logo کاقه ارز

خرید ووچر پرفکت مانی

ووچر پرفکت مانی | خرید ووچر پرفکت مانی | ووچر پرفکت مانی چیست | خرید کد ووچر پرفکت مانی

پرفکت مانی یک شرکت معتبر در زمینه داد‌وستدهای مالی آنلاین و پرداخت خارجی است. برای این‌که شما بتوانید از سایت‌های معتبر خارجی خرید کنید حتما باید پرداخت خود را با ارزهای معتبری همچون دلار و یورو انجام دهید. در چنین شرایطی، استفاده از پرفکت مانی بهترین گزینه برای شما خواهد بود. شارژ حساب پرفکت مانی با روش‌های مختلفی صورت می‌پذیرد که یکی از آن‌ها، خرید ووچر پرفکت مانی است.

loading calc
 
 

خرید ووچر پرفکت مانی

ووچر پرفکت مانی چیست؟

ووچر پرفکت مانی در واقع چیزی شبیه به یک کارت شارژ است که با استفاده از آن می‌توانید حساب پرفکت مانی  (perfectmoney) خود را شارژ کنید. ووچر تعدادی از کدها را تشکیل می‌دهد که شما باید این کدها را در داخل حساب خود وارد کنید. بعد از انجام این کار،‌ شارژ حساب پرفکت مانی با توجه به مقدار اعتبار ووچر وارد شده، صورت می‌پذیرد. نکته مهم این است که با این روش، شارژ حساب به‌صورت آنی و اتوماتیک صورت می‌گیرد و وقت زیادی از شما نخواهد گرفت. با توجه به مزایایی که در خرید کد ووچر پرفکت مانی وجود دارد، به شما توصیه می‌کنیم که حتما از آن برای افزایش اعتبار حساب پرفکت مانی خود بهره ببرید.

مراحل خرید وچر PerfectMoney

خرید ووچر پرفکت مانی
خرید ووچر پرفکت مانی
سایت خرید ووچر پرفکت مانی

سایت خرید ووچر پرفکت مانی

خرید پرفکت مانی ووچر و به‌کارگیری آن می‌تواند مزایای فراوانی برای شما داشته باشد. زمانی که شما از کد ووچر استفاده می‌کنید، مواردی همچون تأیید نشدن تراکنش‌ها یا تأخیر در آن‌ها وجود نخواهد داشت. در واقع بعد از خرید ووچر پرفکتمانی می‌توانید کارهایی مثل خرید و انتقال ارز را به‌صورت آنی و لحظه‌ای انجام دهید. کافه ارز به‌عنوان بهترین سایت خرید ووچر پرفکت مانی آنی، آمادگی لازم را دارد تا کدهای ووچر را با قیمت و شرایط مناسبی به صورت اتوماتیک در اختیار شما قرار دهد. شما می‌توانید پرداخت خود را از طریق شبکه شتاب به‌صورت ریالی انجام دهید و بعد از آن، خرید ووچر پرفکت مانی آنی برای شما صورت می‌پذیرد.اگر قصد دارید خرید پرفکت مانی را بدون هیچ نگرانی انجام دهید، کافیست در سایت کافه ارز ثبت نام کنید تا از خدمات آن بهرمند شوید.

اپلیکیشن خرید ووچر پرفکت مانی

اپلیکیشن خرید ووچر پرفکت مانی

بسیاری از افرادی که نیاز به خدمات پرفکت مانی از جمله خرید ووچر پرفکت مانی، شارژ پرفکت مانی و... دارند، ترجیح می دهند خدمات خودر را از طریق اپلیکیشن دریافت کنند. در دسترس بودن  یکی از مهمترین مزیت های استفاده از اپلیکیشن است. ما در تیم کافه ارز در حال آماده سازی یک اپلیکیشن هستیم که نه تنها اپلیکیشن خرید ووچر پرفکت مانی هست، بلکه تمامی خدمات پرداخت های ارزی و خرید و فروش ارز دیجیتال را از طریق آن می توانید انجام دهید. تا زمان آماده شدن اپلیکیشن کافه ارز می توانید از خدمات سایت کافه ارز جهت خرید ووچر پرفکت مانی استفاده نمایید.

خرید ووچر بدون احراز هویت

بسیاری از افراد گمان می‌کنند که فقط با ثبت‌نام و افتتاح حساب می‌‌توانند از پرفکت مانی استفاده کنند. این در حالی است که اگر شما کد ووچر داشته باشید، خواهید توانست بدون ایجاد اکانت و احراز هویت از خدمات این سیستم استفاده کنید. در حال حاضر امکان خرید ووچر پرفکت مانی آنی برای شما در کافه ارز به صورت آنی و اتوماتیک فراهم شده است که می‌توانید از آن بهره‌مند شوید. سایت کافه ارز به عنوان صرافی خرید ووچر پرفکت مانی ، بهترین شرایط را برای خرید سریع ووچر پرفکت مانی مهیا کرده است پس هر چه سریع‌تر برای انجام خرید در این بخش دست به کار شوید. با یک بررسی ساده می‌توان به این نکته پی برد که استفاده از این کد بهترین راه برای شارژ حساب پرفکت مانی شما خواهد بود. لازم به ذکر است که خرید ووچر پرفکت مانی بدون احراز هویت تنها تا سقف ۱۵ دلار در روز ممکن است و شما می‌توانید خرید کد ووچر پرفکت مانی بدون احراز هویت را تا سقف این مبلغ در یک روز انجام دهید.شما میتوانید در یکی از صرافی آنلاین معتبر خرید پرفکت مانی بدون احراز هویت را انجام دهید.

خرید پرفکت مانی ووچر

آموزش شارژ حساب با ووچر پرفکت مانی

با خرید پرفکت مانی ووچر می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن شارژ حساب خود را صورت دهید. ووچر در واقع یک کارت ارزی بین‌المللی است که به‌صورت الکترونیکی برای هر شخص صادر می‌شود. در واقع هر ووچر دارای یک اعتبار مشخصی است. برای شارژ حساب خود باید در ابتدا خرید کد ووچر پرفکت مانی را از طریق سایت کافه ارز انجام دهید. بعد از این‌که ووچر در اختیار شما قرار گرفت، می‌توانید یک کد ۱۶ رقمی را مشاهده کنید. بعد از ورود به سایت رسمی پرفکت مانی، این کد شانزده رقمی را در آن وارد کنید. حال با این موجودی می‌توانید کارهای مختلفی همچون خرید اینترنتی و انتقال ارز را به آسان‌ترین روش انجام دهید. نکته جالب این است که با ووچر پرفکت مانی می‌توانید حساب کافه ارز خود را نیز شارژ کنید و از آن برای انجام خرید و فروش ارزهای مختلف استفاده کنید.

 

خرید ووچر پرفکت مانی ارزان

خرید کد ووچر پرفکت مانی

شما با داشتن یک کد ووچر الکترونیکی معتبر، قادر خواهید بود که خرید اینترنتی را با توجه به اعتبار آن انجام دهید. نکته جالب این است که در داخل حساب کاربری پرفکت مانی می‌توان به آسانی کد ووچر ایجاد کرد. شما می‌توانید با توجه به موجودی حساب خود، کد ووچر ایجاد کنید و آن را در اختیار دیگران قرار دهید. در صورتی که شما هنوز اکانت خود را در پرفکت مانی نساخته‌اید، باید برای خريد ووچر پرفكت ماني برنامه‌ریزی لازم را داشته باشید. اگر شما برای خود یک حساب پرفکت مانی ایجاد کنید، بعد از آن خواهید توانست که کد ووچر را در حساب خود وارد کنید تا به موجودی حساب شما افزوده شود. لازم به ذکر است که امکان خرید ووچر پرفکت مانی ارزان توسط سایت کافه ارز به صورت اتوماتیک و آنی ایجاد شده است پس حتما به منظور بهره‌مند شدن از این روش برنامه‌ریزی لازم را انجام دهید. برخی از افراد به دنبال خرید ووچر پرفکت مانی از تلگرام هستند اما باید بدانید که این روش، یعنی ربات خرید ووچر پرفکت مانی و به طور کلی خرید ووچر پرفکت مانی از تلگرام امن نبوده و بهترین راه خرید کد ووچر از صرافی‌های معتبر همچون صرافی خرید ووچر پرفکت مانی کافه ارز است.

خرید کد ووچر پرفکت مانی

خرید ووچر پرفکت مانی بدون ثبت‌ نام

ووچر پرفکت مانی در واقع به‌عنوان یک چک الکترونیکی شناخته می‌شود که با کمک آن می‌توان واریز و برداشت ارز را به آسانی انجام داد. خوشبختانه برای خرید ووچرمانی و استفاده از آن اجباری به ثبت‌نام در سیستم پرفکت مانی نخواهد بود. البته فراموش نکنید که بدون ثبت‌نام،‌ کارمزد هر تراکنش حدود ۲ درصد خواهد بود. در حال حاضر امکان خرید ووچر پرفکت مانی در سایت کافه ارز به صورت آنی فراهم است. شما بعد از خرید این ووچر از سایت کافه ارز، خواهید توانست آن را خود استفاده کرده یا به فرد دیگری انتقال دهید. با توجه به شرایط خاصی که برای خرید پرفکت مانی ووچر به وجود آمده است، به شما پیشنهاد می‌کنیم که در اولین فرصت این محصول را از سایت کافه ارز خریداری کنید.


خرید ووچرمانی

خرید ووچر پرفکت مانی بدون کارمزد

ووچر الکترونیکی در واقع به‌عنوان یک کارت شارژ یا کارت هدیه شناخته می‌شود که در صورت نیاز می‌توانید آن را در اختیار شخص دیگری قرار دهید. یکی از دغدغه‌های مهم در هنگام خرید پرفکت مانی ووچر، میزان کارمزد پرداختی برای آن است. شما می‌توانید خرید کد ووچر پرفکت مانی را با کمترین کارمزد ممکن در کافه ارز انجام دهید. سایت کافه ارز تمام تلاش خود را می‌کند تا این محصول را با کمترین کارمزد و مناسب‌ترین قیمت در اختیار شما قرار دهد. اگر می‌خواهید که ووچر الکترونیکی با بهترین شرایط به شما ارائه شود، حتما با مشاوران کافه ارز تماس بگیرید.

با توجه به این‌که استفاده از ووچر پرفکت مانی باعث انتقال مستقیم ارز می‌شود، هیچ نگرانی امنیتی از این بابت به وجود نخواهد آمد. نکته مهم درباره ووچر این است که برای استفاده از آن هیچ تاریخ انقضایی وجود نخواهد داشت. شما می‌توانید در هر تاریخی که مایل هستید از کد ووچر خود به‌صورت ویژه استفاده کنید. سایت کافه ارز به‌غیراز ووچر پرفکت مانی، امکان نقد کردن ووچر پرفکت مانی را نیز برای شما فراهم کرده است که به شما پیشنهاد می‌کنیم از این خدمات نیز استفاده کنید.

ثبت سفارش خدمات PerfectMoney
توضیحات

با توجه به اینکه خرید پرفکت مانی ووچر دارای مراحل خاصی است، در این مطلب از کافه ارز به بررسی بیشتر این موضوع خواهیم پرداخت.

قیمت ووچر پرفکت مانی

مشخص کردن قیمت ووچر پرفکت مانی تابع نوسانات دلار و بازار عرضه و تقاضا هست. برای مشخص کردن بهترین قیمت ووچر پرفکت مانی باید با پشتیبانی سایت کافه ارز در تماس باشید که پیش از خرید، از قیمت ووچر پرفکت مانی اطلاع پیدا کنید. همانطور که می دانید روزانه ارز های دلار، یورو و... نواسانات بسیاری دارند که قیمت ووچر پرفکت مانی را تحت تاثیر قرار می دهند. شما می توانید با ثبت نام فوری در سایت کافه ارز، در پنل کاربری خود قیمت ووچر پرفکت مانی را مشاهده کنید.

 

ساخت کیف پول ووچر پرفکت مانی

زمانی که شما در پرفکت مانی یک حساب ایجاد می‌کنید، بعد از آن باید یک کیف پول اختصاصی برای خود بسازید. کیف پول ساخته شده می‌تواند از انواع مختلفی باشد. به‌طور مثال کیف پول دلاری،‌ یورویی و بیت کوین بیشترین کاربر را به خود اختصاص داده‌اند. برای این‌که شما بتوانید کیف پول دلاری خود را شارژ کنید، باید از یک کد ووچر ویژه استفاده نمایید. با خرید ووچرمانی می‌توانید کیف پول خود را با توجه به مقدار نیاز خود شارژ کنید پس از این بابت هیچ دغدغه‌ای به خود راه ندهید. ساخت کیف پول ووچر پرفکت مانی دارای مراحل خاصی است که انجام آن همه آن‌ها برای شما دشوار خواهد بود. از همین جهت بهتر است که این کار را به سایت کافه ارز بسپارید تا به حرفه‌ای‌ترین شکل ممکن برای شما انجام شود. 

 

صرافی انلاین ووچر پرفکت مانی

زمانی که شما برای خرید ووچر پرفکتمانی اقدام می‌کنید، بر روی هر ووچر یک شماره ۱۰ رقمی قرار دارد. به‌غیراز این شماره،‌ شما یک کد فعال‌سازی ۱۶ رقمی هم مشاهده می‌کنید که برای فعال‌سازی ووچر استفاده می‌شود. همچنین مقدار موجودی ووچر و تاریخ آن نیز درج می‌‌شود. هنگامی که خرید ووچر پرفکت مانی آنی در داخل صرافی آنلاین انجام می‌شود، شما خواهید توانست تمامی این موارد گفته شده را ببینید. در حال حاضر صرافی آنلاین کافه ارز می‌تواند به شما کمک کند تا در اولین فرصت خرید ووچر پرفکت مانی‌ را انجام دهید.سایت کافه ارز بهترین صرافی آنلاین پرفکت مانی است که با کمک آن می‌توانید به‌راحتی کار خرید و فروش پرفکت مانی را انجام دهید.

 

ساخت حساب ووچر پرفکت مانی

ممکن است که شما هم بخواهید یک ووچر پرفکت مانی ایجاد کنید. البته برای ساخت حساب ووچر پرفکت مانی باید مراحل متعددی را پشت سر بگذارید که باید نسبت به آن‌ها اطلاع دقیقی داشته باشید. با توجه به جزئیات زیاد این مورد،‌ بهترین راه ممکن استفاده از سرویس‌های صرافی آنلاین کافه ارز خواهد بود. کافه ارز سال‌های زیادی است که در این زمینه مشغول به کار است و خدماتی همچون خرید کد ووچر پرفکت مانی را به صورت اتوماتیک انجام می‌دهد. اگر به دنبال ساخت حساب پرفکت مانی ووچر هستید، در اولین فرصت سفارش خود در کافه ارز را ثبت کنید تا کارهای مربوط به آن برای شما صورت بگیرد.

سوالات متداول
 • +
  آیا می‌توانم ووچر پرفکت مانی خود را به ریال تبدیل کنم؟

  بله. شما می‌توانید موجودی حساب پرفکت مانی خود را با خدمات کافه ارز به ریال تبدیل کنید.

 • +
  آیا می‌توانم با ووچر پرفکت مانی حساب خود را شارژ کنم؟

  بله.

 • +
  مدت زمان صدور ووچر پرفکت مانی چقدر است ؟

  صدور ووچر و شارژ حساب پرفکت مانی در کافه ارز به صورت آنی انجام می شود

 • +
  ووچر پرفکت مانی چیست؟

  ووچر پرفکت مانی در واقع چیزی شبیه به یک کارت شارژ است که با استفاده از آن می‌توانید حساب پرفکت مانی خود را شارژ کنید.

 • +
  آیا خرید پرفکت مانی ووچر بدون ثبت نام امکان دارد؟

  برای خرید پرفکت مانی ووچر نیاز است در سایت کافه ارز ثبت نام کنید اما احراز هویت نیاز نیست. پس از ثبت درخواست ووچر پرفکت مانی فوری و اتوماتیک در اختیار شما قرار می گیرد.

سوالات متداول
ارسال دیدگاه
captcha

تا به حال دیدگاهی ثبت نشده است
4.6 (55 رای)
یه این صفحه امتیاز دهید