وبلاگ

/

/

خرید اکانت تریدینگ ویو | خرید اکانت پرمیوم Tradingview

خرید اکانت تریدینگ ویو | خرید اکانت پرمیوم Tradingview

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲

خرید اکانت تریدینگ ویو برای کسانی که در بازارهای مالی مشغول به کار هستند یک ضرورت است. تریدینگ ویو امروزه در بازارهای مالی به عنوان یکی از مهم‌ترین ابزارهای تحلیل شناخته شده که شامل بخش‌های مختلفی است. در حال حاضر افراد بسیار زیادی وجود دارند که در بازارهای مالی مختلف مانند بورس یا ارز‌های دیجیتال فعالیت دارند. یکی از مهم‌ترین مسائل در بازارهای مالی موضوع تحلیل بازار است که برای موفقیت از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در حوزه تحلیل‌های بازارهای مالی سایت‌های زیادی وجود دارند اما یکی بهترین و بزرگ‌ترین سایت تحلیل در حوزه بازارهای مالی سایت تریدینگ ویو است.

اکانت تریدینگ ویو (TradingView) برای تریدرها و معامله‌گران بازارهای مالی و رمز ارزها یکی از ابزارهای ضروری است که با استفاده از نمودارها و تحلیل‌های تکنیکال آن می‌توانند معاملات بهتری انجام دهند. اما پیش از هر چیز بهتر است بدانیم که سایت تریدینگ ویو چیست و همچنین با انواع اکانت های تریدینگ ویو و نحوه خرید اکانت TradingView آشنا شویم. برای خرید اکانت TradingView نیاز بهپرداخت ارزیدارید اما در ایرانخرید از سایت های خارجی با مشکلات متعددی همراه است. با استفاده از خدماتخرید اشتراک سایت های خارجیدر کافه ارز می‌توانید به آسانی نسبت به خرید اکانت پرمیوم تریدینگ ویو اقدام کنید.

نحوه خرید اکانت تریدینگ ویو

خرید اکانت تریدینگ ویو

چنانچه شما به سرویس‌هایی نظیر مستر کارت و ویزا کارت دسترسی دارید، این فرصت را خواهید داشت که بدون هیچ مشکلی خرید اکانت تریدینگ ویو را برای خود انجام دهید. با توجه به اینکه این سرویس‌های برای ایرانیان با محدودیت روبرو شده‌اند، شما باید از سایت‌های ایرانی که خدمات مالی ارائه می‌دهند استفاده کنید. سایت کافه ارز به عنوان یک صرافی آنلاین امکانی را برای شما فراهم کرده است تا خرید اکانت tradingview را به آسانی و در زمان سریع انجام دهید. از همین رو شما بعد از ثبت‌نام در سایت کافه ارز می‌توانید با پرداخت هزینه مشخص، اکانت تریدینگ ویو را برای خود داشته باشید و معاملات خود را به‌طور حرفه‌ای پیش ببرید.

خرید اشتراک tradingview یکی از مهم‌ترین کارهایی است که درباره این سایت باید انجام دهیم. در ابتدا همانطور که گفتیم باید حساب خود را انتخاب کنیم. سه نوع اکانت در این سایت وجود دارد که اکانت پرمیوم تریدینگ ویو از همه بیشتر طرفدار دارد. بعد از اینکه حساب را انتخاب کردید باید به صفحه پرداخت بروید که راه‌های مختلفی برای پرداخت در این صفحه برای شما قرار دارد. معمولا باید پرداخت با ویزا کارت یا مستر کارت را انتخاب کنیم که این راه پرداخت برای ایرانیان امکان پذیر نیست. به همین خاطر تریدینگ ویو خرید را برای شما مسدود خواهد کرد. در این حالت شما نیاز به کمک کافه ارز برای خرید اشتراک از سایتهای خارجی که نیاز به ویزا کارت یا مستر کارت دارند را پیدا خواهید کرد.

خرید اکانت تریدینگ ویو

بیشتر بخوانید: آموزش ویژگی های تریدینگ ویو

بعد از ورود به سایت کافه ارز باید به قسمت خرید اشتراک سایت های خارجی بروید و سپس خدمات خرید اکانت تریدینگ ویو را انتخاب کنید. در زیر انواع حساب‌های تریدینگ ویو با امکانات آن را برای شما معرفی کرده و نحوه خرید را بررسی می‌کنیم.

 قیمت اکانت تریدینگ ویو

قیمت اکانت تریدینگ ویو

یکی از دغدغه‌هایی که در خرید اکانت تریدینگ ویو بیان می‌شود قیمت آن است. به‌طور قطع هر چقدر که قیمت اکانت تریدینگ ویو ارزان‌تر باشد، افراد بیشتری می‌توانند از آن بهره ببرند. عامل اصلی تعیین‌کننده قیمت خود سایت تریدینگ ویو است. این سایت مقدار مشخصی را برای ارائه اکانت تعیین می‌کند که البته امکان تغییر آن در طول زمان وجود دارد.

اکانت‌های تریدینگ ویو انواع مختلفی دارند. برخی از این اکانت‌ها که امکانات کمتری را در اختیار کاربر قرار می‌دهند رایگان هستند اما اکانت‌های دیگر با توجه به ویژگی‌هایی که دارند برای استفاده از آن‌ها باید مبلغی را پرداخت کرد. به طور مثال برای استفاده از اکانت pro کاربر به طور ماهانه باید مبلغ 14.95 دلار پرداخت کند یا برای اکانت pro+ این مبلغ 29.95 دلار می‌باشد. اکانت پرمیوم تریدینگ ویو که دارای بهترین امکانات است هزینه استفاده از آن در ماه 59.95 دلار است. شما این اکانت‌ها را می‌توانید به صورت یک ماهه یا سالانه خریداری کنید. در حال حاضر خرید اکانت tradingview با کافه ارز به آسانی امکان‌پذیر است و شما می‌توانید نسبت به خرید هر یک از اکانت‌های مورد نیاز خود اقدام کنید. خرید اکانت تریال تریدینگ ویو نیز با کافه ارز ممکن است.

انواع اکانت تریدینگ ویو

انواع اکانت تریدینگ ویو

سایت تریدینگ ویو چهار طرح مختلف را برای حساب های کاربری پیشنهاد می‌دهد. با خرید اکانت TradingView هر طرح، به امکانات مختلفی دسترسی پیدا می‌کنید.

اکانت Basic

این اکانت رایگان بوده و امکانات آن محدود است؛ تنها یک نمودار و یک هشدار برای سه اندیکاتور در اختیار کاربر قرار می‌دهد تا روی یک دستگاه استفاده کنید.

اکانت پرو تریدینگ ویو (Pro Account)

هزینه ماهیانه اکانت پرو تردینگ ویو ۱۴.۹۵ دلار است و یک دوره یک ماهه آزمایشی هم در اختیار کاربر قرار می‌دهد. این اکانت ۵ اندیکاتور و ۱۰ هشدار برای هر چارت ارائه می‌دهد و بدون تبلیغات است.

خرید اکانت پرو تریدینگ ویو نیز در این سایت بسیار بالا است. این حساب نیز امکاناتی دارد اما کمتر از پرمیوم است با این حال تقریبا می‌توان به خوبی با این حساب نیز در سایت کار کرد. در این حساب تبلیغات سایت وجود ندارد، 5 اندیکاتور در هر چارت وجود دارد، 20 هشدار تحلیلی از سمت سرور سایت فرستاده می‌شود، با استفاده از چند مانیتور در نسخه دسکتاپ می‌توان از آن استفاده کرد و 2 چارت در یک پنجره برای این حساب قرار دارد. خرید این اکانت نیز مانند بقیه حساب‌ها از طریق سایت انجام خواهد شد.

اکانت پرو پلاس تریدینگ ویو (Pro+ Account)

هزینه ماهیانه اکانت پرو پلاس تردینگ ویو ۲۹.۹۵ دلار است و مانند اکانت پرو، یک دوره یک ماهه آزمایشی هم در اختیار کاربر قرار می‌دهد. این اکانت به شما امکان استفاده از ۴ چارت در یک layout می‌دهد و همچنین امکان استفاده از ۱۰ اندیکاتور برای هر چارت در اختیار شما قرار خواهد داد. با خرید اکانت TradingView Pro می‌توانید با دو دستگاه همزمان متصل شوید.

این حساب تمامی امکانات پرو را دارد اما خدمات آن کمتر از پرمیوم است. با این حال با این حساب نیز می‌توان به راحتی با سایت ارتباط برقرار کرد و از آن استفاده کرد.شما می توانید اکانت پرو پلاس را با امکانات کافه ارز به راحتی خریداری کنید.

اکانت پریمیوم تریدینگ ویو (Premium Account)

اکانت پریمیوم تریدینگ ویو با هزینه ماهیانه ۵۹.۹۵ دلار دسترسی به تمامی امکانات تریدینگ ویو را برای کاربر فراهم می‌کند. با خرید اکانت پریمیوم تریدینگ ویو می‌توانید به ازای هر Layout هشت نمودار داشته باشید و به طور هم‌زمان از ۵ دستگاه استفاده کنید.

همچنین با خرید خرید اکانت TradingView Premium به ازای هر نمودار ۲۰۰ هشدار و ۲۵ اندیکاتور داشته باشید، دسترسی نامحدود به نمونه اندیکاتورها، واچ لیست‌های پیشرفته و نمودارهای ذخیره‌شده داشته باشید. همچنین به بخش خدمات مشتریان نیز دسترسی داشته باشید.

خرید اکانت پریمیوم تریدینگ ویو یکی از رایج‌ترین خریدها در این سایت است. از امکانات این حساب می‌توان به داشتن 25 اندیکاتور در هر چارت، گرفتن 8 چارت در یک پنجره، آپدیت شدن یک ثانیه‌ای اطلاعات، 400 هشدار تحلیلی برای شما از سمت سرور سایت، حذف نشدن هشدارها، افزایش داده‌ها روی سایت به اندازه 4 برابر است. خرید این حساب با قیمت نزدیک به 60 دلار انجام خواهد شد که از کافه ارز مانند توضیحی که در بالا ارائه داده‌ایم صورت می‌گیرد.

نحوه خرید اکانت تریدینگ ویو

نحوه خرید اکانت Trading View

پیش از خرید اکانت TradingView باید در این وب‌سایت ثبت‌‌نام کنید. پس از وارد شدن به اکانت خود، از قسمت بالا سمت راست، روی گزینه Upgrade Now کلیک کنید. مانند تصویر زیر:

خرید اکانت

سپس از میان طرح‌های مختلف تریدینگ ویو، طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که هزینه ماهیانه طرح‌ها زمانی که اشتراک سالیانه را انتخاب کنید کمتر خواهد بود. همچنین تمامی طرح‌ها یک دوره آزمایشی یک ماهه به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد.

در این صفحه باید اطلاعات مربوط به کارت اعتباری خود را وارد کنید. در صورت نیاز به کارت اعتباری بین‌المللی، می‌توانید از خدمات خرید ویزا و مستر کارت مجازی وب‌سایت کافه ارز، کارت مجازی با مبلغ مورد نظر خود را تهیه کنید.

نحوه خرید اکانت

خرید اکانت تریدینگ ویو با تتر

بخش بزرگی از علاقه‌مندان به تریدینگ ویو را تریدرهای ارز دیجیتال تشکیل می‌دهند و بسیاری از افراد دوست دارند که با ارز تتر خود، خرید اکانت تریدینگ ویو را صورت دهند. برای این کار شما می‌توانید که ارز تتر خود را به صرافی آنلاین کافه ارز بدهید و در عوض آن، خرید اکانت tradingview برای شما صورت می‌گیرد.

یکی از جزئیاتی که درباره خرید اکانت تریدینگ ویو مطرح می‌شود این است که حساب‌ها را می‌توان با رمز ارز نیز خریداری کرد. برای این کار وقتی به درگاه پرداخت رسیدید باید گزینه پرداخت با ارز دیجیتال را انتخاب کنید. یکی از ارزهایی که همیشه برای این کار می‌توان استفاده کرد تتر یا دلار دیجیتال است. دقیقا به اندازه‌ای که باید دلار پرداخت کنید، می‌توان خرید را با تتر انجام داد. این هم یک راه است که برای آن احتیاج به مستر کارت یا ویزا کارت ندارید. همچنین ارز دیجیتال را نیز می‌توان از کافه ارز خریداری کرد.

همان‌طور که می‌بینید این پروسه بسیار آسان است و شما با پرداخت مقدار مشخصی تتر صاحب اکانت پرمیوم خواهید شد. در طول این فرایند مقداری کارمزد نیز باید پرداخت گردد که یک روال طبیعی به حساب خواهد آمد. خرید اکانت تریدینگ ویو چند تتر بیشتر هزینه ندارد ولی در عوض امکاناتی به شما داده می‌شود که سود زیادی در معاملات نصیب شما می‌کند. همچنین سایت کافه ارز سایر خدمات مالی ارزی را نیز برای شما در نظر گرفته است که در صورت نیاز می‌توانید از آن نیز بهره ببرید.

خرید اکانت تریدینگ ویو با بیت کوین

اگر شما اندکی با دنیای ارزهای دیجیتال آشنایی داشته باشید، به خوبی این موضوع را می‌دانید که بیت کوین ارزشمند‌ترین ارز دیجیتال در جهان است. در واقع سایر ارزها همبستگی زیادی با بیت کوین دارند و به حرکت‌های قیمتی آن واکنش بسیار زیادی نشان می‌دهند. می‌توان گفت که بیت کوین در این بازار همچون یک شاخص عمل می‌کند و همواره تاثیر خاصی بر روی جریان بازار دارد. چنانچه شما هم می‌خواهید در بازار کریپتوکارنسی فعال باشید، حتما نگاه جامعی به چارت بیت کوین بیندازید.

چنانچه شما دارای ارز بیت کوین هستید می‌توانید که خرید اکانت تریدینگ ویو را با استفاده از آن انجام دهید. البته انجام این کار به‌طور مستقیم میسر نیست که به همین جهت سایت کافه ارز در این زمینه به کمک شما خواهد آمد. اگر شما دوست دارید که خرید اکانت tradingview بدون هیچ مشکلی با بیت کوین صورت بگیرد، حتما در سایت کافه ارز ثبت‌نام خود را انجام دهید. شما با پرداخت کمی از ارز بیت کوین به سایت کافه ارز می‌توانید حساب خود را در این صرافی شارژ کنید. بعد از این مرحله شما به راحتی درخواست خرید اکانت را ثبت کرده و آن را برای خود دریافت خواهید کرد.

همانطور که در بالا بیان کردیم میتوان اشتراک را با رمز ارز نیز خریداری کرد. معروف‌ترین ارز دیجیتال در دنیا بیت کوین است که تقریبا هر کاربری که در این زمینه فعالیت دارد، مقداری از آن را خریداری کرده است. برای پرداخت به وسیله بیت کوین ابتدا باید قیمت دلار را به بیت کوین تبدیل کرد و سپس به همان اندازه از حساب کیف پول دیجیتال خود بیت کوین برای خرید اشتراک تریدینگ ویو برداشت کنید.

خرید اکانت رایگان تریدینگ ویو با کافه ارز

خرید اکانت رایگان تریدینگ ویو با کافه ارز

بد نیست بدانید که علاوه بر خرید اکانت تریدینگ ویو با مبالغ ذکر شده، می‌توانید به امکانات طرح‌های مختلف آن تنها با استفاده از دوره آزمایشی دسترسی داشته باشید. برای این کار هر بار نیاز به یک ایمیل جدید دارید و می‌توانید یک ویزا کارت مجازی ۵ دلاری بخرید و با ایمیل‌های مختلف ماهیانه از اکانت آزمایشی تریدینگ ویو که کاملا رایگان است استفاده کنید. (برای فعال‌سازی این دوره آزمایشی به اطلاعات ویزا / مسترکارت نیاز است، به همین دلیل نیاز به خرید یک ویزا کارت مجازی با مبلغی پایین دارید).

خرید tradingview یکی از مهم‌ترین و کاربردی‌ترین کارهایی است که یک کاربر می‌تواند در سایت تریدینگ ویو آن را انجام دهد. سایت کافه ارز در این زمینه خدماتی را برای افراد ارائه می‌دهد تا بدون داشتن حساب بانکی خارجی بتوانند خرید اکانت پریمیوم تریدینگ ویورا انجام دهند.

همچنین اگر نیاز به ارز دیجیتال برای خرید اشتراک تریدینگ ویو داشته باشند نیز باز هم می‌تواند انواع خدمات را در این زمینه هم ارائه دهد. شما میتوانید با خیالی آسوده اشتراک خود را در تریدینگ ویو خریداری کنید و ترید خود را در بازارهای مالی به صورت حرفه‌ای آغاز کنید.

نتیجه گیری

برای اینکه شما بتوانید در انجام معاملات خود موفق باشید، اول از همه باید یک چارت منظم از دارایی‌های مختلف داشته باشید. خوشبختانه سایت تریدینگ ویو این کار را برای شما آسان‌ کرده است و شما چارت انواع دارایی‌ها را در آن مشاهده خواهید کرد. ابزارهای تکنیکالی تریدینگ ویو به شما کمک می‌کند تا تحلیل‌های بهتری نسبت به شرایط بازار داشته باشید. در صورتی که می‌خواهید از تمامی ابزارها برای خود استفاده کنید، حتما خرید اکانت تریدینگ ویو را از طریق سایت کافه ارز در برنامه خود بگنجانید.

5/5 - (1 امتیاز)

نویسنده

تیم تحریریه کافه ارز نویسنده

مطلب را به اشتراک بگذارید

#

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *