C A F E A R Z

در حال بارگزاری

با چند قدم سادهدر کمتر از 30 ثانیه سفارش خود را تحویل بگرید

ورود به حساب کاربری
10
ورود به حساب کاربری

کاربران گرامی مدارک مورد نیاز را مطابق با راهنمای گام به گام که در ادامه توضیح داده شده است تکمیل کنید.پس از طی شدن مراحل احراز هویت حساب کاربری می توانید بدون محدودیت از خدمات استفاده کنید.

 
انتخاب سفارش و پرداخت
20
انتخاب سفارش و پرداخت

با توجه به نیاز سفارش تان را در بین ارز های الکترونیک یا ارزهای دیجیتال سایت انتخاب و مبلغ سفارش را از طریق درگاه بانکی با کارت تایید شده پرداخت نماید.

 
سفارش شما انجام شد
30
سفارش شما انجام شد

سفارش های شارژ حساب های وبمانی ، پرفکت مانی و همچنین بیت کوین و سایر رمز ارزها در صورت وریفای بودن حساب شما به صورت آنی و در 24 ساعت شبانه روز انجام خواهد شد.سایر سفارش های خرید اینترنتی در ساعت 9 الی 24 پیگیری می شوند.

 

نیاز به راهنمایی دارید؟ از طریق چت انلاین یا ارسال تیکت با کارشناسان ما در تماس باشید.

سفارش های شارژ حساب های وبمانی ، پرفکت مانی و همچنین بیت کوین و سایر رمز ارزها در صورت وریفای بودن حساب شما به صورت آنی و در 24 ساعت شبانه روز انجام خواهد شد.سایر سفارش های خرید اینترنتی در ساعت ۹ الی ۲۳:۳۰ پیگیری می شوند.همچنین تمام تلاش ما در بخش پشتیبانی این است که پاسخ سوالات و تیکت های دریافتی حداکثر در ۲۴ ساعت پاسخ مناسب دریافت کنند.تیم پشتیبانی کافه ارز همه روزه حتی در روزهای تعطیل رسمی علاوه بر پاسخ گویی از طریق تیکت با ابزارهایی نظیر چت آنلاین و تماس تلفنی در کنار شماست.

پشیبانی از طریق ایمیل

پشیبانی از طریق ایمیل

فرم مشاوره
نیاز به مشاوره

سوالات خود را از ما بپرسید

ارسال تیکت
تا انتها در کنار شما هستیم عضو خانواده ما شوید

تا انتها در کنار شما هستیم

نیازمند تبدیل درآمد ارزی هستید یا به خدمات پرداخت بین المللی احتیاج دارید کافی است در کافه ارز ثبت نام کنید

عضو خانواده ما شوید