logo کاقه ارز

در دنیایی که حفط حریم خصوصی کار سختی شده است، SelfKey به سازمان ها و افراد مالکیت کامل هویت دیجیتالی می دهد و به آنها امکان می دهد حریم خصوصی و آزادی بیشتری را داشته باشند. SelfKey یک سیستم هویت خود حاکم است که مبتنی بر بلاکچین است و می تواند کنترل و مدیریت هویت های دیجیتالی را به کاربران ارائه دهد. علاوه بر این، کاربران می توانند از SelfKey برای مدیریت ایمن یک مجموعه رمزنگاری و همچنین استفاده از خدمات انتقال، ارز رمزنگاری شده و مالی استفاده کنند. فناوری Selfkey بستری را برای افراد، شرکت ها، صرافی ها و غیره برای مدیریت داده های هویت دیجیتال به صورت غیر متمرکز فراهم می کند. این تیم از سال 2014 در حال کار بر روی هویت غیرمتمرکز با شرکت هایی مانند Standard Chartered Bank، صرافی Bitmax ،EQIBank و GSR بوده است. برای آشنایی بیشتر با SelfKey همراه کافه ارز باشید.

SelfKey

Selfkey (KEY) چیست؟

Selfkey (KEY) قصد دارد انقلابی در روند KYC ایجاد کند و به فرهنگ هویت مستقل خود، که در آن هر فرد باید قادر به داشتن و کنترل هویت خود باشد، وفادار بماند. از طرف دیگر، کیف پول SelfKey یک کیف پول رایگان، منبع باز و بدون نظارت است که به کاربران امکان می دهد تا هم دارایی های دیجیتال و هم شناسه های دیجیتال را به صورت ایمن ذخیره و انتقال دهند. کاربران می توانند در بازار SelfKey تعامل داشته باشند، برای کالاهایی مانند حساب بانکی در دنیای واقعی یا تأسیس شرکت با “یک کلیک” درخواست دهند و با سکه های KEY پرداخت کنند.

طبق توضیحات سیستم عام، روند سنتی KYC پرهزینه و اغلب نا امن است. زیرا داده ها در پایگاه های داده مرکزی ذخیره می شوند. SelfKey از یک روش غیرمتمرکز و فن آوری های رمزنگاری برای کاهش قابل توجه هزینه تعامل هویتی و بهبود امنیت و تجربه مشتری استفاده می کند. از آنجا که Selfkey به صورت محلی کار می کند، اطلاعات کاربران بر روی دستگاه های خود ذخیره می شود. به عبارت دیگر، در صورت حمله به سرورهای Selfkey، اطلاعات کاربر تحت تأثیر قرار نمی گیرد. همچنین یکی از ویژگی های مهم در نظر گرفته شدن کیف پول Selfkey کاملاً منبع باز و رایگان است.

بنیاد SelfKey

 

پشت SelfKey، بنیاد SelfKey و سهامداران آن را پیدا خواهید کرد. این کل گروه می خواهند در جهت جهانی آزاد تلاش کنند که دارای معاملات هویتی غیرمتمرکز، خصوصی و امن باشد. به عبارت دیگر، آنها می خواهند افراد واقعاً تنها مالك هویت خود باشند. بنیاد SelfKey برای پیشبرد حقوق بشر و آزادی های اساسی در رابطه با هویت و داده های دیجیتال ایجاد شده است. تیمی که روی این پروژه کار می کند متشکل از متخصصانی در زمینه های مختلف از جمله بلاکچین، امور مالی، حقوقی، بازاریابی، فناوری و طراحی است. SelfKey همچنین در حال حاضر یک لیست طولانی از شرکا دارد که شامل شرکت های جهانی رتبه 1 با سابقه ثابت و همچنین استارت آپ های بلاکچین است.

چه چیزی سلف کی را منحصر به فرد می کند؟

یکی از جنبه های منحصر به فرد SelfKey توانایی کار در آن به عنوان یک حاکم است. SelfKey ضمن حل و فصل مسائل مربوط به سیستم های مدیریت هویت متمرکز موجود، از رویکرد جدیدی برای مدیریت هویت استفاده می کند. این موارد عدم دسترسی به خدمات مالی و فرآیندهای خسته کننده KYC است.

SelfKey

ویژگی های اصلی SelfKey

  • یکی از ویژگی های برجسته SelfKey ذخیره سازی داده ها توسط خود میزبان است. این به شما امکان می دهد اسناد هویت و دارایی خود را به صورت محلی ایمن کنید. بنابراین مانند سایر سیستم های مشابه خطر نقض عمده داده ها وجود ندارد.
  • SelfKey همچنین امکان اشتراک اسناد را از طریق مکانیزم کلید عمومی/ خصوصی فراهم می کند. به شما این امکان را می دهد که مالک داده های خود باشید. اشخاص ثالث فقط در صورت رضایت شما می توانند داده ها را مشاهده کنند.
  • فرآیندهای KYC درون SelfKey نیز از نظر کارآیی برجسته هستند. گواهینامه های مجاز می توانند احراز هویت قابل استفاده مجدد را در صورت درخواست برای شما فراهم کنند. سپس می توانید چندین بار این تأیید اعتبار را با چندین ارائه دهنده خدمات به اشتراک بگذارید. این، به نوبه خود، مانع از اتلاف وقت و تلاش با یک فرآیند حمل و نقل KYC سنتی می شود که به طور معمول خسته کننده است.
  • SelfKey از طریق قابلیت اثبات هویت شما به روشی سریع، به یک برنامه، با یک کلیک اجازه دسترسی می دهد. برخلاف سایر سیستم ها، برای دسترسی به طیف گسترده ای از خدمات در Marketplace، صرفاً اینکه مربوط به ارزهای رمزپایه، دارایی، شرکت ها باشد، فقط کافی است یک کلیک انجام دهید.
  • SelfKey عملکرد کاملی را از یک کیف پول ارز رمزنگاری شده ارائه می دهد. از جمله توانایی مدیریت ایمن دارایی های ارز رمزنگاری شده مانند ETH ،KEY و سایر نشانه های ERC-20.

کیف پول SelfKey

Identity Wallet یکی از جنبه های اصلی SelfKey است که به کاربران امکان دسترسی ایمن به اسناد و دارایی های شخصی و همچنین محضری سازی و تأیید آنها را با استفاده از گواهینامه های مجاز می دهد. با کیف پول Identity Wallet، کاربران همچنین می توانند این اسناد و دارایی ها را با احزاب متکی که در SelfKey Marketplace یافت می شوند برای دسترسی سریع به خدمات و محصولات به اشتراک بگذارند. با کیف پول Identity، کاربران همچنین می توانند اوراق بهادار ارز رمزنگاری شده خود را از جمله رمزهای KEY ،ETH و سایر ERC-20 را ارسال یا دریافت و مدیریت کنند. SelfKey Identity Wallet برای هر دو سیستم عامل Mac و Windows در نسخه بتا در دسترس است. به راحتی می توانید کیف پول را مستقیماً از وب سایت SelfKey بارگیری کنید.

اکوسیستم SelfKey

با اکوسیستم SelfKey، دارندگان سلف کی می توانند هویت خود را بازیابی و حفظ کنند. آنها اطمینان می یابند که امنیت و حریم خصوصی بیشتری نسبت به یک پایگاه داده سنتی دارند. همچنین حرکت در روشهای مختلف KYC سریع و یکپارچه می شود. اکوسیستم سلف کی به گواهی دهندگان اجازه می دهد تا به سرعت گواهینامه دهند. آنها همچنین می توانند به راحتی از این گواهینامه ها درآمدزایی کنند.

SelfKey

طرفین متکی می توانند با استفاده از فرآیندهای KYC خودکار که از نظر بین المللی سازگار هستند، از سیستم اکوسیستم SelfKey برای صرفه جویی در هزینه و زمان استفاده کنند. از آنجا که آنها می توانند به سرعت و به طور موثر بر روی مشتری قرار گیرند، این افراد با اعتماد به نفس و همچنین خدمات به مشتریان کمک می کنند

نتیجه گیری کلی درباره سلف کی

SelfKey یک بستر هویتی است که به کاربران اجازه می دهد، چه افراد و چه سازمان ها، مالکیت کامل هویت خود را حفظ کنند. مزایایی را برای افرادی که هویت خود را دارند، کسانی که اسناد هویتی را برای سود تأیید می کنند و شرکت هایی که می خواهند سیستم های KYC خود را برای کاهش وقت و منابع اتلاف شده ساده کنند، فراهم می کند.

در صورت نیاز به انجام سفارشات دیجیتالی و خرید و فروش ارز های دیجیتال می توانید از خدمات منحصر به فرد کافه ارز استفاده نمایید. کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد. کافه ارز با کادری مجرب افتخار خدمت به هم میهنان با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.