PIT The یک “پلتفرم تجاری رمزنگاری تجاری درجه یک” است. که توسط Blockchain در تابستان سال 2019 پس از یک سال توسعه مخفی کاری توسط تیمی که شامل اعضای NYSE ، TD Ameritrade و Google است. راه اندازی شده است. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

The PIT

بلاکچین در ژوئیه سال 2019 مبادله ارز cryptocurrency را با نام PIT اعلام کرد. از همان ابتدا این ستاره با ستاره سازی همراه بود. فیلم مقدماتی که خبر از آغاز بورس را داده بود ویلیام شاتنر بود. این مبادله همچنین با همکاری متخصصان NYSE TD Ameritrade، گلدمن ساکس، UBS، گوگل، کارگزاران تعاملی و Revolut توسعه داده شد. بلاکچین با حمایت این شرکای سطح بالا، ادعا می کند که PIT سریعترین ارز رمزنگاری امروز در جهان است. 

Blockchain همچنین تجارت رمزنگاری خود را برای سرمایه گذاران نهادی و نهادی به طور یکسان طراحی کرده است.  این یک “پلت فرم معاملاتی رمزنگاری درجه بندی نهادی” است. به این معنی که به اندازه کافی مناسب برای سرمایه گذاران نهادی است. اما همچنین مناسب برای سرمایه گذاران خرده فروشی معمولی است.
خوب، بنظر می رسد که PIT سریعترین ارز مبادله رمزنگاری در جهان است. زیرا Blockchain ادعا می کند کاربران می توانند 40 میکروثانیه را خریداری کنند.

The PIT

این بدان معناست که هر معامله گر رمزنگاری می تواند میلیون ها سفارش در هر ثانیه انجام دهد. این سکو توسط معمار ارشد سابق بورس اوراق بهادار نیویورک طراحی شده است. همچنین در Equinix LD4، یک مرکز داده برتر تجارت با تأخیر کم قرار دارد. PIT موتور تطبیق خود را “عطارد” می نامد. هیچ موتور تطبیقی ​​دیگری نمی تواند سریعتر از معاملات PIT’s Mercury پردازش کند.
یکی دیگر از ویژگی های خوب با PIT، ادغام آن با کیف پول محبوب Blockchain است. معامله گران می توانند با اتصال یک کیف پول Blockchain به PIT، سریعاً ارزهای رمزپایه را از محل مبادله به محل ذخیره امن خود منتقل کنند.

نقدینگی قوی The PIT


The PIT همچنین در مورد نقدینگی خود اختلاف زیادی می کند. برای تأمین نقدینگی قوی ، Blockchain با “سازندگان بازار جهانی” همکاری کرده است. تا معامله گران بتوانند در هر زمان بین هر جفت تجاری معامله کنند.  امروزه، 26 جفت تجاری در بورس ذکر شده است. که شامل جفت های فیات به کریپتو و رمزنگاری به رمزنگاری می شود.
PIT دارای قدرت زیادی است که در زیر کاپوت قرار دارد. اما UI برای هر کسی ساده و کارآمد است. معامله گران پیشرفته می توانند داشبورد را برای پاسخگویی به نیازهای منحصر به فرد خود، سفارشی کنند. در حالی که معامله گران مبتدی یک بستر در دسترس و با کاربرد آسان متناسب با نیاز خود پیدا می کنند.

ویژگی های اصلی The PIT

ویژگی های اصلی The PIT شامل موارد زیر است:

سریعترین موتور تطبیق: PIT ادعا می کند که سریعترین موتور تطبیق صنعت را دارد و ما دلیل کمی برای تردید در این ادعا می بینیم. معامله گران می توانند هر ثانیه میلیونها سفارش سفارش دهند و هر تجارت در 40 میکرو ثانیه انجام شود.

26 جفت معاملات: در زمان راه اندازی، PIT از 26 جفت تجاری پشتیبانی می کند. PIT خوش بینانه این را “منطقه Goldilocks” از جفت معاملات می نامد. خیلی کم نیست و خیلی هم نیست: فقط عدد مناسب است.
امنیت درجه نظامی: PIT ادعا می کند امنیت درجه نظامی مناسب برای موسساتی که خواهان حداکثر محافظت هستند، ارائه می دهد.


پشتیبانی شبکه جهانی بانکداری خوب: PIT به لطف اتصال مستقیم به شبکه بانکی جهانی، تعدادی گزینه آسان برای سپرده گذاری ارائه می دهد. شما به راحتی می توانید USD ، EUR و GBP را از طریق انتقال بانکی واریز کنید.  سپرده های رمزپایه نیز در BTC ، ETH ، USDT و PAX موجود است.

یکپارچه سازی Blockchain Wallet: The PIT یکپارچه با استفاده از API جدید Blockchain Connect با Blockchain Wallet، نرم افزار محبوب کیف پول رمزنگاری ساخته شده توسط Blockchain، یکپارچه می شود. هرگونه وجهی که در حساب شما در PIT نگهداری می شود می تواند فوراً به کیف پول Blockchain شما منتقل شود تا شما را در بازداشت کامل کلیدهای خصوصی خود برگرداند.

The PIT ارزها و جفت ها

The PIT در زمان عرضه 26 جفت تجاری ارائه می دهد. آنها این “منطقه گلدیلوکس” را از جفت معاملات می نامند، زیرا تعداد مناسب جفت ها فقط وجود دارد. جفت های USD (BTC / USD ، ETH / USD ، BCH / USD ، LTC / USD ، PAX / USD ، USDT / USD و XLM / USD) ، جفت های EUR (BTC / EUR ، ETH / EUR ، BCH / EUR ، LTC / EUR ،

USDT / EUR ، PAX / EUR و XLM / EUR) ، جفت های GBP (BTC / GBP)، جفت های BTC (ETH / BTC ، LTC / BTC ، BCH / BTC و XLM / BTC) ، جفت های ETH ( جفت های BCH / ETH و LTC / ETH) ، جفت های USDT (BTC / USDT ، ETH / USDT ، BCH / USDT ، و LTC / USDT) ، و جفت های PAX (BTC / PAX ، ETH / PAX ، BCH / PAX ، LTC / PAX ، و XLM / PAX).

The PIT روشهای سپرده گذاری و برداشت را پشتیبانی کرد

The PIT سپرده های ارزی فیات را از طریق نقل و انتقال بانکی در USD ، GBP و EUR پشتیبانی می کند. همچنین می توانید هر یک از ارزهای رمزنگاری شده پشتیبانی شده را روی سیستم عامل، از جمله BTC ، ETH ، USDT و PAX واریز کنید.


فرآیند ثبت نام و ورود به سیستم The PIT

The PIT کاربران از 200+ کشور جهان را می پذیرد. تا زمانی که شما در یک کشور تحریم شده (مانند کره شمالی) نباشید. نباید مشکلی برای ثبت نام در The PIT داشته باشید. فرایند ثبت نام ساده و شبیه به هر تبادل رمزنگاری دیگر است. می توانید ثبت نام را در 3 دقیقه انجام دهید و بلافاصله وجوه را واریز کنید.

The PIT

روش های پرداخت

پس از تکمیل تأیید، می توانید حساب خود را با رمزنگاری (BTC ، ETH ، PAX یا USDT)، انتقال سیم (USD از طریق ایالات متحده یا بانک خارجی) یا SEPA (برای سپرده های یورو) تأمین کنید.
برای ایجاد واریز، روی سپرده اکنون در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید. اگر تأیید صحت 2FA را کامل نکرده اید ، باید در این مرحله این کار را انجام دهید.

برداشت

شما می توانید با استفاده از انتقال سیم (هزینه 10 دلاری)، SEPA (رایگان) یا رمزنگاری (رایگان با هزینه استاندارد شبکه) پول را در هر نقطه برداشت کنید.

سرویس مشتری PIT

PIT دارای یک مرکز پشتیبانی است که می توانید از طریق فرم آنلاین با آن تماس بگیرید. فقط کافی است یک درخواست را ارسال کنید و طی 1-2 روز کاری پاسخ دهید. به طور کلی، خدمات مشتری PIT به صورت آنلاین خوب بررسی می شود.

احراز هویت دو عامل

PIT شما را مجبور می کند تأیید هویت دو عاملی (2FA) را با استفاده از برنامه Google Authenticator تنظیم کنید. قبل از اینکه بتوانید واریز کنید، 2FA در PIT اجباری است.
بعد از پیکربندی برنامه روی دستگاه تلفن همراه، می توانید یک کد عبور ایجاد کنید که هر 30 ثانیه تغییر می کند. هر بار که بخواهید وارد حساب خود شوید یا وجوه را پس بگیرید، باید این کد را وارد کنید.


در مرحله بعد، باید تأیید KYC / AML را تکمیل کنید. برای تجارت در PIT، همه کاربران باید حداقل Silver Tier KYC باشند. شما باید یک نام قانونی، ایمیل تأیید شده، تاریخ تولد و آدرس ارائه دهید.
برای به روزرسانی در تأیید صحت KYC Gold Tier، باید یک عکس از شناسه عکس منتشر شده از دولت را به همراه عکسی از خود تهیه کنید. تأیید صحت KYC طلایی، مقادیر تجاری بالاتر و ویژگی های بیشتری را امکان پذیر می کند.

معاملات PIT

The PIT در مقایسه با سایر مبادلات مهم، رابط تجاری منحصر به فردی را ارائه می دهد. به جای متن کوچک و نمودارهای سنگین مبادلات دیگر، The PIT طراحی منحصر به فرد خود را دارد. از رنگها برای نشان دادن حرکات بازار استفاده می کند. صفحه اصلی معاملات نمودار نمودار حرکت قیمت بیت کوین را نشان می دهد. در ضمن می توانید کتاب سفارش، پنجره خرید / فروش و لیستی از مقالات خبری اخیر درباره بیت کوین را در پایین مشاهده کنید. این رابط کاربری خوبی طراحی شده است. و می توانید بگویید که این بستر اختصاصی ساخته شده از زمین است تا با سایر مبادلات متفاوت باشد.

مشکلات امنیتی و خرابی The PIT

PIT در ماه ژوئیه سال 2019 راه اندازی شد. تا کنون، بادبان صاف برای مبادله رمزنگاری “امنیتی درجه نظامی” انجام شده است. PIT هیچ نقض امنیتی و افشای اطلاعاتی عمومی نداشته و همچنین مبادله ای برای مدت زمان قابل توجهی کاهش یافته است.

کلمه نهایی

PIT یک تبادل جدید با نگرش تند و زننده است. این سیستم از سطح زمین به عنوان یک بستر اختصاصی ساخته شده است ، به همین دلیل امروزه متفاوت از سایر مبادلات موجود در اینترنت است. این همچنین سریعترین مبادله در بازار امروز است و به معامله گران این امکان را می دهد که هر ثانیه میلیون ها دلار معاملات را انجام دهند.
از نظر فنی، PIT پس از راه اندازی در ماه جولای هنوز در حالت بتا (از اکتبر 2019) است.

 با این حال، مبادله عملکرد خوبی دارد. به لطف همکاری PIT با استخر نقدینگی، نقدینگی مشکلی برای این سیستم عامل در میان 26 جفت قابل تجارت نیست.
اگر به دنبال تبادل سریع، ایمن و بسیار تنظیم شده در 200+ کشور در سراسر جهان هستید، PIT یکی از بهترین گزینه های خارج از کشور است که توسط تیم در Blockchain با همکاری برخی از ذهن های پیشرو در این کشور تهیه شده است.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *