خرید مستر کارت Master Card 💳 خرید ویزا کارت Visa Card

در دنیای امروز به‌کارگیری سرویس‌های پرداخت ارزی مختلف بیش از هر زمان دیگری گسترش پیدا کرده است. برای اینکه شما بتوانید تراکنش‌های مالی خود را به‌صورت آنلاین انجام دهید، چاره‌ای جز استفاده از این سرویس‌ها نخواهید داشت. ویزا کارت و مستر کارت از مهم‌ترین راه‌هایی هستند که با آن‌ها امکان انتقال مالی به‌صورت اینترنتی فراهم است. میزان امنیت این روش بسیار بالا است و امنیت خاطر لازم را برای شما فراهم خواهد کرد. کافه ارز انواع خدمات خرید مستر کارت Master Card و خرید ویزا کارت Visa Card  را برای کاربران فراهم کرده است.

خرید مستر کارت و خرید ویزا کارت
ویزا کارت چیست

ویزا کارت چیست؟

ویزا کارت در واقع یک شرکت است که خدمات مالی گسترده‌ای را در سراسر جهان ارائه می‌دهد. طی بررسی‌هایی که در این راستا صورت گرفته است،‌ ویزا کارت در بیش از ۲۰۰ کشور در دنیا پشتیبانی می‌شود. این دسترسی بالا در کشورهای مختلف، نشان ‌دهنده قدرت فوق‌العاده ویزا کارت است که افراد بسیار زیادی از آن استفاده می‌کنند. هر روزه میلیون‌ها تراکنش از این طریق صورت می‌پذیرد که می‌توان اهمیت و ارزش ویزا کارت را از این لحاظ به خوبی درک کرد.

شما نیز می‌توانید یک ویزاکارت مجازی به مقدار اعتبار دلخواه خود خریداری کنید. در صورت خرید ویزاکارت مجازی ، امکان خرید از سایت‌های مطرح خارجی برای شما فراهم خواهد شد. اگر قصد تهیه یک کارت اعتباری ویزا دارید می‌توانید از خدمات خرید ویزا کارت مجازی در کافه ارز به صورت آنی و اتوماتیک اقدام کنید.


خرید ویزا کارت در کافه ارز

خرید ویزا کارت

اگر شما سری به بزرگ‌ترین فروشگاه‌های اینترنتی دنیا بزنید،‌ متوجه خواهید شد که همه آن‌ها دارای درگاه ویزا کارت و مستر کارت هستند. به همین علت به شما توصیه می‌کنیم که حتماً از این کارت‌ها استفاده کنید تا به آسان‌ترین روش خریدهای شما صورت بگیرد. متأسفانه تحریم‌های ایران سبب شده است که ایرانیان نتوانند به‌صورت مستقیم از ویزاکارت مجازی و مستر کارت مجازی استفاده کنند. از همین رو شما باید برای خرید ویزا کارت از سایت‌های ایرانی کمک بگیرید. سایت کافه ارز به‌عنوان یکی از بهترین صرافی‌های آنلاین ایران، خدمات مربوط به خرید ویزا کارت مجازی را ارائه می‌دهد که شما می‌توانید به‌صورت ویژه از آن بهره ببرید.


صدور ویزا کارت برای ایرانیان

صدور ویزا کارت مجازی

با توجه به بررسی‌هایی که تابه‌حال انجام شده است، ویزا کارت نیز کاربرد بسیار گسترده‌ای دارد و میلیون‌ها نفر از آن استفاده می‌کنند. در صورتی که شما می‌خواهید خرید اینترنتی خود را از طریق کارت اعتباری ویزا انجام دهید، حتماً باید آن را از منابع مطمئن بخواهید. خوشبختانه سایت کافه ارز مرجع صدور ویزاکارت مجازی است که می‌توانید به‌آسانی خرید خود را از این راه انجام دهید. در حال حاضر مجموعه کافه ارز این خدمت را با قیمت و شرایط مناسبی برای شما انجام می‌دهد؛ پس حتماً از این فرصت طلایی به نفع خود بهره ببرید.


انواع مستر کارت

مستر کارت مجازی چیست؟

مستر کارت شباهت بسیار زیادی به ویزا کارت دارد و یک از اصلی‌ترین رقیبان آن به حساب می‌آید. این دو شرکت معتبر، رقابت تنگاتنگی با یکدیگر دارند و همواره سعی می‌کنند که بهترین خدمات را ارائه دهند. از آنجایی که امکان خرید مستر کارت فیزیکی در داخل ایران وجود ندارد، می‌توان از گزینه مناسب مستر کارت مجازی استفاده کرد.

اگر شما قصد دارید که از یک سایت خارجی خرید کنید، مسلماً استفاده از مستر کارت مجازی می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. این مورد نیز همچون کارت اعتباری ویزا می‌تواند دارای اعتبار بالا باشد پس اگر قصد پرداخت با مبالغ بالا دارید، به این این نکته توجه کنید. خوشبختانه خدمات مستر کارت هر روز گسترش پیدا می‌کند که همین امر محبوبیت آن را چندین برابر کرده است. با استفاده از این کارت می‌توانید بدون نگرانی ارزهای خود را با کمترین کارمزد ممکن انتقال دهید. خدمات خرید مستر کارت مجازی در کافه ارز به صورت اتوماتیک و آنی امکان‌پذیر است.


خرید انواع مستر کارت

خرید مستر کارت

در صورتی که شما می‌خواهید از درگاه مستر کارت برای انجام خریدهای خود استفاده کنید، باید به فکر تهیه مستر کارت مجازی باشید. نکته جالب درباره مستر کارت فیزیکی این است که شما می‌توانید آن را برای دفعات متعدد شارژ کنید اما مستر کارت مجازی قابلیت شارژ ندارد. البته برای اینکه کارمزد شما کمتر شود، بهتر است که شارژهای خود را در حجم بیشتری انجام دهید. مستر کارت فیزیکی فقط برای خریدهای اینترنتی نیست بلکه در خارج از کشور می‌توان از آن همانند یک کارت بانکی معتبر استفاده کرد اما مستر کارت مجازی تنها برای خرید و پرداخت اینترنتی قابل استفاده است. با توجه به کاربردهای گسترده‌ای که در این ابزار وجود دارد، بهتر است که شما هم هر چه سریع‌تر برای خرید مستر کارت دست به کار شوید. سایت کافه ارز امکان خرید مستر کارت مجازی در مبالغ مختلف را برای شما فراهم کرده است که می‌توانید از آن استفاده کنید.


صدور master card

صدور مستر کارت مجازی

همان‌طور که در بخش‌های قبل هم به آن اشاره کردیم،‌ مستر کارت مجازی یکی از بهترین روش‌ها برای انجام پرداخت‌های بین‌المللی است. این شرکت دارای هویت چندملیتی است ولی دفتر اصلی آن در شهر نیویورک آمریکا قرار دارد. این شرکت در کنار ویزا کارت از بزرگ‌ترین ارائه‌دهندگان خدمات مالی محسوب می‌شود که اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد. چنانچه شما برای انجام مبادلات خود به مستر کارت نیاز دارید، بهتر است که آن را از صرافی آنلاین کافه ارز بخواهید. این سایت مستر کارت مجازی را با بهترین قیمت ممکن در اختیار شما قرار می‌دهد تا از آن بهره کافی را ببرید.


پرداخت با ویزا کارت و مستر کارت

پرداخت با ویزا کارت و مستر کارت

پرداخت با ویزا کارت از موارد مورد نیاز کسانی است که قصد خرید و پرداخت در سایت‌های خارجی دارند. برخی از ایرانیان می‌خواهند که از سایت‌های بین‌المللی مختلف، خرید اینترنتی انجام دهند که ساختار تحریم‌ها کار را برای پرداخت سخت کرده است. در چنین وضعیتی استفاده از ویزاکارت مجازی می‌تواند یک راهکار مناسب باشد. خدمات پرداخت با مستر کارت و ویزا کارت در سایت کافه ارز به شما کمک می‌کند بدون داشتن کارت اعتباری پرداخت خود را انجام دهید.


گیفت کارت های ویزا کارت

گیفت کارت ویزا

یکی از قابلیت‌های ویژه‌ای که شرکت ویزا برای علاقه‌مندان ایجاد کرده است گیفت‌ کارت ویزا است. شما با استفاده از این کارت‌ها می‌توانید بسیاری از خریدهای بین‌المللی خود را انجام دهید. گیفت کارت ویزا نوعی از کارت اعتباری ویزا است که البته نمی‌توان آن را مجدد شارژ کرد. در واقع شما یک‌بار آن را تهیه می‌کنید و بعد از تمام شدن اعتبار باید به سراغ یک گیفت کارت جدید بروید. شما می‌توانید به صورت اتوماتیک و آنی در کافه ارز نسبت به خرید گیفت کارت ویزا اقدام کنید.


گیفت کارت های مستر کارت

گیفت کارت مستر کارت

با توجه به این‌که ویزا کارت و مستر کارت رقابت نزدیکی با یکدیگر دارند، شرکت مستر کارت نیز اقدام به ارائه گیفت کارت‌های مختلف می‌کند. خوشبختانه گیفت کارت مستر کارت نیز به همان اندازه معتبر است و شما می‌توانید برای انجام خریدهای اینترنتی از آن استفاده کنید. این کارت نیز در موجودی‌های مختلفی ارائه می‌شود که شما می‌توانید با توجه به نیاز خود آن را تهیه کنید. فراموش نکنید که خدمات خرید گیفت کارت ویزا کارت توسط کافه ارز به شما ارائه می‌شود پس برای خرید آن نگرانی به خود راه ندهید.


قیمت ویزا کارت چند است؟

قیمت ویزا کارت

با توجه به شرایط سختی که تحریم‌ها برای ایرانیان به وجود آورده است، شما نمی‌توانید به‌صورت مستقیم کارت اعتباری ویزا و مستر را تهیه کنید. به همین جهت سایت کافه ارز تمام تلاش خود را به کار بسته است تا خدمات خرید مستر کارت و ویزا کارت مجازی را به‌صورت اتوماتیک به شما ارائه دهد. همچنین قیمت ویزا کارت و قیمت مستر کارت نیز تا جایی که امکان دارد کاهش داده شده است تا تعداد افراد بیشتری بتوانند از آن استفاده کنند. میزان موجودی داخل ویزاکارت مجازی و مستر کارت مجازی به‌صورت مستقیم بر روی قیمت آن تأثیر دارد. سایت کافه ارز کارت اعتباری ویزا را با بهترین شرایط قیمتی قرار داده است پس حتما از آن استفاده کنید.

سوالات متداول
  • +
    با مستر کارت و ویزا کارت چه کارهایی می‌توان انجام داد؟

    با ویزا کارت و مستر کارت می‌توانید از اکثر سایت‌ها و فروشگاه‌های خارجی خرید کنید.

  • +
    هزینه صدور ویزاکارت و مسترکارت مجازی چقدر است؟

    هزینه هر یک با توجه به مبلغ کارت مشخص می‌شود.

ارسال دیدگاه


کورش کشاورزی
سه شنبه 31 خرداد 1401
بسیار عالی
سمیه روشنگر
سه شنبه 13 دی 1401
سلام وقت شما بخیر ببخشید قیمت صدور ویزا کارت چقدر است ؟
رایان خرسند
سه شنبه 13 دی 1401
هزینه صدور ویزا و مستر کارت بسته به مقدار موجودی متفاوت است. برای مشاهده قیمت ها می توانید در پنل کاربری خود از قسمت ثبت سفارش خرید ویزا و مسترکارت استفاده نمایید.
محمود محتشمیان
سه شنبه 13 دی 1401
سلام ببخشید از زمان ثبت سفارش چقدر طول میکشه مستر کارت صادر بشه؟
رایان خرسند
سه شنبه 13 دی 1401
درود؛ زمان صدور ویزا و مسترکارت بسته به فعالیت پنل های بانکی می تواند بین 1 تا 24 ساعت به طول بیانجامد.به طور معمول کارت ها زیر 3 ساعت صادر و به شما تقدیم می گردد.
زهیر مشکاتی
پنجشنبه 15 دی 1401
ببخشید یه سوال دارم، تاریخ انقضای مستر کارت که میفروشید چقدره ؟
آیدا متین
پنجشنبه 15 دی 1401
با سلام وقت بخیر. 6 ماهه هستن
علیرضا رباطی
شنبه 17 دی 1401
سلام روز بخیر ببخشید برای پرداخت، ویزا کارت بهتره یا مستر کارت ؟ کدوم رو سفارش بدم برای سایتی که میخوام جفت درگاه ها رو داره میخواستم نظر شما رو بدونم
آیدا متین
شنبه 17 دی 1401
با سلام وقت بخیر. کارت های موجود در کافه ارز از نوع preped با ریجن آمریکا می باشد. این موضوع بستگی به وب سایت مربوطه و متود پرداختی دارد ابتدا می بایست از وب سایت مدنظر خود جهت پرداخت با کارت ویزا مستر های پریپید اطلاعات کسب نمایید و سپس اقدام به ثبت سفارش در کافه ارز بفرمایید.
معین رحمتی
یکشنبه 18 دی 1401
برای خرید مستر کارت نیا به احراز هویت داخل سایت هست؟
رایان خرسند
یکشنبه 18 دی 1401
درود، برای خرید تا سقف 15 دلار نیازی به احراز هویت نیست. شما می توانید صرفا با ثبت نام با شماره همراه و ثبت کارت بانکی که به نام شماست ، سفارش خود را ثبت نمایید. اگر خرید شما بیش از 15 دلار باشد نیاز به احراز هویت می باشد.
4.6 (9 رای)
یه این صفحه امتیاز دهید