خرید شماره مجازی اسکایپ

با خرید شماره مجازی اسکایپ (Skype) شما می‌توانید در بسیاری از وب‌سایت‌هایی که برای ساخت اکانت نیاز به احراز هویت موبایلی دارند ثبت‌نام کنید، با دوستان، آشنایان و شرکای تجاری خود در هر جای دنیا تماس بگیرید یا حتی با کسانی که از این نرم‌افزار استفاده نمی‌کنند نیز تماس برقرار کنید. اسکایپ (Skype) یکی از قدیمی‌ترین و باسابقه‌ترین نرم‌افزارهای ارتباطی در دنیا دنیا است که در سال ۲۰۰۳ به بازار ارائه شد و در سال ۲۰۱۱ توسط کمپانی مایکروسافت خریداری شد. یکی از سرویس‌هایی که مایکروسافت به این اپلیکیشن اضافه کرد، شماره مجازی اسکایپ بود که در حال حاضر یکی از محبوب‌ترین شماره های مجازی بین المللی به شمار می‌رود.

 

خرید شماره مجازی اسکایپ

چرا باید شماره مجازی skype را خریداری کنیم؟

خرید شماره اسکایپ (Skype Number) به شما این امکان را می‌دهد تا در برنامه اسکایپ خود در هر کجا به تماس‌های دریافتی پاسخ دهید. دوستان، آشنایان یا شرکای تجاری شما می‌توانند از طریق تلفن همراه یا تلفن ثابت خود با شما تماس بگیرند و شما تماس را در اسکایپ دریافت کنید. خرید شماره مجازی اسکایپ با کد ۲۵ کشور مختلف در دنیا امکان‌پذیر است که برخی از کشورها (مانند برزیل) نیاز به ارائه مدارک هویتی دارد اما بسیاری از آن‌ها (مانند شماره مجازی آمریکا ، انگلیس و ...) بدون هیچ‌گونه مدارک اقامتی یا هویتی قابل خریداری هستند. شما می‌توانید تا ۱۰ شماره مجازی با کدهای مختلف خریداری و به اکانت اسکایپ خود متصل کنید.

خرید شماره مجازی اسکایپ چه امکاناتی به شما می‌دهد؟

خرید شماره مجازی اسکایپ چه امکاناتی به شما می‌دهد؟

  • ساخت اپل آیدی
  • ارسال و دریافت پیامک
  • تماس با هر شماره ثابت یا موبایل
  • تماس بین‌المللی بدون هزینه رومینگ
  • اینترنت بانک متعلق به بانک های مجازی دنیا
  • تماس بدون قابل ردگیری به دلیل سیستم رمزگذاری پیچیده
  • ساخت اکانت در سایت‌هایی که نیاز به احراز هویت موبایلی دارند
  • تماس بین المللی با کیفیت صدای خوب و بدون تاخیر
  • ساخت اکانت در سایت‌های مختلف همچون بایننس یا Airbnb

نحوه خرید شماره اسکایپ

نحوه خرید شماره اسکایپ

برای خرید شماره مجازی اسکایپ پیش از هر چیز در آن ثبت‌نام کنید. ثبت‌نام در اسکایپ هم با مویابل و هم با ایمیل امکان‌پذیر است. برای خرید شماره اسکایپ شما نیاز به داشتن یک کارت اعتباری بین‌المللی همچون ویزا کارت یا مستر کارت و یا حساب پی پال دارید. همچنین می توانید این پرداخت را به کافه ارز بسپارید تا تنها با چند گام ساده شماره مجازی مورد نظر خود را خریداری کنید.

ارسال دیدگاه


حسین عابدی
دوشنبه 20 دی 1400
بسیار جالب و آموزنده بود. خیلی ممنون از زحمات تیم قوی کافه ارز
5 (2 رای)
یه این صفحه امتیاز دهید