loading cafearz لطفا کمی صبر کنید ...

پرداخت هزینه ثبت نام

آزمون های بین المللی

ثبت نام آزمون های بین المللی از جمله خدماتی است که کافه ارز برای علاقمندان به تحصیل در خارج از کشور ارائه می‌دهد. آزمون‌های بین‌المللی یکی از شرط های ورود به دانشگاه‌های خارجی است و بسیاری از کشورها برای تایید و اجازه ورود به دانشگاه‌های خود، شرایطی همچون اخذ مدرک زبان معتبر را در نظر گرفته‌اند. هر دانشگاه با توجه به نیاز خود مدرک یک آزمون به خصوص را معتبر می‌داند. اگر قصد شرکت در آزمون های بین المللی دارید، برای ثبت نام نیاز به پرداخت ارزی خواهید داشت که این کار با خدمات پرداخت هزینه ثبت نام آزمون های بین المللی کافه ارز به آسانی امکا‌ن‌پذیر است.

آزمون های انگلیسی آزمون های معتبر تافل و ایلتس

آزمون بین المللی
آزمون بین المللی

آزمون های آلمانی آزمون های معتبر زبان آلمانی

آزمونهای بین المللی
ویدئو معرفی آزمون بین المللی

ویدیو آموزشی ثبت نام آزمون ها

ثبت نام آزمون های بین المللی از جمله خدماتی است که کافه ارز برای علاقمندان به تحصیل در خارج از کشور ارائه می‌دهد. آزمون‌های بین‌المللی یکی از شرط های ورود به دانشگاه‌های خارجی است و بسیاری از کشورها برای تایید و اجازه ورود به ثبت نام آزمون های بین المللی از جمله خدماتی است که کافه ارز برای علاقمندان به تحصیل در خارج از کشور ارائه می‌دهد دانشگاه‌های خود، شرایطی همچون اخذ مدرک زبان معتبر را در نظر گرفته‌اند.

لیست آزمون های قابل پرداخت در کافه ارز

آزمون های بین المللی خاص هست! بیایید با یکدیگر خاص باشیم

آزمون های مهاجرت

آزمون های بین المللی خاص هست! بیایید با یکدیگر خاص باشیم

آزمون بین المللی
آزمون بین المللی

پرداخت هزینه

ثبت نام

میخوای توی آزمون بین المللی شرکت کنی ؟

نگران پرداخت هزینش نباش! کافه ارز با تخفیف پرداختش میکنه


اطلاعات بیشتر در رابطه با آزمون های بین المللی

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون بین المللی

ثبت نام آزمون تافل (TOEFL)

آزمون تافل یک آزمون زبان انگلیسی بین‌المللی است که در بیشتر کشورها به رسمیت شناخته می‌شود. این آزمون به دو صورت کتبی و آنلاین برگزار می‌شود و اعتبار آن دو سال است. برای ثبت نام آزمون تافل ابتدا باید وارد وب‌سایت ETS شده و در بخش آزمون تافل اطلاعات خود را ثبت کرده و هزینه آن را پرداخت کنید. پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تافل با استفاده از خدمات پرداخت هزینه ثبت نام آزمون های بین المللی کافه ارز تنها با چند گام ساده انجام می‌شود.


ثبت نام آزمون آیلتس (IELTS)

ثبت نام آزمون آیلتس (IELTS)

آزمون آیلتس یکی از آزمون‌های معتبر زبان انگلیسی است که بسیاری از دانشگاه‌های بین‌المللی آن را معیاری برای میزان تسلط دانشجویان به زبان در نظر می‌گیرند. دو نوع آزمون IELTS وجود دارد که یکی آکادمیک (آزمون زبان متقاضیان تحصیل در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا) و دیگری جنرال (آزمون زبان متقاضیان مهاجرت یا تحصیل در مقطع دبیرستان) است. برای ثبت نام آزمون آیلتس ابتدا باید به وب‌سایت دانشگاه کمبریج مراجعه و به قسمت آزمون‌ها بروید. پس از انتخاب آزمون آیلتس، گزینه رزرو آزمون را بزنید و کشور و شهر و مرکز برگزاری آزمون خود را انتخاب کنید. پس از تکمیل اطلاعات هزینه آزمون را پرداخت کنید. با استفاده از خدمات ثبت نام آزمون های بین المللی کافه ارز  پرداخت هزینه آزمون آیلتس به آسانی انجام می‌شود.


ثبت نام آزمون GRE

ثبت نام آزمون GRE

آزمون GRE (جی آر ای) از آزمون‌های معتبر تخصصی برای تحصیلات تکمیلی است که بیشتر بر مهارت‌های محاسباتی و استنتاجی متقاضیان تمرکز دارد. این آزمون در دو نوع Subject (سنجش تخصص در یک زمینه خاص) و جنرال (General) برگزار می‌شود. برای ثبت نام در آزمون جی آر ای ابتدا وارد وب‌سایت ETS شده و در بخش آزمون GREاطلاعات خود را ثبت کرده و هزینه آن را پرداخت کنید. پرداخت هزینه آزمون GRE با استفاده از خدمات پرداخت هزینه ثبت نام آزمون های بین المللی کافه ارز تنها با چند گام ساده انجام می‌شود.


ثبت نام آزمون PTE

ثبت نام آزمون PTE

آزمون PTE یکی از آزمون‌های بین المللی زبان انگلیسی است که به نسبت تافل و آیلتس فراگیر نبوده اما از اعتبار بالایی برخوردار است. این آزمون در استرالیا مورد تایید است و دارای سه نوع آکادمیک، عمومی و کوکان و نوجوانان است. برای ثبت نام آزمون PTE ابتدا به وب‌سایت رسمی PTEرفته و در آنجا یک حساب کاربری ایجاد کنید و اطلاعات خود را وارد کنید. پس از دریافت ایمیل تایید، به قسمت زمانبندی آزمون رفته، مکان و زمان آزمون را انتخاب کنید و در نهایت هزینه آن را پرداخت کنید. برای پرداخت هزینه آزمون PTE می‌توانید از خدمات ثبت نام آزمون های بین المللی کافه ارز استفاده کنید.


خرید از سایت مگوش

خرید از سایت مگوش

سایت مگوش با ارائه دروه‌ها، پکیج های آموزشی، شبیه سازی آزمون های مشهور و داشتن یک دیتابیس کامل از پاسخ‌های و سوالات مربوط به این آزمون‌ها به متقاضیان کمک می‌کند که هم آمادگی لازم را کسب کنند و هم با ارائه پیش‌بینی نمره آزمون ، سطح آن‌ها بسنجد. شما با استفاده از خدمات پرداخت و ثبت نام آزمون های خارجی کافه ارز می‌توانید در سریع ترین زمان ممکن نسبت به خرید از سایت مگوش اقدام بفرمایید.


سوالات متداول
  • +
    پرداخت هزینه ثبت نام آزمون بین المللی از چه طریقی انجام می‌شود؟

    کافه ارز با ارائه خدمات پرداخت هزینه ثبت نام آزمون بین المللی به شما کمک می‌کند که در پرداخت آزمون مورد نظر خود را به آسانی انجام دهید.

  • +
    در کافه ارز امکان پرداخت هزینه کدام آزمون‌ها وجود دارد؟

    شما می‌توانید پرداخت هزینه هر ازمون بین المللی از جمله تافل، آیلتس، GRE، PTE را پرداخت کنید.

ارسال دیدگاه


حسین عابدی
سه شنبه 28 دی 1400
خیلی ممنون، مقاله ی جذاب و در عین حال کاملی بود...
5 (3 رای)
یه این صفحه امتیاز دهید