سیستم پرداخت پایونیر (Payoneer) یک پلتفرم پرداخت بین‌المللی است که توسط هزاران کسب و کار در بیش از ۲۰۰ کشور دنیا مورد استفاده قرار گرفته و پرداخت ارزی را به سطح بالاتری برده است. این سیستم پرداخت روش‌هایی سریع، انعطاف‌پذیر، مطمئن و کم‌هزینه‌ای ارائه می‌دهد که مزایای بسیاری برای بازارها، شبکه‌ها، کسب و کارها و مشاغل بین‌المللی دارد. این سیستم با فعال کردن پرداخت محلی در سطح بین‌المللی، امکان پرداخت با ارزهای مختلف در کشورهای مختلف فراهم شود.

سیستم پرداخت پایونیر چیست؟

سیستم پرداخت پایونیر (Payoneer) یک کمپانی خدماتی مالی در آمریکا است که سرویس انتقال پول آنلاین و سیستم پرداخت دیجیتال ارائه داده و ماموریت آن فراهم کردن خدمات پرداخت برای کسب و کارها، فراتر از مرزها و انتظارات است. این پلتفرم تجارت بین‌المللی را برای هزاران کسب و کار کوچک و بازار در بیش از ۲۰۰ کشور و منطقه تسهیل کرده است. پایونیر که از چندین فناوری نسل جدید شامل الگوریتم‌های سازگاری، زیرساخت‌های عملیات و بانکداری برخوردار است، خدماتی مانند پرداخت بین‌المللی، سرمایه کسب و کار، بسته‌های مالیاتی و مدیریت ریسک ارائه می‌دهد.

سیستم پرداخت پایونیر می‌تواند بیش از ۱۵۰ ارز رایج را تشخیص دهد. این پلتفرم که در سراسر جهان شناخته شده است پس از آن‌که پی پال به ارائه خدمات در کشور ترکیه پایان داد، به محبوب‌ترین روش پرداخت در ترکیه تبدیل شد. صاحبان حساب در این پلتفرم پرداخت جهانی که مزایای بیشتری از پی پال دارد می‌توانند از حساب‌های بانکی، کیف پول الکترونیکی پایونیر یا کارت‌های بدهی از پیش پرداخت شده که به صورت آنلاین یا در دستگاه‌های POS به کار می‌روند، پول برداشته یا پول واریز کنند. تخصص این کمپانی در پرداخت‌های نفر به نفر بین‌المللی است که به صورت بانکی، آنلاین و یا خدمات کارت بدهی انجام می‌شود.

نحوه ثبت نام در پایونیر

ثبت نام در سایت پایونیر

برای ایجاد حساب در سیستم پرداخت پایونیر باید به صفحه Sign Up در وب‌سایت کمپانی دسترسی داشته باشید. در این صفحه اطلاعات زیر را وارد کنید:

– نام، نام خانوادگی و آدرس ایمیل

– کشور، آدرس و شماره تلفن

– کلمه ورود و رمز عبور

– اطلاعات بانکی

– انتخاب ارز رایج

– کلیک روی دکمه Send

برای دریافت واریزی‌های بین‌المللی رسمی از سوی کمپانی‌ها از طریق سیستم Payoneer باید این ثبت نام را انجام دهید و البته فراموش نکنید که باید بالای ۱۸ سال باشید.

پایونیر کارت چیست؟

پایونیر کارت

در زمان ثبت نام در سیستم پرداخت پایونیر شما یک «مستر کارت از پیش پرداخت شده» انتخاب می‌کنید. سپس یک حساب برای شما در آمریکا باز شده و مسترکارت پایونیر کارت به آدرس شما ارسال می‌شود. پایونیر کارت ۱۵ روز پس از درخواست به آدرس شما فرستاده خواهد شد. این کارت باید از طریق سیستم فعال شود. استفاده از این کارت پس از عضویت در سیستم پایونیر اجباری نیست اما مزایایی را برای دارندگان خود به همراه دارد. مثلا این افراد می‌توانند بدون هیچ محدودیتی از دستگاه‌های TEB ATM پول برداشت کنند و تراکنش‌های دیگر انجام دهند. همچنین می‌توان از این کار در تراکنش‌ها استفاده کرد.

کارمزد استفاده از خدمات پایونیر

استفاده از خدمات مختلف سیستم پرداخت پایونیر کارمزدهای مختلفی هم دارد که در ادامه به آن‌ها پرداخته شده است:

– فعال‌سازی کارت پایونیر هیچ هزینه‌ای ندارد. برای عوض کردن کارت باید ۱۲.۹۵ دلار پرداخت کنید. هزینه نگهداری سالانه ۲۵.۹۵ دلار خواهد بود اما در سال اول ۲۵ دلار به شما بازگردانده می‌شود. بنابراین سال اول تنها ۵ دلار هزینه نگهداری پرداخت خواهید کرد.

– اگر برداشت پول از دستگاه ATM با پایونیر کارت کاهش پیدا کند، ۱ دلار از حساب شما کسر خواهد شد. درخواست صورتحساب از دستگاه ATM برای شما ۱ دلار هزینه خواهد داشت. برای برداشت پول با پایونیر کارت از دستگاه ATM باید ۳.۱۵ دلار کارمزد پرداخت کنید.

– تمام افرادی که در پلتفرم Payoneer حساب داشته باشند باید از تمام پرداخت‌های خود ۱ درصد کارمزد به سرویس پرداخت‌های آمریکا بدهند. هیچ هزینه‌ای برای سرویس پرداخت اتحادیه اروپا یا سرویس پرداخت بریتانیا نیاز نیست.

– نیم درصد از کمیسیون پرداخت‌ها با پلتفرم پایونیر به عنوان کارمزد این سیستم کسر خواهد شد.

-واریزهای بین‌شبکه‌ای یا درون شبکه‌ای شامل هیچ کارمزدی نیستند.

– با استفاده از شماره مرجع، امکان ارسال پول در این پلتفرم وجود دارد. با این شماره‌ها، تراکنش با امنیت انجام می‌شود. اگر پول به حساب بانکی اشتباهی واریز شود، ۲ درصد کمیسیون از مقدار منتقل شده کسر خواهد شد.

– برداشت پول با کارت بانکی از بانک‌های ترکیه امکان‌پذیر است.

نظر شما درباره سیستم پرداخت پایونیر چیست ؟ تجربه استفاده از Payoneer را داشته‌اید؟ اگر شما هم نیاز به داشتن یک حساب بین‌المللی دارید، با استفاده از خدمات افتتاح حساب پی پال کافه ارز ، تنها با چند گام ساده می‌توانید یک حساب بین‌المللی داشته باشید و نقل و انتقالات پول را به‌ آسانی انجام دهید.

5/5 - (4 امتیاز)
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *