logo کاقه ارز

پرداخت های هاستینگ (Hosting)

با استفاده از خدمات هاستینگ کافه ارز می توانید نسبت به خرید هاست، اجاره سرور و خرید دامین از شرکت های خارجی اقدام نمایید

 

ثبت سفارش خدمات هاستینگ

پرداخت هاستینگ و دامنه

خرید هاست و دامنه خارجی یکی از پیش نیازهای راه‌اندازی یک وب‌سایت خوب و قدرتمند است. گرچه هاست و دامنه ایرانی نیز در بازار موجود است اما بسیاری دامین و هاستینگ خارجی را به دلیل کیفیت بالاتر، امکانات و سرویس‌های بیشتری که ارائه می‌کنند، ترجیح می‌دهند. هاست (Host) فضایی است که در آن اطلاعات و فایل‌های وب‌سایت شما بارگذاری می‌شود.

انواع خدمات هاستینگ در کافه ارز

انواع خدمات هاستینگ در کافه ارز

خرید هاست

خرید هاست و دامنه خارجی نیازمند داشتم کارت‌های اعتباری بین المللی همچون ویزا کارت یا مستر کارت و یا حساب بین‌المللی همچون پی پال است. از آنجایی که پرداخت های بین المللی در ایران محدودیت‌های زیادی دارد شما می‌توانید با استفاده از خدمات پرداخت هاست و دامنه خارجی از سایت کافه ارز ، تنها در چند گام ساده هاست یا دامین خارجی مورد نظر خود را خریداری کنید.


خرید دامین

خرید دامین

دامنه یا دامین (Domain) هم همان آدرس سایت شما است. خرید هاستیگ خارجی و همچنین خرید دامنه خارجی از وب‌سایت‌های مختلفی امکان‌پذیر است اما در این میان وب‌سایت‌های فروش هاست و دامنه خارجی وجود دارند که از شهرت و اعتبار جهانی برخوردار هستند که از جمله آن‌های می توان به سایت‌های معتبری همچون GoDaddy، سایت Hetzner، سایت Namecheap، سایت Name.com و ... اشاره کرد.

خدمات پرداخت کافه ارز محدود به یک شرکت نیست...

تیم کافه ارز با ارائه خدمات متنوع بین المللی، خرید از بسیاری از شرکت های خارجی را برای شما ممکن می سازد از جمله:


توضیحات
 
ارسال دیدگاه
captcha


حسین عابدی
دوشنبه 06 دی 1400
بسیار عالی
سینا محمدی
سه شنبه 28 دی 1400
پرمحتوا بود و مفید... مرسی
5 (4 رای)
یه این صفحه امتیاز دهید