گیفت کارت گوگل پلی

گیفت کارت گوگل پلی

کسانی که تا به حال از سرویس گوگل پلی بهره برده‌اند به خوبی این موضوع را می‌دانند که چه ارزش و اهمیتی دارد. برای اینکه شما بتوانید حساب خود در گوگل پلی را شارژ کنید، راه‌های مختلفی برای پرداخت ارزی وجود دارد که از بین آن‌ها می‌توان به گیفت کارت گوگل پلی اشاره کرد. این نوع خاص از گیفت کارت به شما این امکان را می‌دهد که بدون دغدغه برنامه‌های مورد نظر خود را به آسانی خریداری کنید. کافه ارز امکان خرید انواع گیفت کارت از جمله خرید گیفت کارت گوگل پلي را به صورت آنی و اتوماتیک فراهم کرده است.


انواع گیفت کارت گوگل پلی

gift-0
 
گیفت کارت 5 دلاری گوگل پلی
223,800 تومان
خرید
gift-1
 
گیفت کارت 10 دلاری گوگل پلی
373,000 تومان
خرید
gift-2
 
گیفت کارت 15 دلاری گوگل پلی
559,500 تومان
خرید
gift-3
 
گیفت کارت 25 دلاری گوگل پلی
932,500 تومان
خرید
gift-4
 
گیفت کارت 50 دلاری گوگل پلی
1,865,000 تومان
خرید
gift-5
 
گیفت کارت 100 دلاری گوگل پلی
3,730,000 تومان
خرید

 

گیفت کارت گوگل پلی چه استفاده هایی دارد ؟

با خرید گیفت کارت گوگل پلی از کافه ارز شما به میلیون‌ها اپلیکیشن و بازی اندرویدی از پلی استور و همچنین موسیقی، فیلم، کتاب‌های الکترونیکی و صوتی و ... ارائه شده در گوگل پلی دسترسی پیدا می‌کنید.

از دیگر مزایای خرید گیفت کارت گوگل می‌توان به عدم وجود تاریخ انقضا و داشتن مبالغ مختلف اشاره کرد. همچنین با استفاده از کارت هدیه گوگل دیگر نیازی به داشتن حساب یا کارت‌های اعتباری بین‌المللی ندارید و به آسانی می‌توانید حساب گوگل خود را شارژ کرده و به امکانات بسیار زیاد آن دسترسی پیدا کنید.

 

 • خرید اپلیکیشن‌های مختلف اندرویدی
 • کلیه پرداخت‌های درون برنامه‌ای اندروید
 • خرید حجم گوگل درایو
 • خرید کتاب‌های الکترونیکی و صوتی گوگل
 • خرید موسیقی و آلبوم‌های روز
موارد قابل پرداخت با گیفت کارت گوگل پلی googlePlay

 توضیحات

 

گیفت کارت گوگل پلی چیست؟

کسانی که با دستگاه‌های اندرویدی کار می‌کنند، به خوبی با گيفت كارت گوگل پلي آشنایی دارند و به روش‌های مختلفی از آن بهره می‌برند. برنامه گوگل پلی از سوی کمپانی گوگل ارائه شده است که در آن توسعه‌دهنده‌های مختلف اپلیکیشن‌های خود را ارائه می‌کنند. با توجه به اینکه بسیاری از اپلیکیشن‌ها رایگان نیستند، شما باید هزینه مربوط به آن‌ها را به‌درستی پرداخت کنید. گوگل پلی گیفت کارت، یک روش مناسب برای ایرانیان است تا از این طریق پرداخت‌های خود را صورت دهند. در صورتی که شما یک برنامه درست برای این کار داشته باشید، مسلما به‌راحتی از انواع برنامه‌های مورد نظر خود برخوردار خواهید شد.

امروزه بسیاری از افراد به دنبال تهیه گوگل کارت هستند و در این راستا از روش‌های مختلفی کمک می‌گیرند. با این حال بهترین راه برای خرید گوگل گیفت کارت، این است که از خدمات سایت کافه ارز برای خرید گیفت کارت کمک بگیرید. بررسی‌ها این مورد را اثبات کرده است که خرید گیفت کارت در سایت کافه ارز، راحت‌تر از هر روش دیگری است و دردسر خاصی هم برای شما نخواهد داشت و تمامی مراحل اتوماتیک و آنی انجام می‌پذیرد. گیفت کارت گوگل پلي به شما این امکان را خواهد داد که به آسانی جستجوی خود را در گوگل پلی انجام دهید و از بین گزینه‌های موجود بهترین انتخاب ممکن را برای خود بخرید.

 

فروش گیفت کارت گوگل پلی

در حال حاضر تعداد کسانی که به دنبال گیفت کارت فروشگاه پلی هستند بسیار زیاد شده است که شما می‌توانید از این امکان به نفع خود بهره ببرید. این مورد نشان‌دهنده آن است که بسیاری از افراد به فکر تهیه گیفت کارت گوگل هستند که باید برای رفع نیاز آن‌ها فکری کرد. فروش گیفت کارت گوگل پلی در کافه ارز به صورت آنی و اتوماتیک است و شما می‌توانید در کمترین زمان ممکن به گیفت گوگل پلی با مبلغ مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید.

با توجه به اینکه گيفت كارت گوگل پلي دارای موجودی‌های مختلفی است، شما باید از بین گزینه‌های موجود با توجه به نیازی که دارید خرید خود را ثبت نمایید. شاید برای شما جالب باشد که هر گوگل کارت فقط یک‌ مرتبه قابلیت استفاده را دارد و نمی‌توان دوباره آن را شارژ کرد. به همین جهت شما باید یک برنامه مشخص برای فروش گوگل گیفت کارت خود داشته باشید. خوشبختانه آمارها این موضوع را ثابت کرده است که تعداد کاربرانی که از گیفت کارت استفاده می‌کنند در حال افزایش است که این مورد نشان‌دهنده ارزش و اعتبار بالایی است که در گیفت کارت گوگل پلي قرار دارد.

 

خرید گیفت کارت گوگل پلی

اگر شما نگاهی به گوگل پلی بیندازید، متوجه خواهید شد که هزاران بازی و اپلیکیشن جذاب در آن وجود دارد که هر کدام آن‌ها در نوع خود حائز اهمیت هستند. با این حال نباید فراموش کرد که بسیاری از این اپلیکیشن‌ها دارای هزینه هستند که شما باید برای پرداخت آن‌ها دست به کار شوید. استفاده از گیفت کارت گوگل پلی در وضعیت کنونی بهترین انتخابی است که می‌توان از آن به خوبی بهره برد.

خوشبختانه با توجه به درخواست‌های زیادی که در این زمینه صورت گرفته است، شما باید به نوعی برنامه‌ریزی کنید که خرید گوگل پلی گیفت کارت برای شما به‌صرفه باشد. طبق تحقیقاتی که در همین مورد صورت گرفته است،‌ در صورتی که شما به دنبال ارزان‌ترین قیمت‌ها هستید باید به سراغ سایت کافه ارز بروید. در کافه ارز گزینه‌های بسیار زیادی پیش روی شما قرار دارد که از بین آن‌ها می‌توانید بهترین انتخاب ممکن را داشته باشید.

 

دریافت گیفت کارت گوگل پلی بدون تحریم

شرکت گوگل با توجه به تحریم‌هایی که علیه ایران انجام شده است، خدمت‌رسانی مستقیم را انجام نمی‌دهد. به همین جهت چاره‌ای باقی نمی‌ماند جز اینکه شما به دنبال یک راه مطمئن برای عبور از تحریم‌ها باشید. در صورتی که شما از گوگل کارت استفاده کنید، امکان پرداخت ارزی به آسانی برای شما فراهم می‌شود. در هر گوگل گیفت کارت، موجودی مشخصی وجود دارد که با فعال‌سازی آن امکان استفاده برای شما فراهم می‌شود. در واقع این گیفت کارت باعث می‌شود که پرداخت ارزی شما به‌صورت غیرمستقیم صورت بگیرد و به آسانی از تحریم‌هایی که در این مورد مقرر شده است فاصله خواهید گرفت.

امروزه گیفت کارت فروشگاه پلی به‌راحتی از طریق سایت کافه ارز در اختیار همگان قرار گرفته است. اگر دوست دارید که برنامه‌های پولی گیفت کارت گوگل را به آسانی برای خود دانلود کنید، خرید گیفت گوگل بهترین راهی است که شما را به این هدف مهم خواهد رساند. شما این امکان را دارید که گیفت گوگل پلی را از طریق سایت کافه ارز در سریع‌ترین زمان ممکن تهیه کرده و از این موضوع به نفع خود بهره ببرید.

 

قیمت گیفت کارت گوگل پلی

یکی از مهم‌ترین مواردی که باید به آن دقت شود قیمت گوگل پلی گیفت کارت است که اهمیت بسیار بالایی دارد. در واقع هر فردی در خرید خود قیمت این گیفت کارت را در نظر می‌گیرد که شما هم باید به این موضوع توجه ویژه‌ای داشته باشید و گيفت كارت گوگل پلي را با قیمت مناسب تهیه کنید. شاید برای شما جالب باشد که قیمت گوگل کارت بسیار متنوع است که همین موضوع دست شما را برای خرید باز گذاشته است. از همین رو به شما توصیه می‌کنیم که از گوگل گیفت کارت با مناسب‌ترین قیمت ممکن استفاده کنید. برای این کار فقط کافی است که گیفت کارت خود را از طریق سایت کافه ارز خریداری کنید.

شما در کافه ارز می‌توانید انواع مختلفی از گیفت کارت گوگل پلي را مشاهده نمایید و از بین آن‌ها بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید. زمانی که شما به دنبال گیفت کارت فروشگاه پلی هستید، حتما به این نکته دقت داشته باشید که هر گیفت کارت گوگل دارای یک موجودی مشخص است. به همین جهت بهتر است که در ابتدا هزینه برنامه مورد نظر را ببینید و بعد از آن برای خرید گیفت گوگل اقدام نمایید. با توجه به نکاتی که به شما در این مطلب از سایت کافه ارز گفته شد، حتما برای خرید گیفت گوگل پلی از صرافی آنلاین کافه ارز استفاده کنید تا از بهترین خدمات برخوردار شوید.

 

امروزه بسیاری از کاربران گوشی‌های اندرویدی از گوگل پلی استفاده می‌کنند. برای اینکه بتوانید هزینه مربوط به هر اپلیکیشن را پرداخت کنید، بهتر است که به سراغ گیفت کارت گوگل پلی بروید. این نکته را از یاد نبرید که خرید گوگل پلی گیفت کارت باید از طریق راه‌های معتبر صورت بگیرد. به همین جهت به شما پیشنهاد می‌شود که در چنین مواردی به سراغ سایت کافه ارز بروید تا امکان خرید سریع را به بهترین نحو ممکن برای شما فراهم سازد و از قیمت‌های مناسب بهره ببرید.

 

سوالات متداول
 • +

  کارمزد خرید گیفت کارت (giftcard) توسط کافه ارز چقدر است؟

  خرید گیفت کارت (giftcard) هیچ کارمزدی ندارد و تنها هزینه گیفت کارت را بر اساس نرخ دلار روز پرداخت می کنید.
 • +

  آیا گیفت کارت خریداری شده قابل تعویض می باشد؟

  خیر ، از آنجایی که گیفت کارت یک محصول مجازی می باشد و در هر لحظه امکان استفاده آن وجود دارد، امکان تعویض آن وجود ندارد.
 • +

  آیا می توان گیفت کارت خریداری شده را به ریال تبدیل کرد؟

  خیر
سوالات متداول ارز دیجیتال گیفت کارت گوگل پلی
4.4 (48 رای)
یه این صفحه امتیاز دهید
ارسال دیدگاه
captcha

تا به حال دیدگاهی ثبت نشده است