کاقه ارز

اومیسه گو امکان ورود به سیستم مالی و قابلیت همکاری را از طریق شبکه عمومی OMG غیر متمرکز را فراهم می کند. این یک راه حل مقیاس گذاری برای سرمایه گذاری در blockchain اتریوم است. و باعث می شود معاملات شفاف و همتا به همسالان در زمان واقعی انجام شود. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه اشید.

اومیسه گو چیست؟

اومیسه گو شبکه غیر متمرکز خدمات مالی خودمختار را در سراسر کشور، طبقات دارایی و برنامه های کاربردی تسهیل می کند. شبکه یک blockchain پلاسما ضد سهام و بی نهایت مقیاس پذیر با تبادل غیر متمرکز در لایه اصلی اجماع خود است. ساخت پلاسما امنیت و مقرون به صرفه بودن و تسویه حساب را برای کلیه برنامه های مالی که در شبکه OMG اجرا می شوند، امکان پذیر می کند. OMG نشانه ارائه خدمات مالی با کیفیت برای همه است.

مزایای OmiseGo چیست؟

  • دسترسی. از طریق منبع باز، SDK با برچسب سفید، ارائه دهندگان کیف پول دیجیتالی می توانند به شبکه عمومی اومیسه گو وصل شوند. تا کاربران بتوانند هرگونه دارایی دیجیتالی از جمله ارزهای رمزپایه و فیات را معامله کنند.
  • قابلیت همکاری. برنامه های مالی، مانند کیف پول، می توانند از طریق شبکه اومیسه گو یکپارچه با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. کاربران همچنین می توانند دارایی های خود را از پروتکل های مختلف blockchain مانند بیت کوین معامله کنند.

چگونه سکه OMG را ذخیره کنیم؟

اومیسه گو یک نشانه مبتنی بر ERC20 Ethereum است. و می تواند در کیف پول های استاندارد Ethereum از جمله Mist ، Parity و MyEtherWallet ذخیره شود. از کیف پول های سخت افزاری مانند لجر یا Trezor نیز می توان برای امنیت بیشتر استفاده کرد.

چگونه سکه اومیسه گو را خریداری کنیم؟

تعدادی از سیستم عامل های مبادله ای که OMG را در برابر ارزهای فیات و سایر ارزهای رمزپایه ای قرار می دهند: Binance، DigiFinex، Huobi Global، OKEx، Upbit و بسیاری دیگر. همیشه ممکن است مناسب ترین قیمت سکه QTUM را در CoinMarketCap بررسی کنید .

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *