logo کاقه ارز

خرید از سایت های خارجی

خرید از سایت های خارجی در ایران گرچه با مشکلات پرداخت یا حمل و نقل همراه است است اما همچنان از محبوبیت زیادی برخوردار است. برای خرید از وب‌سایت‌ها یا فروشگاه‌هایی همچون آمازون (Amazon)، علی بابا (Alibaba)، سایت eBayیا برندهای معتبر و مشهوری همچون زارا (ZARA) و ... نیاز به کارت اعتباری بین المللی یا حساب بین المللی همچون پی پال دارید اما با استفاده از خدمات خرید از سایت های خارجی کافه ارز، می‌توانید کلیه پرداخت های خود در هر وب‌سایت خارجی معتبر را به سادگی انجام دهید.

 

خرید از سایت های خارجی

چرا خرید از سایت های خارجی اهمیت دارد؟

اگر مدیریت شبکه‌های اجتماعی همچون اینستاگرام و فیسبوک را برعهده دارید، وب‌سایت‌های خارجی خرید فالور یا لایک همچون Bulkfollows به شما در این راه کمک خواهند کرد که خرید اشتراک یا پکیج‌های مختلف آن نیاز به پرداخت بین المللی دارد که با استفاده از خدمات پرداخت بین المللی کافه ارز این کار به آسانی چند کلیک خواهد بود. در صورت نیاز به خرید عکس‌ از Shutter Stock یا اگر می‌خواهید بلیط کنسرت‌های خارجی یا رویدادهای ورزشی خارجی را خریداری کنید، خدمات خرید از سایت های خارجی کافه ارز به شما در این راه یاری خواهد رساند.

خرید از آمازون

خرید از آمازون

سایت آمازون معتبرترین و بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی در دنیا است که انواع کالاهای دیجیتالی و فیزیکی از انواع کتاب های دیجیتال، آلبوم های موسیقی و انواع نرم افزار گرفته تا پوشاک و لوازم الکترونیکی در آن عرضه می‌شود. آمازون همچنین بزرگت‌ترین کتابفروشی آنلاین در دنیا است که همین موجب محبوبیت این وب‌سایت در میان دانشجویان و محققان شده است. خرید از آمازون در ایران نیازمند داشتن کارت اعتباری یا حساب بین المللی است. با استفاده از خدمات پرداخت ارزی بین المللی کافه ارز شما می‌توانید نسبت به خرید از سایت آمازون اقدام کنید.


خرید از ترندیول

خرید از ترندیول

سایت ترندیول (Trendyol) یکی از بزرگ‌ترین فروشگاه های آنلاین ترکیه است که محصولات و کالاهای متنوعی از پوشاک، کیف و کفش گرفته تا لوازم آرایشی، لوازم الکترونیکی و لوازم دکوراسیون در آن عرضه می‌شود. خرید از ترندیول در ایران نیز بسیار محبوب بوده چراکه بیش از ۱۰۰ برند مطرح ترکی و خارجی در این وب‌سایت محصولات خود را به فروش می‌رسانند. برای خرید از سایت Trendyol به یک کارت اعتباری بین‌المللی یا حساب بین‌المللی نیز نیاز خواهید داشت اما این خرید با استفاده از خدمات مختلف پرداخت‌های آنلاین سایت کافه ارز بسیار آسان خواهد بود.


خرید از برشکا

خرید از برشکا

برشکا (Bershka) یک برند اسپانیایی پوشاک مشهور است که در ایران نیز از شهرت زیادی برخوردار است. به همین دلیل خرید مستقیم از برشکا در ایران از محبوبیت زیادی برخوردار شده است. برشکا در حال حاضر بیش از ۱۰۰۰ شعبه در ۷۱ کشور مختلف دارد که یکی از این کشورها ترکیه است و بسیاری از ایرانیان تجربه خرید از فروشگاه های این برند را در ترکیه داشته‌اند. برای خرید از برشکا به ویزا کارت یا مستر کارت و یا پی پال نیاز دارید اما اگر به این نوع کارت یا حساب دسترسی ندارید، با استفاده از خدمات پرداخت ارزی بین المللی کافه ارز ، خرید آنلاین از برشکا بسیار آسان خواهد بود.


خرید از زارا

خرید از زارا

زارا (ZARA) از بزرگ‌ترین شرکت‌های صنعت مد در دنیا و یک برند اسپانیایی است که در بسیاری از کشورها از جمله ترکیه شعبه دارد و ایرانیان زیادی تجربه خرید از زارا را داشته‌اند. شما می‌توانید هم به صورت حضوری از این فروشگاه در کشورهای مختلف خرید کنید و هم از وب‌سایت این برند به صورت مستقیم خرید کنید. برای خرید از زارا در ایران نیازمند کارت اعتباری یا حساب پی پال هستید اما اگر به کردیت کارت یا حساب بین المللی دسترسی ندارید، خرید از سایت ZARA با استفاده از خدمات کافه ارز امکان پذیر است.


خرید از eBay

خرید از eBay

سایت eBay یکی از پرفروش‌ترین و معروف‌ترین سایت های خرید آنلاین در دنیا است که روزانه میلیون‌ها نفر برای خرید و حتی فروش محصولات خود به سراغ آن می‌روند. شما می‌توانید محصولات متنوعی از لوازم جانبی خودرو گرفته تا پوشاک، لوازم منزل، آلات موسیقی، تجهیزات ورزشی و بسیاری دیگر را از این فروشگاه آنلاین خریداری کنید. برای خرید از eBay نیاز پرداخت ارزی بین المللی دارید که این پرداخت با استفاده از خدمات پرداخت های آنلاین کافه ارز میسر است.


خرید بلیط کنسرت‌های خارجی

خرید بلیط کنسرت‌های خارجی

برای خرید بلیط رویدادهای مختلف که در خارج از ایران برگزار می‌شود، باید ویزا کارت یا مستر کارت خریداری کنید، یا یک حساب بین المللی همچون پی پال داشته باشید. با استفاده از خدمات پرداخت های ارزی کافه ارز خرید بلیط کنسرت های خارجی از وب‌سایت مختلفی همچون سایت stubhub یا tickets.virginmegastore به آسانی چند کلیک خواهد بود.

ارسال دیدگاه
captcha


حسین عابدی
سه شنبه 28 دی 1400
بسیار مهیج و وسوسه کننده بود.
5 (2 رای)
یه این صفحه امتیاز دهید