گیفت کارت پلی استیشن

گیفت کارت پلی استیشن

 صنعت گیم و بازی سروصدای زیادی در سراسر جهان به پا کرده است و هر روزه بر تعداد گیمرها اضافه می‌شود. با این حال شناخت بهترین کنسول بازی نیز اهمیت بالایی پیدا می‌کند. در این بین بسیاری از افراد از پلی استیشن استفاده می‌کنند و رضایت زیادی از آن دارند. برای اینکه بتوانید راحت‌تر بازی‌های این کنسول را خریداری کنید، بهتر است که از گیفت کارت پلی استیشن برای خود استفاده کنید. برای خرید مستقیم گیفت کارت به پرداخت ارزی نیاز دارید اما در ایران این امر با مشکلاتی همراه است. خدمات خرید گیفت کارت در کافه ارز به شما در خرید گیفت کارت پلي استیشن در مبالغ مختلف یاری خواهد رساند. 


انواع گیفت کارت پلی استیشن

gift-0
 
10 دلاری پلی استیشن
373,000 تومان
خرید
gift-1
 
20 دلاری پلی استیشن
746,000 تومان
خرید
gift-2
 
سه ماهه پلی استیشن پلاس
746,000 تومان
خرید
gift-3
 
25 دلاری پلی استیشن
932,500 تومان
خرید
gift-4
 
۱۲ ماهه پلی استیشن ایی ای اکسس
932,500 تومان
خرید
gift-5
 
یک ساله پلی استیشن پلاس
1,678,500 تومان
خرید
gift-6
 
50 دلاری پلی استیشن
1,865,000 تومان
خرید
gift-7
 
60 دلاری پلی استیشن
2,200,700 تومان
خرید
gift-8
 
75 دلاری پلی استیشن
2,760,200 تومان
خرید
gift-9
 
100 دلاری پلی استیشن
3,543,500 تومان
خرید

 

گیفت کارت پلی استیشن چیست؟

وقتی درباره پلی استیشن صحبت می‌کنیم،‌ مسلما بسیاری از گیمرها خاطرات خوشی از آن دارند. از زمانی که نسل اول پلی استیشن به بازار عرضه شد،‌ گیمرها استقبال بسیار زیادی از آن کردند و به سرعت به‌عنوان یک کنسول بازی جهانی شناخته شد. امروزه ساخت پلی استیشن به نسل پنجم خود رسیده است که این مورد نشان‌دهنده محبوبیت بسیار بالای آن است.

خوشبختانه تنوع بازی‌ها در پلی استیشن نیز بسیار زیاد است و شما می‌توانید بازی‌های دلخواه خود را خریداری کنید. یکی از بهترین راه‌ها برای خرید بازی‌های پلی استیشن این است که از گیفت کارت پلی استیشن در این زمینه استفاده کنید. سایت کافه ارز انواع مختلفی از گیفت کارت‌های بازی را در اختیار شما قرار خواهد داد. شما می‌توانید گیفت کارت پلي استیشن را در اعتبارهای مختلف از سایت کافه ارز خریداری کرده و بیشترین بهره ممکن را از آن ببرید.

خرید گیفت کارت پلی استیشن


توضیحات

 گيفت كارت پلي استيشن

در اینجا با گيفت كارت پلي استيشن و نحوه خرید آن و همچنین با انواع مختلف آن به صورت خلاصه آشنا می‌شویم. خرید گيفت كارت پلي استيشن در کافه ارز به صورت آنی و اتوماتیک و همچنین بدون کارمزد است.

 

گیفت کارت پلی استیشن پلاس

کسانی که با کنسول پلی استیشن بازی می‌کنند، به خوبی با اهمیت گیفت کارت پلی استیشن پلاس آشنایی دارند. این گیفت کارت امکانات بیشتری نسبت به گیفت کارت معمولی در اختیار شما قرار می‌دهد که باید نهایت استفاده ممکن را از آن ببرید. با توجه به اینکه میزان درخواست‌ها برای گیفت کارت پلاس زیاد شده است،‌ سایت کافه ارز عرضه آن را برای مشتریان آغاز نموده است.

به همین جهت شما می‌توانید به‌راحتی این گیفت کارت را تهیه کرده و از مزایای ویژه آن بهره‌مند شوید. برای اینکه فرایند خرید گیفت کارت پلاس آسان‌تر شود، سایت کافه ارز امکانات متعددی را در اختیار شما قرار می‌دهد که امکان استفاده از آن‌ها برای شما فراهم خواهد بود. با توجه به افزایش میزان درخواست‌ها برای خرید گیفت کارت پلی استیشن پلاس، سایت کافه ارز خدمات خرید گیفت کارت ها را به صورت آنی و اتوماتیک و بدون کارمزد در نظر گرفته است.

 

خرید گیفت کارت پلی استیشن

امروزه خرید بازی‌های فیزیکی بسیار کمتر شده است و اکثر افراد ترجیح می‌دهند که بازی‌های مورد علاقه خود را به‌صورت آنلاین دریافت کنند. بسیاری از بازی‌های امروزی حجم بالایی دارند که نمی‌توان آن‌ها را در یک یا دو DVD قرار داد. برای اینکه بتوانید بازی‌های مهیج پلی استیشن را برای خود دانلود کنید، باید هزینه مربوط به آن را هم پرداخت نمایید. خوشبختانه خرید گیفت کارت پلي استیشن بیش از هر زمان دیگری آسان شده است که شما خرید آن را به صورت آنی و اتوماتیک به کافه ارز بسپارید.

سایت کافه ارز به شما این امکان را می‌دهد تا به‌راحتی گیفت کارت مورد نظر خود را دریافت نمایید. نکته مهم این است که سایت کافه ارز تنوع زیادی را در کارت‌های هدیه ایجاد کرده است که شما می‌توانید بر اساس نوع نیاز خود خرید را انجام دهید. ذکر این نکته ضروری است که قیمت این گیفت کارت‌ها نیز به مناسب‌ترین حالت ممکن رسیده است. به همین جهت بسیاری از عاشقان کنسول پلی استیشن از این راه برای خرید گیفت کارت استفاده می‌کنند.

گیفت کارت ۱۵ دلاری پلی استیشن

همان‌طور که در بخش‌های قبل هم به آن اشاره کردیم، گیفت کارت‌ها می‌توانند دارای موجودی‌های مختلفی باشند. یکی از بهترین گزینه‌های پیش روی شما گیفت کارت ۱۵ دلاری پلی استیشن است که دارای ارزش و اعتبار بسیار بالایی است. به همین جهت از شما درخواست می‌شود که این گزینه را نیز به خوبی بررسی نمایید. سایت کافه ارز گیفت کارت ۱۵ دلاری را در اختیار شما قرار می‌دهد که با کمک آن می‌توانید بازی‌های ۱۵ دلاری را به آسانی خریداری کنید.

این سایت قابلیت‌های فوق‌العاده‌ای را برای گیمرهای ایرانی فراهم کرده است که با کمک آن می‌توانند به‌راحتی به بازی‌های مورد علاقه خود دست پیدا کنند. با توجه به اینکه میزان درخواست‌ها برای گيفت كارت پلي استيشن ۱۵ دلاری افزایش پیدا کرده است، میزان عرضه آن در سایت کافه ارز نیز مطابق با این درخواست‌ها تنظیم گردیده است. بررسی‌ها نشان می‌دهد که با گیفت کارت ۱۵ دلاری می‌توانید به بخش بزرگی از بازی‌های پلی استیشن دسترسی پیدا کنید پس حتما از این امکان به نفع خود استفاده کنید.

 

گیفت کارت ۲۰ دلاری پلی استیشن

با توجه به اینکه بسیاری از افراد درخواست گیفت کارت‌هایی با مبالغ بالاتر را داشتند، عرضه گیفت کارت پلی استیشن ۲۰ دلاری نیز آغاز گردید. بر همین اساس شما می‌توانید که به آسانی کارت هدیه ۲۰ دلاری را تهیه کرده و با آن به بازی‌های مورد علاقه خود دسترسی داشته باشید. این نکته را فراموش نکنید که برای خرید گیفت کارت پلي استیشن حتما باید از سایت‌های معتبر در این زمینه کمک بگیرید.

با توجه به اعتبار و سابقه بالای کافه ارز، مسلما این سایت می‌تواند بهترین راه پیش روی شما باشد تا با استفاده از آن گیفت کارت ۲۰ دلاری پلی استیشن را تهیه نمایید. برای اینکه کاربران سایت کافه ارز امنیت خاطر بیشتری داشته باشند، پروتکل‌های امنیتی مختلفی بر روی سایت پیاده‌سازی شده است. به همین جهت این افراد می‌توانند به آسانی پرداخت‌های خود را در این سایت انجام دهند و گيفت كارت پلي استيشن را با قیمت مناسب خریداری نمایند. در صورتی که شما هم از این بستر استفاده کنید، متوجه ویژگی‌های مثبت این سایت خواهید شد.

 

گیفت کارت ۱ دلاری پلی استیشن

اگر شما به دنبال یک گزینه اقتصادی و به‌صرفه هستید،‌ بدون شک گیفت کارت ۱ دلاری پلی استیشن گزینه مناسبی برای شما خواهد بود. برخی از ساختارها و بازی‌ها در پلی استیشن کمتر از ۱ دلار هزینه خواهند داشت. همین مورد سبب شد تا سایت کافه ارز عرضه گیفت کارت پلي استیشن ۱ دلاری را آغاز نماید. به‌طور قطع قیمت این محصول نسبت به سایر گیفت کارت‌ها بسیار کمتر است و به‌عنوان یک انتخاب ارزان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

فراموش نکنید که برای فعال‌سازی گیفت کارت حتما باید کد مخصوص آن را وارد کنید تا مبلغ کارت هدیه قابل استفاده باشد. سایت کافه ارز تمام تلاش خود را به کار بسته است تا این گیفت کارت را با مناسب‌ترین شرایط ممکن در اختیار شما قرار دهد. با توجه به اهمیت بالایی که در این گیفت کارت‌ها وجود دارد، بهتر است که آن‌ها را به‌صورت مستقیم از سایت کافه ارز تهیه کنید.

 

امروزه کنسول بازی پلی اسیتیشن بیش از هر زمان دیگری به محبوبیت رسیده است. برای اینکه شما بتوانید به بازی‌های مختلف و امکانات آن دسترسی داشته باشید، باید هزینه بازی را پرداخت نمایید. با توجه به تحریم‌هایی که برای ایرانیان وجود دارد، بهترین کار خرید گیفت کارت پلي استیشن است. به همین جهت سایت کافه ارز امکان خرید گیفت کارت پلی استیشن را در اعتبارهای مختلف برای شما فراهم کرده است. شما می‌توانید با توجه به نیاز خود این گیفت کارت‌ها را تهیه کرده و بیشترین استفاده ممکن را از آن‌ها ببرید. 

 

سوالات متداول
 • +

  کارمزد خرید گیفت کارت (giftcard) توسط کافه ارز چقدر است؟

  خرید گیفت کارت (giftcard) هیچ کارمزدی ندارد و تنها هزینه گیفت کارت را بر اساس نرخ دلار روز پرداخت می کنید.
 • +

  آیا گیفت کارت خریداری شده قابل تعویض می باشد؟

  خیر ، از آنجایی که گیفت کارت یک محصول مجازی می باشد و در هر لحظه امکان استفاده آن وجود دارد، امکان تعویض آن وجود ندارد.
 • +

  آیا می توان گیفت کارت خریداری شده را به ریال تبدیل کرد؟

  خیر
سوالات متداول ارز دیجیتال گیفت کارت پلی استیشن
4.5 (48 رای)
یه این صفحه امتیاز دهید
ارسال دیدگاه
captcha

تا به حال دیدگاهی ثبت نشده است