logo کاقه ارز

خدمات ارزی سنتی مشکل ساز هستند زیرا آنها دارای روند آهسته، هزینه های شارژ بالا و تحت نظر نهادهای متمرکز هستند. ارزهای بلاکچین به گونه ای طراحی شده اند که جایگزینی برای بانکداری با کارمزد پایین و بدون اختیارات مرکزی ارائه دهند. HyperCash برای ارتباط بین ارزهای مختلف و اکوسیستم های مختلف مانند Bitcoin و Ethereum طراحی شده است. HyperCash با راه اندازی زنجیره های جانبی برای انتقال ارز بلاکچین این مشکل را برطرف می کند. هایپرکش برای سهولت در تبادل اطلاعات بین بلاکچین و شبکه های غیر بلاکچین طراحی شده است. HyperCash یک شبکه بسیار ایمن با فناوری امضای مقاوم در برابر کوانتوم است. برای آشنایی بیشتر با هایپرکش با کافه ارز همراه باشید.

HyperCash

HyperCash چیست؟

(HyperCash (HC، که قبلاً Hcash نامیده می شد، برای تسهیل انتقال ارز های دیجیتال از طریق بلاکچین های مختلف طراحی شده است. HC یک ارز رمزنگاری شده است که در درجه اول برای یک پلتفرم بلاکچین عمومی نسل جدید به نام HCash استفاده می شود که یک بلاکچین است که قادر است سایر بلاکچین های مختلف را به هم پیوند دهد. HyperCash دو نوع کیف پول سفید و سیاه ارائه می دهد. آدرس های سفید به صورت عمومی قابل مشاهده هستند، در حالی که آدرس های سیاه خصوصی باقی می مانند. هنگام تأیید معاملات، استفاده از مدارک اثبات دانش صفر ، هویت فرستنده و گیرنده را مخفی می کند. HyperCash دو شبکه را توسعه می دهد، یکی مبتنی بر بلاک چین و دیگری با استفاده از DAG. Networks آدرس هایی را ارائه می دهد که می توانند ارزهای مختلف را در کیف پول HyperCash شما ارسال و دریافت کنند.

مقدمه ای بر Hcash

HCash یک بلاک چین است که می تواند به راحتی با بلاک چین های دیگر ارتباط برقرار کند. این به بلاکچین های مختلف امکان تجارت سکه و اطلاعات و اتصال سیستم های حلقه بسته را می دهد. همچنین به HyperCash معروف است. قابلیت همکاری بین بلاکچین ها مفهوم جدیدی نیست. Neo ،Aeternity ،Icon ،Lisk و بسیاری دیگر از بلاک چین ها از زنجیره های جانبی پشتیبانی می کنند. Hcash امیدوار است که “زنجیره جانبی” سایر بلاکچین ها و رمزنگاری های دیگر باشد و دکتر جوزف لیو، توسعه دهنده اصلی، امیدوار است که فناوری اثبات دانش آن یک نکته مهم در فروش باشد.

پروژه HyperCash در ابتدا HCash و کد رمز HSR نامگذاری شد، سپس هنگامی که راه اندازی اصلی در آگوست 2018 به HyperCash تغییر یافت و نام رمز HC گرفت. پس از انجام ICO ارزش HyperCash به سرعت افزایش یافت.

HyperCash

ویژگی ها و مزایای HyperCash

در زیر ویژگی ها و مزایای معرفی شده در صفحه اصلی HyperCash آورده شده است.

  • انسجام: Hypercash دارای زنجیره ای دو جانبه از سیستم های بلاکچین و DAG است که برای پیاده سازی جریان نامحدود اطلاعات و ارزش در میان سیستم های توزیع شده مبتنی بر بلاکچین طراحی شده است.
  • حریم خصوصی: حریم خصوصی شما توسط Hypercash با استفاده از فناوری Zero-Knowledge Proof برای رمزگذاری دو طرفه در معاملات ناشناس محافظت می شود.
  • مدیریت سلسله مراتبی: HyperCash از دولت DAO (خودمختار غیرمتمرکز) استفاده می کند. این جایی است که دارندگان HC استفاده از پول را در یک سیستم رأی گیری پویا در زمان واقعی برای موضوعات مهم در سیستم تعیین می کنند.
  • ضد کوانتوم: HyperCash ادعا می کند مقاومت کوانتومی را از همان ابتدا طراحی سیستم در نظر گرفته است. زیرا ، در آینده، فناوری محاسبات کوانتومی برای برخی دیگر از سیستم های بلاکچین مشکل ساز خواهد شد.
  • امن: صاحبان Hcash می توانند بین آدرسهای عمومی و خصوصی در کیف پول شخصی خود جابجا شوند. معاملات بین سیستم ممکن است از آدرسهای عمومی یا خصوصی نشات گرفته باشد.
  • راحتی: بدون در نظر گرفتن سرعت معامله یا حجم معامله، Hcash می تواند به صورت نامحدود در یک بلوک محدود منتقل شود.
  • سازوکار اجماع ترکیبی: HyperCash از مکانیزم اجماع ترکیبی با ترکیب POW + POS استفاده می کند. هر دارنده Hcash حق شرکت در رای گیری برای تصمیم گیری در مورد مسائل مربوط به به روزرسانی پروتکل و مکانیسم های استخراج را دارد.
HyperCash

چه چیزی HyperCash را منحصر به فرد کرده است؟

هر ارز رمزنگاری شده دارای یک ویژگی منحصر به فرد است. آنچه Hypercash را منحصر به فرد می کند، استفاده همزمان از بلاکچین و شبکه DAG است. اگر آشنایی ندارید، DAG یک گزینه بلاکچین است که توسط ارزهای رمزپایه مانند IOTA استفاده می شود. علاوه بر این، هویت فرستنده و گیرنده را به همراه اطلاعات معامله رمزگذاری می کنند.علاوه بر مدل شبکه ترکیبی، Hcash از یک مدل اجماع ترکیبی نیز استفاده می کند. حاکمیت DAO با استفاده از اثبات کار و اثبات خطر به دست می آید. ماینرها با حق رأی در شبکه که مبتنی بر PoW و PoS هستند تشویق می شوند.

نتیجه کلی درباره HyperCash

  • Hcash برای حفظ سازگاری با هر قالب رمزنگاری از شبکه بلاک چین ترکیبی DAG استفاده می کند. همچنین برای حاکمیت از یک مدل اجماعی PoW / PoS ترکیبی استفاده می شود.
  • HC در مبادلات خارجی و HX در DEX اختصاصی Hcash استفاده می شود.

Hcash یک پروژه جاه طلبانه است. نکته برجسته رمز ارز Hypercash اکوسیستم موازی و دو زنجیره ای است. شبکه HCASH دارای دو زنجیره به صورت افقی است. هر زنجیره عملکردهای مختلفی را در اکوسیستم ارائه می دهد. این دو زنجیره یک اکوسیستم بهم پیوسته و بهم پیوسته را به ما ارائه می دهد که به طور بالقوه به ما در حل مسائل مشترک حریم خصوصی و امنیتی در اکوسیستم زنجیره بلوکی فعلی کمک می کند. اکوسیستم HCASH از دو زنجیره تشکیل شده است. رشته اصلی HyperCash و دیگری HyperExchange است. زنجیره HyperExchange نیز از زنجیره اصلی گرفته شده است.

در صورت نیاز به خرید ارزهای دیجیتالی می توانید از خدمات منحصر به فرد کافه ارز استفاده نمایید. کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد. کافه ارز با کادری مجرب و با تجربه افتخار خدمت به هم میهنان با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد.


به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.