logo کاقه ارز

خرید اکانت پریمیوم Freepik

با خرید اکانت پریمیوم Freepik به آرشیو بزرگ میلیون‌ها عکس، وکتور، آیکون و ... دسترسی خواهید داشت. اگر طراح وب یا گرافیست هستید، یا مدیریت شبکه‌های اجتماعی را بر عهده دارید، سایت فری پیک می‌تواند منبع اصلی طراحی شما باشد. سایت Freepik که کار خود را از سال ۲۰۱۰ به عنوان بانک رایگان عکس و وکتور و فایل‌های متن باز آغاز کرده بود

 

خرید اکانت پریمیوم Freepik

درباره Freepik بیشتر بدانید

سایت فری پیک بیش از ۱۰ میلیون طراحی دارد که روزانه بیش از ۸ هزار طراحی جدید به آن اضافه می‌شود و بیش از ۲ میلیون کاربر فعال روزانه دارد. فری پیک دو نوع اکانت پریمیوم دارد که هر دو امکانات یکسانی دارند اما یکی ماهانه و دیگری سالانه است. هزینه اکانت ماهیانه فری پیک ۱۴.۹۹ دلار است که هنگام خرید اول، این هزینه کاهش یافته و تنها ۱۰.۴۹ دلار خواهد بود. هزینه اکانت سالیانه فری پیک ۸۳.۹۹ دلار (یعنی ماهیانه ۶.۹۹ دلار) برای اولین شارژ و برای خریدهای بعدی، ۱۱۹.۹۹ دلار است.خرید اکانت پریمیوم Freepik به شما امکاناتی همچون تعداد نامحدود دانلود، استفاده از عکس‌ها بدون حق کپی رایت، پشتیبانی بهتر و استفاده از سایت بدون تبلیغات خواهد داد.

خرید اکانت پریمیوم Freepik چه امکاناتی به شما می دهد؟

خرید اکانت پریمیوم Freepik چه امکاناتی به شما می دهد؟

  • دسترسی به آرشیو کامل عکس‌ها بدون حق کپی رایت
  • دسترسی به میلیون‌ها وکتور با کیفیت
  • دسترسی به فایل‌های لایه باز برای طراحی
  • دسترسی به هزاران بروشور، بنر، کارت ویزیت و ...
  • تعداد نامحدود دانلود
  • پشتیبانی بهتر
  • استفاده از سایت بدون تبلیغات

نحوه خرید اکانت پرمیوم Freepik

نحوه خرید اکانت پرمیوم Freepik

برای خرید اکانت پریمیوم Freepik شما باید یک حساب بین‌المللی پی پال یا یک کارت اعتباری بین‌المللی همچون ویزا کارت یا مستر کارت داشته باشید. با استفاده از خدمات خرید ویزا و مستر کارت مجازی کافه ارز، شما می‌توانید تنها با چند گام ساده و به آسانی یک کارت مجازی بین‌المللی برای خرید و شارژ اکانت خود در دسترس داشته باشید. همچنین می توانید خرید اکانت Freepik را به کافه ارز بسپارید تا بدون نیاز به داشتن کارت اعتباری بین‌المللی این پرداخت را برای شما تنها با چند گام ساده انجام دهند.

ارسال دیدگاه
captcha


حسین عابدی
سه شنبه 28 دی 1400
واقعا گرافیستی باید این مقاله رو حداقل یکبار بخونه...
5 (1 رای)
یه این صفحه امتیاز دهید