شارژ وب مانی

شاید شما هم بخواهید که در یک سایت خارجی خرید انجام دهید و برای پرداخت دلاری آن نگرانی داشته باشید. در چنین شرایطی بهتر است که از درگاه‌های الکترونیکی بین‌المللی استفاده کنید که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به وب مانی (WebMoney) اشاره کرد. برای این‌که شما به‌راحتی از این سرویس استفاده کنید،‌ باید شارژ وب مانی را به مقدار مورد نیاز انجام دهید. شارژ حساب وب مانی از جمله خدماتی است که کافه ارز به صورت اتوماتیک و آنی برای شما فراهم کرده است.

loading calc
 
 

شارژ وب مانی

شارژ حساب وب مانی

شارژ حساب وب مانی
شارژ وبمانی

وب مانی چیست ؟

وب مانی به عنوان یکی از مشهورترین سرویس های پرداخت اینترنتی در سال 1988 میلادی در مسکو پایه گذاری شد و از آن زمان تاکنون بیش از میلیون ها کاربر در سراسر دنیا دارد. در شرایطی که تقریبا تمامی سرویس های مالی مطرح جهانی، به کاربران ایرانی سرویس دهی خود را متوقف کرده اند، این شرکت روسی خدمات خود را بدون محدودیت در اختیار کاربران ایرانی قرار می دهد. با ارز وب مانی می توانید از سایت های معتبر خرید نمایید، حساب خود را در بروکرهای مورد تایید شارژ نمایید و با کارمزد اندک مبالغ ارزی خود را انتقال دهید.

شارژ حساب وبمانی

شارژ حساب وب مانی در کافه ارز

 

شارژ كردن حساب وب ماني در کافه ارز به صورت اتوماتیک انجام می‌شود و شما می‌توانید تنها با ثبت اطلاعات مورد نیاز، حساب وبمانی خود را به آسانی و به سرعت شارژ کنید. وب مانی (WebMoney) یکی از بزرگ‌ترین و معتبرترین سرویس‌های پرداخت الکترونیکی بین‌المللی است که در روسیه تاسیس شده و در حال حاضر کاربران زیادی از سراسر دنیا دارد. با استفاده از شارژ وبمانی شما می‌توانید از برندها و وبسایت‌های معتبر خارجی خرید کنید، درآمد ارزی خود را با این حساب دریافت کنید، در آزمون‌های بین‌المللی ثبت‌نام کنید و کلیه پرداخت‌ها از وبسایت‌هایی که درگاه وب مانی دارند را انجام دهید.

انواع خدمات وب مانی در کافه ارز

شارژ كردن حساب وب ماني

واریز پول به وب مانی

برای انجام تمامی تراکنش‌های مالی در سیستم وب مانی، باید در ابتدا شارژ وبمانی را با توجه به نیاز خود انجام دهید. بعد از اینکه واریز پول به حساب وبمانی انجام شد،‌ شما قادر خواهید بود که از این اعتبار برای خرید اینترنتی و واریز ارز به سایر افراد استفاده کنید.

برای اینکه شارژ وبمانی سریع‌تر انجام بگیرد، شما می‌توانید از راهکارهای مختلفی که در این باره وجود دارد استفاده کنید. خوشبختانه فرایند شارژ حساب وبمانی در کافه ارز اتوماتیک و آنی است و امکان آن برای همه افراد وجود دارد. با توجه به این‌که سرویس‌های ارائه شده توسط وب مانی در حال گسترش است، بهتر است که شما هم استفاده از آن را شروع کرده و اقدام به شارژ كردن حساب وب ماني نمایید.


شارژ كردن حساب وب ماني

ارتقا حساب وب مانی

زمانی که شما یک حساب یا اکانت در وبمانی ایجاد می‌کنید،‌ خواهید توانست تراکنش‌های خود را انجام دهید. البته فراموش نکنید که برای مراودات مالی خود برخی از محدودیت‌ها از نظر تعداد انتقال‌ها و حجم آن‌ها وجود دارد که بیشتر از این مقدار امکان فعالیت ندارید. حال اگر شما کسی باشید که تعداد بیشتری معامله داشته باشید، برای  شارژ كردن حساب وب ماني باید حساب وب مانی خود را ارتقا دهید.

بعد از اینکه ارتقا حساب وب مانی به درستی انجام شد، سقف میزان برداشت‌ها و واریزها نیز افزایش پیدا می‌کند تا در این مورد مسئله‌ای نداشته باشید. با توجه به این‌که شارژ وبمانی می‌تواند تمامی این فرصت‌ها را در اختیار شما قرار دهد،‌ حتما در اولین فرصت ممکن برای آن اقدام کنید.


شارژ وب مانی با کارت بانکی

شارژ وب مانی با کارت بانکی

برای این‌که شارژ وب مانی به‌درستی انجام شود، باید مرحله به مرحله وارد عمل شوید. شرکت وب مانی برای راحتی بیشتر کاربران خود امکان شارژ حساب وب مانی را با استفاده کارت بانکی فراهم کرده است. البته این امکان برای کارت‌های بانکی ایرانی فراهم نیست که به همین علت باید از راهکارهای دیگر برای این کار استفاده کرد.

در چنین شرایطی برای  شارژ كردن حساب وب ماني خود بهتر است که از سایت کافه ارز استفاده کنید. در واقع شما مبلغ مورد نظر را به مجموعه کافه ارز پرداخت می‌کنید و شارژ وبمانی شما به صورت اتوماتیک و آنی انجام خواهد شد. همان‌طور که می‌بینید امکان انجام معاملات در وب مانی بسیار عالی است و شما هم از این قابلیت‌ها استفاده می‌کنید.


شارژ كردن حساب وب ماني

انتقال پول به وب مانی

به‌صورت کلی راه‌های زیادی برای انتقال پول به وبمانی وجود دارد که هر کدام از آن‌ها در موقعیت خاص خود به کار می‌روند. شارژ حساب وبمانی به شما کمک می‌کند تا به بسیاری از سایت‌های خارجی برای خرید دسترسی پیدا کنید. معمولاً انتقال پول به وبمانی از طریق کارت‌های اعتباری مختلف صورت می‌گیرد.

با توجه به این‌که دسترسی به برخی از روش‌های شارژ وب مانی در ایران ممکن نیست،‌ بهتر است که این کار را با کمک شرکت‌های واسط انجام دهید. سایت کافه ارز آمادگی دارد تا خدمات ویژه خود در این زمینه را به شما ارائه دهد. شارژ کردن حساب وب مانی به صورت اتوماتیک و آنی توسط کافه ارز برای شما انجام خواهد شد پس به هیچ عنوان در این موضوع نگرانی نداشته باشید.


شارژ حساب وب مانی بدون احراز هویت

شارژ حساب وب مانی بدون احراز هویت

زمانی که شما ثبت‌نام اولیه خود را در وبمانی انجام می‌دهید، باید برای شارژ کردن حساب وب مانی دست به کار شوید. اگر شما به تازگی در این سیستم ثبت‌نام کرده باشید،‌ به احتمال زیاد هنوز کارهای مربوط به احراز هویت خود را تکمیل نکرده‌اید.

برای اینکه بتوانید از خدمات بهتری در این بخش برخوردار شوید، بهتر است که در ابتدا احراز هویت خود را انجام دهید. البته ناگفته نماند که امکان شارژ حساب وبمانی بدون احراز هویت نیز وجود دارد که این امر کار شما را آسان‌تر می‌کند. در این مرحله شما امکان انجام خرید از سایت‌های معتبر بین‌المللی را خواهید داشت.


شارژ كردن حساب وب ماني

ارسال پول به وب مانی

در دنیای امروز بسیاری از خرید و فروش‌ها به‌صورت اینترنتی انجام می‌شود و ساختارهای سنتی در این مورد با دگرگونی‌های متعددی روبرو شده است. بسیاری از محصولات و خدمات هنوز در داخل ایران وجود ندارند و شما باید برای به دست آوردن آن‌ها از سایت‌های خارجی استفاده کنید. برای انجام خرید و فروش در این سایت‌ها باید کردیت کارت داشته باشید.

با توجه به اینکه دسترسی به کردیت کارت‌ها در ایران سخت است؛‌ بهترین راه، شارژ وب مانی و استفاده از خدمات حساب وب مانی است. در حال حاضر امکان ارسال پول به وب مانی در مقدار دلخواه وجود دارد که بهتر است نگرانی‌های خود در این زمینه را کنار بگذارید. برای شارژ حساب وب مانی محدودیت خاصی وجود ندارد و شما می‌توانید به میزان دلخواه موجودی حساب خود را در کافه ارز به صورت آنی افزایش دهید.


شارژ وب مانی در ایران

شارژ وب مانی در ایران

وب مانی به‌عنوان یکی از بهترین کیف‌ پول‌های الکترونیکی در جهان شناخته می‌شود که بیش از ۳۹ میلیون کاربر در آن فعال هستند. تمامی این افراد برای دادوستدهای مالی خود از این سیستم استفاده می‌کنند و از این طریق انتقال اعتبار را انجام می‌دهند.

بسیاری از افراد آگاهی دقیقی از نحوه کار کردن با وبمانی ندارند و به همین علت دشواری‌های کار کردن با پی پال را به دوش می‌کشند. وقتی که می‌توان از سرویس وبمانی بدون هیچ تحریمی استفاده کرد، دیگر نیازی به ریسک کردن و استفاده از سرویس‌های آمریکایی نظیر پیپال نخواهد بود. کافه ارز امکان شارژ وب مانی در ایران را فراهم کرده است که شما هم می‌توانید از آن استفاده کنید.


شارژ وب مانی

قیمت وب مانی

اگر شما مهارت لازم را داشته باشید، ثبت‌نام و شارژ وبمانی برای شما به آسانی انجام خواهد شد. البته برای انجام تمامی این مراحل باید با فضای وب مانی آشنایی داشته باشید. در صورتی که شما تجربه لازم در این مورد را ندارید، بهتر است که شارژ حساب وبمانی را به یک مجموعه معتبر بسپارید تا این کار را برای شما انجام دهد.

ایجاد و شارژ حساب وب مانی با قیمت ارزان و مناسب در کافه ارز انجام می‌شود که همه افراد قادر به پرداخت آن خواهند بود. قیمت وبمانی را می‌توانید به صورت آنی در بالای همین صفحهتحت عنوان قیمت دلار وب مانی مشاهده کنید. کافه ارز تمام تلاش خود را می‌کند تا خدمات عالی خود در این مورد را با شرایط و قیمت عالی به شما ارائه دهد.


کیف پول وب مانی

کیف پول وب مانی

کیف پول وب مانی بخش مهمی از این سیستم مالی به حساب می‌آید که بعد از ایجاد اکانت وب مانی، باید آن را ایجاد کنید. در حال حاضر کیف پول‌های مختلفی در وب مانی وجود دارد که کیف پول دلاری بیشتر از سایر موارد دارای اهمیت و ارزش است.

با توجه به اینکه بسیاری از سایت‌های خارجی خدمات و محصولات خود را به دلار ارائه می‌دهند،‌ بهتر است که شما هم کیف پول دلاری برای خود ایجاد کنید. البته امکان ایجاد کیف پول یورو و سایر موارد نیز برای شما فراهم خواهد بود که می‌توانید بعد از شارژ کردن حساب وب مانی از آن هم به شکل ویژه بهره‌مند شوید. با توجه به اهمیت بالای موارد گفته شده،‌ سعی کنید که ایجاد کیف پول وب مانی را با نهایت دقت و سرعت انجام دهید.

خرید آنلاین با وب مانی از سایت های مطرح دنیا

JustAnotherPanel
Nitroflare
AliExpress
Sms-activate
Olymptrade
Alpari
Logo-HotForex
bitcoin
envato-110p21
Aquent-110p17
fiverr-110p30
guru-110p28

فروش دلار وب مانی به کافه ارز

با استفاده از درگاه آنلاین وب مانی در هر ساعت از شبانه روز می توانید نسبت به واریز موجودی خود به حساب ما اقدام نمایید. پس از پرداخت، مبلغ به صورت آنی در حساب کاربری شما شارژ خواهد شد که پس از درخواست تسویه از سوی شما معادل ریالی آن را در حساب بانکی خود دریافت خواهید کرد.ما در هر لحظه خریداری وبمانی شما هستیم؛ تنها کافی است با استفاده از پنل کاربری نسبت به میزان ارزی که قصد فروش آن را دارید اقدام نمایید.

ثبت سفارش فروش دلار وب مانی

چرا باید کافه ارز را انتخاب کنم؟

پشتیبانی قوی و آنلاین کافه ارز
پشتیبانی قوی و آنلاین
کافه ارز با پشتیبانی روزانه از 9 صبح تا 12 شب خیال شما را از همکاری با سایت راحت کرده است
قیمت منصفانه و رقابتی کافه ارز
قیمت منصفانه و رقابتی
نرخ خدمات کافه ارز از جمله وب مانی بسیار منصفانه و رقابتی است
مشاوره رایگان کافه ارز
مشاوره رایگان
تیم فروش و پشتیبانی ما به صورت رایگان پاسخگوی تمامی سوالات شما هستند
شارژ اتوماتیک و 24 ساعته کافه ارز
شارژ اتوماتیک و 24 ساعته
سفارشات وب مانی در کافه ارز به صورت آنی و بدون معطلی انجام می شود

توضیحات بیشتر

شارژ حساب وب مانی و واریز به وبمانی با راحت ترین روش ممکن!

شارژ حساب WebMoney : به طور کلی وب مانی از جمله سیستم های مالی می باشد که ایرانیان را تحریم نکرده است. در این میان سایت کافه ارز به عنوان صرافی وب مانی و یکی از سایت های معتبر خرید و فروش وب مانی خدماتی چون خرید وبمانی، واریز به وبمانی و شارژ حساب وب مانی با کارت ملی، بدون احراز هویت، با کارت شارژ و با بیت کوین را میسر می سازد.

وبمانی (webmoney) از جمله پلتفرم های پرداخت بین المللی و آنلاین است در ابتدا فعالیت خود را در روسیه آغاز کرد. سپس در تمامی نقاط جهان کاربران و نمایندگی های معتبری دارد. از این سیستم می توان به راحتی برای خرید کالا، خرید خدمات، ثبت نام در آزمون ها، پرداخت های اینترنتی و ... مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه از این مطلب از وبسایت کافه ارز شما را با نحوه شارژ وب مانی در ایران آشنا می کنیم.

انواع روش شارژ حساب WebMoney در ایران

شما با خرید وبمانی به راحتی می توانید تراکنش های آنی با کارمزدهای کم و ایمن را تجربه کنید. شما به راحتی می توانید برای شارژ وب مانی و واریز به وبمانی در ایران اقدام کنید. اما با این حال بعضی از روش ها زمان بر بوده و مقرون به صرفه نیست. از این رو شما می توانید بدون هیچ نگرانی برای شارژ حساب از طریق وب مانی به شرکت های واسطه ای چون سایت کافه ارز مراجعه کنید. در ادامه شما را با تعدادی از این روش های شارژ حساب WebMoney آشنا می کنیم.

شارژ حساب وب مانی با کارت ملی

اگر شما شخصی هستید که فاقد پاسپورت هستید به راحتی می توانید با آپلود کردن تصویر پشت و روی کارت ملی به راحتی واریز به وبمانی را انجام دهید. البته لازم به ذکر است که ترجمه رسمی شناسنامه و کارت ملی مورد قبول نیست و اسکن اصل کارت ملی به زبان فارسی کار شما را راه می اندازد.

واریز به وبمانی و شارژ حساب وب مانی بدون احراز هویت

شاید خیلی از افراد مایل باشند بدون این که اطلاعات حساب آن ها و هویت شخصی شان افشا شود؛ اقدام به شارژ وب مانی کنند. در این صورت این دسته از افراد برای این که این فرایند را با کمترین ریسک مممکن انجام دهند باید با کارشناسان مجموعه کافه ارز در ارتباط باشند.

شارژ حساب وب مانی با کارت شارژ (راحت ترین روش شارژ حساب WebMoney)

در میان کل شیوه های شارژ کردن حساب وبمانی به این صورت است که شما از طریق مجموعه های واسط مانند کافه ارز است. شما می توانید از طریق منابع مالی معتبر این کار را انجام دهید و با داشتن کارت شارژ به راحتی موجودی حساب تان را افزایش دهید.

 

شارژ حساب وب مانی با بیت کوین (جدیدترین روش واریز به وبمانی)

شما از طریق این سیستم می توانید به راحتی ارزهای دیجیتال را خریداری کرده و با آن ها اقدام به شارژ حساب WebMoney کنید. بیت کوین از ارزهای محبوب می باشد که واریز به وبمانی را از طریق آن می توانید انجام دهید.

 

نحوه شارژ وب مانی در ایران از طریق بهترین صرافی وب مانی

شبکه WebMoney تأسیس شده در سال 1998 یک ابزار پرداخت آنلاین مناسب است و یک محیط امن برای فعالیت های تجاری آنلاین است که تاکنون 31 میلیون کاربر ثبت نام شده داشته است. بیش از 100 هزار بازرگان WebMoney را به عنوان گزینه پرداخت، کیف پول الکترونیکی چند ارزی و راه حل پرداخت پذیرفته اند. با شارژ حساب وب مانی به راحتی میتوانید از طریق درگاه های وب مانی خرید های خود را انجام دهید و برای دوستان و آشنایان خود سریع و ایمن پول ارسال کنید.

شارژ حساب وب مانی

برای شارژ حساب وب مانی ابتدا لازم است در سایت کافه ارز ثبت نام کنید. پس از ثبت نام مدارک و مشخصات خود را تایید نمایید تا بتوانید به راحتی به انجام سفارشات اتوماتیک بپردازید.

مراحل ثبت نام در کافه ارز:

1- ورود به سایت کافه ارز
2- از قسمت منو بالای سایت، سمت چپ، گزینه ورود به سایت را انتخاب کنید.
3- در این قسمت در پایین صفحه گزینه ثبت نام کنید را انتخاب نمایید.
4- در این قسمت باید اطلاعات شخصی خود را مانند (نام، نام خانوادگی، کد ملی، شماره موبایل و غیره) وارد نمایید.
5- در پایین فرم ثبت نام گزینه ای به نام شرایط و قوانین وجود دارد. باید آن را با دقت مطالعه نمایید و سپس آن را تایید کنید.
6- پس از تکمیل مراحل بالا بر روی گزینه ثبت نام در پایین فرم کلیک نمایید. در صورت درست بودن اطلاعات ثبت نام شما با موفقیت انجام می شود.

تایید مدارک و مشخصات

پس از ثبت نام برای انجام سفارشات باید مدارک و مشخصات شما توسط گروه کافه ارز تایید شود.
پس از ورود به سایت به قسمت پنل کاربری بروید سپس:

1- از طریق منو سمت راست (داشبورد) بر روی قسمت حساب کاربری من کلیک کنید. سپس گزینه تایید مدارک و مشخصات را انتخاب نمایید.
2- صفحه ای که برای شما باز می شود شامل 5 گزینه (ایمیل، موبایل، کد ملی، کارت بانکی و تلفن ثابت) است.
3- باید به درستی تمام مدارک و مشخصات خود را در هر قسمت وارد نمایید.
4- پس از تایید مشخصات شما از طرف گروه مجرب کافه ارز شما مجاز به انجام شارژ حساب وب مانی هستید.

مراحل شارژ حساب وب مانی

پس از تایید مشخصات شما می توانید به راحتی شارژ حساب وب مانی را انجام دهید. در صفحه کاربری خود از قسمت داشبورد بر روی گزینه سفارشات کلیک کنید، سپس گزینه سفارش جدید را انتخاب نمایید. به عکس زیر توجه کنید:

شارژ حساب وب مانی

پس از انتخاب سفارش جدید صفحه ای برای شما باز خواهد شد که مربوط به کلیه خدمات ارائه دهنده کافه ارز به مشتریان گرامی می باشد.
شما باید گزینه مربوط به شارژ حساب های الکترونیکی را انتخاب نمایید. به عکس زیر توجه کنید:

شارژ حساب وب مانی

در این مرحله گزینه مربوط به شارژ حساب وب مانی را انتخاب کنید:

شارژ حساب وب مانی

برای شارژ حساب وب مانی شما ابتدا باید مقدار مبلغ مورد نظر را وارد کرده، کیف پول وب مانی خود را وارد کنید و سپس با کلیک بر روی ثبت سفارش میتوانید سفارش خود را نهایی کنید.
شما می توانید از کد حفاظتی نیز برای امنیت بیشتر استفاده کنید.

شارژ حساب

باید توجه داشته باشید هنگام ثبت سفارشات و پرداخت هزینه ها از پراکسی یا وی پی ان استفاده نکنید

کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد. کافه ارز با کادری مجرب افتخار خدمت به هم میهنان با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد. شما برای شارژ حساب WebMoney و واریز به وبمانی می توانید به سایت کافه ارز مراجعه کنید. از طریق این مجموعه می توانید اقدام به شارژ حساب وب مانی بدون احراز هویت، با کارت ملی، با کارت شارژ و با بیت کوین کنید.

 


سوالات متداول
 • +
  شارژ حساب وب مانی در چه مدت زمانی انجام می شود؟

  شارژ حساب وبمانی در کافه ارز به صورت اتوماتیک و آنی انجام می‌شود.

 • +
  برای شارژ حساب وبمانی به چه اطلاعاتی نیاز است؟

  برای شارژ حساب به شماره کیف پول وب مانی شما نیاز است.

 • +
  انجام تراکنش‌های مالی در وب مانی رایگان است؟

  خیر. برای تراکنش های مالی، وب مانی کارمزدی برابر با 0.8٪ مقدار انتقال از حساب شما کسر خواهد کرد.

ارسال دیدگاه

تا به حال دیدگاهی ثبت نشده است
4.5 (51 رای)
یه این صفحه امتیاز دهید