کاقه ارز

(Fetch.AI (FET ترکیبی از Blockchain و هوش مصنوعی (AI) است. Fetch.ai یک پلت فرم یادگیری ماشین AI با دسترسی آزاد است که بر روی بلاکچین ساخته شده است و با رمز FET رمزگذاری می شود. Fetch.ai یک پروژه جاه طلبانه است که سعی در ترکیب مزایای چندین حوزه از جمله بلاکچین، هوش مصنوعی و یادگیری ماشین دارد. این شرکت بسیار قدرتمند است زیرا می تواند فناوری AI یادگیری ماشین خود را با مدل های موجود تجاری ادغام کند تا ناکارآمدی ها را از بین ببرد. شرکت هایی که باید هوش مصنوعی را در مدل تجاری خود ادغام کنند می توانند به راحتی از بستر Fetch.ai استفاده کنند. در نتیجه، شرکت ها می توانند بدون سرمایه گذاری های زیادی برای توسعه فناوری AI، فناوری یادگیری ماشین را اتخاذ کنند. از هوش مصنوعی و عوامل آنلاین برای انجام کارهای مختلف استفاده می شود.

Fetch.AI

آشنایی بیشتر با Fetch.AI

Fetch.ai یک پروژه بلند پروازانه است که سعی دارد مزایای چندین حوزه از جمله بلاکچین، هوش مصنوعی و یادگیری ماشین را با هم ترکیب کند. راه حل آن بر اساس عوامل نرم افزاری مستقل است که از طرف مالکان و سازمان ها کار می کنند. Fetch.ai در حال ساخت یک سیستم عامل مبتنی بر هوش است، جایی که عوامل توزیع شده از AI و ML استفاده می کنند، از محیط خود می آموزند ، دانش را در شبکه به اشتراک می گذارند و کارهای دیگری بیش از اجرای دستورالعمل های ساده انجام می دهند. این باید به طور قابل توجهی کارایی عامل را بهبود بخشد، و در نتیجه هزینه ها را کاهش می دهد و بسیاری از مزایای بالقوه دیگر را برای کاربران نهایی فراهم می کند. 

Fetch.AI از الگوریتمی استفاده می کند که ترکیبی از اثبات کار (PoW) و اثبات خطر (PoS) است تا اجماعی را به دست دهد که توسعه دهندگان آن را اثبات مفید کار (UPoW) می نامند. بلوک های جدید از طریق یک پروتکل منظم PoS با دستور معامله که توسط کار انجام شده در بین دو بلوک تعیین می شود ، ضرب می شوند. Fetch.ai تمام پیش نیازها را برای دستیابی به اهداف تجاری خود دارد. و با توجه به اینکه تیم در حال ارائه نتایج با کیفیت است، ادغام های موفقیت آمیز می توانند پروژه را به طور چشمگیری پیش ببرند.

Fetch به صنایع زیر کمک کرده است تا از فناوری یادگیری ماشین AI مبتنی بر Blockchain استفاده کنند:

 • بورس کالا و امور مالی غیرمتمرکز
 • حمل و نقل و تحرک
 • جاده های ریلی
 • راه حل هوشمند پارکینگ و ترافیک
 • تحرک هوشمند و زیرساخت وسایل نقلیه الکتریکی
 • زنجیره های تأمین
 • عوامل دماسنج
 • انرژی
 • خانه های هوشمند
 • یادگیری جمعی برای بهداشت و درمان
 • شبکه های تاکسی غیرمتمرکز
Fetch.AI

موارد استفاده از رمزهای FET

 • برای پرداخت پاداش گره های استخراج و هزینه های معامله استفاده می شود
 • نمایندگان از نشانه های FET برای دسترسی به اکوسیستم Fetch.AI استفاده می کنند
 • برای دسترسی، مشاهده و تعامل با موتور جستجوی Fetch.AI از نشانه ها استفاده کنید
 • برای دسترسی به دنیای دیجیتال چند بعدی Fetch.AI استفاده کنید
 • برای دسترسی و توسعه الگوریتم های مبتنی بر AI/ML استفاده می شود

کاربرد Fetch.AI

حمل و نقل: هزینه های نیروی کار را در تنظیم سفرهای پیچیده کاهش دهید، خطرات احتمالی قطع ارتباط را پیش بینی کرده و به طور خودکار برنامه های سفر را تغییر مسیر دهید، برنامه های سفر را دوباره مرتب کنید و رزروها را بدون نیاز به نظارت انسانی تنظیم کنید. هدف بهبود بهره وری و راحتی حمل و نقل و همچنین خدمات مرتبط است.

انرژی: کاربران می توانند تأمین کننده انرژی را در عرض 1 دقیقه تغییر دهند. بدون ایجاد اختلال یا تضاد بین تأمین کنندگان. Fetch در حال کار با دانشگاه Warwick برای مطالعه این برنامه است.

زنجیره تأمین: اکنون Fetch اجازه می دهد صنعت فولاد چند میلیارد دلاری به صورت خودکار مدیریت شود و این امکان را برای زنجیره تأمین فراهم می کند که از مواد اولیه تا مصرف به صورت خودکار ادامه یابد.

برخی از برنامه های دیگر

مزایای Fetch

از طریق ساختار 3 لایه خود، Fetch.ai با مزایای زیر از پروتکل های دیگر برتر است:

 • عناصر (افراد، سخت افزار، خدمات، …) درون Fetch.ai می توانند جداگانه و به موازات یکدیگر کار کنند اما می توانند به سرعت متصل شوند.
 • Fetch.ai استقرار الگوریتم ها، اینترنت اشیا و سیستم های پیچیده را ساده می کند. با استفاده از معماری AI / ML، به دستگاه ها و عوامل نرم افزاری این امکان را می دهد تا یکدیگر را پیدا کنند، از یکدیگر بیاموزند و با یکدیگر مبادله کنند، راه حل های روزمره را از طریق اتصال هوشمند، ML و AI بهینه کنند.
 • در بسیاری از زمینه ها، از حمل و نقل تا گردشگری، حتی صنایع سنگین (مانند فولاد سازی) قابل استفاده هستند. که می توانند از پروتکل Fetch.ai برای بهبود عملکرد و بهره وری استفاده کنند.
 • به عنوان بستری که ترکیبی از فناوری هایی است که “آینده” محسوب می شوند: بلاکچین ، یادگیری ماشین (ML) ، هوش مصنوعی (AI).
Fetch.AI

نتیجه گیری کلی درباره Fetch.ai

Fetch نماینده دنیای دیجیتال غیرمتمرکز است که نهاد های دیجیتال می توانند کارهای مستقلی مانند انتقال داده و ارائه خدمات را انجام دهند. دنیای دیجیتال Fetch از طریق “چارچوب اقتصادی باز” OEF به نهادهای دیجیتال متصل می شود و توسط فناوری منحصر به فرد دفتر کلاینت پشتیبانی می شود که ظرفیت بالایی را با هزینه های معاملاتی پایین ارائه می دهد. Fetch در بسیاری از زمینه ها قابل استفاده است که در آن بزرگترین مشکل صنعت داده را برطرف می کند. با توجه به پیشرفت پروژه در سال گذشته ، Fetch.ai می تواند یک بازی ارزشمند باشد. طی چند سال گذشته، شبکه ای از شرکای با کیفیت ساخته و اکنون آماده است تا راه حل خود را در دنیای واقعی آغاز کند. علاوه بر این، این پروژه به گسترش شبکه شرکای خود ادامه خواهد داد.

در صورت نیاز به خرید ارزهای دیجیتالی می توانید از خدمات منحصر به فرد کافه ارز استفاده نمایید. کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد. کافه ارز با کادری مجرب و با تجربه افتخار خدمت به هم میهنان با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *