نقد کردن پی پال

نقد کردن پی پال به ریال از جمله خدمات مورد نیاز کسانی است که درآمد ارزی داشته و می‌خواهند آن را به ریال تبدیل کنند. با استفاده خدمات نقد کردن حساب پی پال به ریال که یکی از خدمات پرکاربرد پرداخت ارزی  در سایت کافه ارز است که شما می‌توانید در کمترین زمان ممکن و بدون کارمزد نسبت به فروش دلار پی پال و دریافت معادل ریالی آن در حساب بانکی خود اقدام کنید. نقد کردن درآمد ارزی در کوتاه‌رین زمان ممکن برای شما انجام خواهد شد.

نقد کردن پی پال

مراحل نقد کردن PayPal

مراحل نقد کردن PayPal
مراحل نقد کردن PayPal

دریافت پول از پی پال

اگر نگاهی به گذشته‌ای نه‌چندان دور بیندازیم، متوجه خواهیم شد که برای کسب درآمد ارزی، باید از کشور خارج می‌شدیم و به تبادلات ارزی می‌پرداختیم. این در حالی است که با ایجاد اینترنت و فرصت‌های شغلی فریلنسری، امروزه شما می‌توانید در داخل خانه خود نیز شروع به کسب درآمد ارزی کنید. با توجه به محدودیت‌هایی که برای ایرانیان در فضای بین‌الملل وجود دارد، دریافت پول از پی پال و سایر سرویس‌های مالی پی پال با سختی‌های خاصی روبرو است. درصورتی‌که بتوانید نقد کردن پی پال را انجام دهید،‌ تمام دارایی‌های ارزی شما به ریال تبدیل می‌شوند که درنتیجه امکان خرج کردن آن‌ها در داخل ایران فراهم خواهد بود. با توجه به شرایط اقتصادی خاصی که در کشور حاکم است،‌ داشتن درآمد ارزی می‌تواند شما را به خواسته‌های مهم‌تان در زمینه‌های مالی برساند. خوشبختانه امکان دریافت پول از PayPal  در شرایط خاصی فراهم است و نیازی به نگرانی بیش‌ازحد در این مورد نخواهد بود.

فروش دلار پی پال

نقد کردن حساب پی پال

در داخل حساب پیپل می‌توان ارزهای مختلفی را جابجا کرد و در این مورد، محدودیت خاصی وجود ندارد. البته شما برای هر ارز باید کیف پول مخصوص آن را در داخل برنامه فعال کنید. بررسی‌ها نشان می‌دهد که بیش از ۷۰ درصد کاربران پیپال، مبادلات خود را با دلار انجام می‌دهند و بسیاری از کاربران ایرانی نیز ترجیح می‌دهند که درآمدهای ارزی خود را به‌صورت دلاری دریافت کنند.

در حال حاضر؛ نقد کردن پیپال (نقد کردن حساب پی پال) به‌صورت ویژه توسط صرافی کافه ‌ارز انجام می‌شود و شما می‌توانید در کمترین زمان ممکن برای فروش دلار پی پال برنامه‌ریزی کنید. با توجه به ارزش بالای قیمت دلار در ایران، مسلماً تبدیل ارز دلار به ریال در داخل ایران می‌تواند شرایط درآمدی خوبی برای شما ایجاد کند و سطح زندگی بهتری برای شما فراهم سازد.


نقد کردن دلار پی پال

نقد کردن دلار پی پال

اگر شما بتوانید یک منبع درآمد دلاری برای خود ایجاد کنید، مسلماً زندگی شما تحت تأثیر قرار خواهد گرفت. شاید در کشور آمریکا نتوانید با ۱۰۰ دلار کار خاصی انجام دهید ولی در ایران شرایط به گونه دیگری است. مقدار مواد غذایی که در ایران با این مبلغ قابل خریداری است بسیار بیشتر خواهد بود. همه این موارد نشان‌دهنده آن‌ است که داشتن درآمد دلاری برای ایرانیان یک فرصت طلایی خواهد بود و در نتیجه نیاز به نقد کردن دلار پی پال نیز بیشتر خواهد شد.

با توجه به اینکه امکان نقد کردن PayPal (نقد کردن حساب پی پال) توسط تیم حرفه‌ای کافه ارز فراهم شده است، شما هم می‌توانید درآمدهای ارزی خود را به‌سرعت نقد کنید و معادل ریالی آن را دریافت کنید. با توجه به نوساناتی که در بازار دلار وجود دارد، با داشتن درآمد دلاری هیچ‌وقت از تورم عقب نمی‌مانید و به این طریق، فشارهای مالی کمتری به شما وارد می‌شود.


نحوه برداشت پول از حساب پی پال

نحوه برداشت پول از حساب پی پال

در حال حاضر تعداد زیادی از فریلنسرها و پژوهشگران دارای درآمدهای ارزی هستند و برای سایت‌های خارجی معتبر در این زمینه کار می‌کنند. با این حال؛ دغدغه دریافت پول از کارفرمایان همیشه برای ایرانیان وجود دارد و به دلیل تحریم‌ها، کارفرمایان نیز از انتقال مستقیم پول واهمه دارند. در چنین وضعیتی بسیاری از افراد به دنبال یک راه مناسب هستند. برای نقد کردن حساب پی پال حتماً باید شرایط لازم در این زمینه را داشته باشید. برداشت پول از پی پال با کافه ارز به آسانی با خدمات نقد کردن پی پال امکان‌پذیر است.

ایجاد یک حساب کاربری ایمن در پیپال، اهمیت بسیار بالایی دارد که باید آن را به‌صورت دقیق انجام دهید. ازآنجایی‌که این کار دارای برنامه‌ریزی‌های خاص خود است، باید آن را به یک تیم حرفه‌ای بسپارید تا این کار را با دقت هر چه تمام برای شما انجام دهند. خوشبختانه نقد کردن پی پال با استفاده از تیم مجرب کافه ارز صورت می‌گیرد پس نیازی نیست که شما در این مورد نگرانی داشته باشید.


نقد کردن درآمد پی پال

نقد کردن درآمد پی پال

درصورتی‌که شما با یک کارفرمای خارجی برای انجام کارها به توافق رسیدید، باید در مورد نحوه انتقال پول هم توافق لازم را داشته باشید. سایت پیپال از بهترین راه‌ها برای ارسال پول است که البته در هنگام استفاده از آن، باید موارد امنیتی لازم به‌خوبی رعایت شود. نقد کردن درآمد پی پل به شما این امکان را می‌دهد که تسویه‌حساب خود را به‌صورت منظم و سریع انجام دهید. سرعت انتقال پول در این روش بسیار بالا است و در سریع‌ترین زمان ممکن این اتفاق خواهد افتاد.

خوشبختانه میزان کارمزد انتقال در این روش نیز بسیار مناسب است و امکان نقد کردن درآمد شما (نقد کردن حساب پی پال) به کمترین هزینه امکان‌پذیر خواهد بود. در حال حاضر این امکان برای تمامی کاربران به‌صورت بدون محدودیت فراهم شده است و شما می‌توانید از کارشناسان کافه ارز برای انجام حرفه‌ای این امور کمک بگیرید. درصورتی‌که نیاز به مشاوره در این مورد داشتید، حتماً در اولین فرصت با مشاوران سایت کافه ارز تماس بگیرید.


انتقال پول از پی پال به حساب بانکی

انتقال پول از پی پال به حساب بانکی

درصورتی‌که کارفرمای شما از طریق سیستم پیپل موجودی شما را افزایش داده باشد، باید برای دریافت آن در داخل ایران برنامه لازم را داشته باشید. کافه ارز به‌عنوان یکی از ارائه‌دهندگان خدمات مالی، به شما کمک می‌کند تا موجودی حساب پیپال را در حساب بانکی خود دریافت کنید. درواقع؛ این شرکت با دریافت کارمزد پایینی، موجودی حساب شما را برداشت می‌کند و به‌صورت مستقیم به حساب ریالی شما در بانک‌های ایرانی واریز خواهد کرد.

در چنین وضعیتی شما قادر خواهید بود که به درآمدهای خود دسترسی پیدا کنید و از مصرف آن در داخل ایران لذت ببرید. با توجه به شرایط خاصی که در بحث تحریم‌ها وجود دارد، این روش بهترین راه برای دستیابی به درآمدهای ارزی خواهد بود. همان‌طور که به آن اشاره کردیم، نقد کردن پول پی پال با این روش بسیار آسان است و دغدغه‌های مهم شما را حل می‌کند.


تبدیل پی پال به تومان

تبدیل پی پال به تومان

امروزه تبدیل کردن موجودی پی پال به تومان برای بسیاری از افراد به یک نگرانی تبدیل شده است. درواقع این افراد نمی‌دانند که روش‌های جدیدی برای نقد کردن پی پل وجود دارد و به همین دلیل نمی‌توانند این کار را انجام دهند.

با توجه به خدمات گسترده صرافی آنلاین کافه ارز، دیگر نیازی به نگرانی برای تبدیل پی پال به ریال نخواهد بود. کارشناسان کافه ارز دارای تخصص و مهارت خاصی در این زمینه هستند و تبدیل پیپال به تومان را به نحو احسن انجام خواهند داد. اگر شما هم دارای درآمد ارزی هستید، دیگر نگران نقد کردن پیپال نباشید زیرا کافه ارز در تمامی مراحل به یاری شما خواهد آمد.


انتقال پول از پی پال به وب مانی

انتقال پول از پی پال به وب مانی

شرکت وب مانی یک شرکت مالی روسی است که فعالیت مشابهی با پیپال دارد. درواقع این دو سیستم رقیب یکدیگر به شمار می‌آیند و هر کدام تلاش می‌کنند تا کاربران بیشتری جذب کنند. در حال حاضر امکان انتقال پول از پی پال به وب مانی وجود ندارد.

به همین جهت شما باید در ابتدا نقد کردن پی پال را انجام دهید و آن را به ریال تبدیل کنید. بعد از این مرحله شما باید ریال خود را دوباره به ارزهای مورد قبول وب مانی تبدیل نمایید. در نهایت؛ ارز موردنظر باید به حساب پرفکت مانی واریز شود تا شارژ حساب صورت بگیرد. به‌طورکلی، انجام این پروسه دشواری‌های خاص خود را دارد که بهتر است این مراحل توسط تیم حرفه‌ای کافه ارز انجام شود.

اگر شما فریلنسر، طراح و برنامه ‌نویس هستید یا اینکه در حوزه فروش محصولات و خدمات فعالیت می‌کنید و می‌خواهید درآمدهای ارزی را خود را به ریال تبدیل کنید، به شما پیشنهاد می‌دهیم که از حساب پیپال بهره‌مند شوید. با توجه به محدودیت‌های اعمال شده بر روی این درگاه، بهتر است که درخواست خود را با کارشناسان کافه ارز در میان بگذارید تا تمامی مراحل نقد کردن پی پل با سرعت بالایی به انجام برسد.


توضیحات بیشتر

 

آیا نقد در آمد پی پال برای فریلنسرها یک امر ضروری است؟

امروزه افراد بیشتری به دنبال شغل آزاد هستند. اگرشما تصمیم دارید که فریلنسر باشید، وقتی تازه شروع به کار می‌کنید، یکی از اولین چیزهایی که باید به آن فکر کنید این است که چگونه می‌خواهید حقوق دریافت کنید. اگر روش درستی را انتخاب کنید، دردسر و استرس زیادی را از بین می‌برید. اگر تصمیم درستی بگیرید، می‌توانید مقداری پول نیز پس‌انداز کنید. برای تصمیم‌گیری صحیح، باید تمام حقایق در مورد نحوه پرداخت به فریلنسرها را بدانید.

 بیایید به برخی از رایج‌ترین روش‌های پرداخت برای فریلنسرها نگاه کنیم. پی پال مدتی است که به یک روش محبوب برای ارسال و دریافت پول آنلاین دربین  فریلنسرها تبدیل شده است. پی پال در انتقال پول الکترونیکی تخصص دارد و بسیاری از سازمان‌ها، فریلنسرها و وب‌سایت‌ها از آن به‌عنوان ابزار اصلی پرداخت استفاده می‌کنند. این یک روش رایج برای برداشت پول در پلتفرم‌های فریلنسر Freelancer.com و Fiverr است.

 

چگونه درآمدهای یوتیوب خود را به پی پال انتقال دهم؟

انتقال درآمد از یوتیوب به پی پال به شما امکان می دهد با استفاده از پول حساب PayPal خود، مواردی را خریداری کنید. پی پال یک سیستم راحت است که می تواند به افزایش امنیت مالی شما کمک کند. همچنین می توانید پول موجود در حساب خود را به شماره حساب دیگری ارسال کنید. اگر از شرایط و ضوابط ارائه شده توسط پی پال پیروی کنید، به راحتی میتوانید ازپول خود درهرمکانی استفاده کنید ولذت ببرید.

یوتیوب به شما فرصتی می‌دهد تا از محتوایی که آپلود می‌کنید درآمد کسب کنید. روزانه بیش از یک میلیارد ساعت محتوا دریوتیوب بارگذاری می‌شود. هنگام ایجاد محتوای خود، باید مخاطبان هدفی داشته باشید که قصد دارید به آنها دسترسی پیدا کنید و محتوای خود را متناسب با مخاطبان خودتنظیم کنید. خوبی YouTube این است که برای کسب درآمد نیازی به آموزش خاص، سرمایه هنگفت یا اجاره فضای اداری ندارید.

شما فقط باید یاد بگیرید که چگونه دریوتیوب پول دربیاورید. برخی ازراه‌های آسان برای کسب درآمد در یوتیوب از طریق کلیک‌هایی است که روی تبلیغات قبل از شروع ویدئوی شما ظاهر می‌شوند، انجام می‌شود. همچنین می‌توانید در YouTube از تبلیغات محصول شرکتی که تبلیغ می‌کنید، پول دریافت کنید. شما باید به دنبال یک جایگاه سودآورباشید که پول زیادی برای شما به همراه داشته باشد.

انتقال درآمد از یوتیوب  به PayPal به شما امکان می‌دهد تا بتوانید به پول خود دسترسی داشته باشید. پی پال همچنین تضمین می‌کند که پول شما ایمن است. همچنین می‌توانید از پول موجود در پی پال برای پرداخت صورت‌حساب‌ها یا ارسال پول به‌حساب دیگری استفاده کنید. برای نقد کردن حساب خود میتوانید حساب پی پال خود را در سایت کافه ارز افتتاح کنید سپس برای خدمات دیگر اقدام کنید.

 

هنگامی که می‌خواهید درآمدی را که در YouTube به دست می‌آورید به PayPal انتقال دهید،ابتدا باید در یوتیوب حساب کاربری خود را ایجاد کنید سپس می‌توانید با پیروی از دستورالعمل‌های زیر به‌راحتی این کار را انجام دهید. در اینجا نحوه انتقال درآمد از YouTube به PayPal آمده است:

 1. وارد حساب کاربری خود شوید
 2. روی این پیوند http://www.youtube.com/account_monetization کلیک کنید
 3. با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود، پس از ورود بر روی "enable my account" کلیک کنید
 4. پس از انجام مراحل روی صفحه، «توافقنامه کسب درآمد» را بپذیرید
 5. تأیید کنید که از حساب خود درآمدزایی کرده‌اید
 6. روی این پیوند کلیک کنید https://support.google.com/youtube/answer/72866?vi...
 7. مراحل داده شده در لینک بالا را دنبال کنید
 8. اگر این کار نکرد، می‌توانید با خدمات مشتریان YouTube تماس بگیرید

آموزش نحوه نقد کردن دلار پی پال

درباره پرداخت دلار پی پال اطلاعات کاملی به شما داده شد که شما می‌توانید از این داده‌ها برای خود استفاده کنید. با این حال افرادی نیز هستند که به دنبال نقد کردن دلار پی پال خود هستند و از راهکارهای مختلفی برای این کار استفاده خواهند کرد. برای این کار شما باید در ابتدا در سایت کافه ارز ثبت‌نام خود را انجام دهید. بعد از اینکه شما فرایند ثبت‌نام خود را کامل کردید،‌ باید درخواست نقد کردن دلار پی پال خود را ثبت نمایید. معمولا این درخواست به‌صورت آنی ثبت شده و موجودی اکانت کافه ارز شما به‌صورت ریالی شارژ می‌شود.

شما در این مرحله می‌توانید درخواست برداشت خود را بزنید تا پول در کمترین زمان ممکن به حساب بانکی شما واریز شود. کل این پروسه توسط تیم کافه ارز ساده‌سازی شده است تا شما راحت‌تر بتوانید فرایند نقد کردن دلار پی پال را ادامه دهید. نکته جالب این است که تیم کافه ارز میزان کارمزدها در این بخش را هم بسیار مناسب در نظر گرفته است که همین امر باعث کاهش هزینه‌های شما خواهد شد.

 

کارمزد نقد کردن پول پی پال

هزینه‌هایی پی پال بر اساس عوامل مختلفی متفاوت است. این بستگی به نوع حساب شما (شخصی یا تجاری)، کشور محل اقامت شما، روش پرداخت، ارزی که با آن معامله می‌کنید و ... دارد. اگر تصمیم دارید خدمات پی پال را با پایین‌ترین کارمزد انجام دهید، با کارشناسان کافه ارزدرارتباط باشید وازآنها مشاوره بگیرید تا با کمترین کارمزد خدمات خود را به بهترین نحو انجام دهید.

فروش یورو پی پال

برای فروش یورو پی پال اول باید کیف پول آن را داشته باشید. بعضی از کاربران هستند که خدمات خود را با یورو انجام می‌دهند یا درآمد خود را به‌صورت یورو دریافت می‌کنند. کافه ارز برای کاربران خود این شرایط  را فراهم کرده است  تا  کاربران بتوانند نقد کردن پیپال را درکوتاه‌ترین زمان و بدن دردسر انجام دهند.

نقد کردن یورو پی پال

اگر شما به هر دلیلی خدمات خود را با یورو انجام می‌دهید یا درآمدتان با یورو است نیاز به نقد کردن یورو خواهید داشت. شما می‌توانید با تیم مجرب کافه ارز و در کمترین زمان این کار را انجام دهید و معادل ریالی آن را دریافت کنید.

دریافت پول از پی پال

با فعالیت فروشگاه های اینترنتی در سراسر جهان روش پرداخت آنلاین گسترش زیادی پیدا کرد. پی پال یکی از شرکت‌های مالی است که فعالیت چشمگیری در این عرصه دارد و خدماتی زیادی را به کاربران خود ارائه می‌دهد برای اینکه بتوانید از خدمات پی پال استفاده کنید ابتدا در سایت کافه ارز ثبت‌نام کنید با داشتن حساب کاربری به‌راحتی می‌توانید دریافت پول از پی پال را انجام دهید. با ما همراه باشید.

برای دریافت پول از پی پال باید به چند نکته توجه کنید

 • باید هویت ایرانی بودن خود را مخفی نگه دارید در غیر این صورت حساب شما مسدود می‌شود.
 • بهتر است از vps استفاده کنید
 • تمامی افرادی که به‌حساب شما پول واریز می‌کنند باید دارای هویت باشند

 

چگونه پی پال خود را نقد کنیم؟

 امروزه اکثر افراد که در حوزه بین‌المللی فعالیت دارند برای دریافت دستمزد یا خدمات خود نیاز به یک حساب بین‌المللی دارند. بهتر است این افراد یک حساب  paypal برای خود ایجاد کنند تا وجه خود را با امنیت بالا و در کمترین زمان ممکن دریافت کنند. اما در کشور ایران به دلیل وجود تحریم‌ها نمی‌توان به‌راحتی یک حساب پی پال افتتاح کنید و از خدمات آن استفاده کنید. کافه ارز این دغدغه را برای کاربران خود از بین برده است شما می‌توانید با خیال راحت افتتاح حساب پی پال و نقد کردن پی پال خود را به ما بسپارید تا در کوتاه‌ترین زمان انجام شود.

نقدکردن حساب پی پال

ابتدا باید در سایت کافه ارزثبت‌نام کنید سپس وارد حساب کاربری خود شوید سفارش را ثبت کنید. اما راه‌های زیادی برای نقد کردن پول پی پال وجود دارد که در بالا صفحه به آن اشاره شده است. می‌توانید برای نقد کردن یکی از روش های بالا را انتخاب کنید. 

 

چگونه پی پال را در سایت کافه ارز نقد کنیم؟

1-به سایت کافه ارز مراجعه کنید.

2-در سایت کافه ارز ثبت‌نام کنید.

 

 

3-کد تأیید پیامک شده را در کادر وارد کنید و دکمه تأیید را بزنید.

 

 

4-فرم را تکمیل کرده روی دکمه تکمیل ثبت‌نام کلیک کنید.

 5-  شما وارد پنل کاربری خود می‌شوید، در، قسمت کادر زردرنگ تصویر، روی گزینه ثبت سفارش کلیک کنید.

 

 

6-در قسمت دسته‌بندی خدمات کافه ارز مطابق تصویر روی گزینه خدمات پی پال کلیک کنید سپس از منوی روبرو روی گزینه فروش پی پال به ما کلیک کنید

 

 

7-سپس در کادر زیر اطلاعات موردنظر را وارد کنید بعد روی ثبت سفارش کلیک کنید.

 

 

پس از طی‌کردن مراحل بالا در کمتر از  2 ساعت نقد کردن پی پال  شما در سایت کافه ارز انجام می شود.

 

هر روزه تعداد کاربرانی که از سیستم پی پال استفاده می‌کنند در حال افزایش است. با این حال امروزه شاهد آن هستیم که برای انجام بسیاری از خریدهای بین‌المللی به پی پال نیاز خواهیم داشت. برخی از افراد که درآمد ارزی دارند نیز می‌خواهند دلار پی پال خود را به ریال تبدیل کنند و به دنبال بهترین راه برای این کار هستند. صرافی آنلاین کافه ارز تمامی تلاش و همت خود را به کار برده است تا خدمات نقد کردن پی پال به صورت اتوماتیک ارائه دهد. شما می‌توانید از طریق این سایت از ارزان‌ترین خدمات مالی برخوردار شوید.

               


سوالات متداول
 • +
  نقد کردن پی پال چقدر زمان می‌برد؟

  اگر درخواست نقد پی پال شما از سایتی عتبر باشد در کمتر از یک ساعت دلار پی پال شما نقد خواهد شد.

 • +
  هزینه نقد کردن دلار پی پال چقدر است؟

  با توجه به عرضه و تقاضا، بدون احتساب کارمزد دیگری، با نرخ خرید پی پال در سایت محاسبه خواهد شد.

 • +
  چگونه بدون حساب پی پال درآمد پی چال خود را نقد کنیم؟

  درصورتی‌که درآمد ارزی شما معتبر باشد می‌توانید در سایت کافه ارز بدون داشتن حساب در آمد خود را نقد کنید. کافه ارز یکی از حساب های خود را در اختیار کاربران قرار می دهد تا خدمات نقد کردن پی پال خود را به براحتی انجام دهند.

 • +
  چگونه در خواست نقد کردن در آمد ارزی خود را ثبت کنیم؟

  برای نقد کردن درآمد پی پال خود ابتدا در سایت کافه ارز ثبت‌نام کنید. سپس می‌توانید در خواست نقد کردن درآمد خود را ثبت کنید.

 • +
  آیا فریلنسرها می‌تواند درآمد خود را در ایران نقد کنند؟

  بله اگر شما فریلنسر هستید و درآمد بین‌المللی دارید در سایت کافه ارز عضو شوید سپس به‌راحتی در آمد خود را بدون هیچ دغدغه‌ای نقد کنید.

 • +
  برای نقد کردن دلار پی پال باید چکار کنیم؟

  برای اقدام نقد کردن دلار پی پال خود کافیست، درسایت صرافی آنلاین کافه ارز ثبت نام کنید سپس مدارک خود را تکمیل کنید بعد در خواست نقد دلاری را ثبت کنید.

ارسال دیدگاه


مهدی شری زاده
دوشنبه 06 تیر 1401
سلام حساب من پی تم هست اونم نقد میکنید پولش هم روپیه هنده
مهرداد جوان
سه شنبه 07 تیر 1401
با سلام حساب paytm یک سیستم مالی مخصوص به کشور هند هست و مثل پی پال یک سیسم متمرکز در سراسر دنیا ندارند. متاسفانه چون تقاضای کمی برای این ارز در ایران هست و بسیار تخصصی هست در حال حاضر سرویس پی تم رو ارائه نمی دهیم
امیرحسین علی دخت
شنبه 18 تیر 1401
ببخشید چطور میتونم با حساب پی پال شرکت شما مبلغ ای که تونستم از سایت ها و گیم های مختلف به دست بیارم نقد کنم الان دو ماهه و نمیتونم این مبلغ رو برداشت بزنم
مهرداد جوان
دوشنبه 20 تیر 1401
با سلام ما درآمد از سایت های معتبر بازی رو از قیبل سایت های نظیر g2g.com , gamivo.com , ... رو با استفاده از سیستم پی پال می توانیم از دلار به ریال تبدیل کنیم، این روند به دو طریق قابل انجام هست یکی ساخت حساب پی پال برای شخص شما یا استفاده از حساب های پی پال کافه ارز برای تبدیل دلار به ریال. در نظر داشته باشید برخی از بازی های ای او اس یا اندروید که تبلیعات نمایش می دهند و به راحتی مبالغ بالایی رو به عنوان کسب دارمد نشان می دهد، تنها به دنبال سوء استفاده از شما هستند و قابلیت نقد کردن ندارند
احمدرضا احمدی
سه شنبه 21 تیر 1401
سلام ببخشید میخواستم بدونم برنامه prizes که پرداختش با پی پال هست رو پشتیبانی میکنید یا نه؟ چون برنامه معتبری است و بیشتر از ده میلیون نصب فعال دارد
مهرداد جوان
سه شنبه 21 تیر 1401
با سلام توجه داشته باشید که در پرداخت پی پال ، ما از سرور های خارجی استفاده میکنیم که قابلیت نصب اپیلیکشن رو ندارند . بنابراین اگر این نرم افزار داری سایت هست ، می تونیم با استفاده از وب سایت نسبت به پرداخت اون اقدام کنیم. اگر فقط به صورت اپلیکشن اندرورید یا ای او اس باشه متاسفانه خیر
زهرا اسماعیلی
شنبه 22 مرداد 1401
سلام من به تازگی حساب پی پال زدم و مهاجر افغان هستم میخواستم بدونم چجوری پول داهل حسابمو نقد کنم آیا شما برای مهاجرین خدمات انجام میدین؟
امیرحسین صادق
شنبه 22 مرداد 1401
با سلام و عرض ادب متاسفانه نقد کردن پی پال نیاز به احراز هویت دارد.خدمات دیگر ما تا 15 دلار در روز نیازی به احراز هویت ندارد و میتونید استفاده کنید.اما شما میتونید از کسی که کارت ملی ایرانی رو داره بخواید که داخل سایت احراز هویت کنه و حساب رو در اختیار شما قرار بده ساد و پیروز باشید
کمال سلطان پناهی
دوشنبه 24 مرداد 1401
سلام من درآمدم بصورت دلار در یک حساب گلوبال بیزینس پی ارسال میشە آیا امکان نقد کردن آن در ایران ۆجود دارد
امیرحسین صادق
دوشنبه 24 مرداد 1401
با سلام اگر منظورتون این سایت هست globalbusinesspays.com خیر امکان نقد از این سایت رو نداریم اما از سایت های معتبر فریلنسری یا بروکرها می تونید از پلتفرم های پی پال(با یک سری شرایط) پرفکت مانی و ارز دیجیتال نقدتون رو انجام بدید
arash
شنبه 19 شهریور 1401
سلام من با فرد خارجی در حال کار کردنم می کنم و اون درآمدم می خواد با پی پال ارسال کنه شما می تونید نقدش کنید
مهرداد جوان
شنبه 19 شهریور 1401
با سلام برای نقد کردن پی پال از حساب های شخصی با توجه به قوانین و سیاست های پی پال در جهت امکان برگشت وجه نیاز به قرارداد و سفته جهت ضمانت می باشد و بعد از عقد قرارداد امکان نقد کردن وجود دارد. برای فریلنسر هایی که خودشون حساب پی پال به نام خودشون دارند و یا اینکه از سایت های معتبر مستقیما امکان ارسال پی پال به ما رو دارند نیاز به ارائه سفته و قرارداد نیست .
امین مریان
یکشنبه 20 شهریور 1401
سلام وقتتون بخیر و خوشی من چندتا سوال دارم اولیش اینه مدت زیادیه که گیم انلاین میزنم (۶ماهه)درامد حاصله از این گیم فعلا ۳۰۰دلاره که برداشتش فقط از طریق پی پال ممکنه ومن اکانت پی پال ندارم، بدونه داشتن اکانت برداشت امکان پذیره ؟مثل صرافی ها با پرداخت کارمزد دومی اینکه اگه موارد بالا همش امکان پذیره چطور میتونم به صورت مداوم این کار رو انجام بدم . با تشکر
مهرداد جوان
یکشنبه 20 شهریور 1401
با سلام و عرض ادب همونطوری که قبلا نیز اعلام کردیم، بازی های که فقط اپلیکشن هستند و سایت ندارند به طور معمول برای به شما تبلغات درون برنامه ای نمایش می دهند و از این طریق خودشون کسب درامد می کنند.در تمامی این برنامه ها اعلام میشه که یک حساب پی پال معرفی نماید اما بعد از معرفی پولی به حساب معرفی شده واریز نمیشود. منطقی نیست که یک اپلیکشن با هزارن کاربر بخواد ماهیانه فقط برای بازی کردن چندصد دلار به هر بازیکن پاداش بده، با یک حساب سر انگشتی متوجه میشید که اگر این صورت باشه باید ماهیانه میلیون ها دلار به کاربران پرداخت بشه که به هیچ عنوان منطقی نیست.بنابراین پیشنهاد میکنیم به جای این نمونه بازی ها ، در سایت ها معتبر فروش ایتم های بازی مثل G2G یا etsy و ... به دنبال کسب درآمد دلاری باشید.
ستاره س
پنجشنبه 14 مهر 1401
سلام اگه یه بار احراز هویت کنیم دیگه هربار خواستیم میتونیم درآمدمون رو از طریق شما نقد کنیم؟ من حساب پی پال دارم و میتونم به حساب شما منتقل کنم ، آیا سفته و ... هم نیاز هست؟ برای مبلغ زیر 100 دلار ... چون سفته نمیتونم بدم :)
نازنین دولتی
جمعه 15 مهر 1401
سلام وقتتون بخیر، من بلاگر محصولات خارجیم و گهگاهی دلار به حساب پیپالم می‌ریزه.. اکانت رو یکی از دوستام که ایرانی نیستن برام ساختن ینی آدرس ایمیل و شماره تلفن اون بوده، میخواستم ببینم میتونم دلارارو به ریال تبدیل کنم؟ مشکلی نداره؟
مهرداد جوان
جمعه 15 مهر 1401
برای اطلاع از شرایط با کارشناسان ما در پشتیبانی از طریق چت آنلاین؛ تماس تلفنی یا ارسال تیکت در سايت در ارتباط باشید. اگر حساب متعلق به خودتون باشه و دسترسی داشته باشید مشکلی برای نقد کردن نیست.
فاطیما
جمعه 20 آبان 1401
سلام و عرض ادب من از طریق سایت های نظرسنجی و بعضی سایت های کلیکی دیگه درآمد دلاری دارم. با توجه به‌ اینکه این امکان رو فراهم کردین که ما با حساب پی پال شما انتقال و برداشت و نقد دلار رو داشته باشیم، سوال های دوستان رو که خوندم استنباط کردم که شما سایت های معتبر رو در این خصوص پوشش میدین. حالا سوالم اینه که من چطور به شما نشون بدم که سایت هایی که توشون کار میکنم معتبر هستند. منظورم اینه که چه معیاری برای اعتبارسنجی سایت ها وجود داره یا شما اون رو لحاظ می کنین. سوال بعدیم اینه که اگه اعتبار سایت هایی که توشون کار میکنم برای شما محرز شد، این امکان هست که همیشه برای برداشت پولم از این سایتا از حساب پی پال شما استفاده کنم؟ سپاس از پاسخگویی و مطالب غنی تون.
مهرداد جوان
جمعه 20 آبان 1401
با سلام و احترام با توجه به اینکه ما چندین سال هست که در زمینه خدمات پی پال از جمله نقد درآمد فعالیت میکنیم و تجربه کار کردن با سایت ها زیادی رو داشتیم.اصولا سایت هایی که در زمینه کلیک و تبلیغات کلیکی فعال هستند بازخورد مناسبی نداشتند و تقریبا هیچ کدام از آن ها پرداختی رو به کاربران نداشتند.با این حال سایت مورد نظر خودتون رو از طریق تیکت معرفی کنید تا توسط همکارانم بررسی شود و اگر محرز بشه که پرداخت دارند حساب پی پال جهت نقد در اختیارتان قرار میگرد.
امین دارویی
سه شنبه 29 آذر 1401
از سایت CPA grid درآمد دارم میتونید نقد کنید ؟من پی پال ندارم
آیدا متین
چهارشنبه 30 آذر 1401
با سلام وقت بخیر جهت نقد درآمد و هماهنگی با بخش پی پال می بایست تیکت ثبت بفرمایید در تیکت راهنمایی های لازم را میتوانید دریافت کنید .در صورتی که درآمد شما از سایت های معتبر باشد نیازی به داشتن حساب پی پال نیست و می توانید از حساب های ما استفاده نماید. موفق باشید.
عباس پور
یکشنبه 07 اسفند 1401
سلام. وقت تون به خیر باشه. نقد کردن یوروی پی پال هم انجام میدین؟
4.1 (19 رای)
یه این صفحه امتیاز دهید