خرید از شاتراستوک

بسیاری از عکاس‌ها و کسانی که به عکس‌های اورجینال و باکیفیت بالا احتیاج دارند معمولا این عکس‌ها را نمی‌توانند از قسمت تصاویر گوگل دانلود کنند. این افراد نیازمند پلتفرمی هستند که عکس‌های باکیفیت بالا و بدون هیچ‌گونه اشکالی در اختیار آنها بگذارند. به همین دلیل شاتراستوک ساخته شد. سایت شاتر استوک تابه‌حال به تمام کسانی که به عکس باکیفیت احتیاج دارند کمک فراوان کرده است اما خرید از شاتر استوک سایت نیازمند پرداخت ارزی است. خرید از سایت های خارجی برای ایرانیان با دشواری‌هایی همراه است اما با خدمات خرید اشتراک سایت های خارجی  در کافه ارز می‌توانید به آسانی خرید اکانت ShutterStock (خرید از شاتراستوک) را انجام دهید.


خرید از شاتراستوک
خرید از شاتر استوک

خرید اکانت ShutterStock

شاتراستوک یک سایت خرید عکس است که نزدیک به 100 میلیون عکس باکیفیت در آن قرار گرفته و افرادی که به عکس‌های خاص احتیاج دارند، می‌توانند با خرید از شاتر استوک آنها را دانلود کنند.

 اما برای این کار باید در این سایت حسابی داشته باشند تا بتوانند خرید از شاتراستوک را انجام دهند. خرید اکانت شاتراستوک به این صورت است که شما ابتدا این سایت را در گوگل جستجو می‌کنید. بعد از آن که وارد سایت شدید باید اطلاعات خود را وارد کرده و حسابی را ایجاد کنید. معمولا بعد از آن نوبت به خرید از سایت می‌رسد که باید توسط کارت‌های اعتباری مانند ویزا کارت و مستر کارت انجام شود. اما ایرانیان نمی‌توانند خرید ارزی را انجام دهند. برای خرید اکانت شاتر استوک می‌توانید از خدمات خرید اشتراک سایت های خارجی در کافه ارز  استفاده کنید تا در کمترین زمان ممکن، به‌راحتی و توسط ریال از شاتراستوک عکس بخرید. 


خرید شاتر استوک

خرید عکس از ShutterStock

با خرید از شاتراستوک می‌توان عکس‌ها، وکتور، ویدیو و ... را دانلود و آن را در کارهای مختلف خود استفاده کرد. اما خرید عکس از شاتراستوک برای ایرانیان راحت نیست. بعد از اینکه در این سایت حسابی را ایجاد کردیم، باید برای دانلود عکس مبلغی را پرداخت کنیم. پرداخت ارزی از ایران امکان‌پذیر نیست. لذا باید برای آن کارت اعتباری داشته باشیم که در اینجا کافه ارز به شما کمک می‌کند که علاوه بر خرید اکانت شاتراستوک، خرید عکس از سایت شاتر استوک را نیز انجام دهیم و به‌راحتی بتوانیم عکس‌ها را برای خود در مصارف مختلف استفاده کنیم. 


فروش عکس در شاتر استوک

فروش عکس در شاتر استوک

شاید شما هم از آن دسته از افرادی هستید که با دوربین یا گوشی‌هایی که کیفیت دوربین بالایی دارند، عکس‌های خوبی می‌گیرند و قابلیت ادیت این عکس‌ها را هم دارند. شما می‌توانید این عکس‌ها را در شاتراستوک به فروش برسانید. درواقع هم خرید از سایت شاتر استوک انجام می‌شوند و هم فروش! اگر شما در این زمینه حرفه‌ای هستید، می‌توانید کسب‌وکاری را در این زمینه برای خود راه‌اندازی کنید و عکس‌های خود را با قیمت‌های مناسب به فروش برسانید.

 خرید عکسهای شاتر استوک دلاری انجام می‌گیرد. درست است که قیمت این عکس‌ها ممکن است فقط به 10 دلار برسد اما به دلیل داشتن درآمد ارزی، می‌توانید پول خوبی را برای خود پس‌انداز کنید. برای فروش هم در این سایت نیاز به یک حساب داریم. این حساب نیز همان حسابی است که توسط آن خرید از شاتر استوک انجام می‌شود.


خرید از سایت شاتر استوک

خرید فوتیج از شاتر استوک

یکی دیگر از کارهایی که می‌توان در شاتراستوک انجام داد، خرید فوتیج از شاتراستوک است. فوتیج شاتر استوک در واقع کلیپ های آماده تصویری است که برای طراحان از اهمیت زیادی برخوردار است. خرید فوتیج از شاتر استوک با خدمات خرید اکانت ShutterStock کافه ارز ممکن است و شما می‌توانید با خرید اکانت شاتر استوک به آسانی فوتیج یا عکس مورد نظر خود را دانلود کنید.

خرید از شاتراستوک برای کسانی که به عکس‌های خاص احتیاج دارند یک کار مورد ضروری است که می‌تواند تعداد بسیاری عکس های با کیفیت و خاص را در اختیار شما قرار دهد. خرید از سایت شاتر استوک برای ایرانیان ممکن است سخت به نظر برسد. به همین دلیل کافه ارز خدمات خرید از شاتراستوک را برای شما فراهم کرده است تا بتوانید هر عکسی را که می‌خواهید خریداری کنید و آن را در کسب و کار و یا متن خود به کار ببرید. همچنین این امکان وجود دارد که از طریق شاتراستوک عکس‌های خود را نیز به فروش برسانید.


توضیحات بیشتر

 

خرید مجموعه شاتر استوک برای چه کسانی موثر است؟

اگر شما یک وبلاگ‌نویس یا طراح سایت باشید و یا اینکه برای مقالات خود که به‌صورت یونیک هستند عکسی را احتیاج داشته باشید، معمولا اولین انتخاب برای شما قسمت تصاویر گوگل است. اما تمام عکس‌هایی که در گوگل وجود دارند، قبلا توسط یک نفر دیگر استفاده شده‌اند و شما نمی‌توانید به‌عنوان یک عکس خاص از آن‌ها استفاده کنید.

 اما این احتمال در سایت‌هایی مانند شاتراستوک کمتر است. در این سایت‌ها افراد باید یک عکس را خریداری کنند و به همین دلیل معمولا خود فرد یا هر شخص دیگری که عکس را خریده باشد می‌تواند از آن استفاده کند. به همین دلیل اگر در کسب‌وکاری مشغول هستید که به عکس خاص احتیاج دارید یا اینکه برای متون خود نیازمند تصاویری هستید که تابه‌حال کسی از آنها استفاده نکرده است، می‌توانید شاتراستوک را انتخاب کنید و خرید شاتر استوک را انجام دهید.

 

 

خرید تصاویر شاتر استوک با چه قیمتی انجام می‌شود؟

همان‌طور پیشتر گفتیم، برای خرید تصاویر در شاتر استوک نیاز به خرید اکانت شاتر استوک خواهید داشت. تصاویر شاتراستوک معمولا قیمت‌های بالایی ندارند و فقط اگر بخواهیم یک مجموعه عکس را خریداری کنیم باید قیمت بیشتری را پرداخت کنیم. 

با این حال شاتراستوک یکی از سایت‌هایی است که عکس‌هایی با قیمت مناسب را ارائه می‌دهد و شما می‌توانید از طریق کافه ارز خدمات لازم برای خرید از شاتر استوک را خریداری کنید و سپس به سایت مراجعه کرده و با قیمت مناسبی خرید اکانت shutterstock را انجام داده و بدین ترتیب خرید عکسهای شاتر استوک آسان خواهد بود.


ارسال دیدگاه

تا به حال دیدگاهی ثبت نشده است
3.7 (6 رای)
یه این صفحه امتیاز دهید