پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت ها

پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت ها از جمله پرداخت ارزی مورد نیازی است که برای ایرانیان با مشکلاتی همراه است. اخذ ویزا و گرفتن وقت سفارت مهم‌ترین گام برای سفر و مهاجرت به خارج از کشور است. برای دریافت ویزای بسیاری از کشورها نیاز به اخذ وقت سفارت آن کشور جهت انجام مصاحبه ، انگشت‌نگاری و تحویل مدارک خواهید داشت. برای طی این مراحل نیاز به پرداخت مبلغی است که به نسبت نوع ویزا و کشور مورد نظر متفاوت است.

 

پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت ها
برای پرداخت هزینه سفارت نیاز به داشتن کارت یا حساب بین‌المللی خواهید داشت که با استفاده از خدمات پرداخت آنلاین هزینه سفارت ها کافه ارز شما می‌توانید این پرداخت را به آسانی انجام دهید.

خدمات تعیین وقت سفارت کافه ارز

پرداخت هزینه سویس فی ویزای آمریکا

پرداخت هزینه سویس فی ویزای آمریکا

برای اخذ ویزای غیر مهاجرتی آمریکا (F یا M) یا ویزای توریستی (J) آمریکا متقاضیان باید هزینه‌ای با عنوان سویس فی (SEVIS Fee) پرداخت کنند. پرداخت هزینه SEVIS Fee باید پیش از تاریخ مصاحبه انجام داده و رسید آن به سفارت تحویل دهید. برای پرداخت سویس فی نیاز به پرداخت ارزی خواهید داشت که با استفاده از خدمات پرداخت هزینه سویس فی آمریکا در سایت کافه ارز این پرداخت به آسانی امکان‌پذیر است.


پرداخت هزینه لاج استرالیا

پرداخت هزینه لاج استرالیا

اگر قصد مهاجرت به استرالیا را دارید، باید برای دریافت ویزای استرالیا اقدام کنید. برای اخذ ویزا استرالیا باید مدارک خود را برای اداره مهاجرت استرالیا ارسال کرده تا بررسی شوند. به این مرحله ارزیابی یا اسسمنت مدارک مهاجرتی استرالیا لاج (Lodge) یا لاجمت گفته می‌شود. لاج استرالیا به دو صورت لاج آنلاین و لاج آفلاین است و هزینه لاج استرالیا نسبت به نوع ویزا متفاوت است. برای پرداخت لاج استرالیا نیاز به داشتن کارت اعتباری یا حساب بین‌المللی خواهید داشت که با استفاده از خدمات پرداخت هزینه لاج (Lodge) استرالیا در سایت کافه ارز این پرداخت به آسانی امکان‌پذیر است.


پرداخت هزینه سفارت آمریکا (MRV Fee)

پرداخت هزینه سفارت آمریکا (MRV Fee)

اگر قصد سفر توریستی یا تحصیلی به آمریکا دارید، باید برای دریافت ویزای غیرمهاجرتی آمریکا اقدام کنید. برای اخذ ویزای غیرمهاجرتی آمریکا (ویزای B1/B2- J1/J2- F1/F2) نیاز به پرداخت هزینه‌ای به عنوان هزینه MRV Fee جهت تعیین وقت سفارت آمریکا و انجام مصاحبه خواهید داشت. برای پرداخت MRV نیاز به حساب ارزی بین المللی یا کارت اعتباری دارید اما با استفاده از خدمات پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت آمریکا (MRV Fee) کافه ارز این پرداخت به آسانی و به سرعت امکان‌پذیر است.


پرداخت هزینه سفارت انگلیس (Visa 4uk)

پرداخت هزینه سفارت انگلیس (Visa 4uk)

سیستم آنلاین Visa4UK سیستمی جهت تعیین وقت سفارت انگلیس و انجام مصاحبه در یکی از مراکز VAC و همچنین پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت انگلیس است که دولت انگلستان برای سهولت متقاضیان ایجاد کرده است. شما می‌توانید پس از ایجاد اکانت در VISA 4UK و تکمیل فرم‌های لازم وآپلود مدارک، باید هزینه این تعیین وقت و ارزیابی مدارک را به صورت آنلاین پرداخت و در روز مصاحبه رسید آن را به همراه داشته باشید.

برای پرداخت هزینه تعیین وقت مصاحبه ویزای انگیس به پرداخت بین المللی نیاز خواهید داشت که با استفاده از خدمات پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت‌ها در سایت کافه ارز این پرداخت به آسانی انجام خواهد شد.

ارسال دیدگاه


حسین عابدی
سه شنبه 28 دی 1400
چقدر خوب که میشه کار های مربوط به پرداخت های سفارت هارو به این آسونی با کافه ارز انجام داد...
5 (3 رای)
یه این صفحه امتیاز دهید