logo کاقه ارز

رشد دنیای cryptocurrency، به مرور زمان خدمات جدیدی برای کمک به ساده کردن روند معاملات ارائه می دهد و به معامله گران برای ثبت سودهای مداوم کمک می کند. بازار Cryptocurrency بسیار بی ثبات است، اما این بی ثباتی در صورت داشتن ابزارهای مناسب در واقع می تواند مورد استفاده قرار گیرد و باعث سود شما شود. اگر شما علاقه مند به سود از معاملات واقعی cryptocurrency هستید، یا می خواهید از رباتهای تجاری رمزنگاری خودکار برای تجارت استفاده کنید، یا از پیگیری چندین سفارش در صرافی های بیشمار ناراحت هستید، 3Commas به شما کمک زیادی می کند. 3Commas یک ابزار برای تجارت رمزنگاری است که برای مبتدیان و کاربران پیشرفته یکسان نیست. برای آشنایی بیشتر با 3Commas با کافه ارز همراه باشید. 3Commas یک ابزار برای تجارت رمزنگاری است که برای مبتدیان و کاربران پیشرفته یکسان نیست. استفاده از ابزارهای مناسب در واقع می تواند باعث سود شما شود .

3commas چیست؟

معمولاً، کاربران جدید و کاربران با تجربه، مشکلات خاصی را در تجارت رمزنگاری تجربه می کنند، مشکلاتی مانند:

 • عدم امکان نظارت بر صرافی های مختلف و سکه های مختلف
 • ضررهای متوقف نشده یا ویژگیهای سود در UI
 • عدم اطلاع رسانی در زمان مناسب

اینها فقط برخی از مشکلات یا محدودیت هایی است که با آنها روبرو می شوید. با این حال،  3commas آن را متحول می کند. 3commas یک ربات معاملاتی cryptocurrency است که با دادن کنترل صحیح و ویژگی های لازم برای معامله گر حداکثر سود تجارت رمزنگاری شده خود، به بهبود کیفیت تجارت کمک می کند. 

3Commas سه نوع مختلف ربات:

 1. Gordon bot (ربات گوردون)
 2. Advanced bot (ربات پیشرفته)
 3. Grid bot (شبکه ربات)

از آنجا که 3commas تجارت کاغذ را برای شما فراهم می کند تا بتوانید این ربات ها را آزمایش کنید (قبل از اینکه پول واقعی را در نظر بگیرید)، شما با استفاده از ربات های تجارت رمزنگاری به صورت رایگان یاد خواهید گرفت. یکی دیگر از ویژگیهای عالی 3Commas ، تجارت هوشمند است. 3commas آن را SmartTrading می نامد .

آشنایی با SmartTrading در 3commas

در روش SmartTrading که از طریق ابزار 3commas پیاده سازی شده است، برخی از ویژگی های منحصر به فرد را بدست می آورید.

 • شما می توانید در تمام مبادلات از یک رابط منفرد یعنی از پنجره 3commas تجارت کنید. به روزرسانی، آنها از Bittrex،Bitfinex ،Binance ،KuCoin ،Poloniex ،Bitstamp ،HitBTC ،Cex ،OKEX ،Huobi پشتیبانی می کند.
 • متوقف کردن ضرر و سودآوری معاصر. مبادلات سنتی این کار را نمی کنند
 • مکانیسم های ردیابی می تواند به شما کمک کند تا همه تغییرات بازار را ردیابی کنید و ضرر را محدود کنید
 • اعلان های مفید در مورد شرایط سفارشات خود را انجام دهید
 • یادداشت های مربوط به سفارشات
 • ژورنال معامله گر (خلاصه خودکار آمار معاملات شما از کلیه صرافی ها در یک گزارش مناسب)

توجه: این برنامه / سرویس می تواند از طریق هر مرورگر وب یا موبایل قابل دسترسی باشد. بنابراین نیازی به نگرانی در مورد قابلیت دسترسی دستگاه های مختلف نیست.  آنها یک برنامه موبایل برای Android و iOS دارند.

3commas چگونه کار می کند؟

تجارت کاغذ Cryptocurrency

قبل از اینکه ویژگی های 3Commas را به اشتراک بگذاریم، باید درباره ویژگی تجارت کاغذ 3Commas بدانید. با استفاده از آن می توانید استراتژی های خود را آزمایش کرده و با پول مجازی تجارت کنید. این به شما کمک می کند تا تجارت کنید و همچنین به سیستم 3Commas عادت کنید. توجه داشته باشید که ویژگی تجارت کاغذ به صورت رایگان برای چند روز اول است.

دسترسی به همه صرافی ها در یک پنجره

وقتی با شناسه ایمیل خود در 3commas ثبت نام می کنید و برای اولین بار وارد سیستم می شوید، این مورد را به عنوان داشبورد خود مشاهده خواهید کرد. در اینجا، می توانید تعادل، قیمت ها و سایر ویژگی های دسترسی سریع مانند “اتصال به صرافی ها” را پیگیری کنید.

3commas

3commas در حال حاضر از بهترین صرافی ها (Cryptocurrency ،Bittrex ،Bitfinex ،Binance ،KuCoin و Poloniex) پشتیبانی می کند. شما می توانید تمام این مبادلات را به 3commas متصل کرده و آنها را از یک پنجره واحد کنترل کنید.

توقف ضرر و سود

توقف ضررها یا معامله سود با توجه به اهدافی که تعیین کرده اید در زمان واقعی مدیریت و اجرا می شوند.

به عوان مثال: اگر شما می خواهید یک سکه بخرید و قیمت ورودی شما X دلار است. با وجود 3commas، هنگامی که رباتهای 3commas تشخیص دهند که شرایط خرید شما مطابقت دارد، سفارش شما در بورس انتخابی شما قرار می گیرد. به طور مشابه، هنگامی که توقف ضرر باید فعال شود، دائماً مواظب است تا بررسی کند که آیا شرایط تعیین شده توسط شما در آن زمان مطابقت دارد یا خیر. به طور خلاصه، در لحظه ایجاد سفارش از 3commas، رباتها شروع به بررسی قیمت فعلی و مقایسه آنها با اهداف خود می کنند و به محض اینکه قیمت سکه با شرط تعیین شده شما مطابقت دارد (برای مثال سود-سود)، ربات موقعیت را می بندد، یعنی سود را می گیرد.

ویژگی و خدمات ارائه دهنده 3commas

1- اطلاعیه های زمان واقعی

شما می توانید اعلان ها را برای موبایل، در مرورگر و ایمیل از گوشه بالا سمت راست تحت تنظیمات اینجا فعال کنید. همچنین می توانید نوع اعلان هایی را که می خواهید و مایل به دریافت آن نیستید، سفارشی سازی کنید.

2- اضافه کردن یادداشت ها به تجارت خود

همچنین می توانید یادداشت ها یا اظهارنظرهایی را در سفارشات تجارت خود اضافه کنید تا بتوانید یادآوری کنید و یا می توانید پیگیری حسابرسی آن را در گزارش خود بدست آورید که چرا و چه زمانی تجارت انجام شده است. شما همچنین می توانید نظراتی مانند “شما می خواهید این سکه را برای 6 ماه آینده نگه دارید” اضافه کنید تا بتوانید از طریق 3commas به طور موثر تجارت کنید.

3- خاطرات معامله گر

دفتر خاطرات معامله گر یکی دیگر از ویژگیهای جالب این ابزار است که در آن شما گزارشی تلفیقی از معاملات انجام شده در کلیه مبادلات مرتبط با 3commas دریافت می کنید.شما همچنین، با نگاهی به این دفترچه می توانید سود یا زیانی را که در یک بازه زمانی خاص در تجارت خاصی متحمل شده اید، به دست آورید.

4- نمونه کارها را دنبال کنید یا کپی کنید

همچنین شما می توانید نمونه کارهای دیگران را از طریق این ابزار کشف کرده و با پیروی از آن نمونه کارها خاص، نحوه انجام آنها را تحلیل کنید.

3commas

در صورت تمایل می توانید نمونه کارها را نیز کپی کنید، اما برای استفاده از این ویژگی باید آن مبادلات خاص را به 3commas مرتبط کنید.

3commas

5- قیمت گذاری 3commas

3commas به نصبت ویژگی هایی که ارائه می دهد ارزان است. برای هر تجارت هوشمند (خرید) یا Smart Sell (فروش) ایجاد شده، کمیسیون 0.25٪ مبلغ تراکنش هزینه دارد. استفاده از اینفوگرافیک و پرتفوی، به طور خاص تعادل خودکار، در حال حاضر در 3commas کاملاً رایگان است.

اکنون 3commas را به صورت رایگان امتحان کنید.

هنگامی که معامله را شروع می کنید، کمیسیون به شما تعلق نمی گیرد. مبلغ کمیسیون موردنیاز در حساب شما منجمد می شود. پس از اتمام موفقیت آمیز یک معامله، این کمیسیون از حساب شما کسر می شود. اگر یک معامله را لغو کنید یا به دلیل خطای سرویس از بین رفته باشد، وجوه یخ زده به حساب شما بازگردانده می شود.

6- CopyTradingBot

گزینه ای برای کپی کردن معامله گران برنده است. از طریق ویژگی CopyTradingBot که آنها نیز آن را تجارت اجتماعی می نامند می توانید معامله های برنده را کپی کنید.

با ویژگی های دیگری مانند صرافی های جدید، بازرگانان کپی و غیره که در آینده به وجود می آیند، این محصول مفید تر خواهد شد. اکنون شما می توانید در 3commas ثبت نام کنید تا معاملات را شروع کنید. امیدوارم این تجزیه و تحلیل دقیق و بررسی 3commas به شما در تصمیم گیری خوب کمک کند. 

در صورت نیاز به خرید ارزهای دیجیتالی می توانید از خدمات منحصر به فرد کافه ارز استفاده نمایید. کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد. کافه ارز با کادری مجرب و با تجربه افتخار خدمت به هم میهنان با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط
دیدگاه ها (1)
 1. امیر گفت:

  برای من این سوال هست که این ربات چقدر سود میدهد در ماه به طور میانگین؟؟؟
  اگر میشه ی درصدی رو مشخص کنید چون بنده اطلاعات کافی درباره ارز دیجیتال دارم ولی نمی‌دونم این ربات چقدر سود میتونه از این بازار پر نوسان بگیره ممنون میشم اگه راهنمایی کنید 🌹🌹🌹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.