خرید ویزا کارت مجازی

خرید ویزا کارت مجازی در کافه ارز با مبالغ مختلف به صورت آنی و اتوماتیک امکان‌پذیر است. یکی از بهترین کارهایی که می‌توانید برای پرداخت ارزی بین‌المللی انجام دهید این است که از سرویس مستر کارت و ویزا کارت استفاده کنید. امروزه شما برای استفاده از نرم‌افزارها و سایت‌های مختلف باید خرید درون برنامه‌ای انجام دهید. خرید ویزا کارت مجازی در چنین مواقعی بهترین انتخاب پیش روی شما خواهد بود.

 خرید ویزا کارت مجازی

Visa Card چیست؟

شرکت ویزا کارت یک نهاد چندملیتی است که فعالیت خود را به‌صورت رسمی در کالیفرنیای آمریکا آغاز کرده است. این شرکت به‌عنوان تسهیلگر در زمینه روابط مالی وارد عمل شده است و تابه‌حال تلاش‌های زیادی برای بهبود خدمات خود انجام داده است. از همین رو خرید Visa Card، یک انتخاب فوق‌العاده در پیش روی شما خواهد بود که حتماً باید برای آن برنامه‌ریزی لازم را داشته باشید.

چنانچه می‌خواهید مراودات مالی آسانی با سراسر جهان داشته باشید، بهتر است که از این سرویس خرید ویزا کارت مجازی به نفع خود استفاده کنید. چندین میلیون نفر در سراسر جهان از این سیستم استفاده می‌کنند که شما هم می‌توانید یکی از این افراد باشید. امروزه فرایند گرفتن ویزا کارت در ایران نیز با کافه ارز بسیار ساده شده است که شما هم می‌توانید از آن بهره ببرید.

خرید ویزا کارت مجازی تحویل فوری

 خرید ویزا کارت مجازی 1 دلاری

در صورتی که شما می‌خواهید پرداخت‌های زیر یک دلار را با استفاده از ویزا کارت انجام دهید، بهتر است که از ویزا کارت مجازی ۱ دلاری استفاده کنید. بسیاری از نرم‌افزارها برای فعال‌سازی به کمتر از یک دلار نیاز دارند. در چنین شرایطی بهترین کار ممکن، خرید ویزا کارت مجازی تحویل فوری است که بلافاصله با استفاده از آن می‌توانید خریدهای خود را انجام دهید.

برای اینکه فرایند گرفتن ویزا کارت برای شما آسان‌تر شود، بهتر است که از سایت کافه ارز استفاده کنید. با خدمات خرید ویزاکارت مجازی به صورت آنی و اتوماتیک، دریافت ویزا کارت را پشت سر بگذارید.

خرید ویزا کارت 3 دلاری

 خرید ویزا کارت مجازی ارزان

ویزا کارت می‌تواند اعتبارهای مختلفی داشته باشد. در واقع این شما هستید که میزان اعتبار هر کارت را مشخص خواهید کرد. اگر شما خرید گیفت کارت ویزا را در برنامه دارید،‌ باید این نکته را بدانید که این نوع از کارت‌ها قابلیت شارژ ندارند.

به‌طور مثال ویزا کارت ۳ دلاری هدیه فقط یک‌بار قابل استفاده خواهد بود و برای دفعات بعدی باید یک کارت هدیه دیگر تهیه کنید. اگر به ویزا کارت سه دلاری نیاز دارید، همین الان برای خرید Visa Card مجازی ۳ دلاری دست به کار شوید.

خرید ویزا کارت مجازی 10 دلاری

خرید ویزاکارت

امروزه شما به هر نقطه‌ای از این جهان که سفر کنید،‌ اکثر فروشگاه‌ها با ویزا کارت و خدمات گسترده آن آشنایی دارند. از آنجایی که ویزا کارت به دلیل تحریم‌ها هیچ‌وقت وارد ایران نشده است، بسیاری از مردم در این زمینه آگاهی ندارند. با این حال بسیاری از ایرانیان خارج از کشور با این سرویس فوق‌العاده آشنایی دارند و از آن استفاده می‌کنند.

خوشبختانه ویزا کارت در اعتبارهای مختلفی قابل دریافت است که ویزا کارت ۱۰ دلاری از معروف‌ترین آن‌‌ها است. در صورتی که شما خرید کارت Visa را انجام دهید، قادر خواهید بود که از تمامی محصولات زیر ۱۰ دلار استفاده کنید. سایت کافه ارز برای دسترسی بهتر به ویزا کارت مجازی خرید آن را به‌صورت آنی و اتوماتیک فراهم کرده است.

خرید ویزا کارت مجازی یورو

خرید visa card مجازی

یکی از نکات مثبت سرویس ویزا کارت این است که در آن ارزهای مختلفی پشتیبانی می‌شوند. کشورهای اروپایی دارای یک ارز واحد به نام یورو هستند که معاملات خود را از طریق این ارز انجام می‌دهند. به همین جهت به شما پیشنهاد می‌کنیم که برای خرید اینترنتی از فروشگاه‌های اروپایی، اقدام به خرید Visa Card یورو کنید. خوشبختانه برای خرید Visa Card کار سختی در پیش ندارید و فقط کافی است که در سایت کافه ارز ثبت خود را انجام دهید.

کافه ارز تلاش کرده است که خرید ویزا کارت مجازی تحویل فوری را برای شما در نظر بگیرد تا سریع‌تر از خدمات ویژه در این بخش برخوردار شوید. در حال حاضر بسیاری از سایت‌ها درگاه پرداخت یورویی دارند که در چنین شرایطی حتماً باید به فکر گرفتن ویزا کارت معتبر باشید. اگر می‌خواهید از خدمات گسترده در این بخش بهره ببرید، سایت کافه ارز بهترین انتخاب پیش روی شما خواهد بود.

صدور ویزا کارت

ویزا کارت خرید

خرید Visa Card مجازی برای ایرانیانی که از خدمات جهانی استفاده می‌کنند بسیار ضروری است. تقریبا بالای نود درصد سایت‌های خدماتی و فروشگاهی دارای درگاه پرداخت ویزا کارت هستند. از همین رو راحت‌ترین کار برای خرید از این سایت‌ها این است که خرید کارت Visa را در برنامه‌های خود قرار دهید.

با توجه به این‌که صدور ویزا کارت، نیازمند گذراندن مراحل خاصی است باید در ابتدا عضو سایت کافه ارز شوید. شما می‌توانید درخواست خود مبنی بر خرید ویزا کارت مجازی ارزان را در این صفحه ثبت نمایید.

خرید ویزا کارت دائمی

گرفتن ویزا کارت

اگر شما برنامه‌ای برای گرفتن ویزا کارت دارید، در ابتدا باید انواع آن را به‌خوبی بشناسید. ویزا کارت به صورت کارت دائمی ، مجازی و کارت هدیه عرضه می‌شود که شما می‌توانید از هر کدام آن‌ها به‌صورت جداگانه استفاده کنید. در واقع شما با خرید گیفت کارت ویزا می‌توانید فقط یک‌بار از آن استفاده کنید و امکان شارژ مجدد آن وجود ندارد.

این در حالی است که در کارت دائمی شما می‌توانید بارها حساب خود را شارژ کنید و از آن بهره ببرید. خوشبختانه خرید ویزا کارت مجازی تحویل فوری به آسان‌ترین شکل ممکن درآمده است که شما می‌توانید از طریق کافه ارز آن را تهیه کنید.

خرید ویزا کارت فیزیکی

 خرید ویزا کارت فیزیکی

با توجه به کاربردهای گسترده ویزا کارت، بسیاری از افراد تلاش می‌کنند که این محصول را به مناسب‌ترین قیمت ممکن خریداری نمایند. در خارج از ایران شما می‌توانید ویزا کارت فیزیکی را به‌راحتی در فروشگاه‌های مختلف تهیه کنید و از آن استفاده نمایید.

با توجه به اینکه ایران در تحریم‌ها قرار دارد، امکان ارائه مستقیم ویزا کارت فیزیکی در ایران وجود ندارد. به همین علت خرید ویزا کارت مجازی تحویل فوری با مناسب‌ترین شرایط ممکن در کافه ارز صورت می‌گیرد. شما برای گرفتن ویزا کارت مجازی می‌توانید ثبت‌نام خود را در سایت کافه ارز تکمیل کنید و بعد از آن خرید خود را ثبت نمایید.

اگر برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید از یک سایت خارجی و معتبر خرید خود را انجام دهید. بعضی از افراد نیز می‌‌‌خواهند در آزمون‌های معتبر بین‌المللی شرکت کنند که در ابتدا باید هزینه مربوط به آن را پرداخت کنند. در چنین وضعیتی شما می‌توانید با استفاده از ویزا کارت خرید خود را ثبت کنید. خوشبختانه این روش به شما کمک می‌کند تا به بیش از نود درصد سایت‌های فروشگاهی در سراسر جهان دسترسی داشته باشید. اگر به دنبال راهی برای خرید ویزا کارت مجازی هستید، بهتر است که از خدمات سایت کافه ارز در این راستا بهره ببرید.

چرا کافه ارز را انتخاب کنم ؟

پشتیبانی قوی و آنلاین کافه ارز
پشتیبانی قوی و آنلاین
کافه ارز با پشتیبانی روزانه از 9 صبح تا 12 شب خیال شما را از همکاری با سایت راحت کرده است
قیمت منصفانه و رقابتی کافه ارز
قیمت منصفانه و رقابتی
نرخ خدمات کافه ارز از جمله وب مانی بسیار منصفانه و رقابتی است
مشاوره رایگان کافه ارز
مشاوره رایگان
تیم فروش و پشتیبانی ما به صورت رایگان پاسخگوی تمامی سوالات شما هستند
شارژ اتوماتیک و 24 ساعته کافه ارز
شارژ اتوماتیک و 24 ساعته
سفارشات وب مانی در کافه ارز به صورت آنی و بدون معطلی انجام می شود
ارسال دیدگاه
captcha


علی صبوری
شنبه 05 شهریور 1401
موضوع: در خواست راهنمایی با سلام واحترام بنده نیازی به کارتی دارم که امکان شارژ و دریافت پول داشته باشه که هم بشه باهاش خرید های اینترنتی انجام داد و امکان نقدر کردن درآمد های دلاری با آن وجود داشته باشد. لطفا در این خصوص راهنمایی بفرمایید. با سپاس تلفن: 09122978772 ایمیل: [email protected]
امیرحسین صادق
یکشنبه 06 شهریور 1401
با سلام و عرض ادب کارت هایی که ما در اختیار شما قرار میدهیم به صورت دبیت هستند و مجازی.قابلیت شارژ شدن را ندارند.دارای پنل هستند تا شما به راحتی هر کشوری که دوست دارید را روی کارت ست کنید و اسم روی کارت اسم شما باشد.میتونید برای اطلاعات بیشتر در چت انلاین با ما در ارتباط باشید و یا با مجموعه تماس حاصل کنید.
4.6 (8 رای)
یه این صفحه امتیاز دهید