کیف پول Komodo خرید خوبی برای سال 2020 است. هزینه های معامله بسیار کمتر از سیستم عامل های دیگر است، سطح امنیت به طور قابل توجهی بالا است و آینده روشن و باز به نظر می رسد. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید تا با کیف پول های کومودو Komodo آشنا شوید.

رمز ارز کومودو Komodo چیست؟

کومودو سکه، که به عنوان KMD تعیین شده، یک cryptocurrency به باز و غیر متمرکز است. Komodo که توسط همان تیم BitcoinDark (BTCD) ایجاد شده است، در سه ماهه سوم سال 2016 راه اندازی شده است. می توان آن را در یک لحظه به Qtum تبدیل کرد. این نرم افزار خود یک چنگال Zcash است. علاوه بر این، Komodo بر روی پلتفرمی به نام SuperNet کار می کند. پلت فرم بلاکچین منبع باز Komodo معاملات ناشناس، خصوصی و قابل تعویض را انجام می دهد. این معاملات از طریق زنجیره ای از بیت کوین امنیت بیشتری دریافت می کنند. معاملات با استفاده از پروتکل بررسی سلامت به تعویق افتاده (dPoW) انجام می شود.

Komodo Staking Wallet برای هر سیستم عامل

تعیین عنوان “بهترین کیف پول برای Komodo ” به این بستگی دارد که در کدام پلتفرم فعالیت می کنید. هنوز، ما یک نوع داریم که برای همه مناسب است.
کیف پول آگاما یک کیف پول رمزنگاری خوب Komodo است. که توسط SuperNet ساخته شده است. این کیف پول در حال حاضر به طور فعال در حال توسعه است. در رابطه با اضافه کردن و آزمایش عملکردهای جدید، ممکن است تعدادی از مشکلات در کار بوجود بیاید. اگر قصد دارید نقل و انتقالات زیادی انجام دهید یا مقادیر زیادی Komodo نگه دارید، بهتر است از کیف پول Komodo CLI استفاده کنید. توسعه دهندگان هشدار می دهند: ‘هشدار! کیف پول ما در اوایل بتا است! لطفاً از آن به عنوان کیف پول اصلی رمزنگاری خود استفاده نکنید

Komodo


Agama اخیراً توانایی خود را در تضمین امنیت کاربر به اثبات رسانده است. سازنده کیف پول ارز رمزنگاری شده Agama Komodo برای اطمینان از ایمنی پس انداز مشتریان خود، اقدامی بسیار غیرمعمول انجام داد. Komodo به منظور محافظت از کاربران در برابر هکرها، کیف پول آنها را هک کرد و ارز رمزنگاری شده ذخیره شده در آنها (8 میلیون KMD و 96 بیت کوین) را به کیف پول خود منتقل کرد. Komodo قادر به ایمن کردن همه کیف پول های آسیب دیده نبود، بنابراین به کاربران متاثر توصیه می شود پول خود را به آدرس های دیگر منتقل کنند. نسخه کیف پول Verus به خطر نیفتاده و ایمن است. این کیف پول Komodo هم برای ios و هم برای اندروید مناسب است.

کومودو Ledger Wallet 

Ledger Nano S امن ترین کیف پول Komodo است که می توان تصور کرد.
کیف پول سخت افزاری وسیله ای است. که برای ایجاد سطح امنیتی اضافی هنگام تعامل با ارزهای رمزپایه ایجاد شده است. معمولاً از کلید منحصر به فرد خود برای جابجایی وجه استفاده می کنید. اما مسئله این است که اگر رایانه شما توسط بدافزار هک شده یا به ویروس آلوده شده است. می توان این کلیدهای مخفی را ربوده و برای سرقت ارز استفاده کرد. با استفاده از کیف پول سخت افزاری، کلیدهای خصوصی در دستگاه ذخیره می شوند. و هرگز به رایانه منتقل نمی شوند. به این معنی که حتی اگر نرم افزارهای مخربی روی آن قرار بگیرند. کلیدهای خصوصی شما ایمن خواهند ماند. 

با کمک کیف پول Komodo Ledger می توانید اطمینان و اطمینان کامل از ارز رمزنگاری شده خود را تضمین کنید.  حتی در صورت ورود به آدرس شما که ارزهای رمزپایه شما در آن ذخیره شده است. مهاجمان نمی توانند آن را به جایی ارسال کنند. زیرا همه تراکنش ها نیاز به تأیید در Ledger Nano S دارند.
با کمک کیف پول Komodo Ledger می توانید اطمینان و اطمینان کامل از ارز رمزنگاری شده خود را تضمین کنید. حتی در صورت ورود به آدرس شما که ارزهای رمزپایه شما در آن ذخیره شده است، مهاجمان نمی توانند آن را به جایی ارسال کنند، زیرا همه تراکنش ها نیاز به تأیید در Ledger Nano S دارند.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *