کاقه ارز

فناوری Blockchain امروزه بسیار سریع در حال توسعه است و هزاران زنجیره با عملکردها و کاربردهای مختلف راه اندازی شده است. با این وجود، استفاده از فناوری بلاکچین در همکاری تجاری توزیع شده در دنیای واقعی هنوز با چالش هایی روبرو است. منطق پیچیده تجارت ممکن است برای پردازش روی زنجیره مناسب نباشد. بسیاری از برنامه ها به یک سیستم جامع برای پشتیبانی از ارتباط بین زنجیره ای احتیاج دارند. با ساخت IRIShub بر اساس Cosmos SDK و افزودن لایه خدمات آیریس (iService) برای بهبود همکاری بین زنجیره ای، IRISnet یک شبکه جدید شبکه برای تسهیل برنامه های تجاری توزیع شده فراهم می کند. IRISnet یک شبکه بلاکچین است که برای ایجاد بنیادی برای برنامه های تجاری توزیع شده نسل بعدی طراحی شده است. IRISnet با زیرساخت خدمات منحصر به فرد خود ، قابلیت همکاری بین زنجیره ای را فراهم می کند.

IRISnet

IRISnet چیست؟

IRISnet بلاکچین در حال تکامل است که قصد دارد یک “پل” مطمئن باشد که اقتصاد دیجیتال را به اقتصاد واقعی متصل می کند، و زیرساخت خدمات بین زنجیره ای را برای ایجاد نسل جدیدی از تجارت توزیع شده فراهم می کند. شبکه IRIS با استفاده از یک توپولوژی مشابه Cosmos ضمن اضافه کردن مجموعه ای از ویژگی های اضافی به اکوسیستم، توپولوژی را به کار می گیرد. IRIS به Cosmos Hub متصل می شود و مجموعه ای گسترده از توابع را برای هر مشارکت کننده متصل در هر نقطه از شبکه فراهم می کند. IRIS Hub به منظور پشتیبانی نه تنها از انتقال رمزها از طریق اینترنت بلاکچین ها، بلکه برای اجازه دادن به مصرف داده ها و منابع محاسباتی از طریق مکانیسم سیستم های ناهمگن، اقتصاد توکن و غیره طراحی شده است.

رمز IRIS

این توکن هم برای خرید سهام و هم برای پرداخت استفاده می شود. این توکن همچنین حق رأی برای مشارکت در مدیریت شبکه را فراهم می کند. IRIS ملزم به پرداخت هزینه های Hub است و همچنین می تواند برای پاداش دادن به ارائه دهندگان خدمات مورد استفاده قرار گیرد. با این حال، این شبکه از یک مدل چند نشانه ای پشتیبانی می کند که به ارائه دهندگان خدمات اجازه می دهد با استفاده از مجموعه ای از نشانه های ذکر شده ، که در ابتدا شامل توکن اصلی Cosmos Network (ATOM) و ETH باشد، آزادانه هزینه را شارژ کنند. از یک سیستم پرداخت انعطاف پذیر برای پذیرش و افزایش تعداد معاملات بین بلاکچین ها با ارزهای مختلف استفاده می شود. این امر تقاضا برای نشانه های IRIS را برای پاداش دادن به گره های تأیید اعتبار افزایش می دهد.

ویژگی های IRISnet

هزاران زنجیره دولتی یا خصوصی وجود دارد که برای اهداف مختلفی کار می کنند. ممکن است یک کسب و کار بخواهد از منابع مختلف زنجیره ای استفاده کند و برنامه های جامعی ایجاد کند. برای اتصال این منابع، IRISnet با ایجاد IRIShub امکان ارتباط بین زنجیره های مختلف را فراهم می کند. IRISnet راه حل های مناسبی برای برنامه های تجاری واقعی ارائه می دهد.

IRIShub


IRIShub زنجیره بلوکی بومی IRISnet است که به شما امکان انتقال ارزش در میان زنجیره های مختلف تحت شبکه IRISnet را می دهد. بلاکچین های مختلف لایه های اجماع و کاربردهای خاص خود را دارند. IRIShub این زنجیره های ناهمگن را به هم متصل کرده و برای انتقال توکن از یک زنجیره به زنجیره دیگر با خیال راحت و سریع استفاده می کند. مکانیسم ساده است. با IRIShub، کاربران نیازی به اعتماد به مبادلات رمزنگاری متمرکز ندارند و می توانند رمزها را با کارایی بیشتری مبادله کنند. تجارت بین زنجیره ای را امکان پذیر می کند.

iService


IRISnet از ویژگی نوآورانه iService استفاده می کند تا مناسب بودن آن را برای برنامه های تجاری در دنیای واقعی بهبود بخشد. iServices مجموعه ای از خدمات است که توسط IRISnet برای تأمین نیازهای کاربران تعریف شده است. با استفاده از iService ، کاربران می توانند از ارائه دهندگان خدمات ، که می توانند از کاربران شبکه های دیگر باشند ، خدمات درخواست کنند. اگر کاربران از خدمات راضی نیستند ، می توانند شکایت کنند و داوران در روند حل اختلاف شرکت می کنند. از آنجا که iServices به ارائه دهندگان خدمات اجازه می دهد خدمات خارج از زنجیره ای را ارائه دهند ، می توان منطق پیچیده تجارت را مدیریت کرد. به عنوان مثال، بیمارستان ها می توانند بدون گذراندن سوابق پزشکی کاملاً محرمانه از طریق پروتکل iService، به تحقیقات پزشکی کمک کنند.

انتقال نشانه ها

IRISnet امکان انتقال نشانه های مختلف را فراهم می کند. کاربران می توانند از همه نشانه های موجود در لیست سفید برای انجام معاملات استفاده کنند.

IRISnet

لیست بهترین کیف پول (IRISnet (IRIS در سال 2020

این راهنما به شما کمک می کند تا بهترین کیف پول های ارز رمزنگاری شده IRISnet را پیدا کنید

کیف پول لجر

Ledger’s Nano S یک کیف پول سخت افزاری محبوب و محبوب است. اتصال آن به رایانه از طریق USB است. دارای یک صفحه نمایش داخلی OLED است که می توانید برای تأیید دستی معاملات از آن استفاده کنید. Nano S توسط پین محافظت می شود و تنظیم و استفاده از آن آسان است. این نرم افزار از Bitcoin ،Ethereum و سایر رمزهای سرمایه گذاری محبوب و توکن ERC20 پشتیبانی می کند.

لجر نانو X نسخه نسل جدیدی از لجر نانو S است. دارای لیستی از 1250+ سکه سازگار و IRISnet و نشانه ERC20 است. دارای صفحه نمایش بزرگتر و اتصال آسان تر با دستگاه های موبایل از طریق بلوتوث، که اجازه می دهد شما آن را با تلفن های همراه استفاده می کنید تا اینکه نیاز به استفاده از کامپیوتر داشته باشید. Nano X در سال 2019 توسط کمپانی فرانسوی یکی از محبوب ترین کیف پول های سخت افزاری ساخته شده است.

TREZOR

TREZOR یک دستگاه سخت افزاری است که در اوایل سال 2018 با نمایشگر رنگی بزرگ به بازار عرضه شد. از بیش از ده رمزنگاری اصلی به علاوه هر رمز ERC20 پشتیبانی می کند. دارای یک صفحه لمسی، تأیید صحت دو عاملی، محافظت از PIN و قفل پین، کیف پول دیگری است. امنیت در این کیف پول بیش از هر چیز اولویت دارد. دستگاهی که برای امنیت بیت کوین، اتر، نشانه ERC20 و 10 ارز دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

KeepKey

کیف پول امن در Platform جدید ShapeShift که از انتخاب ارزهای برجسته پشتیبانی می کند. KeepKey نام بزرگ دیگری در دنیای ذخیره سازی رمزنگاری است. صفحه نمایش OLED، به زیبایی طراحی شده اس ، این کیف پول تعیین کننده سلسله مراتبی (HD) بیت کوین، بیت کوین کش، اتر را ذخیره می کند، Litecoin، بیش از 40 دارایی رمزنگاری مختلف را پشتیبانی می کند. با بازیابی 12 کلمه ای، احراز هویت 2 عاملی، تولید کلید خصوصی و فضای ذخیره سازی کلید خصوصی شما را مدیریت می کند. 

نتیجه گیری کلی درباره IRISnet

IRISnet زیرساخت خدماتی را برای هماهنگی پردازش معاملات درون زنجیره ای با پردازش داده های خارج از زنجیره و اجرای منطق تجاری فراهم می کند. این راه حل های نوآورانه برای ارتباطات بین زنجیره ای ارائه می دهد و یک اکوسیستم برای تجارت توزیع شده ایجاد می کند. IRISnet با زنجیره های بیشتر و بیشتر معرفی شده در آینده ، از این منابع توزیع شده استفاده می کند و به کاربردهای تجاری به سبک جدید قدرت می بخشد

5/5 - (24 امتیاز)
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *