کاقه ارز

قبل از اینکه به یک اخطار سریع درباره چگونگی پیش بینی قیمت cryptocurrency بپردازیم، به طور مختصر توضیح می دهیم که سکه ICX چیست. این امر با دنبال کردن برخی از پیش بینی های برتر قیمت ICX برای کوتاه مدت و برخی دیگر برای بلند مدت (2020 و فراتر از آن) دنبال خواهد شد.
متأسفانه، مانند Icon رمزنگاری رمزگذاری، ICO درست نه ماه پیش بود، در سپتامبر 2017، یافتن هرگونه کارشناس قانونی که پیش بینی قیمت دارد، دشوار است. این موارد بیشتر در مورد رمزنگاریهای بزرگتر مانند بیت کوین و اتریوم وجود دارد. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

سکه ICX چیست؟

قبل از شروع به بررسی برخی پیش بینی های سکه ICX، می پردازیم. ابتدا منطقی است که بطور خلاصه بحث کنیم که واقعاً سکه ICX چیست.
ICX Coin cryptocurrency است. که بومی شبکه ICON است. این برای شبکه Ethereum مانند اتر است. زیرا بسیاری از کارکردهایی که در شبکه رمزنگاری ICON اتفاق می افتد برای استفاده از ارز ICX باید پرداخت شوند.
شبکه ICON به مدت 2 سال در حال توسعه است.

گروه مالی Dayli چیست و چه کاری انجام می دهد؟

 این توسط گروه مالی Dayli ایجاد شده است. گروه مالی Dayli یک شرکت کره ای است که در زمینه نوآوری مالی و فناوری تخصص دارد. اگر تاکنون از صرافی Coinone استفاده کرده اید، ممکن است نام شرکت را تشخیص دهید. آنها در واقع صاحب پلت فرم کره ای هستند که به کاربران امکان خرید و فروش انواع ارزهای رمزپایه را می دهد.
ایده موجود در شبکه ICON این است که “اتصال جهان را بیش از حد” کنید. گروه مالی Dayli در حال ماموریت برای ساختن بزرگترین شبکه غیرمتمرکز است که سیاره تاکنون از آن مطلع بوده است.

ICX


تیم پشت سر ICON در تلاش است تا بستری را برای کاربران ایجاد کند تا بین بلاکچین های مختلف تعامل برقرار کند.  این تعامل با استفاده از قراردادهای پیچیده هوشمند انجام خواهد شد.
توسعه دهندگان این شبکه بهم پیوسته را “جمهوری ICON” می نامند. امید این است که ICON روزی شبکه ای شود که تعامل بین بسیاری از بخش های مختلف زندگی مدرن را فراهم می آورد. این موارد شامل بیمه، مراقبت های بهداشتی، آموزشی، امنیتی، مالی و اقتصادی نمی شود.

آیا Nexus تحت عنوان “ICON جمهوری” قرار دارد؟


 این blockchain تمام blockchain های کوچکتر مختلف که خود جمهوری را تشکیل می دهند را به هم متصل می کند. این بلاکچین های کوچکتر به عنوان انجمن ICON شناخته می شوند. هر یک از این بلاکچین ها قوانین خاص خود را دارند. ICON خود قادر به کنترل نحوه عملکرد هر جامعه نیست.
کاربران عادی می توانند با استفاده از آنچه شهروند گره نامیده می شود. به شبکه ICON متصل شوند. این گره ها سپس می توانند برای تعامل با برنامه های مختلف غیر متمرکز اکوسیستم ICON مورد استفاده قرار گیرند. ارزهای مختلف شبکه با استفاده از مبادله غیرمتمرکز خود ICON معامله می شوند.

آیا کارشناسان پیش بینی های قیمت ICX را ساخته اند؟

متأسفانه، این روزها واقعاً هیچ متخصصی برای پیش بینی قیمت برای altcoin ها وجود ندارد. جان مک آفی از زمانی که خود را به عنوان نامزد انتخاباتی در سمت ریاست جمهوری اعلام کرد و راه اندازی رمز رمزنگاری خود را اعلام کرد، به نظر می رسد اکنون مکالمه قیمت را کاهش داده است.
به نظر می رسد در غیاب گورو امنیت اینترنت، یک سوراخ به شکل متخصص وجود دارد. وب سایت های زیادی مانند MarketInvestor و CoinLiker وجود دارند که می توانیم به دنبال پیش بینی قیمت ICX 2020 بگردیم. با این حال، پیام فرسوده فقط این را تکرار می کنم که حقایق، مشارکت ها و تحولات بلندتر از شماره هایی که از هوای نازک بیرون کشیده شده صحبت می کنند.

ICX

اهداف ICX چیست؟

با اهداف بزرگی که اهداف ICON برای آینده دارد، تیم واضح است که مسیر سختی را در پیش دارد. آنها در وب سایت خود اهداف خود را برای سال 2020 فهرست می کنند. به نظر می رسد که آنها امیدوارند که پروژه خود را به طور کامل تا پایان سال 2020 به پایان برساند.
وب سایت ICON چند بخش مختلف را که بر روی آنها تمرکز می شود آورده است. اینها اوراق بهادار، بیمه، بانک ها، دانشگاه ها و بیمارستان ها هستند. در هر بخش اهداف 2018 و 2020 ذکر شده وجود دارد. در اینجا، من یکی یکی آنها را بررسی خواهم کرد.

آیا آیکون یک سرمایه گذاری خوب است؟

گفتن اینکه آیا ICX سرمایه گذاری خوبی است یا نه در چنین مراحل اولیه توسعه آن بسیار دشوار است.
ممکن است ICON حتی تا اواخر سال 2020 وجود نداشته باشد. درعوض، حتی بسیاری از وحشی ترین پیش بینی های خوش بینانه ترین پیش بینی ها ممکن است بارها و بارها نیز ارزش داشته باشند. اگر در سال 2017 با cryptocurrency آشنا بودید. احتمالاً افرادی را به خاطر می آورید که بخاطر اینکه می گویند یک بیت کوین 10،000 دلار در آن سال وجود دارد، به خاطر خواهید آورد. قیمت سرانجام تقریباً به دو برابر این پیش بینی رسید.
مهمتر از همه، به یاد داشته باشید که همه پیش بینی های قیمت را با احتیاط انجام دهید و همیشه تحقیقات زیادی را برای خود انجام دهید. تحلیل بنیادی سرمایه گذاری ها پادشاه است.

چگونه اهداف می تواند بر قیمت آیکون تأثیر بگذارد؟

این همه بسیار چشمگیر به نظر می رسد و گرافیک های موجود در صفحه وب سایت اختصاص داده شده به نقشه راه بسیار بصری جذاب هستند. با این حال، یک وب سایت عالی لزوماً به معنای این نیست که تیم می تواند چنین اهداف بزرگی را ارائه دهد.
گفته می شود، اگر آنها بتوانند به وعده های خود عمل کنند. ICON با برخی از بزرگترین بخش های زندگی مدرن با موفقیت ادغام خواهد شد.

 اگر از نشانه بومی در کل این صنایع استفاده شود. مطمئناً تقاضای زیادی خواهد داشت و بر این اساس باید قیمت افزایش یابد.
البته هیچ یک از اینها قطعی نیست. حتی اگر تیم موفق به دستیابی به اهدافی باشد که برای آنها تعیین شده است. ممکن است توسط یک سیستم کارآمد و بهتر طراحی شده مورد ضرب و شتم قرار بگیرند. بلوک های دیگری نیز وجود دارند که می توانند مانع از پذیرش ICON شوند. مشکلات فن آوری و مسائل نظارتی فقط دو زمینه هستند که با وجود تکمیل نقشه راه خود، می توانند شاهد کاهش ارزش ICX باشند.

استفاده از آنالیز فنی برای پیش بینی قیمت

برخی از وب سایت های ارائه دهنده پیش بینی قیمت ICX می گویند. که آنها برای برقراری تماس خود از آنالیز فنی استفاده کرده اند. با این حال، مشکل این است که تجزیه و تحلیل فنی یک رشته است که شامل تجزیه و تحلیل دقیق و مداوم نمودارها است.
نمودار صعودی (خوش بینانه) چه می تواند خیلی سریع تبدیل به یک نمودار نزولی (بدبینانه) و برعکس شود؟ تجزیه و تحلیل فنی می تواند بسیار مؤثر در تجارت روزانه (معاملات کوتاه مدت، خرید پایین و فروش بالا) مورد استفاده قرار گیرد.  

ICX

با این حال، در بازاری که بطور شبانه روزی، هفت روز در هفته اجرا می شود. نمودارهای زیر شامل تعهد بزرگی خواهد بود.
برای اهداف سرمایه گذاری بلند مدت، بهترین شاخص آنالیز بنیادی است. تحلیل بنیادی شامل بررسی مسئله ای است که یک پروژه ادعا می کند قادر به حل آن است. شما باید این سؤال را مطرح کنید که آیا بازار چنین اصلاحاتی را می طلبد و شرکت یا تیم تا چه اندازه به وعده های خود اطمینان دارند.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *