logo کاقه ارز

پرداخت هزینه ارزشیابی مدارک تحصیلی WES

ارزشیابی مدرک تحصیلی WES یکی از پیش‌نیازهای مهاجرت کاری ، مهاجرت تحصیلی یا اپلای کردن برای آمریکا و کانادا است. موسسه World Education Services یا به اختصار WES یکی از معتبرترین موسسات ارزیابی مدارک تحصیلی و معادل سازی مدرک تحصیلی برای دانشگاه های کانادا و آمریکا است.

پرداخت هزینه ارزشیابی مدارک تحصیلی WES

چرا WES پر اهمیت است؟

بسیاری از این دانشگاه‌ها از متقاضی، علاوه بر دیگر مدارک مورد نیاز برای پذیرش تحصیلی، درخواست تأییدیه ارزیابی مدارک تحصیلی را دارند. موسسه وس مورد تایید دانشگاه‌های آمریکا و کانادا است و مدارک تحصیلی متقاضیان را بر اساس رتبه‌بندی خاص و جهانی اعتبارسنجی کرده و معادل آن ارزش آن را با نمره GPA به مدرک مذکور اختصاص می‌دهد.

ارزشیابی مدارک تحصیلی وس برای اخذ اقامت دائمی کانادا یا PR کانادا از طریق اکسپرس اینتری نیز اجباری است. اگر ارزیابی مدرک تحصیلی WES را برای کار و مهاجرت نیاز دارید، رتبه‌بندی مدارک شما بر اساس Document By Document بوده و نیازی به وارد کردن تک تک نمرات نیست. توجه داشته باشید که نباید اصل مدارک را ارسال کنید، چراکه موسسه WES آن را به شما باز نمی‌گرداند.

نحوه ارزشیابی مدرک تحصیلی WES کانادا

نحوه ارزشیابی مدرک تحصیلی WES کانادا

مراحل ارزشیابی و ارسال مدارک به WES به صورت زیر است:

  • مرحله 1: متقاضی ابتدا باید در وب‌سایت رسمی موسسه وس یک حساب کاربری ایجاد کند.
  • مرحله 2: ابتدا تمام مدارکی که از شما خواسته شده را مرور کنید. تک تک مدارکی که نیاز است ارسال کنید باید توسط یک دفتر اسناد رسمی به انگلیسی یا فرانسوی ترجمه شده و تایید و مهر و موم شود.
  • مرحله 3: مدارک را آپلود کرده و هزینه WES را پرداخت کنید.
  • مرحله 4: شناسه‌ای که روی صفحه ظاهر می‌شود (Reference Number) را یادداشت کنید. برای درخواست نهایی ویزا و ثبت‌نام در دانشگاه مورد نظر خود، باید این شماره شناسه WES را روی تمام اسناد، پاکت‌ها و مکاتبات خود وارد کنید.

هزینه تاییدیه  WES

هزینه تاییدیه WES

هزینه ارزشیابی مدرک تحصیلی WES کانادا براساس نوع خدمات و تعداد مدارک ارسالی شما هزینه توسط موسسه WES برآورد می شود. مدت زمان ارزیابی مدارک وس معمولا بین ۷ روز تا ۴ هفته زمان می‌برد.


پرداخت هزینه WES

پرداخت هزینه WES

برای پرداخت WES نیاز به داشتن کارت اعتباری بین المللی همچون ویزا کارت یا مستر کارت دارید. با استفاده از خدمات پرداخت هزینه ارزشیابی مدارک تحصیلی WES در سایت کافه ارز، شما می‌توانید هزینه وس را در سریع‌ترین زمان ممکن پرداخت کنید.

ارسال دیدگاه
captcha

تا به حال دیدگاهی ثبت نشده است
5 (1 رای)
یه این صفحه امتیاز دهید