خرید زمین مجازی در متاورس

خرید زمین در متاورس یکی از روش های محبوب سرمایه گذاری در حوزه متاورس به شمار می‌رود. زمین مجازی متاورس به زمینی ناملموس در دنیای مجازی گفته می‌شود که همانند زمین فیزیکی به صورت قطعه خرید و فروش شده اما این خرید و فروش تنها با ارز مخصوص هر پروژه متاورسی امکان‌پذیر استبا استفاده از خدمات متاورس کافه ارز شما می‌توانید به آسانی نسبت به خرید زمین متاورس اقدام کنید.

 

خرید زمین مجازی در متاورس
زمین های متاورسی متعددی وجود دارد اما از جمله بهترین زمین های مجازی متاورس که محبوبیت زیادی میان خریداران دارند می‌توان به خرید زمین در دسنترالند، خرید زمین در Upland، خرید زمین در سندباکس و همچنین خرید زمین در اکسی اینفینیتی اشاره کرد.

خرید زمین در متاورس

تعداد زیادی از زمین های مجازی با قیمت های میلیون دلاری به فروش می‌رسند اما بسیاری به دنبال خرید زمین رایگان در متاورس هستند. اگرچه یافتن زمین متاورس رایگان کار آسانی نیست اما همچنان می‌توان نسبت به خرید زمین ارزان در متاورس اقدام کرد. کافی است پروژه های متاورس را بررسی کرده و قیمت زمین در متاورس را با هم مقایسه و بهترین قیمت را پیدا کرد. در حال حاضر دنیای مجازی متعددی وجود دارد که امکان خرید ملک مجازی را فراهم کرده است. از محبوب‌ترین آن‌ها می‌توان به دسنترالند، اکسی اینفینیتی، سندباکس و آپلند (Upland) اشاره کرد.

خرید زمین در دسنترالند

خرید زمین در دسنترالند

دسنترالند (Decentraland) یک پلتفرم واقعیت مجازی با پشتیبانی بلاکچین اتریوم است که در آن می‌توانید زمین‌های مجازی را خریداری ‌کنید و در آن‌ها ساخت و ساز کنید، از آن درآمد کسب کنید یا به خرید و فروش زمین مجازی بپردازید. قیمت زمین در دسنترالند به‌طور متوسط و برای هر قطعه حدودا ۶۹۰۰ مانا (MANA) است. برای خرید زمین مجازی در دسنترالند یا باید نسبت به خرید توکن دسنترالند یعنی خرید مانا اقدام کنید و یا خرید زمین در Decentraland را به کافه ارز بسپارید تا در کمترین زمان ممکن زمین مورد نظر خود را در اختیار داشته باشید.


خرید زمین در سند باکس

خرید زمین در سند باکس

سندباکس (Sandbox) یک بازی و دنیای مجازی مبتی بر بلاکچین اتریوم است که در آن بازیکنان می‌توانند با استفاده و خرید توکن SAND به ساخت و خرید و فروش زمین مجازی و کسب درآمد از بازی بپردازند. اخیرا قیمت زمین سندباکس در حال افزایش بوده و بسیاری خرید زمین Sandbox را پرسود پیش‌بینی می‌کنند. برای خرید زمین مجازی در سندباکس یا باید نسبت به خرید ارز SAND اقدام کنید و یا خرید زمین های سندباکس را به کافه ارز بسپارید تا در کمترین زمان ممکن زمین مورد نظر خود را در اختیار داشته باشید.


خرید زمین در Upland

خرید زمین در Upland

بازی آپلند (Upland) یکی از بازی های متاورس است که از طریق خرید و فروش زمین مجازی می‌توان کسب درآمد کرد می‌توانید زمین های مجازی Upland را بخرید و با ساختمان سازی و فعالیت‌های دیگر قیمت زمین آپلند را افزایش دهید و آن‌ها را بفروشید. راه دیگر کسب درآمد از زمین های مجازی Upland خرید آن‌ها و دریافت اجاره به ازای هر زمین است.

برای خرید زمین مجازی در Upland یا باید نسبت به خرید توکن UPX اقدام کنید و یا خرید زمین های Axie Infinity را به کافه ارز بسپارید تا در کمترین زمان ممکن زمین مورد نظر خود را در اختیار داشته باشید.

خرید زمین در اکسی اینفینیتی

خرید زمین در اکسی اینفینیتی

اکسی اینفینیتی (Axie Infinity) از محبوب‌ترین بازی های NFT است که از سری بازی‌های پوکمون الهام گرفته شده و در آن بازیکنان می‌توانند حیوانات خانگی دیجیتالی مختلف به نام اکسی (Axies) را جمع‌آوری و پرورش داده و با آن‌ها در فضای اکس (AX) به معامله و کسب درآمد بپردازند. اکسی ها و زمین های مجازی اکسی اینفینیتی از طریق یک بازار درون بازی به شکل NFT فروخته می‌شوند. با توجه به محبوبیت بازی اکسی اینفینیتی و همچنین دنیای متاورس ، قیمت زمین اکسی اینیفینیتی نیز در حال اقزایش است.

برای خرید زمین مجازی در اکسی اینفینیتی یا باید نسبت به خرید ارز AXS اقدام کنید و یا خرید زمین های Axie Infinity را به کافه ارز بسپارید تا در کمترین زمان ممکن زمین مورد نظر خود را در اختیار داشته باشید.
ارسال دیدگاه


محمد محمدی
سه شنبه 28 دی 1400
مرسی کافه ارز ، خیلی وقت بود دنبال سرمایه گذاری توی متاورس بودم
حسین عابدی
سه شنبه 28 دی 1400
عالی بود کاش میشد از آپ لند بیشتر بگید...
3.7 (6 رای)
یه این صفحه امتیاز دهید