logo کاقه ارز

سرویس بزرگ کیف پول اتر و پسوند مرورگر، MetaMask نسخه جدیدی را منتشر کرده است. که شامل کنترل حریم خصوصی پیشرفته است.
MetaMask کیف پول محبوب و افزونه مرورگر اتر (ETH)، به تازگی یک نسخه جدید برنامه جدید را منتشر کرده است.
MetaMask با اعلام این خبر در تاریخ 2 ژوئیه، توضیح داد که بروزرسانی جدید، MetaMask نسخه 8 تعدادی از ویژگی های جدید مانند کنترل حریم خصوصی پیشرفته و یک سیستم ورود به سیستم حساب جدید را ارائه می دهد. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

کاربران MetaMask اکنون می توانند برای محافظت از حریم خصوصی، بین چندین حساب تغییر دهند

ویژگی جدید “کنترل حریم خصوصی بی نظیر” است. متا ماسک در محافظت از اطلاعات کاربر خصوصی در حین اتصال برنامه به یک وب سایت خاص متمرکز شده است. به همین ترتیب، MetaMask V8 به کاربران پیشنهاد می کند یک یا چند حساب برای یک وب سایت خاص انتخاب کنند. یا حتی یک حساب کاربری جدید به طور خاص برای آن وب سایت ایجاد کنند.
متا ماسك با مخالفت با تكنولوژي با ساير برنامه هاي كيف پول گفت: “شما تصميم مي گيريد كه هر سايت به چه مواردي دسترسي دارد.” این شرکت معتقد است که اکثر کیف پول های آنلاین رمزپایه در بازار با ارائه یک حساب کاربری در معرض افشای اطلاعات خصوصی قرار دارند.

MetaMask
"امروزه بیشتر کیف پول ها یا یک حساب واحد را مدیریت می کنند یا حساب جاری کاربر فعلی را که در حال حاضر انتخاب شده است در معرض همه سایت های متصل قرار می دهند به طور گسترده اطلاعات خصوصی کاربران را فاش می کنند."

بروزرسانی حریم خصوصی از سیستم مجوزهای EIP-2255 استفاده می کند

به روزرسانی جدید ورود به سیستم حساب مبتنی بر سیستم مجوزهای اختصاصی MetaMask است. که با نام EIP 2255 شناخته می شود. برای اولین بار در آگوست 2019 توضیح داده شد. EIP 2255 به کاربران امکان می دهد هنگام ورود به وب سایت، به راحتی حساب های خود را لغو و قطع ارتباط کنند. این حساب را به سیستم وارد کرده و اجازه دهید. کاربر برای ماندن در وب سایت های مختلف با حساب های مختلف به طور همزمان است.


طبق گفته این شرکت، مجوزهای جدید و پیشرفته ویژگی های بیشتری مانند رمزگشایی، دسترسی به اطلاعات کیف پول مانند نشانه ها یا مخاطبین را امکان پذیر می کند. و همچنین پایه و اساس به اصطلاح MetaMask Snaps را فراهم می کند. معرفی شده در اکتبر 2019، MetaMask Snaps نمایانگر سیستم افزونه شخصی Metamask است. که به کاربران امکان می دهد انواع API های کیف پول قدرتمند را از MetaMask درخواست کنند.

MetaMask

مجموعه ابزارهای امنیتی متا ماسک، LavaMoat، سرانجام به صورت زنده اجرا می شود

در کنار این بروزرسانی ورود به سیستم حساب جدید است. MetaMask همچنین برخی از ویژگی های رمزگذاری را برای توسعه دهندگان معرفی کرده است. امنیت این برنامه را با ابزار جدید LavaMoat خود تقویت کرده است. نشان داد در اواخر 2019، LavaMoat مجموعه ای جدید از ابزار برای تامین امنیت پروژه های جاوا اسکریپت در برابر حملات به دنبال به سرقت کلید خصوصی کاربران است. طبق گفته این شرکت، اولین فرآیند محافظت شده LavaMoat اکنون زنده و در حال تولید است. زیرا MetaMask اکنون دارای شیر آب تست ropsten با این سیستم است.


ظاهراً به روزرسانی های جدید حریم خصوصی در پاسخ به نقض حریم خصوصی داده ها که قبلاً توسط متا ماسک تجربه شده بود، آمده است. همانطور که در مارس 2019 گزارش شد، Metamask در حالی که کاربران در تنظیمات پیش فرض در حال گشت و گذار در وب بودند. آدرس ETH را به همه وب سایتهای بازدید شده پخش می کرد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.