خرید و فروش اتوماتیک در کافه ارز

در کافه ارز به صورت آنی و با کمترین نرخ موجود در بازار، سفارشات وب مانی، پرفکت مانی و ارزهای دیجیتال خود را انجام دهید


خرید و فروش اتوماتیک در کافه ارز
0 تومان

خدمات اتوماتیک

معرفی خدمات اتوماتیک در کافه ارزیکی از مهم ترین نیازها و توقعات کاربران انجام سفارشات آنها در کمترین زمان ممکن است. کافه ارز با در نظر گرفتن این موضوع سعی کرده اکثر خدمات خود را به صورت اتوماتیک پیاده سازی کند تا کاربران بدون هیچ معطلی سفارشات خود را انجام دهند. در حال حاضر خدمات شارژ حساب وب مانی و خرید وب مانی از کاربران ، شارژ حساب پرفکت مانی و صدور ووچر و خرید پرفکت مانی از کاربران و خرید و فروش ارزهای دیجیتال به صورت اتوماتیک است.شارژ حساب وب مانی

W
وب مانی به عنوان یکی از مشهورترین سرویس های پرداخت اینترنتی در سال 1988 میلادی در مسکو پایه گذاری شد و از آن زمان تاکنون بیش از میلیون ها کاربر در سراسر دنیا دارد. در شرایطی که تقریبا تمامی سرویس های مالی مطرح جهانی، به کاربران ایرانی سرویس دهی خود را متوقف کرده اند، این شرکت روسی خدمات خود را بدون محدودیت در اختیار کاربران ایرانی قرار می دهد. با ارز وب مانی می توانید از سایت های معتبر خرید نمایید، حساب خود را در بروکرهای مورد تایید شارژ نمایید و با کارمزد اندک مبالغ ارزی خود را انتقال دهید.
شارژ حساب وب مانی
شارژ حساب پرفکت مانی

شارژ حساب پرفکت مانی و خرید ووچر

P
پرفکت مانی یک شرکت و سیستم پرداخت بین‌المللی است که با آن می‌توانید به راحتی پرداخت‌های اینترنتی خود در سایت‌های خارجی را انجام دهید، به سراسر جهان ارز منتقل کنید یا درآمدهای ارزی خود را دریافت کنید. با وجود تحریم سرویس‌هایی مثل پی‌پل، ویزا و مسترکارت، هنوز هم سرویس‌های قدرتمندی وجود دارند که می‌توان با آن‌ها خریدهای اینترنتی خارجی و انتقال ارز را انجام داد که پرفکت مانی یکی از آن‌هاست. در ادامه این راهنما با ما همراه باشید تا به تمام سوالات شما درباره این سیستم پاسخ بدهیم.

خرید و فروش ارزهای دیجیتال

C
ارزهای دیجیتال یا رمزارز به دسته‌ای از پول‌ و ارزهای دیجیتال یا مجازی گفته می‌شود که در آن‌ها از رمزنگاری (کریپتوگرافی) برای تراکنش‌های مالی استفاده شده‌است؛ به طوری که رمزگشایی آن‌ها بسیار دشوار و بعضا غیرممکن است. این نوع ارزها عموما توسط مرکز خاصی کنترل نمی‌شوند، سریع و مقرون به صرفه‌اند و محدودیت جغرافیایی را از میان برداشته‌اند؛ و از همه مهم‌تر با دغدغه‌ی حفظ حریم خصوصی ایجاد شده‌اند.
خرید و فروش ارزهای دیجیتال
سوالات متداول
  • +
    برای سفارشات اتوماتیک نیاز به تایید مدارک است ؟

    بله

  • +
    مدت رمان انجام سفارشات اتوماتیک چقدر است ؟

    اگر حساب کاری شما 100 درصد تایید مدارک شده باشد به صورت آنی انجام می شوند

ارسال دیدگاه

تا به حال دیدگاهی ثبت نشده است