کافه ارز کافه ارز

خرید با پرفکت مانی

خرید با پرفکت مانی از جمله خدمات محبوب در کافه ارز است که به کاربران امکان خرید اینترنتی و آنلاین را از سایت‌ها و فروشگاه‌های خارجی که درگاه پرداخت PM دارند را می‌دهد. پرفکت مانی (Perfect Money) یک سرویس مالی بین‌المللی است که خدمات متعددی همچون دریافت و انتقال وجه بین کاربران یا خرید و فروش ارز دیجیتال را نیز ارائه می‌دهد. این سرویس پرداخت آنلاین در میان ایرانیان محبوب است؛ چراکه بر خلاف سرویس‌های مالی دیگری همچون پی پال، در ایران تحریم نیست و کاربران ایرانی با آسودگی خیال از خدمات این سرویس بهره می‌برند.

خرید با  پرفکت مانی

موارد قابل پرداخت با پرفکت مانی

با استفاده از خدمات خرید با پرفکت مانی در کافه ارز، دیگر نیازی به افتتاح حساب پرفکت مانی ندارید و می‌توانید به آسانی از تمامی سایت‌هایی که درگاه پرداخت پرفکت مانی دارند خرید خود را انجام دهید.  • پرداخت هزینه ها و شارژ اکانت بروکرهای خارجی (همچون بروکر آلپاری، فارکس، ...)
  • شارژ حساب فارکس
  • خرید و فروش بیت کوین
  • خرید و فروش ارزهای دیجیتال از صرافی‌ها
  • خرید از وب‌سایت‌هایی که درگاه پرفکت مانی دارند
خرید با  پرفکت مانی

مراحل خرید با پرفکت مانی در کافه ارز

 

 

با استفاده از خدمات خرید با پرفکت مانی کافه ارز دیگر نیازی به افتتاح حساب در این سرویس مالی بین‌المللی ندارید و تنها با چند قدم ساده می‌توانید خرید خود را به ما بسپارید. مراحل خرید با Perfect Money در کافه ارز به صورت زیر است:

 

خرید با  پرفکت مانی در کافه ارز

سوالات متداول

جواب سوالات خود را اینجا پیدا کنید

آیا می‌توان با استفاده از خدمات خرید با پرفکت مانی حساب بروکرهای خارجی را شارژ کرد؟
آیا می‌توان از سایت‌های خارجی با این خدمات خرید کرد؟
به این صفحه امتیاز دهید
4.5 از 46 رای ثبت شده

کافه ارز پیشرو در انجام خدمات ارزی

کافه ارز باتجربه ترین و نوآور ترین سیستم خدمات مالی بین المللی این افتخار را دارد که خدمات مورد نیاز شما به بهترین شکل انجام دهد
همین حالا. شروع کنید
cafearz city