سریع تر از همه جا درآمد دلاریت رو نقد کن!

با یه کلیک، پول توی حسابته

سریع تر از همه جا درآمد دلاریت رو نقد کن!
infPayeer
infPayPal
infWebMoney
infPayeer
infPayPal
infWebMoney
infPayeer
infPayPal
infWebMoney
infPayeer
infPayPal
infWebMoney
infPayeer
infPayPal
infWebMoney
infPayeer
infPayPal
infWebMoney
infPayeer
infPayPal
infWebMoney
infPayeer
infPayPal
infWebMoney
infPayeer
infPayPal
infWebMoney

مراحل نقد درآمد ارزی

می‌خوای درآمدت رو با بهترین قیمت نقد کنی؟

1ثبت نام کن

ساده و سریع توی سایت ثبت نام کن

2درخواستت رو ثبت کن

توی پنل سفارشت رو ثبت کن

3درآمدت نقد شد

عملیات با موفقیت انجام شد

اس ام اس واریزی رو چک کن!

حالا دیگه پول نقد توی حسابته

چرا کافه ارز ؟

با کافه ارز دغدغه‌ای برای نقد درآمد ارزی نداشته باش!

فریلنسرها

نقد کردن درآمد پروژه‌های خارجی

گیمر و استریمرها

نقد کردن درآمد ارزی بازی و استریمینگ‌ها

دولوپرها و توسعه دهندگان

نقد کردن درآمد دلاری پروژه‌های برنامه نویسی

تریدرها

نقد کردن سود ترید و ارزهای دیجیتال

عکاسان و گرافیست‌ها

نقد کردن درآمد فروش عکس و فایل‌های گرافیکی

سایر درآمدهای ارزی

نقد کردن موجودی و ارز مورد نظر

نقد درآمد ارزی

از این سایت ها درآمد داری؟

نقدش رو بسپار به ما

بریم نقدش کنیم
payment-gatWay-design
payment-gatWay-envato
payment-gatWay-freelancer
payment-gatWay-sample
payment-gatWay-fivver
payment-gatWay-peopleHour
payment-gatWay-toptal
payment-gatWay-upwork

با کافه ارز دغدغه ایی برای نقد درامد ارزی نداشته باش...

بدون محدودیت

سقف و مانعی برای نقد درآمدت وجود نداره

تسویه آنی

توی کمترین زمان ممکن پول توی حسابته

بهترین قیمت

منصفانه ترین قیمت‌ها رو از ما بخواه

بدون نیاز به چک و سفته

یک اعتماد دو جانبه رو تجربه کن

آموزش خرید اشتراک از سایت های خارجی در کافه ارز

video cover

می‌خوای حسابت رو نقد کنی؟

با یه کلیک پول نقد توی حسابته!

نقد سریع درآمد دلاری

نقد کردن درآمد ارزی

نقد درآمد ارزی در ایران 

درآمد ارزی و دلاری در این وضعیت اقتصادی چیزی شبیه به یک رویا است. در حقیقت، اگر به دلار پول در بیاورید، تورم و گرانی هیچ تاثیری بر روی زندگی شما نخواهد گذاشت. البته، کار با شرکت‌های خارجی به اندازه ویدیوها و پست‌هایی که در فضای مجازی درباره آن می‌بینید ساده نیست. شما باید به سطح بالایی از تجربه و تخصص رسیده باشید تا بتوانید در شرکت‌های خارجی کار پیدا کنید. علاوه بر این، سطح زبان انگلیسی شما باید آنقدری بالا باشد که بتوانید با کارفرمای خارجی ارتباط بگیرید.

در دنیای امروز، افرادی که تخصص و تجربه کافی دارند ترجیح می‌دهند درآمد بالایی نسبت به بقیه کسب کنند. همکاری با شرکت‌ها و پروژه‌های خارجی به خاطر حقوق دلاری که به کارمند پرداخت می‌کنند، بهترین گزینه برای ارتقای سطح درآمد به شمار می‌روند. شرکت‌های خارجی از طریق درگاه‌های مختلف برای کارمندان خود پول واریز می‌کنند که خوشبختانه اکثر درگاه‌ها امکان نقد‌شدن در سایت کافه ارز را دارند. در ادامه، بهترین روش‌های نقد درآمد ارزی را با یکدیگر مورد بررسی قرار خواهیم داد.

نقد کردن درآمد ارزی با پی پال

یکی از سرویس‌های مالی برتر دنیا که میلیون‌ها نفر از آن استفاده می‌کنند پی پال است. این سیستم مالی دارای جزئیات بسیار زیادی است که شما هم می‌توانید از آن برای انتقال‌های مالی خود بهره ببرید. بخش زیادی از ایرانیانی که دارای درآمدهای ارزی هستند، درآمد خود را از طریق پی پال دریافت می‌کنند. نقد کردن درامد ارزي برای کسانی که از پی پال استفاده می‌کنند فرایند ویژه‌ای دارد. در همین راستا به شما پیشنهاد می‌دهیم که نقد کردن درآمدهای ارزی خود را از طریق روش‌های مختلفی همچون سایت کافه ارز انجام دهید.

کافه ارز قابلیت‌های متعددی را در اختیار شما قرار می‌دهد که نقد کردن پی پال فقط یکی از آن‌ها به حساب می‌آید. بررسی‌ها این موضوع را اثبات می‌کند که نقد کردن پی پال با سایر سیستم‌های مالی تفاوت زیادی دارد. طبق بررسی‌هایی که تا به حال صورت گرفته است، حساسیت نقدکردن درآمد ارزی از پی پال بسیار بیشتر از پرفکت مانی و وب مانی است. در واقع تحریم بودن پی پال برای ایرانیان سبب شده است که میزان ریسک آن برای ایرانی‌ها بیشتر شود. از همین جهت اگر به فکر نقد درآمد ارزی هستید، بهتر است که انجام آن را به سایت کافه ارز بسپارید.

نقد کردن وبمانی

یک دسته از مهم‌ترین افرادی که درآمد ارزی دارند فریلنسرها هستند. فریلنسر یا آزادکار به فردی گفته می‌شود که در محیط خانه به انجام کارها و تسک‌های محوله از سازمان خود می‌پردازد. این افراد می‌توانند مهارت‌های مختلفی همچون برنامه‌نویسی،‌ نویسندگی و طراحی سایت داشته باشند و یا تریدر باشند که از راه خرید و فروش ارزهای دیجیتال درآمد ارزی دارند. فریلنسرها می‌توانند با کارفرمایان خارجی وارد مذاکره شوند و درآمد ارزی خود را در حساب‌های بین المللی همچون پی پل، وبمانی یا پرفکت مانی دریافت کنند و تریدرها نیز می‌توانند با حساب وبمانی خود به انجام معاملات بپردازند.

در این بین بحث نقد درامد ارزی نیز اهمیت خاصی پیدا می‌کند که باید به آن دقت نمود. در این حالت برای نقد کردن درامد ارزي می‌توانید از سرویس‌های مختلفی استفاده کنید. مسلما در این حالت به نقد کردن درآمدهای ارزی نیاز خواهید داشت. خوشبختانه سایت کافه ارز خدمات مربوط به نقد کردن درآمد ارزی همچون نقد کردن وب مانی را به صورت کامل پوشش می‌دهد. به همین جهت برای نقد کردن درامد ارزی در وبمانی می‌توانید از خدمات صرافی کافه ارز استفاده کنید.

نقد کردن وایز 

وایز که قبلاً با نام ترنسفروایز شناخته می‌شد یکی از سریع‌ترین و ارزان‌ترین شبکه‌های انتقال وجه در دنیا به شمار می‌رود و سیستم تسویه حقوق در خیلی از شرکت‌های خارجی در بستر این شبکه انجام می‌شود. اگر کارفرمای خارجی تمایل به پرداخت حقوق با حساب وایز داشته باشد، می‌توانید با ثبت نام در کافه ارز و پرداخت کارمزد خیلی کم، درآمد دلاری خود را نقد کنید. ثبت سفارش نقد درآمد وایز در کافه ارز خیلی سریع انجام می‌شود و شما نیاز دارید با چند کلیک این کار را به راحتی انجام دهید.

نقد کردن درآمد دلاری از سایت‌های مختلف 

کاربران ایرانی معمولاً چند سایت فریلنسری را بیشتر از بقیه موارد ترجیح می‌دهند. در حقیقت، پرداخت‌های یکسری از سایت‌ها در ایران کمتر با مشکل مواجه می‌شود و کاربران ایرانی می‌توانند در ازای کاری که برای کارفرمای خارجی انجام می‌دهند، پول خود را با مشکلات کم‌تری در ایران دریافت کنند. در ادامه به معرفی برخی از این سایت‌‌های معروف خواهیم پرداخت.

نقد کردن درآمد  از سایت codecanyon 

این سایت به عنوان یکی از سایت‌های معتبر شناخته می‌شود، زیرا افرادی که قبلاً در آن پروژه گرفته‌اند، حقوق خود را به موقع دریافت کرده‌اند. شاید از خود بپرسید که چگونه می‌توان در این سایت پول درآورد؟ باید توجه داشت که Codecanyon یک پلتفرم برای کاربران فراهم کرده است تا کدهای خود را آنلاین بفروشند. درآمد حاصل از این وب‌سایت،  در ادامه به بررسی این موضوع که چگونه می‌توان درآمد حاصل از Codecanyon را انتقاد کرد، خواهیم پرداخت.برای مطالعه بیشتر درباره سایت codecanyon کلیک کنید.

نقد درآمد عکاسان

یکی از نیازهای افرادی که به عنوان فریلنسر فعالیت می‌کنند و درگیر خرید و پرداخت آنلاین ارزی هستند، امکان نقد کردن درآمدهای ارزی است. از جمله این افراد، عکاسان نیز هستند که برای کسب درآمد از فروش عکس‌های خود به دنبال راه‌هایی هستند تا بتوانند درآمد ارزی خود را نقد کنند. در این راستا، بسیاری از عکاسان در ایران به دلیل عدم آگاهی از امکانات و فرصت‌های موجود، فکر می‌کنند که نمی‌توانند به راحتی و با استفاده از تجهیزات ساده‌ی خود، به کسب درآمد ارزی از عکاسی بپردازند. در حالی که واقعیت این است که در دنیای امروز، بازار فروش عکس به صورت آنلاین و در سراسر جهان، بسیار پر رونق است. به همین دلیل، کسب درآمد از فروش عکس‌های خود به صورت آنلاین و نقد کردن درآمد ارزی، برای این دسته از افراد بسیار مهم و حیاتی است.

کسب درآمد از iWriter 

احتمالا تا به حال با افرادی آشنا شده‌اید که با توانایی جمع‌آوری و ارائه کلمات و جملات به شیوه‌ای خلاقانه، قادر به نوشتن شعر و داستان هستند و این مهارت را به یک کسب و کار آنلاین تبدیل کرده‌اند. اگرچه ممکن است این مهارت نوشتاری توانایی خاصی به نظر برسد، اما با تمرین و تلاش، هر کسی می‌تواند به یادگیری و بهبود آن بپردازد. با پیدایش اینترنت، فرصت‌های بیشتری برای یادگیری و بهبود مهارت‌های نوشتاری و همچنین کسب درآمد از کسب و کارهای آنلاین فراهم شده است. برخی سایت‌ها حاضرند به شما پول پرداخت کنند تا به عنوان نویسنده برای آن‌ها مطالبی بنویسید. کسب درآمد از سایت iWriter یکی از راه‌هایی است که مهارت نویسندگی را به یک کسب و کار قابل توجه تبدیل می‌کند.

کسب درآمد از Shopify

روز محبوبیت بیشتری پیدا می‌کند. این پلتفرم برای کسب درآمد ارزی، یکی از راه‌های موثر در دنیای کسب و کار آنلاین است. با ارائه خدمات و ابزارهای مختلف، Shopify به سرمایه‌گذاران با اندکی ریسک و کسبکارهای کوچک کمک می‌کند تا به صورت آنلاین فعالیت خود را آغاز کنند. در این مطلب، با خدمات و امکانات Shopify آشنا می‌شویم و راه‌های کسب درآمد ارزی و فروش در Shopify را بررسی می‌کنیم. همچنین، درصورت نیاز به نقد کردن درآمد ارزی حاصل از فعالیت در Shopify، می‌توانید از خدمات نقد کردن درآمد ارزی اتوماتیک در کافه ارز استفاده کنید. همچنین، از خدمات ویزا کارت و مستر کارت کافه ارز برای خرید اکانت Shopify استفاده کنید.

نقد کردن درآمد دلاری از Upwork

سایت Upwork یکی از پلتفرم‌های بسیار معتبر در زمینه فریلنسری است که روزانه هزاران پروژه در آن اجرا می‌شود. خیلی از کاربران ایرانی که در سایت Upwork کسب درآمد می‌کنند از اعتبار بالای آن صحبت می‌کنند. سایت آپوورک پروژه‌های متنوعی در اختیار کارجویان قرار می‌دهد. برای مثال، این سایت هم پروژه‌های چند ساعته و یک روزه دارد و هم پیشنهاد کاری طولانی مدت را در اختیار کارجویان قرار می‌دهد. با ثبت‌نام در سایت آپ ورک و ساخت یک پروفایل کاربری حرفه‌ای می‌توانید به صورت نامحدود درآمد دلاری داشته باشید. برای نقد درآمد هم معمولاً کارفرما از طریق وایز یا پی پال برای شما پول واریز می‌کند که می‌توانید هر مبلغی که مد نظرتان است را در کافه ارز نقد کنید.

سوالات متداول کاربران پاسخ به متداول‌ترین سوالاتی که در ذهن دارید

بله، کافه ارز درآمد های دلاری شما که شامل ارزهای پی پال، وب مانی، پرکت مانی، ارزهای دیجیتال، اسکریل و .. است را به ریال تبدیل می کند
با توجه به نوع ارزها و وریفای بودن اکانت حساب کاربری شما حدودا بین 15 دقیقه تا 2 ساعت به طول می انجامد
پی پال، وب مانی، پرفکت مانی،اسکریل، ویزا و مستر و ارزهای دیجیتال
تنها باید نسبت به وریفای کردن حساب بانکی برای تسویه اقدام نمایید.
بله .کافه ارز یعنی دنیای بدون مرز.ما با وجود محدودیت ها در ایران بدون هیچ مشکلی درآمد ارزی شما در زیر 2 ساعت نقد می کنیم.
اولین قدم احراز هویت کنید .اما برای فروش پر فکت مانی تا 15 دلار نیاز به احراز هویت ندارید.
در کافه ارز نقد دلار و یورو و پوند پی پال را میتوانید نقد کنید.
وارد سایت کافه ارز شوید، ثبت نام کنید،سپس در پنل کاربری خود سفارش را ثبت کنید.
از 30دقیقه تا 2 ساعت زمان میبرد تا تایید شود.
نقد درامد دلاری با ارز دیجیتال، پرفکت مانی، پایر، پی پال،وب مانی در کافه ارز با کمترین کارمزد انجام می شود.

دیدگاه های شما

حسین عابدی

بسیار مفید

فرهاد رضایی

سلام برای نقد کردن درآمد ارزی خودم تو سایت فریلنسر، مدارک هویتی خودم باید مطابق با سایت فریلنسر باشه یا نه ؟ چون اطلاعات کاربریم توی سایت فریلنسر فرق داره

آیدا متین

با سلام وقت بخیر. وب سایت های فریلنسری اکثرا جهت واریز درآمد ارزی خود از شما درخواست حساب با نام شما که در وب سایت اکانت دارید را تقاضا میکنند به همین دلیل نیاز به ارائه حسابیست که با نام کاربری شما در وب سایت فریلنسری یکی باشد. در غیر این صورت احتیاج به حساب شخصی و به نام خودتان نیست و میتوانید از حساب های ما جهت برداشت وجه درآمد ارزی خود اقدام نمایید.

بابک اردکانی

سلام. خواست بپرسم که اگه از طریق سایت Takelesson کسب درآمد دلاری با صدا داشته باشیم. شما نقد درآمد دلاری شو انجام میدید؟

آیدا متین

با سلام و درود. خیر این سایت معتبر نمی باشد جهت نقد درامد دلاری می بایست سایت معتبر باشد.

احمد رضا رحیم بخش

سلام شما درامدی که یوتیوب میده هم نقد می کنید؟

سپهر پارسا‍

با درود. در حال حاضر نقد از یوتیوب انجام نمیشود

حدیث خان دشتی

سلام من اکانت لایسنس ندارم چطور میشه درامد یوتیوب رو نقد کرد؟

رایان خرسند

متاسفانه در حال حاضر نقد از Youtube توسط کافه ارز انجام نمی گردد اما در تلاشیم که زیر ساخت های مربوط به این خدمت را تهیه و به زودی به کاربران عزیز این سرویس را ارئه دهیم.

ارسلان پیروزی

سلانم وقت بخیر برای نقد کردن درامد دلاری پی پال باشه یا پرفکت فرقی نداره؟؟ شما دوتاشو انجام میدین؟

رایان خرسند

سلام دوست عزیز! بله ، خدمات نقد درآمد در هر دو سیستم پرفکت مانی و پی پل توسط کافه ارز انجام می گردد. همچنین ما از سیستم های دیگری مثل کریپتوکارنسی ، پاییر و ... نیز پشتیبانی می کنیم.

مهراب حسینی

سلام من 500دلار دارم شما نقد انجام میدید و چه مدارک برای نقد کردن لازم دارم؟

ايمان رستگار

عرض ادب و احترام لطفا اعلام بفرمایید مبلغ شما چه نوع دلاری هست تا راهنماییتون کنیم (پی پال،پرفکت مانی،وبمانی،پایر یا ارز دیجیتال)...

عبدالله فتحی

من برای کارفرمای فیلپینی پروژه انجام دادم. برای تسویه دستمزدم چی کار کنم که بتونید برام نقد کنید؟

آیدا متین

با سلام وقت بخیر برای بررسی این موضوع لطفا از طریق تیکت اقدام نمایید.

شیدا سهیلی

سلام از سایت های cgtrader و turbo squid هم درامد دلاری نقد میکنید؟

آیدا متین

با سلام وقت بخیر. از سایت cgtrader بله برای اطلاعات بیشتر از مبلغ درامد و حساب خود در این سایت طی تیکت اسکیرین ارسال بفرمایید کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند.

مهیار

سلام برای فروش ارزدیجیتال محدودیت وجود دارد؟

مالک رنجبر

سلام و عرض ادب خیر برای فروش ارز دیجیتال به کافه ارز هیچ محدودیتی وجود ندارد و این فرایند به صورت اتوماتیک و آنی انجام می شود