کاقه ارز

رمز ارزها از زمان ورود بیت کوین در بازار مورد توجه زیادی قرار گرفته‌اند. با افزایش تقاضا برای ارزهای دیجیتال، نام‌های جدیدی به فهرست رمز ارزها پیوسته‌اند. یکی از این رمز ارزهای جدید، ارز Suterusu (سوتروسو) است. سوتروسو کمی متفاوت از رمز ارزهای معمولی است که باعث جذابیت و سودآوری بیشتر آن برای افراد می شود.

ممکن است قبلا در مورد ارز Suterusu چیزی نشنیده باشید. در این مطلب از معرفی رمز ارزها ، این ارز را به شما معرفی می‌کنیم و تمام اطلاعات مهمی که باید درباره ارز Suterusu بدانید را در اینجا گردآوری کرده‌ایم. با وبلاگ کافه ارز همراه باشید تا با ارز سوتروسو بیشتر آشنا شوید.

Suterusu

ارز سوتروسو چیست؟

امنیت و ناشناس ماندن دغدغه و نگرانی اصلی بسیاری از سیستم عامل‌های بلاک چین است. برای حل این مسئله، ارز سوتروسو مفهوم جدیدی ارائه داده است. به این توسعه دهندگان بلاکچین اجازه می‌دهد بدون هیچ مشکلی یک لایه اضافی از حریم خصوصی مبتنی بر zk-SNARK را پیاده‌سازی کنند. به همین دلیل شعار آن که «راه اندازی صفحه بلاکچین برای حفظ حریم خصوصی با قابلیت همکاری» است تحقق می‌یابد.

ارز Suterusu چه تفاوتی با سایر پیاده‌سازی‌های zk-SNARK دارد؟

سایر برنامه های zk-SNARK نیاز به یکی از موارد زیر را دارند:

  • اندازه‌های اثبات لگاریتمی
  • تنظیم مطمئن: در این بخش، مجموعه‌ای از پارامترهای اصلی ایجاد می‌شوند. این موارد بیشتر برای تولید یک کلید استفاده می‌شود که اثبات معاملات آینده در شبکه را ایجاد و تأیید می‌کند.
  • این دو عامل با ماهیت شفاف و غیرمتمرکز رمز ارزهای ناشناس مغایرت دارند.

از طرف دیگر، ارز Suterusu برای از بین بردن هر دو نگرانی، نسخه به روز شده zk-SNARK را وعده می‌دهد؛ این نسخه zk-ConSNARK نامیده می‌شود. بنابراین، اساسا هیچ اعتمادی تنظیم شده توسط Suterusu وجود ندارد که مجموعه قابل اعتماد را به طور کامل از بین ببرد و اندازه اثبات را پایین نگه دارد. این امر نه تنها باعث افزایش توان عملیاتی می شود بلکه با ناشناس ماندن شرکت کنندگان در معامله، امنیت و حریم خصوصی را نیز حفظ می کند.

رمز ارز Suterusu چیست؟

ارز Suterusu ارز رمزنگاری شده خود را با نام SUTER Token اجرا می‌کند که در مجموع ۱۰ میلیارد عرضه دارد. همچنین به درصدی که برای بخش‌های مختلف ساخته شده تقسیم می‌شود:

  • تیم Suterusu بیش از 4.8٪ از رمزها را در اختیار دارد.
  • 2٪ از توکن‌ها برای فونداسیون مشخص شده‌اند.
  • 16٪ از کل توکن‌ها برای شرکت‌کنندگان در یک فروش خصوصی است.
  • استخراج کنندگان سهام می‌توانند تا 766 tok نشانه‌ها را افزایش دهند.
Suterusu

ارز Suterusu به ایجاد حریم خصوصی جدید در سیستم عامل های بلاکچین یا برنامه های متناسب با سطح ZCash کمک می کند. مانند هر ارز رمزنگاری شده دیگر، SUTER نیز سالانه به نصف کاهش می‌یابد که هر دو سال یک بار مشاهده می‌شود. علاوه بر این، این توکن‌ها در مقایسه با سایر سکه های ناشناس در بازار، کمترین نرخ تورم را دارند.

نظر شما درباره ارز Suterusu (ارز سوتروسو) چیست؟ آینده رمز رز Suterusu را چگونه پیش‌بینی می‌کنید؟ اگر به رمز ارزها علاقمند هستید می‌توانید درباره آن‌ها در وبلاگ کافه ارز بیشتر بخوانید. همچنین کافه ارز بستری مطمئن برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال است.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *