logo کاقه ارز

افزایش تمایل خریداران در بازار رمز ارزها به پول با ثبات (Stablecoin)، همکاری‌های جدید و بهبود وضعیت بازار از روند صعودی جدید و افزایش قیمت ترا (Terra) پشتیبانی می‌کند. اخبار ارز دیجیتال نشان می‌دهد که در حالی که قیمت بیت کوین در محدوده قیمتی ۳۱۰۰۰ دلار تا ۳۶۰۰۰ دلار گیر افتاده، قیمت آلت کوین‌ها همچنان در حال افزایش است.

محدود قابل پیش‌بینی که به نظر می‌رسد به ارز دیجیتال لونا (ترا) کمک می کند، یک پروتکل بلاک چین است که تخصص آن در استیبل کوین‌هایی مانند TerraUSD (UST) برای ایجاد یک سیستم پرداخت بین‌المللی با قیمت ثابت است.

افزایش قیمت ترا

نگاهی سریع در توییتر این پروژه، نشان می‌دهد که تیم سازنده لونا حسابی مشغول بوده‌اند؛ چون ماه ژوئن پر از ارتقای پروتکل‌ها و همکاری‌های جدید و ادغام با پلتفرم‌های مختلف بوده است. برخی از توسعه‌های اصلی در اکوسیستم ترا شامل راه‌اندازی Mirror V2، اضافه شدن فرصت‌های استخراج ترا در Dfyn و لیست شدن لونا در صرافی Crypto.com است.

حمایت از سوی لابراتوارهای Terraform

افزایش قیمت ترا در ۷ جولای ، پس از آن‌که لابراتوارهای Terraform، کمپانی حامی بلاک چین ترا، از ۵۰ میلیون Terra SDT به ارزش تقریبی ۷۰ میلیون UST از صندوق تثبیت TFL برای سرمایه‌گذاری روی صندوق بازدهی پروتکل Anchor استفاده کرد.

این اقدام در جهت فراهم کردن زمان کافی برای معرفی انواع بیشتری از بهبودهای موازی و پایدار پروتکل که در هفته‌های آینده به عنوان بخشی از Anchor 2 عرضه می‌شوند، انجام شد. این حرکت همچنین به رشد ۲۰ درصدی قیمت لونا در پروتکل Anchor کمک خواهد کرد.

افزایش تقاضا برای پول های ثابت پس از همکاری های جدید

یکی دیگر از منابع احتمالی برای افزایش قیمت ترا و حرکت صعودی آن، پس از آن بود که تیم سازنده اعلام کرد که یک همکاری کامل با پروتکل هارمونی (ONE) ایجاد کرده که امکان مهاجرت از UST اکوسیستم هارمونی را فراهم می‌کند. این همکاری بر رشد تقاضا برای استیبل کوین‌های قابل اعتماد و امن که امکان اجرا در شبکه‌های مختلف بلاک چین جهت کمک به اجرای عملیات و تسهیل توسعه اکوسیستم را دارند، تاثیر گذاشت.

داده‌های به دست آمده از معتبرترین تحلیل ارزهای دیجیتال نشان می‌داد که یک حرکت صعودی در ۳ جولای برای ترا اتفاق خواهد افتاد. در برنامه‌های مختلف یک مقایسه الگوریتمی از شرایط گذشته و حال بازار این ارز انجام می‌شود که اطلاعات آن از ترکیب داده‌های حاصل از رویکرد به بازار، حجم معاملات، تغییرات اخیر قیمت و فعالیت‌های توییتری، به دست آمده است.

افزایش قیمت ترا

همان‌طور که در نمودار بالا مشاهده می‌شود، امتیاز لونا در ۳ جولای در ناحیه سبز شروع به افزایش کرده و یک افزایش امتیاز تا ۷۵ در ۴ جولای، حدود ۳۵ ساعت پیش از آن‌که افزایش قیمت ترا طی دو روز بعدی تا ۳۶ درصد بالا رود، ثبت کرده است. افزایش تقاضا برای استفاده از اکوسیستم ترا یک نمونه جدید از رشد اهمیت استیبل کوین‌ها در اکوسیستم وسیع ارزهای دیجیتال است؛ رویکردی که با ورود شرکای جدید در فضای کریپتوکارنسی، به رشد قدرتمند خود ادامه خواهد داد.

اگر شما هم قصد خرید و فروش ارزهای دیجیتال را دارید می‌توانید با مراجعه به قسمت خرید و فروش اتوماتیک ارزهای دیجیتال در وب‌سایت کافه ارز، به راحتی و طی چند مرحله ساده، خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید. همچنین شما می‌توانید قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال و همچنین نمودار و تغییرات ۲۴ ساعته ارزها را در کافه ارز مشاهده کنید.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.