خرید اکانت SEMrush

خرید اکانت SEMrush به شما کمک می‌کند تا با بهبود سئو سایت خود از رقبای خود پیشی بگیرید. خرید اکانت سمراش نیاز بهپرداخت ارزیدارد که با توجه به دردسرها و مشکلات پرداخت بین المللی در ایرانخرید از سایت های خارجی بسسار مشکل است. شما می‌توانید به آسانی با استفاده از خدماتخرید اشتراک سایت های خارجی در کافه ارز به آسانی می‌توانید نسبت به خرید اکانت پرمیوم SEMrush اقدام کنید.

ابزار SEMrush چیست ؟

SEMrush یک ابزار تحلیلی برای بهبود جستجوی عملکرد وب سایت است که به شما کمک می کند تا بتوانید رقابت خود را در صفحات نتایج موتورهای جستجویی (SERP) بهبود بخشید. SEMrush شامل یک سری ابزار و ویژگی هایی است که به کاربران امکان می دهد تا مواردی مانند کلیدواژه های مورد استفاده توسط رقبا، کیفیت لینک های ورودی به سایت، ارزیابی سئو سایت و محتوای رقبا و اطلاعات دیگری را بررسی کنند. با استفاده از SEMrush، شما می توانید به بهترین روش های سئویی و کلمات کلیدی موثری دسترسی پیدا کنید تا بتوانید جایگاه بهتری در SERP ها برای وب سایت خود داشته باشید. این ابزار به شما امکان می دهد تا اطلاعات مفیدی را درباره رقبا و صنعت خود کسب کنید و بهبود عملکرد وب سایت خود را برای رسیدن به موفقیت بیشتر بهبود بخشید.

خرید اشتراک سایت های خارجی

ویژگی های اصلی SEMrush

SEMrush در اختیار کاربران خود یک سری ابزار و ویژگی های قدرتمند قرار می دهد که به شما کمک می کند تا به بهترین روش های سئویی و کلمات کلیدی موثری دسترسی پیدا کنید تا بتوانید جایگاه بهتری در صفحات نتایج موتورهای جستجویی (SERP) برای وب سایت خود داشته باشید. برخی از ویژگی های اصلی SEMrush عبارتند از:

۱. پژوهش کلمات کلیدی

این قابلیت به شما کمک می کند تا کلمات کلیدی را که مردم در موتورهای جستجو استفاده می کنند برای پیدا کردن محتوای مرتبط با نیازشان بیابید.

۲. ارزیابی رقبا

با استفاده از SEMrush، شما می توانید به راحتی رقبا و سایت های مشابه خود را مشاهده کنید و بهبود راهبرد خود را برای رسیدن به موفقیت بیشتر انجام دهید.

۳. بررسی سئو

SEMrush به شما اجازه می دهد تا عملکرد سئو سایت خود را ارزیابی کنید و به بهترین روش های سئویی دسترسی پیدا کنید تا بتوانید جایگاه بهتری در SERP ها برای وب سایت خود داشته باشید.

۴. مدیریت لینک

SEMrush به شما امکان می دهد تا کیفیت لینک های ورودی به سایت خود را بررسی کنید و به بهترین روش های ساخت لینک دسترسی پیدا کنید.

۵. پیش بینی ترافیک

SEMrush به شما اجازه می دهد تا ترافیک سایت خود و رقبای خود را پیش بینی کنید و راهبرد های خود را برای رسیدن به ترافیک بیشتر بهینه کنید.

۶. پیگیری رتبه

SEMrush به شما امکان می دهد تا رتبه خود و رقبای خود در صفحات نتایج موتورهای جستجو را پیگیری کنید و به بهترین روش های بهبود رتبه خود دسترسی پیدا کنید.

بیشتر بخوانید: خرید اکانت MOZ

قیمت اکانت های سمراش

معرفی و قیمت اکانت های سمراش SEMrush

هزینه اکانت‌های SEMrush بسته به نوع اشتراک و دوره زمانی اشتراک متفاوت است. در زیر هزینه هر نوع اشتراک SEMrush به همراه ویژگی‌های آنها آمده است:

۱. پلن Pro

هزینه ماهیانه این پلن 119 دلار است. ویژگی های آن شامل:

– ۵۰۰۰ جستجو در روز
– ۵۰۰ نتیجه در گزارشات پروژه
– امکان پیگیری رتبه کلمات کلیدی
– ارزیابی رقبا و کلیدواژه های آنها
– ارائه راهکارهای بهبود سئو
– اطلاعات مربوط به روند ترافیک وب سایت

۲. پلن Guru

هزینه ماهیانه این پلن ۲۲۹ دلار است. ویژگی های آن شامل:

– ۱۵۰۰۰ جستجو در روز
– ۱۰۰۰ نتیجه در گزارشات پروژه
– تمامی ویژگی های پلن Pro
– ارائه ویژگی های گسترده تری برای تحلیل رقبا و کلمات کلیدی
– امکان انجام بررسی سئویی کامل وب سایت و بهبود آن
– ارائه ویژگی های گسترده تری برای مدیریت لینک

۳. پلن Business

هزینه ماهیانه این پلن ۴۴۹ دلار است. ویژگی های آن شامل:

– ۳۰۰۰۰ جستجو در روز
– ۵۰۰۰ نتیجه در گزارشات پروژه
– تمامی ویژگی های پلن Guru
– امکان انجام بررسی سئویی کامل وب سایت و بهبود آن در سطح تیم
– ارائه ویژگی های گسترده تری برای مدیریت لینک در سطح تیم
– ارائه ویژگی های گسترده تری برای تحلیل رقبا و کلمات کلیدی در سطح تیم

برای خرید هر کدام از اشتراک های بالا میتوانید از خدمات خرید اشتراک سایت های خارجی کافه ارز اقدام کنید

ابزار SEMrush برای مبتدیان

آیا SEMRush یک ابزار SEO خوب برای مبتدیان است؟

بله، SEMRush یک ابزار SEO خوب برای بازاریابان مبتدی هم محسوب می‌شود. سایت سمراش یک مجموعه ابزار کامل برای مدیریت بازاریابی دیجیتال است. این امر به یک سيوکار حرفه‌ای دید کاملی از ترافیکی را که از کانال‌های ارتباطی متعدد وارد سایت می‌شود داده و بینشی در مورد اثربخشی رویکردهای بازاریابی که به کار برده‌اند می‌دهد. از آنجایی که SEMrush اطلاعات ارزشمندی را ارائه می‌دهد، بازاریابان دیجیتال بهتر بهتر می‌توانند تا برندهایی را که با آن‌ها کار می‌کنند را در رتبه‌بندی موتورهای جستجو قرار دهند و در آگاهی بازار هدف خود از طریق رسانه‌ها و تاکتیک‌های دیگر مورد بررسی قرار دهند. همچنین، ما برای شما یک مطلب ارائه داده‌ایم بنام بهترین جایگزین الکسا برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به مقاله آن در وبلاگ کافه ارز مراجعه کنید.

ویژگی ها اصلی اکانت SEMrush

کدام ابزار ارزان‌تر است، SEMrush یا Ahrefs؟

هیچ پاسخ آسانی برای این سؤال وجود ندارد. انتخاب میان این دو ابزار سئو به نیازهای خاص کسب‌وکار بستگی دارد. سایت SEMrush و Ahrefs هر دو طیف وسیعی از ویژگی‌ها و تحلیل‌ها را ارائه می‌دهند که مطمئناً برای هر کسب‌وکاری مفید هستند، اما در نهایت انتخاب میان این دو، به این بستگی دارد که کدام ابزار برای کسب‌وکار فردی مقرون به‌صرفه‌تر است. همان‌طور که گفته شد، در اینجا چند نکته وجود دارد که ممکن است به شما در تصمیم‌گیری کمک کند:

  1. SEMrush یک دوره آزمایشی رایگان ارائه می‌دهد تا بتوانید قبل از خرید اکانت Semrush، ویژگی‌های آن را امتحان کنید.
  1. Ahrefs ضمانت بازگشت پول را ارائه می‌دهد تا بتوانید مطمئن باشید که پول خود را دریافت می‌کنید.
  1. هر دو ابزار برای مشاغلی که تعداد معینی مجوز یا حساب خریداری می‌کنند، تخفیف‌های عمده ارائه می‌دهند.

در نهایت، انتخاب میان SEMRush و Ahrefs واقعا به نیازهای کسب‌وکار شما بستگی دارد اما شما می‌توانید برای خرید اکانت SEMRush و همچنین Ahrefs از خدمات خرید اکانت سایت های خارجی در کافه ارز استفاده کنید.

چطور از ابزار SEMrush استفاده کنم ؟

چگونه از ابزار SEMrush استفاده کنم؟

به سایت Semrush بروید => دامنه خود را وارد کنید => مکان خود را انتخاب کنید => روی دکمه شروع کلیک کنید. به طور پیش‌فرض نمای کلی نمایش داده خواهد شد. می‌توانید نتیجه جستجوی ارگانیک، نتیجه جستجوی پولی، گزارش BacklinkS و بسیاری موارد دیگر را ردیابی کنید.

چگونه از ابزار SEMrush استفاده کنم؟

به سایت Semrush بروید => دامنه خود را وارد کنید => مکان خود را انتخاب کنید => روی دکمه شروع کلیک کنید. به طور پیش‌فرض نمای کلی نمایش داده خواهد شد. می‌توانید نتیجه جستجوی ارگانیک، نتیجه جستجوی پولی، گزارش BacklinkS و بسیاری موارد دیگر را ردیابی کنید.

قابلیت‌های زیادی در ابزار semrush وجود دارد. این ابزار بسیار مفیدی برای متخصصان دیجیتال مارکتینگ است. شما می‌توانید داده‌های وب‌سایت خود را ردیابی کنید، رقبای خود را بررسی کنید، موقعیت کلمه کلیدی خود (ارگانیک و غیر ارگانیک)، مشکل بهینه سازی وب‌سایت (عنوان متا، توضیحات متا، تگ‌های H1، ساختار URL، HTTP ها، تگ Alt، robots.txt، نقشه سایت، تکراری را ردیابی کنید. با کمک خرید اکانت سمراش (خرید اکانت SEMRush) محتوا، صفحه شکسته و بسیاری موارد دیگر را نیز تحلیل کنید.

چگونه می‌توان دسترسی کامل حساب SEMrush را به‌صورت رایگان دریافت کرد؟

متأسفانه، به دلیل ماهیت انحصاری نرم‌افزار SEMrush، دسترسی کامل به ویژگی‌ها و عملکردهای نرم‌افزار بدون هزینه امکان‌پذیر نیست. سایت . SEMrush یک دوره آزمایشی محدود 14 روزه را ارائه می‌دهد که پس از آن باید دسترسی کامل را خریداری کرد.

توجه کنید که ممکن است سایت‌هایی نسبت به ارائه خدمات خرید اکانت SEMRush ارزان اقدام کنند. اخیراً سرویس پلاگین پشتیبان updraft به‌صورت آنلاین با قیمت ارزان به چندین وب‌سایت فروخته شد و آنها اسکریپت را به‌گونه‌ای دست‌کاری کردند که مالکی که افزونه را فروخته اکنون می‌تواند به وب‌سایت‌های آنها دسترسی داشته باشد.

این کلاهبرداری اخیراً کشف شده و چندین وب‌سایت با استفاده از این کلاهبرداری هک شده‌اند؛ بنابراین به دنبال خدمات ارزان یا رایگان نباشید. در عوض، می‌توانید اشتراک SEMrush اصلی را از طریق وب‌سایت کافه ارز با خدمات خرید اکانت SEMRush تهیه کنید که بدین صورت می‌توانید اکانت سمراش خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. شما می‌توانید مبلغ را با توسعه دهندگان مشترک خود تقسیم کنید و به این ترتیب می‌توانید آن را ارزان استفاده کنید.

SEMrush یک نسخه آزمایشی رایگان 7 روزه از حساب Pro خود ارائه می‌دهد. در طول دوره آزمایشی، می‌توانید از تمام ویژگی‌های حساب Pro استفاده کنید. برای ثبت‌نام در نسخه آزمایشی رایگان، از SEMrush دیدن کنید و روی «اکنون به‌صورت رایگان شروع کنید» کلیک کنید.

5/5 - (10 امتیاز)

نویسنده

sepide نویسنده

مطلب را به اشتراک بگذارید

#

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *