت پیش‌بینی قیمت ارز مانا، قیمت این ارز دیجیتال ممکن است در پنج سال آینده سه برابر شود. ارز مانا باید قیمتی شفاف در حدود 8 تا 9 دلار داشته باشد که آن را به یک سرمایه‌گذاری خوب بلندمدت تبدیل می‌کند.
  2. بر اساس پیش‌بینی قیمت ارز مانا توسط Tech News Leader، این ارز به روند صعودی فوق‌العاده خود ادامه خواهد داد و به‌شدت در نوسان باقی می‌ماند. انتظار می‌رود حداکثر قیمت برای سال 2022 حدود 5.58 دلار باشد. اگر این روند صعودی ادامه یابد، قیمت می‌تواند به 16.63 دلار در سال 2025 برسد.
  3. GOV Capital نیز به‌پیش بینی قیمت ارز مانا پرداخته است. این نهاد، قیمت ارز مانا را تا پایان سال 2022 به بالای 4.54 دلار، تا پایان سال 2023 به 6.502 دلار و تا پایان سال 2026 به 12.82 دلار پیش‌بینی کرده است که ارز مانا را به سرمایه‌گذاری خوبی در آینده تبدیل خواهد کرد.

پیش‌بینی قیمت ارز مانا در سال های 2022-2026

پیش‌بینی قیمت ارز مانا در سال‌های 2022-2026

نمودار بالا پیش‌بینی قیمت ارز مانا را در سال‌های 2022 تا 2026 را به‌خوبی نشان می‌دهد. با غلبه بر همه موانع، ارز مانا قرار است معیاری برای عملکرد خود داشته باشد و جامعه سرمایه‌گذاران بزرگی را جذب کند که از نظر رشد کلی، فراتر از همه انتظارات است. پیش‌بینی قیمت ارز مانا برای سال‌های آینده به شرح زیر است:

پیش‌بینی قیمت ارز مانا در سال 2022

در سال 2022 با توجه‌ به روند رشد و قیمت فعلی، کاربران باید همراه با قیمت‌های فعلی بازار کریپتو سرمایه‌گذاری کنند تا در آینده سود قابل‌توجهی کسب کنند. ازاین‌رو، سرمایه‌گذاری در سطح قیمت فعلی ممکن است در کوتاه‌مدت، بازده قابل‌توجهی را برای معامله گران به همراه داشته باشد؛ بنابراین آن‌ها می‌توانند تصمیم بگیرند که آیا باید روی ارز مانا سرمایه‌گذاری کنند یا آن را بفروشند.

قیمت ارز مانا تا سال 2022 به 5.1 دلار خواهد رسید و همچنین می‌تواند تا ماه دسامبر به 5.8 دلار افزایش یابد. تحلیلگران بازار، پیش‌بینی می‌کنند که ارز مانا تا پایان سال آینده حدود 8 دلار معامله خواهد شد که 279 درصد بیشتر از قیمت فعلی، در زمان نگارش این مقاله است.

پیش‌بینی قیمت ارز مانا در سال 2023

امروزه ارز مانا یک شبکه سریع و قابل‌اعتماد ایجاد کرده است. بر اساس پیش‌بینی‌های انجام شده، قیمت ارز مانا در سال 2023، تا قیمت بسیار بالایی معادل 6.7 دلار، افزایش خواهد یافت.

پیش‌بینی قیمت ارز مانا در سال 2024

پیش‌بینی‌هایی وجود دارد که نشان می‌دهد در سال 2014  ممکن است قیمت ارز مانا به 8 دلار در بازار کریپتو برسد.

پیش‌بینی قیمت ارز مانا در سال 2025

طبق پیش‌بینی‌ها قیمت ارز مانا در سال 2025، ممکن است پس از غلبه بر سطح مقاومت روانی به‌عنوان قیمت بلندمدت، به  10 دلار برسد.

پیش‌بینی قیمت ارز مانا در سال 2026

اگر تمامی بازارها در وضعیت مساعد باشند، در سال 2026 ، ارز مانا تمام موانع را خواهد شکست، عملکرد پرشوری را از خود نشان خواهد داد و به اوج خود می رسد. باتوجه‌به پیش‌بینی قیمت ارز مانا در آینده، طبق روند رشد قیمت و داده‌های تاریخی، قیمت ارز مانا ممکن است به‌راحتی تا پایان سال 2026 به 12.5 دلار برسد.

سخن پایانی

در این مقاله سعی کردیم تا تمامی مفاهیم مرتبط با سرزمین مجازی دسنترالند و ارز مانا را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. همچنین در انتهای مقاله به ارائه پیش‌بینی قیمت ارز مانا توسط تحلیلگران و کارشناسان فعال در این حوزه پرداختیم. امیدواریم مطالب گفته شده در این مقاله برای شما سودمند و مفید واقع شده باشد.

نظر شما درباره پیش بینی قیمت ارز مانا چیست؟ آینده مانا (MANA) را چطور پیش بینی می‌کنید؟ اگر شما هم قصد خرید و فروش ارزهای دیجیتال همچون خرید ارز دیجیتال مانا را دارید می‌توانید با مراجعه به قسمت خرید و فروش اتوماتیک ارزهای دیجیتال در وب‌سایت کافه ارز، به راحتی و طی چند مرحله ساده، خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید. همچنین شما می‌توانید قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال و همچنین نمودار و تغییرات ۲۴ ساعته ارزها را در کافه ارز مشاهده کنید.

4.4/5 - (20 امتیاز)
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.