Anyswap

ارز دیجیتال انی‌ سواپ

خرید و فروش Anyswap - ANY

% 11.4436

$12.3

تومان 454,780

ارز دیجیتال انی‌ سواپ با نام لاتین Anyswap و علامت انحصاری ANY یک ارز دیجیتال است که در تاریخ 1399-05-27 لانچ شده و آخرین بار در تاریخ 1401-01-20 به روز رسانی شده است . این ارز ر رتبه 242 بازار قرار دارد و ارزش کل بازار آن حدود 262,431,020 است. هر واحد انی‌ سواپ در این لحظه با قیمت 12 دلار و با احتساب نرخ تتر 36,790.00000000 تومان مبلغ ریالی آن معادل 454,780 تومان می باشد. حجم معاملات روزانه انی‌ سواپ میزان 760,143 است.
قیمت انی‌ سواپ در 7روز اخیر % 14.3 و در ۲۴ ساعت اخیر % 11.44 و در 1 ساعت اخیر % 0.08 تغییر کرده است.
تعداد واحدهای عرضه شده انی‌ سواپ 18,639,320 و تعداد کل واحدهای آن 100,000,000 است. همچنین می توانید وب سایت انی‌ سواپ را از اینجا https://anyswap.exchange/dashboard مشاهده کنید.

خرید و فروش انی‌ سواپ با شبکه های BNB Smart Chain (BEP20) در کافه ارز امکان پذیر است و انتقال ارز به صورت آنی (اتوماتیک) انجام می شود.
loading 2

نمودار روند انی‌ سواپ (ANY) در 20 روز گذشته

loading 1

قیمت لحظه ای انی‌ سواپ ( ANY)

قیمت دلاری $12.3

خرید از ما تومان 454,780

فروش به ما تومان 444,372

تغییرات 24 ساعته 11.44

تغییرات 1 ساعته 0.08

تغییرات 7 روزه 14.3

معاملات انی‌ سواپ ( ANY)

حجم معاملات روزانه 760,143

ارزش بازار 262,431,020

عرضه در دسترس 18,639,320

عرضه کل 100,000,000

بیشترین عرضه 100,000,000

رتبه در بازار 242

اطلاعات عمومی انی‌ سواپ ( ANY)

نام ارز انی‌ سواپ

نام لاتین Anyswap

علامت انحصاری ANY

تاریخ به وجود آمدن 1399-05-27

آخرین آپدیت 1401-01-20

وب سایت https://anyswap.exchange/dashboard


ارز دیجیتال انی سواپ چیست؟

ارز دیجیتال Anyswap: اخیرا تعداد پروژه‌های DeFi رونق گرفته است که نشان‌دهنده رشد قابل‌توجه بازار خرید و فروش ارز دیجیتال است. پروتکل AnySwap یکی از معروف‌ترین ابتکارات برای رفع مشکل میان زنجیره‌ای (Cross-Chain) است. در اینجا با هم مرور می‌کنیم که پروتکل و ارز دیجیتال Anyswap چیست؟ همچنین با اطلاعات کامل توکن ANY ، خرید انی سواپ (خرید ارز ANY) آشنا می‌شویم.توضیحات

انی سواپ Anyswap چیست؟

Anyswap یک پروتکل مبادله زنجیره‌ای کاملا غیرمتمرکز است که مبتنی بر فناوری Fusion DCRM با قیمت‌گذاری و سیستم نقدینگی خودکار است. Anyswap مبادله بین هر توکن خود را در هر بلاکچین که از ECDSA یا EdDSA به عنوان الگوریتم برای امضای تراکنش استفاده می‌کند، از جمله ارز هایی مانند BTC، ETH، USDT، XRP، LTC، FSN و...برای معامله امکان‌پذیر می‌کند.

انی سواپ (Anyswap) که در جولای ۲۰۲۰ طراحی و راه‌اندازی شد، یک پروتکل کاملا توزیع شده و غیرمتمرکز است که امکان تعویض و جابجایی توکن‌ها را از پلتفرم‌های غیرمتمرکز و مختلف فراهم می‌کند. قدرت ارز دیجیتال Anyswap به دلیل پشتیبانی آن از امضای  ECDSA است. توجه داشته باشید که ۹۵ درصد از ارزهای دیجیتال فعال در بازار مانند بیت کوین (BTC)، تتر (USDT)، لایت کوین (LTC) و ریپل (XRP) از این طرح حمایت می‌کنند و در حال اجرای آن‌ها هستند.

علاوه بر این، این پروتکل برای مدیریت و کنترل غیرمتمرکز (DCRM) Fusion پشتیبانی می‌کند که توانایی Anyswap را برای مدیریت جابه جایی توکن‌ها بین بلاکچین‌ها افزایش می‌دهد. قابل ذکر است، شبکه Fusion یک کلید خصوصی برای اطمینان و اعتماد بیشتر از ایمنی سرمایه‌ها، به کاربران خود می‌دهد.

ارز دیجیتال Anyswap چیست؟

انی سواپ یک توکن بومی به نام توکن ANY دارد. ارز دیجیتال Anyswap از استانداردهای موجود در پلتفرم Fusion نیز پیروی می‌کند و برای اهداف مختلف مدیریتی استفاده می‌شود. طراحان Anyswap این توکن حاکمیتی را توسعه دادند که با استفاده از آن کاربرانشان می‌تواند بلاک ریوارد یا همان پاداش هم با کمک این توکن‌ها به دست بیاورند.

ارز دیجیتال Anyswap چگونه کار می کند؟

جالب است بدانید که، قراردادهای هوشمند در پروتکل Anyswap، منبع باز و اوپن سورس هستند تا با اجازه دادن به افراد، بتوانند امنیت خود را افزایش بدهند. جدا از شفافیت کد‌ها و سورس‌های نوشته شده، کدهای منبع باز و اوپن سورس به اثبات غیرمتمرکز بودن Anyswap کمک می‌کنند. علیرغم منبع باز بودن، انی سواپ از Slow Mist، یک شرکت معتبر حسابداری در قراردادهای هوشمند، یک گواهی‌‌نامه‌ معتبر دریافت کرده است.

ارز دیجیتال Anyswap

پروتکل و ساختار ارز دیجیتال Anyswap از ویژگی‌های زیر پشتیبانی می‌کند:

بلاکچین زنجیره‌ای غیرمتمرکز: کاربران می‌توانند هر توکنی را به صورت غیرمتمرکز با ارز دیجیتال Anyswap معامله کنند.

معاملات زنجیره‌ای: کاربران می‌توانند بلافاصله پس از خرید ارز دیجیتال Anyswap از یک توکن به توکن دیگر مبادله کنند.

قیمت‌گذاری و نقدینگی برنامه‌ریزی شده: طراحان و سازندگان این ارز دیجیتال می‌تواند نقدینگی و حجم دلخواه را به بازار وارد و یا خارج کنند. این سیستم قیمت‌گذاری برنامه‌ریزی شده بر اساس نقدینگی در بازار ارائه شده است.

در حال حاضر ارز دیجیتال Anyswap از کیف پول‌های Metamask و Ledger پشتیبانی می‌کند. در آینده قرار است کیف پول‌های سخت افزاری بیشتری را پشتیبانی کند. با API‌های ارائه شده، ارز دیجیتال Anyswap می‌تواند در هر کیف پولی ترکیب بشود.

اطلاعات بیشتر در مورد توکن ANY

نام ارز دیجیتال: AnySwap

Ticker: انی (ANY)

بلاکچین: اتریوم، بایننس، فیوژن

توکن‌های استاندارد: ERC20، BEP20، FSN.

قرارداد اتریوم: xf99d58e463a2e07e5692127302c20a191861b4d60

قرارداد فیوژن: x0c74199d22f732039e843366a236ff4f61986b320

قراردادBSC  برابر است با 0xf68c9df95a18b2a5a5fa1124d79eeeffbad0b6fa

نوع توکن: سودمندی و حاکمیتی.

کل توکن‌های قابل عرضه: 100,000,000 ANY.

توکن در گردش: 17,252,277 ANY.

توکن ANY

عرضه توکن Anyswap

کل تعداد توکن‌های قابل عرضه ارز دیجیتال Anyswap، به مقدار ۱۰۰ میلیون توکن است. در این مقدار قابل عرضه تا به الان هیچ پیش فروشی یا سرمایه‌گذاری در آن دیده نشده است.

عرضه اولیه این ارز دیجیتال ۱۵ میلیون دلار خواهد بود که از این مقدار به گفته طراحان ارز دیجیتال Anyswap‌، مقدار ۱۰ میلیون توکن ANY برای «اکوسیستم بازار» در نظر گرفته شده است. بودجه «Community and Ecosystem» برای رشد ارز دیجیتال Anyswap استفاده خواهد شد و توسط تیم Anyswap مدیریت می‌شود. همچنین ۵ میلیون توکن ANY برای نقدینگی اولیه اختصاص داده شده است. این مقدار توکن همراه با مقدار مشخصی از FSN به نقدینگی اولیه تیم مدیریتی Anyswap اضافه می‌شود.

۸۵ میلیون توکن ANY باقیمانده به منظور توزیع پاداش‌ها در سطوح مختلف، اختصاص داده شده است. این بلوک‌های پاداش همراه با شبکه Fusion به شرح زیر توزیع می‌شود:

۱۰ میلیون توکن برای بلاک‌های پاداش DCRM: برای ایجاد انگیزه‌ی بیشتر در گره‌های کاری AnySwap (AWN) برای ارائه خدمات زنجیره‌ای پایدار و ایمن، این مقدار بلاک پاداش در نظر گرفته شده است.

۱۵ میلیون توکن پاداش برای نقدینگی: برای ایجاد انگیزه و پیشرفت برای ارائه‌دهندگان نقدینگی و کنترل حجم بازار در جفت سوآپ‌های این ارز دیجیتال مانند BTC، ETH، USDT، XRP، LTC، FSN و...

۱۵ میلیون تکن پاداش برای تیم توسعه‌‌دهنده: برای ایجاد انگیزه و پیشرفت هرچه بیشتر در تیم طراحی و توسعه دهنده ی AnySwap و اعضای آینده‌ی .این تیم، این مقدار بلاک پاداش در نظر گرفته شده است.

۲۰ میلیون توکن ANY: این مقدار توکن برای سهامداران شرکت AnySwap تخصیص یافته است.

۲۵ میلیون توکن برای معامله‌گران و تریدر‌ها: برای ایجاد انگیزه برای تریدر‌ها و معامله گران این مقدار بلاک پاداش در نظر گرفته شده است.

فروش توکن های ANY

ticker: ANY

نوع توکن: FUSION CHAIN ICO

قیمت هر توکن:  ANY = 0.02 FSN1

مجموع توکن ها: 100,000,000

موجود برای فروش توکن: 5%

ارز دیجیتال Anyswap

برنامه انتشار توکن های Anyswap

همان‌طور که در بالاتر در مورد ارز دیجیتال Anyswap گفتیم، ۸۵ میلیون توکن ANY در یک قرارداد هوشمند (کد قرارداد هوشمند) قفل می‌شود و به همراه بلوک‌های زنجیره‌ای توزیع می‌شود. برای هر بلوک فیوژن، ۸/۵ توکن ANY سود و یا همان پاداش داده می‌شود که این مقدار در کل دوره، به مقدار ده میلیون بلوک فیوژن است.

بلاک پاداش ارائه دهندگان نقدینگی: در هر ۶۶۰۰ بلاک ماین شده در ۲۴ ساعت، مقدار ۹۹۰۰ بلاک، میان ارائه‌دهندگان نقدینگی توزیع خواهد شد. این سیستم از میزان کمترین حجم نقدینگی ارائه شده برای محاسبه آن قسمت استفاده می‌کند.

بلاک‌های پاداش تریدر‌ها و معامله‌گران: به ازای هر ۱۰۰ بلوک ماین شده، ۲۵۰ بلاک به این دسته از افراد تحصیص می‌یابد.

پاداش Node Cross Chain: برای هر ۶۶۰۰ بلوک استخراج شده در ۲۴ ساعت، مقدار 6600 توکن ANY به AnySwap Nodes اختصاص داده می‌شود.

در ارز دیجیتال Anyswap بلاک ریوارد‌ها بر اساس ۱۰۰ بلوک محاسبه می‌شود. یعنی در هر ۱۰۰ بلوک، مقدار ۲۵۰ توکن ANY به معامله‌‌گران و تریدر‌ها پاداش می‌دهد. هر معامله‌گر متناسب با حجم معاملات خود پاداش دریافت می‌کند. اگر در طول این ۱۰۰ معامله‌ای صورت نگیرد، ۱۵۰ توکن ANY به ارائه‌دهندگان نقدینگی و ۱۰۰ توکن ANY به تیم مدیریت Anyswap Working Node (AWN) ریوارد بلاک داده می‌شود.

شرکای ارز دیجیتال Anyswap

AnySwap با شرکت SushiSwap، یکی از بزرگ‌ترین DEXهای AMM در حال حاضر، همکاری می‌کند تا معاملات و تراکنش‌های خود را به بهترین نحو ارائه بدهد.

AnySwap به کمک Slow Mist توانسته امنیت قراردادهای هوشمند خود را تضمین کند. این امر به شما کمک می‌کند که هنگام استفاده از خدمات مختلف AnySwap، از امنیت بیشتری در تراکنش‌های خود، برخوردار باشید.

انی سواپ چیست

سرمایه گذاری در ارز دیجیتال Anyswap

انتظار می‌رود Anyswap یک پروتکل مناسب برای ایجاد تحولاتی در بازار باشد؛ که با حل مشکلات گذشته ارزها مانند قابلیت کنترل نقدینگی در بازار و بسیاری دیگر از مشکلات را کنار بزند.

AnySwap فناوری‌های پیشرفته و ویژگی‌های خاصی را به کاربران خود ارائه می‌دهد. این پلتفرم معاملاتی که به صورت زنجیره‌ای و کاملا غیرمتمرکز است، به کاربرانش این امکان را می‌دهد که بین هر کوین و توکن مورد نظر در هر بلاکچین در یک شبکه با میزان نقدینگی مناسب معامله کنند. بنابراین این امر باعث کاهش هزینه‌ها، ریسک و در زمان تراکنش‌ها صرفه‌ جویی می‌شود. Anyswap با کارمزدهای بسیار کم ۰.۴%، انجام تراکنش‌های خود را بسیار آسان کرده است.

خرید ارز دیجیتال Anyswap

ارز دیجیتال Anyswap را می‌توانید از صرافی‌هایی همچون صرافی بایننس خریداری کنید. برای کاربران ایرانی بهترین و مطمئن‌ترین راه، خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی‌های معتبر داخلی همچون کافه ارز است. شما تنها با چند گام ساده می‌توانید مقدار مورد نیاز ارز ANY خود را از کافه ارز خریداری کنید. برای خرید ارز دیجیتال Anyswap کافی است در وب‌سایت کافه ارز ثبت‌نام کرده و پس از احراز هویت، به قسمت ثبت سفارش در پنل کاربری خود رفته و گزینه خرید ارزهای دیجیتال را انتخاب کنید.

نظر شما درباره ارز دیجیتال Anyswap چیست؟ آینده ارز ANY را چطور پیش‌بینی می‌کنید؟


انی‌ سواپ Anyswap ANY
سوالات متداول
 • +

  ارز انی‌ سواپ چیست ؟

  ارز دیجیتال انی‌ سواپ با نام لاتین Anyswap و علامت انحصاری ANY یک ارز دیجیتال است که در تاریخ 1399-05-27 لانچ شده و آخرین بار در تاریخ 1401-01-20 به روز رسانی شده است
 • +

  مدت زمان انجام هر سفارش انی‌ سواپ چقدر است ؟

  در کافه ارز سفارشات ارز دیجیتال انی‌ سواپ به صورت آنی انجام می شود
 • +

  آیا برای انتقال ارز انی‌ سواپ کارمزد می گیرید؟

  خیر، کافه ارز تنها فی انتقال شبکه انی‌ سواپ را از میزان وارد شده شما کسر می کند
 • +

  برای خرید و فروش ارز انی‌ سواپ باید احراز هویت شویم ؟

  بله، طبق درستور مقامات قضایی همه سفارشات مالی و ارزی انی‌ سواپ با احراز هویت کاربر انجام می شود
سوالات متداول ارز دیجیتال انی‌ سواپ
5 (1 رای)
یه این صفحه امتیاز دهید
ارسال دیدگاه
captcha

تا به حال دیدگاهی ثبت نشده است