تخفیف ووچر پرفکت مانی تخفیف ووچر پرفکت مانی
گیفت کارت آیتونز

گیفت کارت آیتونز

 


انواع گیفت کارت آیتونز

gift-0
 
گیفت کارت 2 دلاری آیتونز
74,600 تومان
خرید
gift-1
 
گیفت کارت 3 دلاری آیتونز
111,900 تومان
خرید
gift-2
 
گیفت کارت 4 دلاری آیتونز
149,200 تومان
خرید
gift-3
 
گیفت کارت 5 دلاری آیتونز
186,500 تومان
خرید
gift-4
 
گیفت کارت 10 دلاری آیتونز
373,000 تومان
خرید
gift-5
 
گیفت کارت 15 دلاری آیتونز
559,500 تومان
خرید
gift-6
 
گیفت کارت 20 دلاری آیتونز
746,000 تومان
خرید
gift-7
 
گیفت کارت 25 دلاری آیتونز
932,500 تومان
خرید
gift-8
 
گیفت کارت 30 دلاری آیتونز
1,119,000 تومان
خرید
gift-9
 
گیفت کارت 50 دلاری آیتونز
1,865,000 تومان
خرید
gift-10
 
گیفت کارت 100 دلاری آیتونز
3,655,400 تومان
خرید
gift-11
 
گیفت کارت 100 دلاری آیتونز
3,655,400 تومان
خرید
gift-12
 
گیفت کارت 200 دلاری آیتونز
7,273,500 تومان
خرید
gift-13
 
گیفت کارت 400 دلاری آیتونز
14,472,400 تومان
خرید
gift-14
 
گیفت کارت 500 دلاری آیتونز
18,090,500 تومان
خرید

گیفت کارت آیتونز

 

امروزه کسانی که دارای دستگاه‌های هوشمند اپل هستند به خوبی با آیتونز و قابلیت‌هایی که در آن وجود دارد آشنا هستند. از آنجایی که بسیاری از ساختارهای آیتونز به‌صورت پولی ارائه می‌شود،‌ باید یک راه مناسب برای پرداخت ارزی این هزینه‌ها پیدا کنید که راحت‌ترین آن خرید گیفت کارت است. در چنین شرایطی بهترین کار ممکن، استفاده از گیفت کارت آیتونز است که قابلیت‌های مختلفی را در اختیار شما قرار خواهد داد.

گیفت کارت آیتونز چیست؟

آیتونز یک سیستم مدیریت رسانه در دستگاه‌های اپل است. از همین رو دستگاه‌هایی که از iOS پشتیبانی می‌کنند برای این مورد بسیار مناسب هستند. در واقع شما با استفاده از آیتونز می‌توانید به‌راحتی محتواهایی همچون موزیک‌ها، کتاب‌ها و فیلم‌ها را مدیریت کنید. همچنین امکان دانلود این رسانه‌ها نیز از این طریق وجود دارد. محتواهایی که در آیتونز قرار می‌گیرند همیشه رایگان نیستند و باید برخی از مواقع برای آن هزینه پرداخت کنید. در چنین شرایطی است که وجود یک آیتونز کارت اهمیت پیدا می‌کند. در واقع شما با استفاده از آیتونز گیفت کارت می‌توانید محتواهای مورد نظر خود را انتخاب کرده و هزینه‌های مربوط به آن را پرداخت نمایید.

در حال حاضر گیفت کارت آیتونز را می‌توان به شکل‌های مختلفی تهیه نمود. خوشبختانه سایت کافه ارز به‌صورت ویژه در این بخش فعال شده است تا گیفت کارت ایتونز را با مناسب‌ترین قیمت ممکن به دست شما برساند. در صورتی که شما قصد خرید گیفت آیتونز را دارید،‌ بهتر است که این کار را در سایت کافه ارز انجام دهید تا از امتیازات ویژه این بخش هم برخوردار شوید. با توجه به اینکه میزان درخواست‌ها برای تهیه این گیفت کارت افزایش پیدا کرده است،‌ سایت کافه ارز شرایط قیمتی خوبی نیز برای آن در نظر گرفته است که باید از آن به‌صورت ویژه بهره ببرید.

 
موارد قابل پرداخت با گیفت کارت آیتونز ituns


توضیحات

 

 

 

خرید گیفت کارت آیتونز

با توجه به اینکه گیفت کارت آیتونز امکان دسترسی ایرانیان به این سرویس را فراهم می‌کند،‌ طرفداران بسیاری را به سمت خود جذب کرده است. با این حال پیدا کردن یک راه عالی برای خرید آیتونز کارت به این راحتی نیست و حتما باید آگاهی لازم در این مورد را داشته باشید. در حال حاضر افراد زیادی هستند که ادعای فروش آیتونز گیفت کارت را دارند که شما باید حتما یک منبع مطمئن را برای این کار انتخاب کنید. صرافی آنلاین کافه ارز با سال‌ها تجربه در زمینه خدمات مالی می‌تواند در این راستا به کمک شما بیاید.

در حال حاضر گيفت كارت آيتونز با قیمت و شرایط مناسبی از طریق این سایت به فروش می‌رسد. خرید گیفت کارت آیتونز برای تمامی کسانی که از ابزارهای اپل استفاده می‌کنند مفید است. به همین جهت شما می‌توانید به آسانی با گیفت آیتونز، برنامه‌های مورد علاقه خود را دانلود کرده و از آن‌ها استفاده کنید. امروزه تعداد کسانی که از گیفت آیتونز استفاده می‌کنند در حال افزایش است که این مورد نشان‌دهنده اقبال عمومی مردم به استفاده از این خدمات است. در صورتی که به موارد گفته شده اهمیت دهید، مسلما شرایط بسیار خوبی برای شما فراهم خواهد شد.

 

فروش گیفت کارت آیتونز

داشتن یک گیفت کارت آیتونز می‌تواند گزینه‌های مختلفی را پیش روی شما قرار دهد که هر کدام آن‌ها در نوع خود حائز اهمیت هستند. با یک بررسی ساده می‌توان به این نکته پی برد که بخش زیادی از قابلیت‌های آیتونز رایگان نیست. در چنین شرایطی پرداخت هزینه‌ها باید به شکل خاصی صورت بگیرد. از آنجایی که ایرانیان به دلیل تحریم‌های مالی از پرداخت ارزی مستقیم محروم هستند، باید از آیتونز کارت برای این کار استفاده کنند. زمانی که آیتونز گیفت کارت را به کار می‌گیرید، موجودی اکانت شما افزایش پیدا می‌کند و می‌توانید برنامه مورد علاقه را خریداری کنید.

با توجه به درخواست‌های زیادی که در این بخش وجود دارد، امروزه شاهد آن هستیم که سایت کافه ارز فروش گیفت کارت آیتونز را با مناسب‌ترین قیمت ممکن انجام می‌دهد. به همین جهت شما این امکان را خواهید داشت که گیفت کارت ایتونز را از این طریق خریداری کرده و حساب آیتونز خود را مدیریت کنید. در حال حاضر فروش گیفت آیتونز هیچ‌گونه محدودیتی ندارد که به همین جهت می‌توانید آن را به اندازه دلخواه خود خریداری نمایید. تمامی این موارد نشان‌دهنده آن است که سایت کافه ارز در زمینه ارائه خدمات مالی بسیار عالی عمل می‌کند.

 

گیفت کارت آیتونز ۵ دلاری

با توجه به اهمیت بالایی که در گیفت کارت آیتونز وجود دارد،‌ شاهد آن هستیم که نمونه‌های ۵ دلاری این گیفت کارت به‌صورت روزانه در حال فروش است. به‌طور کلی گیفت‌ کارت‌ها دارای میزان اعتبارهای مختلفی هستند که شما می‌توانید با توجه به نیاز خود آن‌ها را خریداری نمایید. تجربه این موضوع را اثبات کرده است که آیتونز کارت ۵ دلاری بیش از سایر نمونه‌ها خریداری می‌شود که نشان‌دهنده میزان اعتبار مناسب آن است. برنامه‌هایی که در آیتونز دیده می‌شوند هزینه خیلی زیادی ندارند که به همین علت با ۵ دلار می‌توان چندین برنامه را به‌صورت همزمان تهیه کرد.

این در حالی است که شما با خرید آیتونز گیفت کارت ۵ دلاری، این امکان را دارید که بدون محدودیت زمانی از آن استفاده کنید. با یک نگاه ساده به آمارها می‌توان به این نکته پی برد که گیفت کارت ایتونز بهترین راه برای شارژ حساب آیتونز برای ایرانیان است. با توجه به اینکه سایر روش‌های پرداخت ارزی مشکلات زیادی دارد، بهتر است که از این راهکار به‌صورت ویژه بهره ببرید. تجربه این موضوع را اثبات کرده است که سایت کافه ارز بهترین نوع گیفت آیتونز را برای شما در نظر می‌گیرد.

 

گیفت کارت ۱۰ دلاری آیتونز

با توجه به نیاز گسترده‌ای که در گيفت كارت آيتونز وجود دارد، شما این امکان را خواهید داشت که آن را در اعتبارهای مختلفی خریداری کنید. در صورتی که شما می‌خواهید قابلیت‌های مختلفی را در دستگاه خود داشته باشید، بهتر است که از گیفت کارت ۱۰ دلاری برای این کار بهره ببرید. طبق بررسی‌هایی که تا به حال صورت گرفته است، این نوع از گیفت کارت به شما این امکان را می‌دهد که تا مدت‌ها از خرید دوباره در این بخش بی‌نیاز شوید.

در صورتی که شما از آیتونز گیفت کارت به‌صورت دقیق استفاده کنید، مسلما امکانات بهتری در اختیار شما قرار خواهد گرفت. سایت کافه ارز با توجه به بالا بودن نیاز در این بخش، اقدام به ارائه گیفت کارت ایتونز ۱۰ دلاری نموده است که شما می‌توانید در کمترین زمان ممکن آن را خریداری نمایید. اگر احساس می‌کنید داشتن گیفت آیتونز می‌تواند قابلیت‌های متعددی را در اختیار شما قرار دهد، حتما در اولین فرصت ممکن برای خرید آن از سایت کافه ارز دست به کار شوید. نکته مهم این است که کارمزد بسیار پایینی برای این کارت در نظر گرفته شده است تا همه افراد بتوانند به سادگی آن را خریداری نمایند.

 

در دنیای امروز استفاده از تجهیزات اپل رونق زیادی پیدا کرده است و می‌توان آن را به شکل‌های مختلفی مشاهده کرد. شاید برای شما جالب باشد که استفاده از امکانات اپل همچون آیتونز نیاز به هزینه‌ خواهد داشت. به همین جهت بهترین کار ممکن این است که خرید گیفت کارت آیتونز را از طریق سایت کافه ارز انجام دهید. برای اینکه کار شما در این زمینه آسان‌تر باشد، انواع مختلفی از گیفت کارت در اختیار شما قرار داده می‌شود که باید از بین آن‌ها بهترین گزینه ممکن را برای خود انتخاب کنید و از آن لذت ببرید.

 

سوالات متداول
 • +

  کارمزد خرید گیفت کارت (giftcard) توسط کافه ارز چقدر است؟

  خرید گیفت کارت (giftcard) هیچ کارمزدی ندارد و تنها هزینه گیفت کارت را بر اساس نرخ دلار روز پرداخت می کنید.
 • +

  آیا گیفت کارت خریداری شده قابل تعویض می باشد؟

  خیر ، از آنجایی که گیفت کارت یک محصول مجازی می باشد و در هر لحظه امکان استفاده آن وجود دارد، امکان تعویض آن وجود ندارد.
 • +

  آیا می توان گیفت کارت خریداری شده را به ریال تبدیل کرد؟

  خیر
سوالات متداول ارز دیجیتال گیفت کارت آیتونز
4.5 (47 رای)
یه این صفحه امتیاز دهید
ارسال دیدگاه
captcha

تا به حال دیدگاهی ثبت نشده است