cr-icon

مریت سیرکلMerit Circle (MC)

-8.9%
29,569

نمودار قیمت نمودار قیمت لحظه ای در بازار جهانی

در حال بارگذاری، صبر کنید

 تومان تومان

مریت سیرکل چیست ؟

ارز دیجیتال مریت سیرکل با نام لاتین Merit Circle و علامت انحصاری MC یک ارز دیجیتال است که در تاریخ 1402-12-21 لانچ شده و آخرین بار در تاریخ 1403-02-31 به روز رسانی شده است . این ارز ر رتبه 403 بازار قرار دارد و ارزش کل بازار آن حدود 0 است. هر واحد مریت سیرکل در این لحظه با قیمت 0.4861 دلار و با احتساب نرخ تتر 59990 تومان مبلغ ریالی آن معادل 29,569 تومان می باشد. حجم معاملات روزانه مریت سیرکل میزان 28,083 است. قیمت مریت سیرکل در 7روز اخیر % -11.61 و در ۲۴ ساعت اخیر % -8.9 و در 1 ساعت اخیر % -0.1 تغییر کرده است.

اطلاعات بازار

ارزش بازار مریت سیرکل

0

تغییرات ۱ ساعته

-0.1%

تغییرات ۲۴ ساعته

-8.9%

تغییرات ۷ روزه

-11.61%

ارزهای ترند بازار

نمایش همه

معرفی مریت سیرکلهر آنچه که درباره مریت سیرکل باید بدانید

مواردی که در ادامه آن‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهیم عبارتند از:

 • Merit Circle چیست؟ چه عاملی این پروژه را متفاوت کرده است؟
 • چگونه می‌توانیم توکن‌های Merit Circle را به دست ‌آوریم؟
 • نحوه ذخیره و معامله توکن‌های Merit Circle
 • مقایسه پتانسیل Merit Circle با دیگر پروژه‌های هم رده.

مریت سیرکل چیست؟

مریت سیرکل Merit Circle یک سازمان غیر متمرکز مستقل است که در حوزه بهینه‌سازی و جمع‌آوری ارزش مالی فعالیت می‌کند و هدف اصلی آن ایجاد یک ارتباط بین تعداد زیادی از بازی‌های انفرادی به منظور ایجاد یک متاورس جهانی است. به همین دلیل این شرکت پلتفرم مخصوصی را ایجاد کرده که دارای سه عنصر اصلی است:

۱. منبع سرمایه (سرمایه‌گذاران)

۲. تخصص (سیستم عامل‌ها و مدیران)

۳. افرادی که بازی می‌کنند (پلیر‌ها)

مریت سرکل Merit Circle

بهتر است برای درک بهتر این پروژه به نام آن توجه کنیم:

 • Circle: گروهی از افراد که دارای تخصص و علایق مشابهی هستند.
 • Merit: کیفیت و ارزش ایجاد شده‌ای که می‌توان در ازای آن پاداشی را دریافت کرد.

ویژگی‌ های پروژه Merit Circle

در ادامه ویژگی‌های این پروژه را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

بهبود مداوم

هدف اصلی پروژه و ارز دیجیتال Merit Circle برتر بودن در صنعت جدید Paly to Earn است و در این مسیر قدم بر می‌دارد. این مجموعه به صورت اصولی و با فعالیت‌های مستمر خود در تلاش است تا به صورت سازماندهی شده در مسیر خود حرکت کند. تا امروز Merit Circle در کشور‌های کم درآمد بیش از ۱۲۰۰ نفر را برای سود بردن از بازی‌های ویدیویی بورسیه کرده است. همچنین این سازمان برای توسعه خدمات خود در کشور‌های دیگر، مدیرانی را جهت آگاهی بخشی به دانش پژوهان فعال در حوزه کسب درآمد از بازی ها در نظر گرفته است.

بازی های برتر

به طور کلی پروژه‌های Paly to Earn با عنوان‌هایی از قبیل توانایی کسب سود بالا، پایداری و ارائه بهترین تجربه برای بازیکنان انتشار پیدا کرده‌اند. در حال حاضر این پروژه عظیم بازی‌هایی را مانند اکسی اینفینیتی Axie Infinity طراحی کرده که به زودی برای Star Altas، Illuvium و Hash Rush عرضه می‌شوند.

علاوه بر آن، برخی پروژه‌ها از قبیل Mist و Crypto Blades League of Kingdoms هنوز در مرحله تحلیل و بررسی اولیه باقی مانده‌اند.

در دسترس بودن منابع

به دلیل این‌که پروژه و ارز دیجیتال Merit Circle نیز تحت پلن بورسیه تحصیلی 420 Axie ارتقا و توسعه یافته است، در این مسیر از منابع ارتباطی مختلفی استفاده می‌کند. به عنوان مثال می‌توانید یک اکانت توییتر با یک و نیم میلیون بازدید ماهانه را در نظر بگیرید که ۲۴ هزار فالوور و ۶۰۰۰ ممبر دیسکورد دارد.

در واقع بورسیه تحصیلی 420 Axie پلنی است تا افراد علاقمندی که در کشور‌های کم درآمد زندگی می‌کنند نیز بتوانند از طریق آن بورسیه دریافت کنند و از بازی‌های مختلف سود ببرند. در نتیجه بستر مناسبی برای افراد کم درآمد در کشور‌های مختلف به وجود آمده است تا بتوانند از این طریق به درآمد مطلوبی رسیده و زندگی خود را بهبود ببخشند.

ارز دیجیتال Merit Circle چیست؟

در ادامه مشخصات کلی این ارز را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

معیارهای کلیدی MC

 • نام توکن: توکن مریت سیرکل
 • تیکر: MC
 • بلاکچین: اتریوم
 • استاندارد توکن: ERC-20
 • قرارداد: 0x949d48eca67b17269629c7194f4b727d4ef9e5d6
 • نوع توکن: کاربردی
 • مجموع عرضه: 1،000،000،000 MC

توکن MC

خصوصیات توکن MC

در مجموع ۱،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ توکن بر اساس نسبت زیر توزیع خواهد شد:

 • مشوق‌های اجتماعی: ۲۹.۴ درصد
 • تیم‌ها و مشاوران: ۲۰ درصد
 • خزانه‌داری: ۱۵ درصد
 • سرمایه‌گذاران: ۱۴.۱ درصد
 • پاداش: ۱۴ درصد شامل ۱۰ درصد نقدینگی
 • پاداش ماسبق: ۴ درصد
 • توزیع عمومی: ۷.۵ درصد

 فروش ارز دیجیتال Merit Circle

Merit Circle از ۲ تا ۵ نوامبر فروش عمومی را تحت قالب BLBP در نظر گرفته است. این فروش در واقع نوعی افزایش سرمایه است که با از بین بردن احتمال وجود تداخل ربات‌ها، فرصت عادلانه‌تری را برای شرکت‌ها در فروش عمومی ایجاد کرده است. همچنین باید بدانید که قیمت ارز دیجیتال Merit Circle به صورت خودکار توسط الگوریتم‌های کامپیوتری افزایش پیدا نمی‌کند، بلکه افزایش قیمت این توکن بر اساس سطح نیاز جامعه صورت می‌گیرد.

اطلاعات تکمیلی در خصوص فروش عمومی سه روزه توکن:

 • محل برگذاری: Copperlaunch.com
 • قیمت شروع: ۱ دلار/MC
 • قیمت نهایی: ۰.۰۴۳۳ دلار/MC
 • مخزن نقدینگی اولیه: ۷۵،۰۰۰،۰۰۰ MC ( ۷.۵ درصد برای توزیع عمومی در نظر گرفته شده است)

برنامه انتشار ارز دیجیتال Merit Circle

برنامه کلی انتشار توکن به صورت زیر خواهد بود:

 • مشوق‌های اجتماعی: واگذاری توکن‌ها به مدت ۳۶ ماه ( توکن‌ها در صورت تایید پیشنهاد می‌توانند توزیع شوند)
 • تیم‌ها و مشاوران: ۱۲ ماه اوج و ۴۲ ماه فرود
 • خزانه داری DAO: واگذاری به مدت ۳۶ ماه (توکن‌ها در صورت تایید پیشنهاد توزیع می‌شوند)
 • سرمایه‌گذاران اولیه: ۶ ماه اوج و سپس ۳۶ ماه واگذاری
 • پاداش نقدینگی: ۱۲ ماه اوج پس از ادعا
 • توزیع عمومی: بدون واگذاری

ارز دیجیتال Merit Circle

موارد استفاده از ارز دیجیتال Merit Circle

در واقع ارز MC یک DAO کاملا غیر متمرکز خواهد بود که توسطع افراد جامعه از طریق توکن اداره می‌شود.

موارد استفاده از این توکن عبارتند از:

 • دولت: داشتن ارز دیجیتال Merit Circle به شما کمک می‌کند تا بتوانید بر اساس پروژه‌های آینده دولت رای خود را اعلام کنید.
 • بازی برای کسب درآمد: Merit Circle یک DAO وسیع و متشکل از subDAO‌های مختلفی است که برای بازی‌های خاص طراحی شده‌اند و در نتیجه راه‌اندازی بازی برای هر subDAO، برای DAO اصلی کانال درآمدی ایجاد می‌کند. در واقع DAO وظیفه کنترل مالی، به دست آوردن بازی‌های بیشتر، ارائه استراتژی‌های کشاورزی با بازدهی مناسب و پروژه‌های NFT را بر عهده دارد. در نتیجه با در اختیار داشتن ارز دیجیتال Merit Circle می‌توانید به انواع بازی های NFT و حتی NFT‌های کمیاب دسترسی داشته باشید.

نقشه راه و به روز‌رسانی مریت سیرکل

Merit Circle هنوز نقشه راه مشخصی را برای ادامه این پروژه منتشر نکرده است. در صورتی که نقشه راه و آپدیت جدیدی از این پروژه منتشر شود، مجموعه ما آن را در اختیار شما قرار خواهد داد.

تیم پروژه، سرمایه ‌گذاران و شرکا

در ادامه مقاله به بررسی این سه مورد می‌پردازیم.

تیم پروژه مریت سیرکل

پروژه Merit Circle توسط بنیان‌گذاران پلن بورسیه تحصیلی Axie 420 توسعه یافته و همچنین حامی و سرمایه‌گذار اصلی آن Flow Ventures است که یک صندق سرمایه‌گذاری برای پروژه‌ها و استارتاپ‌های بالقوه است. به طور کلی کنار هم قرار گرفتن دو عامل تجربه و منابع مالی، می‌تواند آینده درخشانی را برای پروژه Merit Circle رقم بزند.

سرمایه‌ گذاران

در ۷ اکتبر ۲۰۲۱ پروژه و ارز دیجیتال Merit Circle حدود ۴.۵ میلیون دلار سرمایه را از سوی صندق‌های سرمایه‌گذاری مختلفی جذب کرد. علاوه بر آن افرادی از جمله جیهوز (اکسی)، الکس و آیزاک (نانسن)، جیمونی، کیران و دنی (ایلویوم)، تین (سیفر)، رایان (تلر)، کالوین (مالی غیرممکن)، بابی (Coingecko) و... به عنوان سرمایه‌گذار این پروژه را همراهی می‌کنند. باید به این نکته توجه داشته باشید که تمام سرمایه‌گذاران این پروژه دارای تخصص و تجارب کافی بوده و پروژه‌هایی که روی آن‌ها سرمایه‌گذاری می‌کنند اغلب طولانی مدت هستند.

شرکا

در واقع شرکای پروژه Merit Circle در فضای بازی‌ها حضور دارند و تلاش می‌کنند تا آن‌ها را به افراد بیشتری معرفی کنند. همچنین شرکای دیگری از قبیل Sipher، Nyan Heroes، Vulcan Forged، UFO Gaming و... به عنوان شرکای استراتژیک برای توسعه و گسترش Play to Earn در این پروژه حضور دارند.

خرید ارز دیجیتال Merit Circle از کافه ارز

برای کاربران ایرانی بهترین و مطمئن‌ترین راه، خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی‌های معتبر داخلی همچون کافه ارز است. شما تنها با چند گام ساده می‌توانید مقدار مورد نیاز ارز دیجیتال مریت سیرکل خود را از کافه ارز خریداری کنید. برای خرید ارز دیجیتال MC کافی است در وب‌سایت کافه ارز ثبت‌نام کرده و پس از احراز هویت، به قسمت ثبت سفارش در پنل کاربری خود رفته و گزینه خرید ارزهای دیجیتال را انتخاب کنید.

در اینجا تمام اطلاعات مربوط به پروژه Merit Circle را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم. امیدواریم که از این مقاله نهایت استفاده را برده باشید. نظر شما درباره Merit Circle و ارز دیجیتال Merit Circle چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

سوالات متداول کاربران پاسخ به متداول‌ترین سوالاتی که در ذهن دارید

خرید مریت سیرکل و فروش مریت سیرکل (MC) - سریع و ایمن و آنی - قیمت لحظه‌ای ✔️کارمزد صفر! ✔️پشتیبانی ۲۴ ساعته و مشاوره رایگان در کافه ارز
در کافه ارز سفارشات ارز دیجیتال مریت سیرکل به صورت آنی انجام می شود
خیر، کافه ارز تنها فی انتقال شبکه مریت سیرکل را از میزان وارد شده شما کسر می کند
بله، طبق دستور مقامات قضایی همه سفارشات مالی و ارزی مریت سیرکل با احراز هویت کاربر انجام می شود

دیدگاه های شما

دیدگاه