پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت‌ها

تو فقط برنامه سفرتو بچین؛ پرداختش با ما...

پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت‌ها

اگر در کافه ارز پرداخت سفارت رو انجام بدی، این مزایا رو داری...

بهترین قیمت

با بهترین قیمت میشه پرداخت کرد

کمترین زمان ممکن

توی یه چشم بهم زدن سفارشت انجام میشه

پشتیبانی سریع

پشتیبان‌های ما با روی باز سوالاتو پاسخ میدن

بدون نیاز به کارت اعتباری

برای پرداخت به کارت‌های بین المللی نیازی نیست

آموزش پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت با کافه ارز

video cover

نحوه ثبت سفارش

می‌خوای هزینه سفارت رو پرداخت کنی؟

1ثبت نام کن

به سادگی توی کافه ارز ثبت نام کن

2مقصدت رو انتخاب کن

روی تعیین وقت سفارت‌ها کلیک کن

3پرداخت رو انجام بده

معادل ریالی هزینه سفارت رو پرداخت کن

حالا دیگه چمدونت رو ببند!

سفر خوبی داشته باشی

قصد رفتن داری؟

پرداخت هزینه تعیین وقت سفارتت رو بسپار به ما

پرداخت هزینه سفارت

پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت ها

پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت به صورت غیر حضوری در کافه ارز 

تعیین وقت سفارت. چقدر این جمله می‌تواند برای کسانی که می‌خواهند برای دریافت ویزا اقدام کنند هیجان‌انگیز باشد. هیجانی مخلوط با استرس و اضطراب که آیا درخواست شما در مصاحبه با کارمندان سفارت خوب پیش می‌رود یا نه؟ می‌بینید؟  شما همین الان کلی دغدغه و نگرانی درباره این موضوع دارید. پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت هم یکی دیگر از چالش‌های موجود در این مسیر به شمار می‌رود. البته، نیازی به نگرانی نیست چون با ثبت نام در سایت کافه ارز و ثبت سفارش برای پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت می‌توانید با خیال راحت فقط به روز مصاحبه فکر کنید. در ادامه سفارت‌هایی که می‌توانید در کافه ارز پرداخت آن را انجام دهید به شما معرفی خواهند شد.

پرداخت هزینه سویس فی ویزای آمریکا

برای اخذ ویزای غیر مهاجرتی آمریکا (F یا M) یا ویزای توریستی (J) آمریکا متقاضیان باید هزینه‌ای با عنوان سویس فی (SEVIS Fee) پرداخت کنند. پرداخت هزینه SEVIS Fee باید پیش از تاریخ مصاحبه انجام شده و رسید آن به سفارت تحویل شود. برای پرداخت سویس فی نیاز به پرداخت ارزی خواهید داشت که با استفاده از خدمات پرداخت هزینه سویس فی آمریکا در سایت کافه ارز این پرداخت به آسانی امکان‌پذیر است.


پرداخت هزینه لاج استرالیا

اگر قصد مهاجرت به استرالیا را دارید، باید برای دریافت ویزای استرالیا اقدام کنید. برای اخذ ویزا استرالیا باید مدارک خود را برای اداره مهاجرت استرالیا ارسال کرده تا بررسی شوند. به این مرحله ارزیابی یا اسسمنت مدارک مهاجرتی استرالیا لاج (Lodge) یا لاجمت گفته می‌شود. لاج استرالیا به دو صورت لاج آنلاین و لاج آفلاین است و هزینه لاج استرالیا نسبت به نوع ویزا متفاوت است. برای پرداخت لاج استرالیا نیاز به داشتن کارت اعتباری یا حساب بین‌المللی نخواهید داشت و با استفاده از خدمات پرداخت هزینه لاج (Lodge) استرالیا در سایت کافه ارز این پرداخت به آسانی امکان‌پذیر است.


پرداخت هزینه سفارت آمریکا (MRV Fee)

اگر قصد سفر توریستی یا تحصیلی به آمریکا دارید، باید برای دریافت ویزای غیرمهاجرتی آمریکا اقدام کنید. برای اخذ ویزای غیرمهاجرتی آمریکا (ویزای B1/B2- J1/J2- F1/F2) نیاز به پرداخت هزینه‌ای به عنوان هزینه MRV Fee جهت تعیین وقت سفارت آمریکا و انجام مصاحبه خواهید داشت. برای پرداخت MRV نیاز به حساب ارزی بین‌المللی یا کارت اعتباری دارید اما با استفاده از خدمات پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت آمریکا (MRV Fee) کافه ارز این پرداخت به آسانی و به سرعت امکان‌پذیر است.


پرداخت هزینه سفارت انگلیس (Visa 4uk)

سیستم آنلاین Visa4UK سیستمی جهت تعیین وقت سفارت انگلیس و انجام مصاحبه در یکی از مراکز VAC و همچنین پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت انگلیس است که دولت انگلستان برای سهولت متقاضیان ایجاد کرده است. شما می‌توانید پس از ایجاد اکانت در VISA 4UK و تکمیل فرم‌های لازم و آپلود مدارک باید هزینه تعیین وقت و ارزیابی مدارک را به صورت آنلاین پرداخت و در روز مصاحبه رسید آن را به همراه داشته باشید. برای پرداخت هزینه تعیین وقت مصاحبه ویزای انگلستان باید از طریق شرکت‌های واسط نظیر کافه ارز اقدام کنید. 

پرداخت هزینه ویزای الکترونیکی آذربایجان (e-Visa)

دریافت ویزای آذربایجان در گذشته خیلی پیچیده بود اما با ویزای الکترونیکی روند دریافت آن را بسیار ساده‌تر کرده است. البته، کشور آذربایجان این امکان را برای کشورهای دوست شامل ایران فعال کرده است. البته، این موضوع باعث بروز مشکلاتی نظیر نحوه پرداخت هزینه ویزای آذربایجان برای کاربران ایرانی گردیده است.پرداخت هزینه ویزای جمهوری آذربایجان به صورت ریالی در کافه ارز در اختیار کاربران قرار گرفته است. ویزای توریستی باکو که 7 ماه اعتبار دارد یکی از محبوب‌ترین انواع ویزا برای آذربایجان به شمار می‌رود که به راحتی می‌توانید هزینه دریافت آن را پرداخت کنید. ویزای اقامت یک‌ساله باکو و ویزای تجاری یک ماهه و سه ماهه آذربایجان نیز از انواع دیگر ویزا جمهوری آذربایجان به شمار می‌روند. مهم نیست که نوع ویزای شما چیست، با ثبت نام در کافه ارز می‌توانید انواع پرداخت مربوط سفارت این کشور را انجام دهید.   

پرداخت هزینه سفارت کانادا (My CIC)

درخواست ویزای کانادا شامل پرداخت هزینه اپلیکیشن فی است. هزینه اپلیکیشن فی برای انواع ویزای کانادا نظیر اقامت موقت از درخواست‌دهنده دریافت می‌شود. در حقیقت، متقاضیان دریافت ویزای کانادا، همگی ملزم به پرداخت این هزینه هستند. به طور کلی، ویزای کانادا به دو 2 دسته اقامت موقت و اقامت دائم دسته‌بندی می‌شود. برای مثال، ویزای تحصیلی، ویزای کار و ویزای توریستی کانادا زیر مجموعه ویزای موقت کانادا دسته‌بندی می‌شوند. در طرف دیگر ویزای خود اشتغالی کانادا، ویزای کبک اسکیل ورکر، ویزای اکسپرس اینتری و ویزای استار‌ت‌آپ جزو ویزای اقامت دائم کانادا به شمار می‌روند. به طور کلی، برای هر نوع ویزایی که اقدام کرده‌اید میتواند هزینه اپلیکیشن فی را با کمک کافه ارز پرداخت کنید.

پرداخت هزینه سفارت دانمارک (Denmark)

اگر می‌خواهید برای ادامه تحصیل یا زندگی به اروپا مهاجرت یکی از بهترین گزینه‌های پیش روی شما است. طرح اقامت و گرین کارت دانمارک مدت زمان 2 ساله دارد و پس از پایان قابلیت تمدید تا 3 سال دیگر را دارد. دانمارک برای آن دسته از افرادی که علاقه‌مند به تحصیل در مدارج بالا نظیر دکتری و فوق دکتری هستند، بسیار مناسب است. برای پرداخت هزینه سفارت دانمارک باید کارت اعتباری بین‌المللی داشته باشید اما می‌توانید به جای آن در کافه ارز ثبت نام کرده و درخواست پرداخت هزینه سفارت را ثبت کنید. کارشناسان ما بعد از چند دقیقه، این پرداخت را برای شما انجام می‌دهند.

سوالات متداول کاربران پاسخ به متداول‌ترین سوالاتی که در ذهن دارید

تمامی پرداخت ها از حساب های امن کافه ارز انجام می‌شود
برای هر ویزا این اطلاعات متغیر است ولی اطلاعات پایه به شرح زیر است: -نام و نام خانوادگی شخصی که درخواست تعیین وقت سفارت داده -نام کاربری و رمز عبور برای ورود به اکانت شما در سایت سفارت(این اطلاعات به صورت محرمانه نزد کافه ارز خواهد ماند) -شماره پاسپورت -تابعیت -شماره تلفن و نشانی پست الکترونیک
با توجه به حجم بالای سفارش ها پرداخت ها بین 1 الی 3 ساعت کاری انجام خواهد شد

دیدگاه های شما

حسین عابدی

چقدر خوب که میشه کار های مربوط به پرداخت های سفارت هارو به این آسونی با کافه ارز انجام داد...

صاحب حسین پور

برای پرداخت هزینه سویس فی ویزای آمریکا باید مدارکی رو ارائه بدم ؟

رضا یکتا

درود . خیر نیازی به ارائه مدرک نیست در صورتی که حین پرداخت نیاز بود مدارکی بارگذاری شود اطلاع رسانی میشود

تینا زارع

سلام خسته نباشی ببخشید کارمزد پرداخت دلار به سفارت انگلیس چند هست؟

رضا یکتا

وقت بخیر . کارمزد بصورت ثبات در بخش پی پال 0.25 دلار پی پال میباشد

جاسم لاری

خدمات عالی پشتیبانی عالی

رضا یکتا

درود . نظر لطف شماست . با تشکر از نگاه شما . در این راستا سعی میکنیم همیشه بهترین خدمات را به کاربران ارائه دهیم

سارینا روشن

یه پرداخت برای سفارت ژاپن دارم، در سرویس‌های سایت نیست. انجام میدید شما؟

آیدا متین

با سلام وقت بخیر. در صورتی که با روش های پرداخت ویزا و مستر و همینطور پی پال قابا انجام باشد می توانید از خدمات پرداختی ویزا و مستر و پی پال مجموعه کافه ارز ثبت سفارش بفرمایید.

سارینا روشن

یه پرداخت برای سفارت ژاپن دارم. در داخل سرویس‌ های سایت ندیدم. شما انجام میدید؟

آیدا متین

با سلام وقت بخیر در صورتی که از روش پرداختی پی پال و ویزا مستر را پشتیبانی کند قابل انجام می باشد.

کسرا قاسمی

سلام من ویزای تحصیلی ایتالیا گرفتم میخوام یک حساب ارزی داشته باشم برای نقل و و انتقالات و پرداخت هزینه های دانشجویم باید چه جوری اقدام کنم

آیدا متین

سلام وقت بخیر شما میتوانید از خدمات پرداختی ما استفاده نمایید و نیاز به ایجاد حساب نمی باشد. در صورتی که تمایل به ایجاد حساب می باشید میتوانید از خدمات افتتاح حساب پی پال مجموعه استفاده نمایید.

فرشاد قسمتی

برای سفارت ایتالیا هم می تونید پرداخت انجام بدید؟

آیدا متین

با سلام وقت بخیر بله