خرید هاست خارجی

در صورتی که شما قصد دارید برای خود یک سایت راه‌اندازی کنید، در ابتدا باید یک هاست را برای آن خریداری نمایید. در واقع هاست به فضای ذخیره‌سازی گفته می‌شود که بر روی شبکه اینترنت قرار دارد. در حال حاضر هاست‌ها به‌صورت ایرانی و خارجی ارائه می‌شوند که به خاطر مزایای زیاد هاست و دامنه خارجی، بسیاری نسبت به خرید هاست و دامنه خارجی اقدام می‌کنند که به پرداخت ارزی نیاز دارد. با استفاده از خدمات خرید هاست خارجی در کافه ارز می توانید نسبت به خرید هاست از سایت های خارجی، اجاره سرور و یا خرید دامنه از سایت های خارجی اقدام نمایید. 

 

خرید هاست خارجی

خرید هاست و دامنه خارجی

خرید هاست و دامنه خارجی یکی از پیش نیازهای راه‌اندازی یک وب‌سایت خوب و قدرتمند است. گرچه هاست و دامنه ایرانی نیز در بازار موجود است اما بسیاری دامین و هاست خارجی را به دلیل کیفیت بالاتر، امکانات و سرویس‌های بیشتری که ارائه می‌کنند، ترجیح می‌دهند. هاست (Host) فضایی است که در آن اطلاعات و فایل‌های وب‌سایت شما بارگذاری می‌شود.

خدمات خرید هاست و دامین خارجی در کافه ارز

خرید دامین خارجی

خرید هاست خارجی

خرید هاست و دامنه خارجی نیازمند داشتن کارت‌های اعتباری بین المللی همچون ویزا کارت یا مستر کارت و یا حساب بین‌المللی همچون پی پال است. از آنجایی که پرداخت های ارزی بین المللی در ایران محدودیت‌های زیادی دارد شما می‌توانید با استفاده از خدمات خریدهاست و دامنه خارجی از سایت کافه ارز ، تنها در چند گام ساده هاست یا دامین خارجی مورد نظر خود را خریداری کنید.


خرید هاست و دامین خارجی

خرید دامنه خارجی

دامنه یا دامین (Domain) هم همان آدرس سایت شما است. خرید هاست خارجی و همچنین خرید دامنه خارجی از وب‌سایت‌های مختلفی امکان‌پذیر است اما در این میان وب‌سایت‌های فروش هاست و دامنه خارجی وجود دارند که از شهرت و اعتبار جهانی برخوردار هستند که از جمله آن‌های می‌توان به سایت‌های معتبری همچون GoDaddy، سایت Hetzner، سایت Namecheap، سایت Name.com و ... اشاره کرد.

خدمات پرداخت کافه ارز محدود به یک شرکت نیست...

صرافی کافه ارز با ارائه خدمات متنوع بین المللی، خرید هاست و دامین خارجی را برای شما ممکن می سازد از جمله:توضیحات بیشتر

خرید هاست از سایت های خارجی

در صورتی که شما قصد دارید برای خود یک سایت راه‌اندازی کنید، در ابتدا باید یک هاست را برای آن خریداری نمایید. در واقع هاست به فضای ذخیره‌سازی گفته می‌شود که بر روی شبکه اینترنت قرار دارد. در حال حاضر هاست‌ها به‌صورت ایرانی و خارجی ارائه می‌شوند که هر کدام آن‌ها در نوع خود حائز اهمیت هستند. به همین جهت از شما درخواست می‌شود که برای خرید هاست خارجی و یا خرید دامین خارجی دست به کار شوید.

 

خرید هاست از هتزنر

با توجه به اهمیت بسیار بالای هاست برای سایت، شما همواره باید تلاش کنید که بهترین آن را برای خود پیدا کنید. به همین جهت به شما پیشنهاد می‌دهیم که حتما از منابع مناسبی برای خرید هاست خارجی استفاده کنید. شاید برای شما جالب باشد که سایت‌های زیادی اقدام به فروش هاست خارجی می‌کنند که شما می‌توانید از بین آن‌ها بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید. بر همین اساس یکی از بهترین راه‌های پیش روی شما خرید هاست از هتزنر است که شما باید برای داشتن سایتی پرسرعت از این راهکار استفاده کنید. این سایت هاست بسیار باکیفیتی را به شما عرضه می‌کند که شما با استفاده از آن می‌توانید بهترین هاست را برای خود تهیه کنید.

در صورتی که تصمیم شما برای خرید هاست و دامین خارجی جدی است، حتما باید در این مورد پرداخت ارزی داشته باشید. برای اینکه کار شما در این مورد آسان‌تر شود، سایت کافه ارز خدمات خرید هاست خارجی وو خرید دامین خارجی را ارائه می‌کند و شما می‌توانید نسبت به خرید هاست Hetzner اقدام کنید. این نکته را فراموش نکنید که برای خرید دامین خارجی نیز می‌توان بر روی سایت کافه ارز و خدمات بی‌نظیری که دارد حساب باز کرد. بدون شک سایت کافه ارز در این مورد بسیار عالی عمل می‌کند پس از آن استفاده لازم را ببرید.

 

خرید هاست از Godaddy

زمانی که شما می‌خواهید خرید هاست از سایت های خارجی را انجام دهید، قبل از هر چیز باید اعتبار سایت عرضه‌کننده هاست را بررسی کنید. در واقع سایتی که سرویس هاستینگ را ارائه می‌دهد، باید حتما عملکرد خوبی در این مورد داشته باشد. خوشبختانه سایت Godaddy یکی از بهترین سایت‌ها برای خرید هاست خارجی است که شما می‌توانید سرویس مورد نظر خود را بر روی آن دریافت کنید. این سایت دارای ارزش و اعتبار بسیار بالایی است که به همین جهت بسیاری از افراد نسبت به خرید هاست از GoDaddy می‌کنند.

با توجه به شرایط خاصی که برای پرداخت خارجی وجود دارد، سایت کافه ارز امکان خرید دامنه از سایت های خارجی و همچنین خرید هاست را فراهم نموده است. به همین جهت می‌توان کافه ارز را بهترین سایت خرید هاست خارجی و خرید دامین خارجی دانست. همچنین اگر شما به فکر خرید دامنه از سایت خارجی هستید،‌ حتما از خدمات سایت کافه ارز در این مورد بهره ببرید زیر تمامی خدمات به صورت اتوماتیک و در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد. خرید هاست خارجی از طریق کافه ارز برای شما بسیار آسان خواهد بود و دردسر زیادی را برای شما ایجاد نخواهد کرد.

 

خرید هاست از Bluehost

چنانچه شما به دنبال خرید هاست خارجی هستید، بدون شک شما انتخاب‌های مختلفی را پیش رو خواهید داشت. در این بین باید حتما برای خرید دامین خارجی یا هاست از برترین سایت‌ها استفاده کرد. خرید هاست از Bluehost یکی از بهترین گزینه‌هایی است که شما می‌توانید از آن بهره ببرید. سایت Bluehost (بلوهاست) بدون شک بهترین منبع برای خرید هاست و دامین خارجی است که بهترین موارد را برای شما در نظر گرفته است.

تجربه این مورد را اثبات کرده است که برای خرید هاست از بلوهاست حتما باید پرداخت ارزی داشته باشید. با توجه به تحریم‌های زیادی که برای ایرانیان به وجود آمده است، شما باید به دنبال راهی باشید که پرداخت ارزی را آسان‌تر صورت دهید. به همین جهت اگر به دنبال خرید هاست از سایت های خارجی هستید، بهتر است که از خدمات سایت کافه ارز در این بخش استفاده کنید. کافه ارز تمام تلاش خود را به کار می‌بندد تا بهترین خدمات را در زمینه خرید هاست خارجی در اختیار شما قرار دهد.

 

خرید دامنه از Namecheap

امروزه برای اینکه شما بتوانید یک سایت ایجاد کنید، باید حتما در مرحله اول خرید هاست خارجی را در اولویت خود قرار دهید. از همین رو در چنین شرایطی باید دامنه مورد نظر خود را حتما از یک منبع معتبر خریداری کنید. در حال حاضر خرید دامنه از Namecheap یک امکان عالی در پیش روی شما است که می‌توانید از این امکان ویژه به سود خود استفاده کنید. همچنین اگر شما به دنبال آشنایی با بهترین سایت خرید هاست خارجی هستید، این امکان را خواهید داشت که از سایت Namecheap برای این کار استفاده کنید.

با توجه به اینکه خرید دامنه از سایت های خارجی نیز مراحل خاص خود را دارد، به شما توصیه می‌کنیم که حتما آن را از یک روش مطمئن انجام دهید. خوشبختانه سایت کافه ارز خرید هاست و دامین خارجی بسیار عمل می‌کند و به‌طور قطع مشکل شما در این مورد را حل خواهد کرد. در صورتی که شما به دنبال یک راه آسان و سریع برای خرید دامنه از سایت خارجی هستید، بدون شک سایت کافه ارز در این زمینه بسیار عالی عمل می‌کند.

 

خرید دامنه از Domain.com

یکی از نکات بسیار مهمی که شما باید در هنگام خرید دامنه خارجی به آن دقت کنید، اعتبار سایت ارائه‌دهنده دامنه است. در حال حاضر شرکت‌های زیادی دامنه ارائه می‌کنند که معمولا به‌صورت همزمان امکان خرید هاست خارجی را نیز برای شما فراهم خواهند کرد. با توجه به شرایط خاصی که در این بخش وجود دارد،‌ به شما توصیه می‌کنیم که خرید دامنه از Domain.com را از یک صرافی مطمئن همچون کافه ارز انجام دهید. این سایت بهترین دامنه‌ها را با قیمت و شرایط مناسب در اختیار شما قرار می‌دهد که می‌توانید از این فرصت طلایی به سود خود استفاده کنید.

خرید دامین خارجی نیز باید با دقت زیادی صورت بگیرد تا در این زمینه شما دچار مشکل نشوید. خوشبختانه خرید هاست و دامین خارجی با کمک سایت کافه ارز از هر زمان دیگری آسان‌تر شده است. به همین جهت شما می‌توانید که خرید هاست از سایت های خارجی را با کمترین هزینه ممکن از وب‌سایت کافه ارز انجام دهید. شاید برای شما جالب باشد که سایت کافه ارز برای پرداخت هزینه خرید هاست خارجی، کارمزد کمی نیز تعیین کرده است تا هزینه شما در این بخش نیز کاهش پیدا کند.

 

خرید هاست و دامنه از OnlineNic

برای اینکه شما بتوانید یک وب‌سایت موفق را راه‌اندازی کنید، قبل از هر چیز باید زمینه آن را به‌صورت ویژه فراهم کنید. به همین جهت به شما توصیه می‌کنیم که برای خرید هاست و دامنه از Onlinenic اقدام لازم را انجام دهید. با توجه به اینکه شما به دنبال هاست و دامنه معتبر هستید، بدون شک انتخاب سایت OnlineNic می‌تواند برای شما بسیار مناسب باشد پس از آن نهایت استفاده ممکن را ببرید. پرداخت هزینه در این سایت حتما باید از ارزهای رایج همچون دلار استفاده کنید. در واقع به دلیل وجود تحریم‌ها بسیاری از ایرانیان نمی‌توانند پرداخت دلاری داشته باشند.

به همین جهت به شما توصیه می‌کنیم که خرید هاست خارجی یک راه عالی و مناسب پیدا کنید. برای اینکه بدانید بهترین سایت خرید هاست خارجی چیست، بهتر است که سایت کافه ارز را بررسی کنید. در صورتی که شما قصد خرید دامنه از سایت های خارجی را دارید، باز هم سایت کافه ارز می‌تواند این کار را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام دهد. خوشبختانه امروزه خرید دامنه از سایت خارجی بیش از هر زمان دیگری آسان شده است که شما می‌توانید این کار را با کمک سایت کافه ارز به انجام برسانید.

 

خرید هاست از Hostgator

پیدا کردن یک هاست خوب برای سایت همواره یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های وب‌مستران بوده است که عوامل بسیار زیادی را در این زمینه مورد بررسی قرار می‌دهند. به همین جهت شما می‌توانید که برای خرید هاست خارجی، بهترین سایت‌ها در این زمینه را شناسایی کنید. بررسی‌ها نشان می‌دهد که خرید هاست از Hostgator یکی از بهترین گزینه‌های پیش روی شما است. به همین جهت شما می‌توانید که برای خرید دامین خارجی بر روی سایت Hostgator حساب ویژه‌ای باز کنید. به‌طور کلی خرید هاست و دامین خارجی نیاز به آگاهی زیادی دارد که شما حتما باید اطلاعات خود را در این بخش بیشتر کنید.

در صورتی که شما به دنبال خرید هاست از سایت های خارجی هستید، باید خود را برای انجام پرداخت در آن نیز آماده کنید. از همین رو شما می‌توانید که تمامی این خدمات را به‌صورت ویژه از سایت کافه ارز دریافت کنید. در واقع شما در سایت کافه ارز پرداخت خود را به‌صورت ریالی انجام می‌دهید و در عوض خرید هاست خارجی به‌صورت دلاری برای شما صورت می‌گیرد. با توجه به خدمات ویژه صرافی آنلاین کافه ارز در این بخش، امروزه شاهد آن هستیم که تعداد زیادی از افراد به سراغ استفاده از این راهکار می‌روند.

 

ایجاد یک وب‌سایت و ادامه دادن آن نیاز به زیرساخت‌های اولیه دارد که باید برای تامین آن اقدام لازم را انجام داد. در حال حاضر خرید هاست خارجی معتبر توسط بسیاری از صاحبان وب‌سایت دنبال می‌شود. شما در این حالت باید هزینه مربوط به هاست و دامنه را به‌صورت نقدی پرداخت کنید. سایت کافه ارز خدمات خرید هاست و دامین خارجی داده است. همچنین شما با کمک صرافی کافه ارز از سایر خدمات مالی نیز برخوردار خواهید شد پس این فرصت بی‌نظیر را از دست ندهید.

 


ارسال دیدگاه


حسین عابدی
دوشنبه 06 دی 1400
بسیار عالی
سینا محمدی
سه شنبه 28 دی 1400
پرمحتوا بود و مفید... مرسی
بهنام بابایی
سه شنبه 08 فروردین 1402
خرید هاست و دامنه خارجی با کافه ارز چقدر طول میکشه؟
آیدا متین
سه شنبه 08 فروردین 1402
سلام وقت بخیر. این قبیل سفارشات بین 1تا 3ساعت کاری زمان بر می باشد.
5 (7 رای)
یه این صفحه امتیاز دهید