کاقه ارز

ChainSafe برای اعلام راه اندازی ChainBridge بسیار جذاب است. ChainBridge یک پلان زنجیره ای چند جهته مدولار است. که انتقال داده ها بین blockchain را امکان پذیر می کند. ChainSafe معتقد است که فناوری blockchain باعث تعامل با یکدیگر در میان شبکه های اصلی می شود. توسعه ChainBridge با هدف دستیابی به عملکرد دقیق به صورت غیر متمرکز و بدبینانه انجام می شود. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

ChainBridge

از هم اکنون ChainBridge در حال شروع پشتیبانی از زنجیره های Ethereum ، Ethereum Classic و CosmosSDK است. امور متمرکز غیر متمرکز اخیراً مورد استفاده بیشتر برای کاربران اتریوم و اتریوم کلاسیک بوده است. ChainBridge به کاربران خود امکان می دهد. ETC خود را ایمن کرده و مقدار آن را به Ethereum منتقل کنند جایی که این پل نعناع مصنوعی ETC را نادیده می گیرد. ChainBridge به دو صورت عملکرد دارد که کاربران آن را قادر می سازد پس از سرمایه گذاری در DeFi، دارایی را که دریافت کرده اند، انتقال دهند.

نقش اتریوم کلاسیک از گسترش ChainSafe

اتریوم کلاسیک از گسترش ChainSafe برای توسعه ChainBridge هیجان زده است. این پل امکان انتقال داده های غریب را از یک سکوی blockchain به دیگری فراهم می کند. هر دو سازمان بر این باورند که فرصتهای زیادی وجود دارد که اتریوم کلاسیک و اتریوم می توانند توسعه متقابل ایجاد کنند. و در آینده نزدیک، سازمان ها می توانند نسبت به اتخاذ blockchain خوش بین باشند.

ChainSafe

بنیانگذار آزمایشگاه های ETC

جیمز وو، بنیانگذار آزمایشگاه های ETC، در مورد این همکاری گفت که Chainsafe یک شریک با ارزش برای سازمان خود بوده است که به ETC کمک می کند تا ضمن کار با سایر فناوری های blockchain، به رشد خود ادامه دهد. این بیشتر یکپارچه سازی صاف را فراهم می کند و ارزش توسعه دهندگان را افزایش می دهد. Chainbridge این توانایی را دارد که در نهایت می تواند به هر شبکه blockchain گسترش یابد.


Chainsafe Systems شرکتی است كه به تحقیقات blockchain كمك می كند و در جهت توسعه زیرساخت ها برای Web3 در توسعه لازم روی این سیستم كار می كند. Chainsafe سهم فعال در اکوسیستم های Cosmos ، Polkadot و Filecoin داشته است.
ETC Labs با هدف ایجاد یک فناوری به راحتی قابل دسترسی و با بهترین کیفیت انجام شده است. آنها هدف از استفاده از فناوری برای حفظ برنامه های استراتژیک را همانگونه که در اکوسیستم تنظیم شده وجود دارد. هدف اصلی دستیابی به هدف بهبود زندگی مردم با استفاده از برنامه جهانی تحسین جهانی، اتریوم کلاسیک است.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *