شارژ پی پال

شارژ حساب پی پال | شارژ پیپال | خرید شارژ پی پال

با استفاده از سرویس شارژ حساب پی پال کافه ارز ، قادر خواهید بود اکانت پی پال خود را به راحتی و در سریع ترین زمان شارژ کنید. کافه ارز تمامی خدمات پرداخت دلاری شما را با کمترین کارمزد و امن در سریع ترین زمان ممکن انجام می دهد.

loading calc
 
 

شارژ حساب پی پال

با خدمات شارژ پی پال در کافه ارز شما می‌توانید به آسانی و به سرعت حساب پی پال خود را شارژ کرده و خریدها و پرداخت‌های آنلاین و انتقال پول را به صورت امن انجام دهید. اگر شما هم تجربه خرید اینترنتی بین‌المللی را داشته باشید، حتما با سایت پی پال آشنایی دارید.

شرکت پی پال ارائه‌دهنده خدمات پرداخت خارجی در جهان است و درصورتی‌که شما بخواهید به سایر کشورها انتقال پول انجام دهید، بهترین راه برای شما استفاده از پی پال خواهد بود. برای این‌که شما بتوانید از اکانت پیپال خود استفاده کنید، باید در مرحله اول شارژ آن را انجام دهید. شارژ پی پال با استفاده از یک کارت‌بانکی متصل به اکانت انجام می‌شود اما با خدمات شارژ حساب پی پال در کافه ارز بدون کارت بین‌المللی می‌توانید حساب خود را شارژ کنید.

مراحل شارژ اکانت PayPal

شارژ حساب پی پال
شارژ حساب پی پال

انتقال پول به حساب پی پال

برای این‌که بتوانید شارژ حساب پی پال را به‌درستی انجام دهید،‌ باید از تمامی مراحل مربوط به آن آگاهی کامل داشته باشید. در همین راستا شما باید بعد از ساخت اکانت پیپال، برای شارژ کردن اکانت پی پال برنامه‌ریزی کنید. برای انجام این کار شما نیاز به یک منبع معتبر دارید تا ارز موردنظر شما را به مقدار دلخواه در حسابتان شارژ کند. در چنین شرایطی باید به دنبال یک راه ایمن و مطمئن برای انتقال پول به حساب پی پال خود باشید.

با توجه به مشقاتی که ایرانیان برای استفاده از این سرویس دارند،‌ حتما باید از یک منبع معتبر داخلی کمک بگیرند. سایت کافه ارز به شما کمک می‌کند تا شارژ پی پال را به‌آسانی انجام دهید. شما می‌‌توانید با استفاده از خدمات شارژ حساب پی پل کافه ارز، مقدار دلار یا یورو حساب خود را افزایش دهید و از آن برای انجام کارهای مختلف خود کمک بگیرید. انتقال پول به حساب پی پال در این روش به آسانی صورت می‌گیرد و کارمزد ناشی از آن نیز بسیار مناسب خواهد بود.

انواع خدمات پی پال در کافه ارز

آموزش شارژ حساب پی پال

آموزش شارژ حساب پی پال

برای این‌که بتوانید شارژ حساب پی پال را به‌درستی انجام دهید، باید به تمامی مراحل آن تسلط کافی و لازم را داشته باشید. بسیاری از افراد گمان می‌کنند که برای شارژ حساب خود فقط باید کارت اعتباری داشته باشند؛ این نظر کاملا اشتباه است زیرا راه‌های دیگری نیز قابل‌استفاده خواهد بود.

اگر شما دارای درآمد ارزی در خارج از کشور هستید، کارفرمای شما می‌تواند حساب پیپال شما را به آسانی شارژ کند. در چنین وضعیتی شما می‌توانید با توجه به میزان درآمد ارزی که دارید، پول حساب پی پال را نقد کرده و در ایران از آن استفاده کنید. همان‌طور که می‌بینید شارژ PayPal با روش‌های مختلفی قابل انجام است پس نگرانی‌های خود در این مورد را کنار بگذارید.


خرید شارژ پی پال

خرید شارژ پی پال

شاید با خود فکر کنید که چرا باید به فکر شارژ اکانت PayPal بود؟ در حال حاضر این سیستم در بیش از ۱۹۰ کشور جهان فعال است و نقش بسیار پررنگی در انجام معاملات جهانی دارد. نکته جالب این است که بیش از ۲۳۰ میلیون حساب در پی پال ساخته شده است که از خدمات آن استفاده می‌کنند. در این شرایط متأسفانه ایرانیان نمی‌توانند به‌صورت مستقیم از پی‌‌پال استفاده کنند. سایت کافه ارز، امکان خرید شارژ پی پال را با شرایط مناسب برای ایرانیان فراهم کرده است تا آن‌ها هم از این خدمات خاص بهره‌مند شوند.

ساخت کیف پول پی پال

ساخت کیف پول پی پال

زمانی که شما اکانت پی پل خود را افتتاح می‌کنید، برای شما یک کیف پول الکترونیکی ایجاد می‌شود که می‌توانید آن را به میزان دلخواه خود شارژ کنید. درواقع شما صاحب یک کیف پول هستید که کارهای انتقال ارز را با آن انجام خواهید داد. ممکن است بعد از شارژ پی پال بخواهید که ارزهای مختلفی را از طریق این سیستم دریافت کنید.

احتمال دارد که شما یک منبع درآمد خارجی داشته باشید که برای نقد کردن آن باید از سیستم کیف پول پی پال بهره‌مند شوید. خوشبختانه درگاه پیپل از بسیاری از ارزهای بین‌المللی همچون دلار آمریکا، یورو، لیر ترکیه، روبل روسیه و فرانک سوئیس پشتیبانی می‌کند.

برای ایجاد کیف پول الکترونیکی در ابتدا وارد سایت اصلی پیپال شوید و بر روی گزینه Login کلیک کنید. در قسمت بالای صفحه، قسمت My Account را بیابید و بعد از باز شدن گزینه‌ها، بر روی Overview کلیک کنید. در این هنگام یک سایدبار در سمت راست نمایان می‌شود که در این حالت باید بر روی My Business Setup کلیک کنید.

در این هنگام پنجره برای شما باز می‌شود که در قسمت پایین سمت راست گزینه‌ای به نام add or edit دیده می‌شود. در این هنگام با استفاده از پنجره جدید بر روی Add the currency کلیک کرده و کیف پول جدید خود را بسازید.

شارژ حساب پی پال در ایران

شارژ حساب پی پال در ایران

بخش زیادی از مردم به دلیل ناآگاهی گمان می‌کنند که امکان شارژ حساب پی پال در ایران وجود ندارد. درست است که امکان شارژ از طریق کارت اعتباری بانک‌های ایرانی وجود ندارد ولی می‌توان از راه‌های جایگزین بدین منظور استفاده کرد. خوشبختانه کافه ارز به‌عنوان یکی از ارائه‌دهندگان خدمات مالی در این مورد به کمک شما می‌آید.

شما می‌توانید با کمک کافه ارز، شارژ پی پال را به مقدار دلخواه در داخل ایران به‌صورت موفقیت‌آمیز انجام دهید. با توجه به این‌که تمامی اصول ایمنی در این روش شارژ در نظر گرفته می‌شود، مطمئنا حساب شما از خطراتی همچون مسدود شدن در امان خواهد بود.


واریز پول به PayPal

واریز پول به PayPal

واریز پول به پیپل فرایند ساده‌ای دارد به شرط آن‌که بدانید آن را باید به چه کسی بسپارید. در حال حاضر خدمات مربوط به واریز پول به پیپال در کافه ارز به آسانی و اتوماتیک انجام می‌شود تا جای هیچ‌گونه نگرانی در این مورد باقی نماند. به‌صورت کلی، شارژ پیپال به روش‌های مختلفی قابل انجام است که مهم‌ترین آن، لینک کردن کارت‌بانکی به اکانت پیپل است. در این حالت می‌توانید بر اساس موجودی کارت خود، واریز پول به حساب PayPal را به‌درستی انجام دهید. با توجه به حساسیت‌هایی که در این امور مالی وجود دارد، بهتر است که انتقال پول به پی پال را به صرافی‌های حرفه‌ای همچون کافه ارز بسپارید.


شارژ پی پال با بهترین قیمت

شارژ پی پال با بهترین قیمت

با توجه به اینکه ایرانیان نمی‌توانند به‌صورت مستقیم حساب پیپال خود را شارژ کنند، باید از خدمات شرکت‌های واسط بهره‌مند شوند. سایت کافه ارز شارژ حساب PayPal را با قیمت و شرایط مناسب برای عموم متقاضیان انجام دهد. از آنجاکه تعداد زیادی از ایرانیان به این خدمات نیاز دارند،‌ قیمت‌ها تا جایی که امکان دارد مناسب در نظر گرفته شده است. پایین بودن کارمزدها به شما این امکان را می‌دهد تا به آسانی شارژ پی پل را به بهترین شکل ممکن خود به انجام برسانید.


شارژ حساب پی پال با دلار

شارژ حساب پی پال با دلار

اگر شما به فکر استفاده از خدمات پی پال هستید، باید در قدم اول نوع ارز موردنظر خود را مشخص کنید. معمولا از حساب پیپال برای خرید محصولات و خدمات خارج از ایران استفاده می‌شود. شما در ابتدا باید نوع ارز درخواستی از طرف فروشنده را متوجه شوید و بعد از آن شارژ حساب پی پل خود را انجام دهید.در اکثر موارد، فروشندگان کالا و خدمات پرداخت دلاری را برای محصولات خود در نظر گرفته‌اند که در این صورت به شارژ حساب پی پال با دلار نیاز خواهید داشت. خوشبختانه امکان شارژ پیپال به‌صورت دلاری توسط صرافی کافه ارز برای شما فراهم شده است.


شارژ حساب پی پال با یورو

شارژ حساب پی پال با یورو

بخش زیادی از کسانی که حساب پی پال را ایجاد می‌کنند، به دنبال انجام خرید از کشورهای اروپایی هستند. همان‌طور که می‌دانید، پول رسمی اتحادیه اروپا یورو است و در واقع اگر شما به دنبال خرید اینترنتی از کشورهای اروپایی هستید، بهتر است که شارژ حساب پیپال را به شکل یورو انجام دهید. در این حالت امکان پرداخت برای شما آسان‌تر است و از قیمت و شرایط بهتری در هنگام خرید بهره‌مند خواهید شد. در این راستا سایت کافه ارز شارژ اکانت یورویی پی پل را به میزان دلخواه شما به انجام می‌رساند.

اگر نگاهی به آمار‌ها بیندازیم، متوجه خواهیم شد که شرکت پی پال بهترین بستر برای تبادلات ارزی در دنیای اینترنت است. با توجه به بین‌المللی بودن این سامانه، انتقال پول به راحتی بین کشورهای مختلف صورت خواهد گرفت. از آنجاکه ایرانیان نیز به خدمات و محصولات خارج از کشور نیاز دارند، باید برای شارژ پی پال اقدامات لازم را در نظر داشته باشند. در حال حاضر سایت کافه ارز خدمات مربوط به شارژ حساب پیپال را با قیمت مناسب برای مشتریان خود انجام می‌دهد.


توضیحات بیشتر

شارژ پی پال با کمترین قیمت

شارژ حساب پی پال در ایران : بیشتر افراد بعد از چند وقت استفاده از حساب پی پل شان به این موضوع فکر می کنند که چگونه می توان حساب پی پال خود را شارژ کنند. امروزه خیلی از افراد هستند که برای انجام خریدهای اینترنتی خود از PayPal استفاده می کنند. از این رو برای استفاده دوباره از آن باید اقدام به شارژ اکانت پی پال کنند. با توجه به وجود تحریم ها، ایرانیان چگونه می توانند اقدام به شارژ حساب PayPal خود کنند. در ادامه از این مطلب شما را با آموزش شارژ حساب پی پال در ایران، با دلار، با یورو و کارمزد شارژ پی پال آشنا می کنیم.

 

آموزش شارژ حساب پی پال در ایران

بدون شک با توجه به وجود تحریم ها، شارژ پی پال با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت در ایران و توسط واسطه ای امن، مقداری دشوار است. در این میان وبسایت کافه ارز با توجه به اقداماتی چون افتتاح حساب پی پال و خرید با پی پل و آشنایی کلی با این نوع سیستم ها، می تواند بهترین شیوه و روش برای افزایش موجودی حساب تان باشد. در این میان شما راه های زیادی برای برای ارسال پول با پی پال یا PayPal Send Money دارید؛ که شامل موارد زیر است:

 1. اتصال اکانت به کارت بانکی
 2. کسب کردن درآمد از سایت های خارجی و دریافت آن به واسطه پی پل
 3. شارژ کردن حساب پی پال با مقدار مبلغ معین

 

روش شارژ پی پال چگونه است (آسان ترین روش های شارژ اکانت پی پال)

برای شارژ حساب PayPal روش های مختلفی وجود دارد. اما با وجود این که ایرانیان تحریم اقتصادی هستند؛ استفاده از کارت های اعتباری بانکی و شبکه های مالی ایرانی، فاقد اعتبار است. از این رو باید ناچارا به یکی از روش های بین المللی با واسطه های معتبر روی بیاورند.

 

شارژ حساب پی پال با دلار

با توجه به این که ایرانیان نمی توانند با ریال اقدام به شارژ پی پال با کمترین قیمت کنند. می توانند با خرید دلار پی پل به راحتی اقدام به شارژ اکانت پی پال خود کنند.

 

شارژ حساب پی پال با یورو

در بعضی از موارد افراد برای شارژ کردن حساب paypal خود از ارزهای دیگری مانند یورو استفاده می کنند. البته لازم به ذکر است که برای دریافت کردن این نوع شارژها میزان کارمزد شارژ پی پال شما متفاوت خواهد شد. امروزه با پیشرفت بازارهای مالی، بعضی از افراد اقدام به شارژ حساب پی پال با بین کوین می کنند.

 

مزیت های شارژ حساب PayPal

 • افزایش موجودی پی پل با مقدار معین و لازم
 • استفاده کردن از حساب فعال پی پال
 • خرید کردن با خیال راحت در تمامی فروشگاه های اینترنتی

 

شارژ حساب پی پال

Paypal یک سرویس مالی آنلاین است که به شما امکان می دهد با استفاده از یک حساب اینترنتی مطمئن هزینه اقلام را بپردازید. شما به سادگی می توانید جزئیات حساب بانکی، کارت اعتباری یا کارت بدهی خود را اضافه کنید و هر وقت و در هر زمان با استفاده از پی پال به پرداخت هزینه ها بپردازید. با شارژ اکانت پی پال به راحتی میتوانید از طریق درگاه های پی پال خرید های خود را انجام دهید و برای دوستان و آشنایان خود سریع و ایمن پول ارسال کنید.  برای شارژ حساب PayPal ابتدا لازم است در سایت کافه ارز ثبت نام کنید. پس از ثبت نام مدارک و مشخصات خود را تایید نمایید تا بتوانید به راحتی به انجام سفارشات اتوماتیک بپردازید.

نحوه شارژ حساب پی پال و ثبت نام در کافه ارز:

1- ورود به سایت کافه ارز
2- از قسمت منو بالای سایت، سمت چپ، گزینه ورود به سایت را انتخاب کنید.
3- در این قسمت در پایین صفحه گزینه ثبت نام کنید را انتخاب نمایید.
4- در این قسمت باید اطلاعات شخصی خود را مانند (نام، نام خانوادگی، کد ملی، شماره موبایل و غیره) وارد نمایید.
5- در پایین فرم ثبت نام گزینه ای به نام شرایط و قوانین وجود دارد. باید آن را با دقت مطالعه نمایید و سپس آن را تایید کنید.
6- پس از تکمیل مراحل بالا بر روی گزینه ثبت نام در پایین فرم کلیک نمایید. در صورت درست بودن اطلاعات ثبت نام شما با موفقیت انجام می شود.

 

تایید مدارک و مشخصات

پس از ثبت نام برای انجام سفارشات باید مدارک و مشخصات شما توسط گروه کافه ارز تایید شود.
پس از ورود به سایت به قسمت پنل کاربری بروید سپس:

1- از طریق منو سمت راست (داشبورد) بر روی قسمت حساب کاربری من کلیک کنید. سپس گزینه تایید مدارک و مشخصات را انتخاب نمایید.
2- صفحه ای که برای شما باز می شود شامل 5 گزینه (ایمیل، موبایل، کد ملی، کارت بانکی و تلفن ثابت) است.
3- باید به درستی تمام مدارک و مشخصات خود را در هر قسمت وارد نمایید.
4- پس از تایید مشخصات شما از طرف گروه مجرب کافه ارز شما مجاز به انجام شارژ حساب پی پال در ایران هستید.

 

 

افزایش موجودی و شارژ پی پال با کمترین قیمت و کارمزد + امن و سریع!

کافه ارز به عنوان یکی از بهترین مجموعه های واسط برای افزایش دادن میزان موجودی حساب تان در داخل ایران شناخته شده است. این مجموعه به راحتی می تواند با اطمینان بالا اقدام به شارژ حساب PayPal کند. از مهم ترین مزیت آن این است که شما به راحتی می توانید اقدام به شارژ حساب پی پال با دلار، با یورو و با بیت کوین کنید. میزان کارمزد شارژ پی پال نسبت به باقی شرکت های واسط کم است. پس اگر شما نیز به دنبال بهترین وبسایت واسط برای شارژ حساب پی پال در ایران هستید، کافه ارز به عنوان مجموعه های معتبر و صاحب نام شما را همراهی می کند.

شارژ حساب پی پال با بیت کوین

گاهی اوقات پیش آمده که شما به جای روش های عادی شارژ حساب پی پال بخواهید از شارژ حساب پی پال با بیت کوین استفاده کنید. در این صورت نیاز است که در پنل کاربردی خود در سایت کافه ارز، اول درخواست فروش بیت کوین بدهید و سپس با استفاده از موجودی خود در پنل کاربری کافه ارز، شارژ حساب پی پال را درخواست دهید. 


سوالات متداول
 • +
  مدت زمان شارژ حساب پی پال چقدر است؟

  شارژ حساب پی پال شما بین ۳۰ دقیقه تا ۲ ساعت زمان خواهد برد.

 • +
  برای شارژ حساب پی پال به چه اطلاعاتی نیاز است؟

  برای شارژ حساب به آدرس ایمیل حساب کاربری پی پال شما نیاز است.

 • +
  آیا می توان با ip ایران از پی پال استفاده کرد؟

  خیر.به خاطر محدودیت ها در ایران حساب پی پال شما مسدود می شود.

 • +
  آیا در کافه ارز پرداخت invoice paypal امکان پذیر است؟

  بله، کافه ارز این خدمات را به کاربران خود ارائه می دهد

 • +
  چگونه میتوانم درخواست شارژ حساب پی پال کنم؟

  برای درخواست شارژ اکانت پی پال ابتدا باید حساب را ایجاد کنید سپس در خواست خود را ثبت کنید.

 • +
  چگونه میتوانم درخواست شارژ حساب پی پال کنم؟

  برای درخواست شارژ اکانت پی پال ابتدا باید حساب را ایجاد کنید سپس در خواست خود را ثبت کنید.

 • +
  با کدام ارزها میتوان شارژ اکانت پی پال را انجام داد؟

  در مجموعه کافه ارز میتوانید با دلار، یورو، پوند حساب را شارژ کنید..

 • +
  آیا برای شارژ حساب paypal محدودیت وجود دارد؟

  از 5 تا 10000 هزار دلار می توانید شارژ را انجام دهید.

 • +
  آیا برای شارژ حساب paypal محدودیت وجود دارد؟

  از 5 تا 10000 هزار دلار می توانید شارژ را انجام دهید.

ارسال دیدگاه


سارا لویی
دوشنبه 31 مرداد 1401
قیمت دلار چند هست الان شارژ حساب پی پال انجام میدین؟
مهرداد جوان
دوشنبه 31 مرداد 1401
با سلام اگر دقت بفرمایید قیمت ها در این صفحه به صورت خودکار بروز و نمایش داده می شوند، با کلیک بر روی ثبت شارژ حساب پی پال بدون نیاز به تایید مدارک می توانید سفارش خود را در کمتر از 3 دقیقه ثبت و پرداخت کنید.
karimaminy
پنجشنبه 24 آذر 1401
سلام من از افغانستان استم پیپال اینجا هم تحریم است چطور میتوانم از یک سایت با پیپال موجودی رو نقد کنم یعنی میشه با کافه ارز
مهرداد جوان
پنجشنبه 24 آذر 1401
با سلام اگر دارمد از وب سایت مورد تایید و معتبر باشد ، مشکلی برای نقد کردن برای اتباع عزیز وجود ندارد.
محمد اسدي
دوشنبه 28 آذر 1401
سلام وقتتون بخیر چقدر طول میکشه حساب پی پال شارژ بشه ؟
مهرداد جوان
سه شنبه 29 آذر 1401
با سلام شارژ حساب طی نیم ساعت انجام می شود
محمد اسدي
دوشنبه 28 آذر 1401
سلام من حساب پی پال ترکیه دارم میشه با لیر شارژ کنم ؟
مهرداد جوان
سه شنبه 29 آذر 1401
با سلام متاسفانه در کشور ترکیه در حال حاضر امکان ساخت حساب پی پال وجود ندارد. با تشکر
سها لطفیان پور
چهارشنبه 03 اسفند 1401
سلا. شارژ حساب پی پال رو با لیر ترکیه هم انجام می‌دید؟
مهرداد جوان
چهارشنبه 03 اسفند 1401
با سلام متاسفانه در کشور ترکیه حساب پی پال فعال نیست و امکان شارژ با لیر نیست.سایر کشورهایی که پی پال در آن ها فعال هست امکان شارژ با واحد پول محلی آن کشور وجود دارد با تشکر
سروش مهدی خانی
چهارشنبه 20 اردیبهشت 1402
سلام وقت بخیر و خسته نباشید شما برای افر اد زیر ۱۸سال افتتاح حساب پی پال انجام میدید؟؟ برای خرید اکانت بازی ها میخوام.
آیدا متین
چهارشنبه 20 اردیبهشت 1402
با سلام وقت بخیر خیر میتوانید با اطلاعات پدر یا مادر ثبت سفارش بفرمایید این امر مستلزم داشت پاسپورت می باشد.
ایدا
پنجشنبه 21 اردیبهشت 1402
عالی
4.3 (63 رای)
یه این صفحه امتیاز دهید