فروش پایر

میلیون‌ها نفر در سراسر دنیا از سیستم مالی پایر به دلیل امنیت بالا استفاده می‌کنند. از محبوب‌ترین‌ ارائه‌دهندگان خدمات پرداخت ارزی در جهان سیستم پایر است که شما می‌توانید به‌صورت ویژه از آن بهره ببرید. خوشبختانه شما با فروش پایر می‌توانید آن را به‌راحتی به پول نقد تبدیل کنید. اگر می‌خواهید ارز دیجیتال یا ارزهای دیگری که در حساب پایر خود دارید را به ریال تبدیل کنید می‌توانید از خدمات نقد کردن موجودی پایر در کافه ارز استفاده کنید.

 فروش پایر

فروش دلار پایر

یکی از ویژگی‌های مثبت سیستم پایر این است که در آن، ارزهای مختلفی پشتیبانی می‌شوند که هرکدام از آن‌ها دارای ویژگی‌های خاص خود هستند. تنوع بالای ارزها سبب می‌شود تا شما بتوانید به‌راحتی انتقال ارز را صورت دهید. در بین تمامی ارزهایی که در این سیستم مبادله می‌شود،‌ دلار از اهمیت بیشتری برخوردار است که به شما توصیه می‌کنیم حتماً از آن بهره ببرید. در صورتی که شما ارز دلار را در حساب پایر خود دارید، به‌راحتی می‌توانید برداشت پول از حساب پایر را انجام دهید. می‌توانید از آموزش برداشت از حساب پایر برای این کار استفاده کنید.

خدمات فروش دلار پایر در کافه ارز به‌آسانی و اتوماتیک صورت می‌گیرد تا شما سریع‌تر بتوانید به پول نقد در ایران دسترسی پیدا کنید. کارمزد فروش دلار پایر نیز در کمترین حد ممکن قرار دارد که می‌توانید از این فرصت ویژه برای خود نهایت استفاده ممکن را ببرید.

فروش روبل پایر

 فروش روبل پایر

از آنجایی که سرویس مالی پایر از کشور روسیه است، یکی از مهم‌ترین ارزهایی که در آن پشتیبانی می‌شود روبل روسیه است. از همین جهت بسیاری از ایرانیان نیز از همین ارز برای مبادلات خود در داخل این شبکه استفاده می‌کنند. در صورتی که شما در اکانت پایر خود ارز روبل دارید،‌ امکان فروش پایر شما به‌آسانی فراهم خواهد بود. قیمت فروش روبل پایر با توجه به آخرین تغییرات بازار محاسبه می‌شود و در نهایت عملیات واریز ریالی به حساب شما صورت می‌گیرد. ارز روبل روسیه به‌صورت پیوسته دچار تغییرات قیمتی می‌شود که به همین علت؛ فروش آن نیز با توجه به قیمت روز صورت می‌گیرد.

سایت کافه ارز می‌تواند فروش روبل پایر را با مناسب‌ترین قیمت ممکن انجام دهد پس حتماً از این امکان به نفع خود بهره ببرید. برای این کار باید در پنل کاربری خود درخواست فروش پایر را ثبت کنید. بعد از این مرحله اکانت کافه ارز شما به‌صورت ریالی شارژ می‌شود که در این زمان امکان درخواست تسویه برای شما وجود خواهد داشت.

تبدیل پول پایر به ریال

 تبدیل پول پایر به ریال

بسیاری از ایرانی‌ها در خارج از کشور در حال کار و تحصیل هستند که از فاصله دور با ایران در تماس هستند. برخی از اوقات ایرانیان خارج از کشور می‌خواهند که به ایران پول بفرستند. با توجه به شرایط خاصی که در این بخش وجود دارد، به شما توصیه می‌کنیم که به دنبال راحت‌ترین روش برای برداشت پول از حساب پایر باشید. وجود تحریم‌های بین‌المللی باعث شده است که مشکلات متعددی برای انتقال ارز به وجود بیاید. خوشبختانه سیستم پایر از تحریم‌ها اثری نمی‌گیرد و امکان انتقال به ایران به‌راحتی فراهم شده است. در حال حاضر شما می‌توانید به‌راحتی با استفاده از سیستم پایر به ایران پول ارسال کنید.

در صورتی که حساب پایر شما دارای موجودی است،‌ شما می‌توانید به‌آسانی برداشت پول از حساب پایر را انجام دهید. این خدمات توسط سایت کافه ارز به شما ارائه می‌شود که می‌توانید از این گزینه به نفع خود بهره ببرید. سایت کافه ارز سرعت خدمات بالایی دارد که به همین علت برای انجام این کار معطل نخواهید شد. در واقع بعد از اینکه درخواست شما ثبت می‌شود،‌ در مدت زمان کوتاهی فروش پایر اتفاق می‌افتد و ریال را در حساب بانکی خود دریافت می‌کنید. سایت کافه ارز برای رفاه حال کاربران خود، این مراحل را تا جایی که امکان دارد ساده‌سازی کرده است پس از این امکان برای خود بهره ببرید.

نقد کردن ارز پایر

 برداشت پول از حساب پایر

فریلنسرها کسانی هستند که کارهای خود را به‌صورت دورکاری انجام می‌دهند و در ازای آن‌ها پول دریافت می‌کنند. با توجه به شرایط خوبی که در فریلنسری وجود دارد، بهتر است که شما هم به دنبال یک راه عالی کسب درآمد از این طریق باشید. بخش زیادی از فریلنسرهای ایرانی با کارفرمایان خارجی فعالیت می‌کنند و درآمد ارزی دارند. با توجه به شرایط اقتصادی خاصی که در کشور ایران وجود دارد، مسلماً داشتن درآمد ارزی باعث بهبود هر چه بیشتر وضعیت شما می‌شود.

با داشتن درآمد ارزی می‌توانید بر بسیاری از مشکلات خود فائق بیایید. برای اینکه این دسته از افراد بتوانند درآمدهای خود را در ایران نقد کنند، استفاده از سرویس پایر برای آن‌ها بسیار مناسب خواهد بود. خوشبختانه برداشت پول از حساب پایر به‌راحتی در داخل ایران میسر است پس هیچ نگرانی از این بابت به خود راه ندهید. فریلنسرها می‌توانند که آدرس حساب پایر خود را به کارفرمایان بدهند تا درآمد ارزی خود را از این طریق دریافت نمایند. برای فروش پایر و نقد کردن آن می‌توانید از خدمات ویژه سایت کافه ارز استفاده کنید. کافه ارز تلاش می‌کند تا بهترین خدمات را برای فریلنسرها در نظر بگیرد تا سریع‌تر بتوانند به درآمدهای ارزی خود دست پیدا کنند. تمامی ارزهای رایج همچون دلار،‌ یورو و روبل از این طریق قابل نقد شدن هستند پس برای فروش پایر خود هیچ دغدغه‌ای به خود راه ندهید.

بسیاری از افراد از طریق سرویس پایر انتقال مالی خود را انجام می‌دهند که شما هم می‌توانید از این بستر عالی به نفع خود استفاده کنید. در صورتی که شما درآمدهای ارزی خود را در پایر دریافت می‌کنید،‌ باید به دنبال راهی برای برداشت پول از حساب پایر در ایران باشید. خوشبختانه این کار توسط صرافی آنلاین کافه ارز صورت می‌گیرد که کار را برای شما آسان‌تر کرده است. اگر دوست دارید که این کار در سریع‌ترین زمان ممکن اتفاق بیفتد، حتماً درخواست خود را در کافه ارز ثبت کنید تا به سرعت از این خدمات بهره ببرید.

چرا کافه ارز را انتخاب کنم ؟

پشتیبانی قوی و آنلاین کافه ارز
پشتیبانی قوی و آنلاین
کافه ارز با پشتیبانی روزانه از 9 صبح تا 12 شب خیال شما را از همکاری با سایت راحت کرده است
قیمت منصفانه و رقابتی کافه ارز
قیمت منصفانه و رقابتی
نرخ خدمات کافه ارز  بسیار منصفانه و رقابتی است
مشاوره رایگان کافه ارز
مشاوره رایگان
تیم فروش و پشتیبانی ما به صورت رایگان پاسخگوی تمامی سوالات شما هستند
شارژ اتوماتیک و 24 ساعته کافه ارز
شارژ اتوماتیک و 24 ساعته
سفارشات در کافه ارز به صورت آنی و بدون معطلی انجام می شود

 

ارسال دیدگاه

تا به حال دیدگاهی ثبت نشده است
5 (4 رای)
یه این صفحه امتیاز دهید