نقد کردن درآمد گیمرها

نقد کردن درآمد گیمرها یکی از چالش های است که گیمرها با آن روبرو هستند. یکی از روش های کسب درآمد اینترنتی، بازی های است که از طریق آن ها می توان کسب درآمد کرد. کسب درآمد از بازی به این صورت است که هر فرد با انجام دادن بازی و گرفتن امتیازات می تواند درآمد داشته باشد و بعدا این امتیازات را به پول نقد تبدیل می کند. اما شما بعد از کسب امتیاز و درآمد از بازی های آنلاین باید به فکر نقد کردن آن باشد. نقد کردن این نوع درآمد ارزی در ایران به دلیل وجود تحریم ها امری آسان نیست. در ادامه از فروشگاه اینترنتی کافه ارز شما را با این موضوع آشنا می کنیم.

کسب درآمد از بازی چگونه است؟

روش های گوناگونی برای درآمد کسب کردن از بازی ها وجود دارد. در بعضی از بازی ها، کسب امتیاز به صورت پول می باشد و هر چه امتیاز بیشتری را کسب کند؛ پول بیشتری را نیز به دست می آورد. در بعضی دیگر می توانید با کسب امتیاز اقدام به خرید بعضی از امکانات بازی کنید و یا امتیاز آن را در قبال دریافت پول به بقیه واگذار کنید.

نمونه های دیگر مانند بازی های شرط بندی است که با آن ها می توان درآمد کسب کرد. برخی از بازی ها هستند که از طریق قرعه کشی در بین نفرات برتر، جایزه های می دهند که به صورت پول است. شما با کسب درآمد از هر روش بازی باید برای نقد کردن درآمد گیمرها، پول آن را به حساب بانکی خود منتقل کنید. در بازی های ایرانی شما شماره حساب و شماره شبای خود را وارد می کنید و به صورت مستقیم اقدام به کسب درآمد از بازی به تومان می کنید. اما در بازی های خارجی شرایط متفاوت است که در ادامه بیشتر در مورد آن توضیح می دهیم.

حتما بخوانید  خرید از هتزنر ؛ خرید هاست و دامنه از بهترین دیتاسنتر دنیا

نقد کردن درآمد گیمرها از بازی های خارجی

حال که شما توانستید اقدام به کسب درآمد از بازی های آنلاین کنید؛ باید بتوانید این درآمد را نقد کنید. فرایند نقد کردن درآمد ارزی گیمرها نیاز به زمان زیادی داشته و باید امور خاصی را انجام داد. کسب درآمد از بازی و نقد کردن آن به دو شیوه رایج صورت می گیرد که شامل موارد زیر است:

  1. برخی از بازی ها از پول مجازی مخصوص به خود استفاده کرده که در صورت گرفتن این نوع پول مجازی می توانید آن را به حساب دیگران که در واقع بنگاه های مختلف بازی است؛ انتقال دهید و پول نقد را دریافت نمایید.
  2. برخی از بازی های آنلاین از سیستم های پرداخت الکترونیک مانند پرفکت مانی و پی پال استفاده می کنند. شما برای دریافت پول خود از این نوع حساب ها باید ابتدا حساب آن ها را داشته باشید و پرداختی های خود را از آن دریافت کنید.

در روش دوم بعد از دریافت پول خود از این نوع حساب های ارزی باید اقدام به فروش پی پال یا پرفکت مانی کنید. این فراشند توسط صرافی های چون سایت کافه ارز انجام می شود و شما می توانید بعد از فروش آن ها معادل آن را به حساب ریالی خودتان در بانک منتقل کنید. این روش یکی از بهترین راه ها برای نقد کردن درآمد گیمرهاست.

به این مقاله امتیاز دهید

پاسخ

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید