ویزا کارت مجازی برای پی پال

ویزا کارت مجازی برای پی پال از جمله موارد مورد نیاز افتتاح اکانت پی پل است. اگر نیاز به پرداخت ارزی دارید، داشتن حساب پی پال از موارد مورد نیاز شما خواهد بود. شرکت پی پال یکی از بهترین درگاه‌های اینترنتی را در اختیار شما قرار داده است که می‌توانید انواع خرید و فروش‌های اینترنتی خود را از این راه انجام دهید. برای افتتاح حساب پی پال به ویزا کارت برای وریفای حساب پی پل نیاز خواهید داشت که می‌توانید به صورت آنی و اتوماتیک آن را از کافه ارز تهیه کنید.

 

ویزا کارت مجازی برای پی پال

در حال حاضر میلیون‌‌ها نفر در سراسر جهان از این خدمات ویژه استفاده می‌کنند که شما هم می‌توانید یکی از آن‌ها باشید. برای این‌که بتوانید از طریق پی پال خرید و فروش کنید،‌ باید ابتدا حساب خود را وریفای کنید که برای این‌کار نیاز به اتصال یک حساب معتبر به آن خواهید داشت. ویزاکارت مجازی یکی از بهترین راه‌ها برای ایرانیان است که با کمک آن می‌توانند وریفای حساب پی پل را انجام داده و تحریم‌ها را نیز پشت سر بگذارند. ویزا کارت مجازی برای پی پال یک گزینه طلایی وریفای حساب محسوب می‌شود که شما می‌توانید به آسانی آن را با مبالغ مختلف از کافه ارز تهیه کنید.

ویزا کارت برای وریفای پی پال

ویزا کارت برای وریفای پی پال

برای اینکه بتوانید به‌درستی از پی پال استفاده کنید،‌ باید در قدم اول یک حساب در آن افتتاح کنید. بعد از این مرحله حتما باید یک کارت معتبر بانکی به پی پال معرفی کنید. با توجه به شرایط تحریمی خاصی که برای ایران وجود دارد، امکان معرفی کارت‌های اعتباری داخلی مهیا نیست. از همین رو برای وریفای کردن حساب پی پال خود باید از کارت‌های بین‌المللی معتبر در این زمینه استفاده کنید.

مستر کارت یا ویزا کارت بهترین گزینه برای این کار است و شما می‌توانید با تهیه آن به آسانی اکانت پیپال خود را دریافت کنید. به یاد داشته باشید که بدون وریفای کردن پی پال،‌ امکان استفاده از خدمات پی پال برای شما فراهم نخواهد بود. در حال حاضر امکان خرید ویزاکارت مجازی برای پی پال در کافه ارز فراهم شده است که همین موضوع به شما کمک می‌کند که هر چه سریع‌تر به پی پال دسترسی پیدا کنید.

چرا باید حساب پی پال را با ویزا کارت وریفای کرد؟

زمانی که شما می‌خواهید از حساب پی پال خود استفاده کنید، در ابتدای کار محدودیت‌هایی برای خرید یا جابجایی پول خواهید داشت. اگر می‌خواهید که این محدودیت‌ها از روی حساب شما برداشته شود، باید حتما از حساب وریفای شده استفاده کنید. موضوع بعدی که باید به آن دقت کنید اعتبار حساب شما است. برای این‌که بتوانید اعتبار بالای خود را به کاربران پی پال و سایر تاجران نشان دهید باید حتما حساب پی پل شما وریفای شده باشد.

مطمئنا تاجران بزرگ به کسی که حتی یک حساب پیپال تأیید شده هم ندارد اعتماد نخواهند کرد. برای این‌که شما بتوانید گزارش‌های مالی خود را به‌صورت مرتب از پی پال دریافت کنید نیز باید حسابتان وریفای شده باشد. با توجه به اهمیت بالای موارد گفته شده،‌ بهتر است که در اولین فرصت ممکن برای وریفای کردن حساب پی پال اقدام کنید. استفاده از ویزا کارت مجازی بهترین راه پیش روی شما برای انجام این کار خواهد بود پس آن را جدی بگیرید.


مشخصات کامل ویزاکارت مجازی برای پی پال

مشخصات کامل ویزاکارت مجازی برای پی پال

ویزا کارت مجازی یک محصول عالی برای انجام تراکنش‌های مختلف است که کاربرد ویژه‌ای در پیپل دارد. شما به آسانی می‌توانید خرید ویزاکارت مجازی برای پی پال را با مبالغ مورد نظر خود از کافه ارز اقدام کنید. معمولا این کارت‌ها دارای تاریخ انقضا مشخصی هستند که اکثر آن‌ها به‌صورت سه‌ساله ارائه می‌شوند. بعد از این‌که شما با ویزا کارت مجازی وریفای حساب پی پال را انجام دادید،‌ محدودیت خرید برای حساب خارجی برداشته می‌شود.

در این حالت می‌توانید به‌راحتی خرید‌های خود را بدون هیچ نگرانی خاصی به انجام برسانید. فراموش نکنید هر ویزا کارت فقط برای یک حساب پی پل خواهد بود و نمی‌توانید از آن برای چند حساب مختلف استفاده کنید. به یاد داشته باشید که ویزا کارت مجازی برای پی پال فقط برای فعال کردن حساب پی پل به کار می‌رود و کاربرد دیگری نخواهد داشت. نکته مهم این است که با استفاده از ویزا کارت مجازی نمی‌توانید برداشت یا واریز پول را انجام دهید و فقط به‌صورت اختصاصی برای وریفای کردن پیپل استفاده خواهد شد. با توجه به اهمیت ویژه این کارت مجازی، بهتر است که برای خرید آن از طریق کافه ارز برنامه‌ریزی لازم را انجام دهید.

سوالات متداول
 • +
   
  شرایط کاربران ایرانی به چه شکل است؟
   

  زمانی که می‌خواهید از حساب پیپال استفاده کنید،‌ حتما برخی از موارد احتیاطی را رعایت کنید. همان‌طور که می‌دانید، ایران در لیست تحریم‌ها قرار دارد و به همین علت خدمات‌رسانی به ایرانیان در آن دیده نمی‌شود. از همین رو در هنگام ثبت نام اولیه در پیپل نباید به هیچ عنوان هویت ایرانی خود را افشا کنید. در صورتی که فقط بخشی از اطلاعات وارد شده توسط شما برای ایران باشد،‌ شما با محدودیت حساب مواجه می‌شوید. برخی از افراد با یک هویت خارجی وارد پیپل می‌شوند و از این مرحله عبور می‌کنند اما باز هم باید احتیاط‌های لازم را در نظر گرفت.

 • +
   
  چرا استفاده از VPN الزامی است؟
   

  برای وارد شدن به پیپال به هیچ عنوان نباید آی پی شما روی ایران باشد. برخی از افراد از فیلترشکن‌ها برای این کار استفاده می‌کنند که ریسک بسیار بالایی دارد. احتمال آن می‌رود که در هنگام کار کردن با پی پال به یک‌باره فیلترشکن قطع شود. در چنین شرایطی دوباره آی پی شما به ایران تغییر می‌کند که در نهایت به مسدود شدن حساب شما منجر خواهد شد. زمانی که می‌خواهید ویزا کارت مجازی را برای پی پال فعال کنید هم تمام این نکات را به‌صورت دقیق اجرا کنید. با توجه به نکات مهمی که در استفاده از پیپال وجود دارد،‌ به شما توصیه می‌کنیم که در هنگام ثبت کارت مجازی نیز امنیت حساب خود را در نظر بگیرید. اگر همه عوامل امنیتی لازم لحاظ شود،‌ شما تا مدت‌ها بدون هیچ مشکلی از خدمات پیپل بهره‌مند خواهید شد.

 • +
   
  حساب پی پال چگونه وریفای میشود؟
   

  ویزا کارت مجازی برای پی پال یکی از بهترین راه‌ها برای وریفای کردن حساب پی پل است که در حال حاضر به وفور استفاده می‌شود. برای اینکه شما بتوانید جابجایی پول را از طریق PayPal انجام دهید،‌ اول از همه باید حساب شما تأیید شود. با توجه به دشواری‌هایی که این کار برای ایرانیان دارد، بهترین راهکار ممکن استفاده از ویزا کارت مجازی برای پی پال است. شما با استفاده از این راه با کمترین هزینه و در کوتاه‌ترین زمان حساب خود را فعال می‌کنید و امکان خرید از بهترین سایت‌های خارجی نیز برای شما امکان پذیر خواهد شد.

 • +
   
  آیا افتتاح حساب پی پال انجام می دهید؟
   

  بله

موارد مهم در استفاده از پی پال
ارسال دیدگاه


حسین عابدی
پنجشنبه 28 بهمن 1400
خیلی خوبه که کافه ارز رو داریم تا این مشکلات رو برامون رفع کنه، ممنون از شما
احمدرضا موسوی فرد
چهارشنبه 03 اسفند 1401
صدور ویزا کارت برای وریفای پی پال چه مدت زمان میبره؟
آیدا متین
چهارشنبه 03 اسفند 1401
با سلام وقت بخیر. حداکثر 24 ساعت کاری زمان لازم است.
4.4 (8 رای)
یه این صفحه امتیاز دهید