گیفت کارت ریزر گلد razer gold

گیفت کارت ریزر گلد razer gold

 


انواع گیفت کارت ریزر گلد razer gold

gift-0
 
5 دلاری
264,950 تومان
خرید
gift-1
 
10 دلاری
529,900 تومان
خرید
gift-2
 
25 دلاری
1,324,750 تومان
خرید
gift-3
 
50 دلاری
2,596,510 تومان
خرید
gift-4
 
100 دلاری
5,193,020 تومان
خرید
gift-5
 
200 دلاری
10,386,040 تومان
خرید
gift-6
 
300 دلاری
15,632,050 تومان
خرید
gift-7
 
400 دلاری
20,401,150 تومان
خرید
gift-8
 
500 دلاری
25,435,200 تومان
خرید

امروزه بازی‌های ویدیویی میلیون‌ها نفر را در سراسر جهان به خود جذب کرده‌اند. با این حال به یاد داشته باشید که این بازی‌ها معمولا دارای پرداخت ارزی درون برنامه‌ای هستند. برای اینکه شما بتوانید از امکانات متعددی در بازی برخوردار باشید باید هزینه آن را پرداخت کنید که در این حال خرید گیفت کارت راه‌حل مناسبی است. گیفت کارت ریزر گلد برای انجام خرید در اکثر بازی‌های ویدیویی کاربرد دارد. به همین جهت شما می‌توانید که به‌آسانی از این گیفت کارت بهره ببرید. خرید گیفت کارت ریزر گلد در سایت کافه ارز با مبالغ مختلف امکان‌پذیر است.

موارد قابل استفاده با گیفت کارت ریزر گلد

با خرید گیفت کارت ریزر گلد از کافه ارز شما می‌توانید به صدها بازی موجود در سایت ریزر دسترسی پیدا کرده و بازی مورد علاقه خود را بخرید. همچنین می‌توانید آیتم‌های بازی را خریداری کرده و پرداخت‌های درون بازی را نیز با خرید این گیفت کارت انجام دهید. نحوه استفاده از گیفت کارت Razer Gold آسان است و شما می‌توانید تنها با چند کلیک حساب خود را شارژ کرده و از میان بازی‌های ریزر خرید خود را انجام دهید. همچنین این گیفت کارت‌ها هدیه‌ای محبوب و مناسب برای گیمرها و طرفداران بازی است.

 • شارژ اکانت ریزر گلد
 • خرید بازی‌های متنوع
 • خرید آیتم‌های درون بازی
 • خرید آیتم‌های خاص مخصوص کاربران ریزر گلد
 • پرداخت‌های درون بازی
 گیفت کارت گیفت کارت ریزر گلد (Razer Gold)


توضیحات

خرید گیفت کارت ریزر گلد

بازی‌های ویدیویی آنلاین بخش زیادی را شامل می‌شوند که از مهم‌ترین آن‌‌ها می‌توان به پابجی موبایل و کال آف دیوتی اشاره کرد. در هرکدام از این بازی‌ها شاهد آیتم‌ها و امکانات متعددی هستیم که در نوع خود بی‌نظیر هستند. برای اینکه شما بتوانید این آیتم‌ها را برای خود باز کنید،‌ باید پرداخت درون برنامه‌ای انجام دهید. با توجه به کاربرد خاص کارت هدیه ریزر گلد، شما می‌توانید از آن برای بازی‌های مختلف استفاده کنید. نکته جالب این است که برای خرید گیفت کارت ریزر گلد می‌توان از موجودی‌های مختلفی بهره برد. در واقع انواع مختلفی از این گیفت کارت با قیمت‌های متنوعی عرضه می‌شود که شما می‌توانید هرکدام را که مایل هستید تهیه نمایید. کارت هدیه ریزر گلد به‌صورت مجازی و اتوماتیک در کاف ارز ارائه می‌شود.

 

خرید Razer Gold

معمولا هر بازی محبوب دارای یک گیفت کارت اختصاصی است که علاقه‌مندان آن را تهیه می‌کنند. با این حال باید به این نکته دقت داشته باشید با خرید ریزر گلد،‌ شما می‌توانید خرید درون برنامه‌ای را در بیش از ۳۴ هزار بازی انجام دهید. به‌طور قطع اگر شما بخواهید برای هر بازی از گیفت کارت مخصوص آن استفاده کنید، با مسائل زیادی روبرو خواهید شد. بر همین اساس با کمک گیفت کارت ریزر گلد می‌توانید این کار را به ساده‌ترین شکل ممکن صورت دهید.

این موضوع را بدانید که معمولا واحدهای اعتباری در هر بازی منحصر به فرد است. به همین جهت شما با گیفت کارت پابجی موبایل نمی‌توانید آیتم‌های بازی‌های دیگر را خریداری کنید. خوشبختانه ریزر گلد با بیشتر بازی‌های معروف و شناخته شده قرار دارد و خرید آن می‌‌تواند انتخاب فوق‌العاده‌ای را برای شما رقم بزند. نکته جالب در این میان، تنوع بالای بسته‌های ریزر گلد است. در واقع گیفت کارت‌‌های ارائه شده در این بخش دارای اعتبار بالایی هستند که شما می‌توانید نهایت استفاده ممکن را از آن ببرید. در صورتی که میزان پولی که در اختیار دارید کم است، اصلا نگرانی به خود راه ندهید زیرا گیفت کارت ریزر گلد در اعتبارهای پایین هم وجود دارد.

 

خرید گیفت کارت Razer Gold

شرکت ریزر گلد در کشور آمریکا قرار دارد و گیفت کارت‌های خود را به‌صورت بین‌المللی ارائه می‌دهد. درست است که این شرکت آمریکایی است، ولی امکان استفاده از این خدمات نیز برای ایرانی‌ها وجود دارد. البته این نکته را از یاد نبرید که گیفت کارت ریزر گلد به‌صورت مستقیم از سایت رسمی این شرکت در ایران فراهم نیست. با توجه به اینکه شرایط پرداخت بین‌المللی برای ایرانیان وجود ندارد، باید از سایر روش‌های جایگزین استفاده نمود. بعضی از سایت‌های داخلی هستند که امکان خرید گیفت کارت razer gold را برای شما فراهم کرده‌اند.

سایت کافه ارز یکی از مهم‌ترین سایت‌ها در این بخش است که شما می‌توانید گیفت کارت مورد نظر خود را از آن خریداری کنید. خوشبختانه سایت کافه ارز شرایط خوبی را برای خرید این کارت هدیه فراهم کرده است. همچنین قیمت گیفت کارت ریزر گلد نیز تا جایی که ممکن است مناسب در نظر گرفته می‌شود تا تعداد افراد بیشتری بتوانند از آن برای خود بهره ببرند. همیشه این مورد را به خاطر بسپارید که خرید گیفت کارت ریزر گلد از سایت کافه ارز، یک انتخاب مقرون به‌صرفه برای شما خواهد بود.

 

نحوه استفاده از گیفت کارت ریزر گلد

برای اینکه بتوانید از گیفت کارت Razer Gold استفاده کنید، در ابتدا باید با نحوه به‌کارگیری آن آشنا باشید. بر همین اساس بعد از اینکه خرید خود را انجام دادید،‌ به شما یک کد داده می‌شود که به معنای کد فعال‌سازی است. این کد مهم‌ترین اطلاعاتی است که در اختیار شما داده می‌شود. به همین جهت حتما کد فعال‌سازی را در یکجا یادداشت کنید تا بتوانید در دفعات بعدی نیز از آن به نفع خود بهره ببرید. این مورد را فراموش نکنید که در صورت از بین رفتن این کد، امکان خرید آیتم‌های بازی بعدی برای شما ممکن نیست. 

در صورتی که بعد از چند بار استفاده اعتبار گیفت کارت ریزر گلد به اتمام رسید، می‌توانید نسبت به خرید مجدد آن اقدام کنید چرا که امکان شارژ اعتبار گیفت کارت ریزرگلد وجود ندارد. به همین جهت بهترین کاری که می‌توان انجام داد خرید مجدد آن را از سایت‌های ایرانی است. در حال حاضر سایت کافه ارز، فروش گیفت کارت ریزر گلد را به صورت اتوماتیک انجام می‌دهد. بعد از اینکه کارت هدیه ریزرگلد خود را خریداری کردید، خواهید توانست که از اعتبار آن برای انجام خرید‌های درون برنامه‌ای استفاده کنید.

 

مزایای گیفت کارت ریزر گلد

به‌صورت کلی مزایای خرید گیفت کارت Razer Gold بسیار زیاد است که هرکدام از آن‌ها در نوع خود حائز اهمیت است. مهم‌ترین مزیت این کارت هدیه این است که می‌توان از آن برای بسیاری از بازی‌ها استفاده نمود. مورد دیگری که باید به آن دقت کنید نداشتن تاریخ انقضا است. در واقع شما هر وقت که بخواهید، از این گیفت کارت استفاده خواهید کرد و برای آن تاریخ انقضایی در نظر گرفته نشده است. مزیت بعدی که در این کارت هدیه وجود دارد، قابل دسترس بودن آن برای کاربران ایرانی است. در صورتی که شما ثبت‌نام اولیه خود را در سایت کافه ارز انجام دهید، امکان خرید کارت هدیه ریزر گلد برای شما هم فراهم خواهد بود. مزیت دیگری که در این کارت هدیه وجود دارد تنوع قیمتی بالای آن است. شما می‌توانید با توجه به میزان درخواستی خود برای خرید گیفت کارت ریزر گلد اقدام کنید.

 

برای اینکه شما بتوانید در بازی‌های مختلف به موفقیت برسید، باید آیتم‌های متعددی را در اختیار داشته باشید. این آیتم‌ها معمولا حالت خرید درون برنامه‌ای دارند که باید هزینه آن را در نظر خود داشته باشید. در چنین مواقعی بهترین کار ممکن، خرید گیفت کارت Razer gold است زیرا برای اکثر بازی‌های محبوب قابل استفاده خواهد بود. برای این کار می‌توانید به سایت کافه ارز مراجعه کرده و گیفت کارت ریزرگلد خود را خریداری نمایید. برای استفاده از این گیفت کارت حتما کد آن را به‌صورت محفوظ در نزد خود نگهدارید تا برای دفعات بعدی نیز از آن بهره‌مند شوید.

 

سوالات متداول
 • +

  کارمزد خرید گیفت کارت (giftcard) توسط کافه ارز چقدر است؟

  خرید گیفت کارت (giftcard) هیچ کارمزدی ندارد و تنها هزینه گیفت کارت را بر اساس نرخ دلار روز پرداخت می کنید.
 • +

  آیا گیفت کارت خریداری شده قابل تعویض می باشد؟

  خیر ، از آنجایی که گیفت کارت یک محصول مجازی می باشد و در هر لحظه امکان استفاده آن وجود دارد، امکان تعویض آن وجود ندارد.
 • +

  آیا می توان گیفت کارت خریداری شده را به ریال تبدیل کرد؟

  خیر
سوالات متداول ارز دیجیتال گیفت کارت ریزر گلد razer gold
4.4 (49 رای)
یه این صفحه امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

تا به حال دیدگاهی ثبت نشده است