کارت شارژ یوسی پابجی موبایل UC PUBG

کارت شارژ یوسی پابجی موبایل UC PUBG

 


انواع کارت شارژ یوسی پابجی موبایل UC PUBG

gift-0
 
60 یوسی پابجی موبایل
52,990 تومان
خرید
gift-1
 
325 یوسی پابجی موبایل
264,950 تومان
خرید
gift-2
 
660 یوسی پابجی موبایل
529,900 تومان
خرید
gift-3
 
1800 یوسی پابجی موبایل
1,298,255 تومان
خرید
gift-4
 
3850 یوسی پابجی موبایل
2,596,510 تومان
خرید
gift-5
 
8100 یوسی پابجی موبایل
5,246,010 تومان
خرید

تمامی کسانی که بازی‌های آنلاین موبایلی را انجام می‌دهند با بازی معروف پابجی موبایل آشنایی دارند. کاربران برای استفاده از امکانات این بازی نیاز به پرداخت درون برنامه‌ای خواهند داشت. از آنجایی که پرداخت ارزی بین‌المللی در ایران با مشکلاتی همراه است، خرید گیفت کارت برای این نوع پرداخت‌ها ساده‌ترین راه است. گیفت کارت پابجی یکی از پرفروش‌ترین گیفت کارت بازی محسوب می‌شود که شما می‌توانید به صورت آنی و اتوماتیک نسبت به خرید گیفت کارت یوسی پابجی از کافه ارز اقدام کنید.

موارد قابل استفاده با خرید گیفت کارت پابجی

با خرید گیفت کارت پابجی از کافه ارز شما می‌توانید یوسی (UC) بخرید. واحد پول مورد استفاده در بازی پابجی موبایل ، Unknown Cashیا یوسی (UC) است که با آن می‌توان انواع اسلحه و مهمات پابجی ، لباس و کوله پشتی و همه تجهیزاتی که برای برد به آن نیاز دارید را خریداری کنید. همچنین با استفاده از یوسی می‌توانید در مسابقات رویال پس (Royal Pass) نیز شرکت کنید. یوسی در ایران به دلار پابجی نیز شهرت دارد. گیفت کارت پابجی یا کارت شارژ یوسی پابجی در کافه ارز مبالغ مخلفی دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به گیفت کارت ۶۰ یوسی پابجی ، گیفت کارت ۳۰۰ یوسی پابجی و گیفت کارت ۶۰۰۰ یوسی پابجی اشاره کرد که هر یک از آن‌ها تعدادی یوسی هدیه نیز به شما ارائه می‌دهند.

 • خرید انواع اسلحه و مهمات پابجی
 • خرید انواع لباس پابجی
 • خرید انواع چتر نجات پابجی
 • خرید کلیه آیتم‌های پابجی
 • شرکت در مسابقات رویال پس پابجی
 • شرکت در مسابقات ایلایت رویال پس پابجی
 گیفت کارت پابجی (pubg)


توضیحات

 

 خرید یوسی از گوگل پلی

بازی پابجی موبایل (PUBG) بدون شک یکی از مهیج‌ترین بازی‌های موبایلی است که هر کسی می‌تواند آن را تجربه کند. با این حال در این بازی شاخصه‌های مختلفی برای امتیازدهی وجود دارد که یکی از آن‌ها یوسی خواهد بود. شما با داشتن یوسی می‌توانید که بسیاری از امکانات را در این بازی خریداری کنید. بر همین اساس ارائه گیفت کارت یوسی نیز در کافه ارز انجام می‌شود تا شما بتوانید آن را به مقدار مورد نیاز خود بخرید. سایت کافه ارز همچنین ارائه گیفت کارت برای پابجی را با تنوع قیمتی بالایی انجام می‌دهد که شما می‌توانید از این شرایط ویژه به سود خود استفاده کنید.

معمولا گیفت کارت یوسی پابجی به‌طور مستقیم از سایت کافه ارز در اختیار شما قرار می‌گیرد و از این جهت مشکل خاصی نخواهید داشت. چنانچه حس می‌کنید این گیفت کارت برای شما مناسب است،‌ حتما در اولین فرصت ممکن خرید گیفت کارت پابجی موبایل را در برنامه خود قرار دهید. یکی از مهم‌ترین شاخصه‌هایی که در خرید یوسی پابجی باید به آن دقت کنید قیمت گیفت کارت پابجی است. خوشبختانه سایت کافه ارز در این زمینه بسیار عالی عمل کرده است و قیمت‌گذاری را بدون کارمزد برای شما صورت داده است. در نهایت این خود شما هستید که باید با توجه به نوع نیاز خود گیفت کارت پابجی را خریداری کرده و از آن نهایت استفاده ممکن را ببرید.

 

خرید یوسی با گیفت کارت

کسانی که تجربه بازی با پابجی موبایل را دارند به خوبی از یوسی و اهمیت آن اطلاع دارند. به همین جهت امروزه شاهد آن هستیم که گیفت کارت پابجی برای خرید یوسی به وجود آمده است. تجربه این موضوع را ثابت می‌کند که به دست آوردن یوسی در داخل بازی، فرایندی سخت و زمان‌بر است. به همین جهت بهتر است که برای خرید یوسی گیفت کارت اقدامات لازم را انجام دهید. به‌طور کلی انجام فرایندهای مربوط به این بازی نیازمند دقت شما است.

هر چقدر که بتوانید بیشتر با این بازی و اصول آن آشنا شوید، به همان اندازه نیز نتایج بهتری را در بازی دریافت می‌کنید. طبق بررسی‌هایی که تاکنون صورت گرفته است، سایت کافه ارز در زمینه ارائه کارت پابجی بسیار عالی عمل می‌کند که شما می‌توانید از این فرصت بی‌نظیر به نفع خود استفاده کنید. ذکر این نکته ضروری است که سایت کافه ارز دارای بیشترین اعتبار است و شما قادر به پرداخت ارزی در این سایت خواهید بود. طبق بررسی‌هایی که تا به حال صورت گرفته است، دریافت کارت یوسی نیز به آسانی برای شما امکان‌پذیر است پس حتما یک برنامه‌ریزی درست و حرفه‌ای برای این موضوع نیز داشته باشید.

 

خرید ردیم کد پابجی

کسانی که سابقه بازی در پابجی موبایل را دارند به خوبی از جذابیت‌های موجود در آن اطلاع دارند. به همین جهت شما باید به دنبال راهی باشید که در این بازی عملکرد بهتری از خود نشان دهید. طبق تحلیل‌هایی که تا به حال صورت گرفته است، خرید گیفت کارت پابجی نیز باید با اصول خاصی انجام شود. ردیم کد در این بازی دقیقا به اندازه گیفت کارت یوسی حائز اهمیت است که حتما باید برای خرید آن دقت کافی را داشته باشید. خوشبختانه عرضه گیفت کارت برای پابجی نیز به صورت آنی و اتوماتیک است که شما می‌توانید از این شرایط به سود خود استفاده کنید.

طبق بررسی‌هایی که تا به این لحظه صورت گرفته است، سایت کافه ارز گیفت کارت یوسی پابجی را به شکل‌های مختلفی ارائه می‌کند. البته در کنار همه این موارد نباید فراموش کرد که ردیم کد پابجی نیز نقش بسیار زیادی در رشد شما در این بازی دارد. بررسی‌های انجام شده این مورد را اثبات کرده است که سایت کافه ارز میزان تنوع خدمات بالایی در این بخش دارد که شما می‌توانید از این شرایط مناسب به نفع خود استفاده کنید.

 

خرید گیفت کارت پابجی

امروزه تعداد گیمرهای بازی پابجی موبایل در حال افزایش است که این مورد نشان‌دهنده اهمیت بالای آن است. گیفت کارت پابجی موبایل به شما کمک می‌کند تا بسیاری از مراحل بازی را به‌راحتی پشت سر بگذارید. ذکر این نکته ضروری است که به دلیل وجود تحریم‌ها شما نمی‌توانید پرداخت ارزی خود را به‌صورت مستقیم انجام دهید. در چنین شرایطی بهترین کاری که می‌توان انجام داد خرید گیفت کارت یوسی پابجی است و شما می‌توانید شارژ بازی را از این شیوه به انجام برسانید. بررسی‌ها نشان می‌دهد که سایت کافه ارز در زمینه ارائه خدمات مالی بسیار عالی عمل می‌کند که شما هم می‌توانید در این شرایط مناسب بهترین عملکرد ممکن را داشته باشید.

در صورتی که شما کارت یوسی را در صرافی کافه ارز تهیه کنید، به‌طور قطع از شرایط قیمتی بهتری نیز برخوردار می‌شوید. همچنین ذکر این نکته ضروری است که کارت پابجی دارای بیشترین اهمیت برای کاربران این بازی است که باید برای به دست آوردن آن تلاش کنند. تجربه ثابت کرده است که گرفتن یوسی گیفت کارت نیز شرایط خاص خود را دارد که حتما باید برای این مورد برنامه‌ریزی لازم را داشته باشید. با توجه به توضیحات مهمی که درباره گیفت کارت یوسی پابحی برای شما داده شد، حتما برای تهیه آن از کافه ارز اقدامات لازم را انجام دهید.

 

آموزش خرید یوسی با گیفت کارت

با توجه به اینکه امکان پرداخت ارزی مستقیم برای ایرانیان وجود ندارد، بهتر است که از روش‌های جایگزین مانند گیفت کارت پابجی استفاده کنید که بهترین راهکارهای ممکن را در اختیار شما قرار می‌دهد. تجربه این موضوع را اثبات کرده است که سایت کافه ارز خدمات فوق‌العاده‌ای را برای خرید گیفت کارت در نظر گرفته است که می‌توانید به نحو احسن از آن‌ها استفاده کنید. خوشبختانه گیفت کارت برای پابجی با مناسب‌ترین قیمت‌هایی ممکن در اختیار شما قرار گرفته است که شما با یک برنامه‌ریزی درست و هدفمند از آن برخوردار خواهید شد.

چنانچه به دنبال خرید گیفت کارت برای پابجی موبایل هستید،‌ حتما آن را از یک منبع مطمئن خریداری کنید تا بعدا برای شما مشکل خاصی ایجاد نشود. تجربه این موضوع را اثبات کرده است که  خرید گیفت کارت پابجی بهتر است از سایت کافه ارز انجام شود. این سایت خدمات خود را به اشکال متنوعی عرضه می‌کند که هر کسی می‌تواند با توجه به شرایط خود خرید مورد نظرش را انجام دهد. با توجه به اهمیت بسیار بالای گیفت کارت پابجی، حتما آن را با بهترین قیمت ممکن از این سایت مطمئن، خریداری کنید.

 

کسانی که بازی‌های موبایلی انجام می‌دهند به خوبی با بازی پابجی موبایل آشنا هستند. با توجه به اینکه در این بازی امکانات مختلفی وجود دارد، می‌توان آن‌ها را به آسانی خریداری نمود. به همین جهت شاهد آن هستیم که خرید گیفت کارت پابجی نیز با مناسب‌ترین شرایط ممکن در سایت کافه ارز امکان‌پذیر است. با توجه به اهمیت بالای موارد گفته شده، همواره تلاش خود را بکنید تا این گیفت کارت را از سایت‌های معتبری همچون سایت کافه ارز انجام دهید. همچنین این سایت سایر خدمات مالی را با قیمت و شرایط مناسب و به صورت آنی و اتوماتیک در اختیار شما قرار می‌دهد پس از این وضعیت به نفع خود استفاده کنید.

 

سوالات متداول
 • +

  کارمزد خرید گیفت کارت (giftcard) توسط کافه ارز چقدر است؟

  خرید گیفت کارت (giftcard) هیچ کارمزدی ندارد و تنها هزینه گیفت کارت را بر اساس نرخ دلار روز پرداخت می کنید.
 • +

  آیا گیفت کارت خریداری شده قابل تعویض می باشد؟

  خیر ، از آنجایی که گیفت کارت یک محصول مجازی می باشد و در هر لحظه امکان استفاده آن وجود دارد، امکان تعویض آن وجود ندارد.
 • +

  آیا می توان گیفت کارت خریداری شده را به ریال تبدیل کرد؟

  خیر
سوالات متداول ارز دیجیتال کارت شارژ یوسی پابجی موبایل UC PUBG
4.6 (48 رای)
یه این صفحه امتیاز دهید
ارسال دیدگاه

تا به حال دیدگاهی ثبت نشده است