خرید اکانت پرمیوم لینکدین

خرید اکانت پرمیوم لینکدین | خرید اکانت لینکدین | اشتراک پرمیوم لینکدین | خرید LinkedIn Premium

لینکدین یک سرویس آنلاین برای کسب‌وکار و اشتغال است که در سال 2003 راه‌اندازی شد و عمدتا برای توسعه شغلی استفاده می‌شود. این شبکه به جویندگان کار اجازه می‌دهد تا رزومه خود را ارسال کنند و کارفرمایان برای پست‌های شغلی موردنیاز خود درخواست دهند.  برای استفاده از امکانات و قابلیت‌های پیشرفته این پلتفرم نیاز به خرید اشتراک لینکدین خواهید داشت که در همین راستا نیاز به پرداخت ارزی دارید. از آنجایی که خرید از سایت های خارجی با مشکلاتی همراه است برای خرید اشتراک سایت های خارجی همچون خرید اکانت پرمیوم لینکدین می‌توانید از خدمات کافه ارز استفاده کنید.


خرید اکانت پرمیوم لینکدین
خرید اکانت پرمیوم لینکدین

قیمت اکانت پرمیوم لینکدین

اکانت پرمیوم لینکدین در چهار سطح ارائه می‌شود که قیمت آن‌ها بسیار متفاوت است و از 29.99 دلار در ماه تا 59.99 دلار در ماه برای جویندگان کار، 79.99 دلار برای متخصصان فروش و 119.95 دلار در ماه برای کارفرمایان متغیر است. این پرداخت‌ها در لینکدین در صورتی که به صورت سالانه و در ابتدای سال پرداخت شود، شامل تخفیفاتی نیز خواهد شد.

پلتفرم لینکدین دارای یک اکانت پایه است که برای استفاده از این اکانت نیازی به پرداخت هزینه برای کاربر وجود ندارد. اکانت دیگر لینکدین که با نام اکانت پرمیوم شناخته می‌شود، نیازمند پرداخت هزینه است. لینکدین استفاده از این حساب را به مدت یک ماه آزمایشی، برای کاربران رایگان کرده‌است و پس از گذشت این یک ماه کاربر باید برای استفاده از آن به خرید اکانت پرمیوم لینکدین با پرداخت هزینه اقدام کند. در واقع این دو اکانت تفاوت‌هایی با هم دارند که با توجه به قیمت کم اکانت پولی لینکدین استفاده از آن نسبت به اکانت رایگان بسیار مفیدتر خواهدبود.


قیمت اکانت پرمیوم لینکدین

قبل از بررسی خرید اکانت لینکدین لازم است با انواع اکانت لینکدین و قیمت آن‌ها آشنا شوید:

✓ اکانت Premium Career: مبلغ 29.99 دلار در ماه و یا 239.88 دلار در سال
✓ اکانت Premium Business: مبلغ مبلغ 33.99 دلار در ماه و یا 289.88 دلار در سال
✓ اکانت Sales Navigator LinkedIn Premium: مبلغ 99 دلار در ماه و یا 779.88 در سال 
✓ اکانت LinkedIn Premium Recruiter Lite : مبلغ 119.95 دلار در ماه و یا 1199.40 دلار سالانه 


انواع اکانت لینکدین

انواع اکانت لینکدین

خرید اکانت پرمیوم لینکدین چه برتری‌هایی نسبت به اکانت رایگان لینکدین برای شما دارد؟ در واقع لینکدین اشتراک‌های مختلف پولی یا Premium را ارائه می‌دهد که کاربران باید بر اساس نیاز خود یکی از آن‌ها را انتخاب و نسبت به خرید اکانت پرمیوم لینکدین اقدام کنند. این اشتراک‌ها و ویژگی‌های آن‌ها به ترتیب زیر است:

• اکانت Premium Career: این اکانت برای کسانی که قصد استخدام‌شدن و پیشرفت در حرفه خود را دارند، مناسب است.
• اکانت Sales Navigator: این اکانت برای فروشندگانی مناسب است که به دنبال یافتن خریدار و مشتری برای کالاهای خود هستند.
• اکانت Recruiter Lite: این اکانت مناسب کارفرمایان و مالکان کسب‌وکار است که به دنبال استخدام و یافتن افراد جویای کار و ماهر در زمینه کسب‌وکار خود هستند.
• اکانت Premium Business: این اکانت برای کسانی که به دنبال دریافت اطلاعاتی کامل و دقیق از کسب‌وکار مورد علاقه و پیشرفت و توسعه این کسب‌وکار هستند، مناسب است.
• اکانت LinkedIn Learning: این اکانت نیز برای کسانی مناسب است که به دنبال یادگیری بیشتر و بهبود مهارت‌های خود و آموزش مهارت‌های جدید هستند. لینکدین خدمات این اکانت را به‌طور رایگان در اختیار دارندگان 4 اکانت دیگر می‌گذارد.


اکانت رایگان لینکدین

اکانت رایگان لینکدین

با داشتن یک اکانت رایگان یا پایه لینکدین می‌توانید از مزایای زیر بهره‌مند شوید:

  • همکاران و همکلاسی‌های خود را پیدا کنید و دوباره با آن‌ها ارتباط برقرار کنید.
  • درخواست‌ها و توصیه‌نامه ارائه دهید.
  • پروفایل سایر اعضای لینکدین را جستجو و مشاهده کنید.
  • حداکثر سه جستجو را ذخیره کنید و هشدارهای هفتگی در مورد آن جستجوها را دریافت کنید.

خرید اکانت لینکدین (LinkedIn) برای کسانی که به دنبال یافتن مسیر شغلی بهتر هستند، یا  آن دسته از کارفرمایانی که به دنبال افرادی ماهر و دارای استعداد برای استخدام هستند مناسب است. لینکدین یک پلتفرم در قالب یک شبکه اجتماعی است که جویندگان کار می‌توانند با ارسال و گذاشتن رزومه خود، کار موردنظر و مناسب خود را پیدا کنند و کارفرمایان برای یافتن نیروی کار درخواست دهند. این سرویس آنلاین مانند بسیاری از پلتفرم‌ها و برنامه‌ها خدمات خود را در دو نوع رایگان و پولی به کاربران ارائه می‌دهد، که نوع اول اکانت پایه لینکدین و نوع دوم با نام اکانت پرمیوم لینکدین شناخته می‌شود. برای خرید اکانت پرمیوم لینکدین می‌توانید از خدمات خرید اشتراک سایت های خارجی در کافه ارز اقدام کنید.


توضیحات بیشتر

معرفی لینکدین

لینکدین (LinkedIn) بزرگ‌ترین شبکه اجتماعی حرفه‌ای در جهان است که بیشتر از 830 میلیون عضو دارد و این اعضا در بیشتر از 200 کشور در سراسر دنیا پراکنده شده‌اند. این شرکت با هدف ایجاد فرصت‌های شغلی و اقتصادی برای تمام افراد جویای کار در سراسر دنیا راه‌اندازی شده‌ است. در واقع لینکدین با ایجاد ارتباط و اتصال بین افراد حرفه‌ای در دنیا، باعث سازندگی و موفقیت بیشتر این افراد می‌شود. برای استفاده از امکانات و قابلیت‌های پیشرفته این پلتفرم می‌توانید به پرداخت هزینه و خرید اکانت پرمیوم لینکدین که دارای چهار سطح متفاوت و بر حسب نیاز کاربر است، اقدام کنید.

یکی از اولین بنیانگذاران لینکدین رید هافمن است که کار خود را در سال 2002 در یکی از اتاق‌های خانه‌اش شروع کرد. اما آغاز به کار رسمی این شبکه در 5 می سال 2003 بود. این شبکه امروز یک کسب‌وکار متنوع با درآمد حاصل از اشتراک عضویت، فروش تبلیغات و راه‌حل‌های استخدام را توسط رایان روسلانسکی رهبری می‌کند.

در دسامبر 2016 شرکت بزرگ و موفق مایکروسافت با خرید این شبکه حرفه‌ای، دو قدرت حرفه‌ای و بزرگ دنیا را گرد هم آورد. دفتر مرکزی لینکدین در سیلیکون ولی واقع شده‌است، اما دفاتر دیگری نیز در سرتاسر جهان دارد.

آیا اکانت پرمیوم لینکدین ارزش خرید دارد؟

هزینه‌ای که باید بابت خرید اکانت پرمیوم لینکدین بپردازید، کم نیست، اما بسیاری از مشترکینی که از آن استفاده می‌کنند، عقیده دارند که این سرویس ارزش پولی که بابت آن پرداخت کرده‌اند را دارد. ویژگی‌های جدید و دسترسی بهبودیافته به اطلاعات، تجزیه و تحلیل و آموزش می‌تواند حتی بدبین‌ترین کاربر لینکدین را نیز جلب کند.

با وجود بالابودن هزینه خرید اکانت پرمیوم لینکدین تعداد زیادی از مردم به صورت ماهانه 30، 60، 80 و یا حتی 120 دلار در ماه برای این اکانت پرداخت می‌کنند. اما برخی از کاربران نیز استفاده از نسخه رایگان را ترجیح می‌دهند. پرداخت هزینه اکانت پرمیوم لینکدین بیشتر برای جویندگان کار، کارفرمایان و فروشندگان حرفه‌ای می‌تواند بسیار سودمند باشد و در واقع ارزش خرید دارد و بسیاری از این افراد حتی پس از رسیدن به خواسته‌های خود همچنان به پرداخت هزینه برای داشتن اشتراک خود ادامه می‌دهند.

 

بررسی قیمت و ویژگی‌های انواع سطح اکانت پرمیوم لینکدین

همانطور که در بخش قبلی گفته‌شد، اکانت پرمیوم لینکدین در چهار سطح ارائه می‌شود که قیمت آن‌ها بسیار متفاوت است و از 29.99 دلار در ماه تا 59.99 دلار در ماه برای جویندگان کار، 79.99 دلار برای متخصصان فروش و 119.95 دلار در ماه برای کارفرمایان متغیر است. این پرداخت‌ها در صورتی که به صورت سالانه و در ابتدای سال پرداخت شود، شامل تخفیفاتی نیز خواهدشد.

Premium Career

این نسخه را در واقع می‌توان نسخه پایه پرمیوم لینکدین دانست که برای جویندگان کار طراحی شده‌است. هزینه خرید اکانت پرمیوم لینکدین برای این نسخه 29.99 دلار در ماه و یا 239.88 دلار در سال است. خریداران این اکانت این هزینه را برای سه پیام  InMailیا خصوصی (پیام هایی که می‌توانند به هر کاربر لینکدین بدون اتصال به آن‌ها ارسال شوند)، ارائه جزئیات اضافی به افرادی که پروفایل آن‌ها را مشاهده می‌کنند، و ابزارهای بیشتری برای کمک به برجسته‌کردن پروفایل‌ها برای جذب استخدام‌کنندگان پرداخت می‌کنند.

Premium Business

سطح بعدی پرمیوم لینکدین که برای کسانی که در پی یافتن اطلاعات دقیق در مورد کسب‌وکار خود و توسعه آن هستند، طراحی شده‌است، پرمیوم بیزینس نام دارد. هزینه خرید اکانت پرمیوم لینکدین برای این سطح شامل 15 پیام InMail، فیلترهای جستجوی پیشرفته، انجام جستجوهای نامحدود در شبکه و اطلاعات اضافی است که لینکدین در اختیار شما می‌گذارد.

Sales Navigator LinkedIn Premium

این اکانت که برای یافتن خریدار برای فروشندگان حرفه‌ای طراحی شده‌است، دارای قیمت 79.99 دلار در ماه و یا 779.88 در سال است. این سطح از اکانت پرمیوم لینکدین دارای 20 پیام InMail است و دارای ابزارهای سازنده بسیاری برای افزایش دسترسی به خریداران بالقوه در این شبکه است.

LinkedIn Premium Recruiter Lite

در نهایت نوبت به اکانت مورداستفاده کارفرمایان و استخدام‌کنندگان می‌رسد که خرید اکانت پرمیوم لینکدین برای این دسته از افراد 119.95 دلار در ماه و یا 1199.40 دلار سالانه است. این سطح از پرمیوم لینکدین 30 پیام InMail، جستجوی پیشرفته، دید نامحدود از شبکه گسترده شما، ردیابی خودکار جویندگان کار و استخدام یکپارچه، با طراحی خاص برای استخدام به شما می‌دهد. تمام سطوح لینکدین پرمیوم را می‌توان به مدت یک ماه به صورت رایگان استفاده کرد و پس از آن با خرید اکانت پرمیوم لینکدین از مزایا و ویژگی‌های هر یک بهره‌مند شد.

 


ارسال دیدگاه

تا به حال دیدگاهی ثبت نشده است
5 (3 رای)
یه این صفحه امتیاز دهید