کاقه ارز

Ravencoin پروژه‌ای است که در صحنه منفجر شده است. تقاضا برای RVN به سطح بی سابقه ای رسید زیرا در تعدادی از صرافی ها ذکر شده است.
این چنگال بیت کوین یکی از معدود سکه هایی است. که هنوز می توانید با یک GPU از آن معدن بگیرید. در حقیقت، توسعه دهندگان Ravencoin به طور خاص این زنجیره را طراحی کرده اند تا در برابر تهدیدی که توسط سکوهای معدن ASIC و تمرکز معدنچی ایجاد می شود، مقاوم باشند.
با این حال، آیا واقعاً ارزش آن را دارد که مورد توجه قرار دهیم؟
در این بررسی کامل Ravencoin ما سعی خواهیم کرد که به تمامی سوالات شما پاسخ دهیم. ما همچنین به پتانسیل پذیرش و موارد استفاده طولانی مدت و قیمت پتانسیل RVN نگاهی خواهم داد. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

Ravencoin چیست؟

Ravencoin در سال 2017 به عنوان چنگال کد منبع باز بیت کوین به عنوان روشی برای نگهداری دیجیتالی دارایی ها و انتقال آسان آنها بین طرفین ایجاد شد. این مورد خاص مورد استفاده Ravencoin در تقابل با بیت کوین اصلی بود که به عنوان راهی برای انتقال ارزش بین افراد طراحی شده است.
پس از اولین Ravencoin در تاریخ 31 اکتبر 2017، اولین سکه ها در 3 ژانویه 2018 استخراج شدند. این تاریخ به عنوان نهمین سالگرد آغاز بیت کوین قابل توجه است. هیچ معدن قبلی Ravencoin وجود نداشت.
Ravencoin با یک برنامه توسعه مرحله ای در محل ایجاد شد.

Ravencoin

 کار بر روی blockchain ادامه دارد. و تاکنون توسعه دهندگان قابلیت blockchain و mining و همچنین امکان ایجاد دارایی های منحصر به فرد را ایجاد کرده اند. آنها همچنین یک الگوریتم منحصر به فرد با نام x16r ایجاد کرده اند که امکان استخراج Proof-of-Work را فراهم می کند. و در عین حال مقاومت ASIC را نیز حفظ می کند.
انتظار می رود که به روزرسانی های آینده در blockchain امکان صدور پاداش برای دارندگان RVN، سیستم پیام رسانی، قابلیت رای گیری، یک حالت سازگاری فراهم شود که به دارایی های تازه ایجاد شده اجازه می دهد دقیقاً مانند RVN ، LTC یا بیت کوین برای ادغام آسان در مبادلات، کیف پول ها ظاهر شوند.

چرا Ravencoin بی نظیر است؟

یکی از بارزترین تغییراتی که در ایجاد Ravencoin ایجاد شده است. استفاده از الگوریتم تازه توسعه یافته x16rv2 است. به طور خاص توسعه داده شد تا معدن PoW را امکان پذیر سازد. اما از مرکزیت ناشی از استخراج ASIC دور شود.
آنچه الگوریتم x16rv2 را منحصر به فرد می کند این است. که با استفاده از 16 الگوریتم مختلف هشینگ مختلف و به طور تصادفی یکی از موارد استفاده را انتخاب می کند. این تصادفی سازی توسعه ASIC را که می تواند از x16rv2 بهره ببرد، بسیار دشوار می کند. و به هر کسی امکان می دهد بدون منافع با سکوهای قدرتمند ASIC مین گذاری Ravencoin را انجام دهد.

Ravencoin


تیم Ravencoin همچنین اعلام کرده است که اگر یک دکل ASIC با قابلیت ماین سازی شبکه Raven ایجاد شود. الگوریتم های مورد استفاده در x16rv2 را تغییر می دهد. این دقیقاً همان کاری است که آنها در اکتبر 2019 انجام دادند وقتی که آنها از x16r به x16rv2 را صرفاً به ظن سخت گیری های ASIC در استخراج شبکه ارتقا دادند.

سایر تغییرات بیت کوین که هنگام ایجاد ریون کوین ایجاد شده شامل موارد زیر است:

  • کل عرضه سکه 21 میلیارد و نه 21 میلیون؛
  • زمان بلوک از 10 دقیقه به 1 دقیقه کاهش می یابد.
  • پاداش اولیه بلوک 5000 RVN و نه 50 BTC؛
  • برنامه هایی برای اضافه کردن آینده در رای گیری، پیام رسانی، و جوایز ثابت.
  • افزودن توانایی صدور و انتقال دارایی و ایجاد دارایی های بی نظیر.

اهداف Ravencoin

“حرکت امن و آزاد دارایی های مختلف با استفاده از کد منبع آزاد که به طور مداوم بهبود می یابد.
هنگامی که blockchain ها شروع به نفوذ در اقتصادهای جهانی می کنند. نحوه عملکرد بازار سرمایه نیز تغییر خواهد کرد. سرانجام، آنها می گویند مرزهای جغرافیایی و حوزه های قضایی دولت با توجه به اینکه تجارت در مرزها به طور فزاینده ای بدون اصطکاک انجام می شود، اهمیت فزاینده ای پیدا می کند.
هنگامی که مشاهده شد افراد می توانند ثروت قابل توجهی را با استفاده از بیت کوین یا سایر ارزهای رمزنگاری شده از سرتاسر جهان جابجا کنند، خواهان داشتن توانایی یکسان با سایر دارایی ها مانند سهام، ملک یا کالاهای فیزیکی مانند طلا و روغن هستند.

در ریون کوین چه چیزی قابل انتقال است؟

سازندگان Ravencoin لیستی از موارد استفاده بالقوه را در داخل کاغذ سفید تهیه کردند. اما آنها تأکید کردند که لیست آنها تنها پیشنهاداتی است. و این که تقریباً هر چیزی را می توان با شبکه Raven ارسال کرد زیرا این دقیقاً همان چیزی است که برای آن ایجاد شده است.
برخی از پیشنهادات ارائه شده در کاغذ سفید شامل میله های طلا یا سکه ها، ارز فیات بدنی، آثار نادر هنری، کارهای املاک و مستغلات، کارت های هدیه، دارایی های درون بازی، بلیط های الکترونیکی و بسیاری موارد دیگر است.
هر یک از این دارایی ها می توانند با یک نشانه غیر منقول در شبکه Raven نمایش داده شوند. با اینگونه نشانه ها توسط کاربران بر روی پلتفرم Ravencoin بطور آزاد ایجاد می شود.

امنیت

یکی از اهداف اصلی بیان شده Ravencoin امنیت با دارایی های مختلف زیادی است. که در این صندوق ذخیره می شوند. این blockchain تقریباً به همان روش بیت کوین کار می کند و همان سطح امنیتی را که بیت کوین ارائه می دهد، دارد.
توابع Ravencoin با یک جامعه معادن قوی و توزیع گسترده ای فعالیت می کند. حریم خصوصی به عنوان یک جنبه گنجانده شده است. که Ravencoin کاملاً از جدایی ذاتی بین هویت کاربر و آدرس کیف پول آنها استفاده می کند.
توسعه دهندگان همچنین متعهد به بهبود مستمر شبکه raven بوده اند و گفته اند که هر فناوری جدید که باعث افزایش امنیت سیستم یا حفظ حریم شخصی کاربران شود، در هر زمان ممکن در Ravencoin اجرا می شود.

معدن Ravencoin

وب سایت Ravencoin می گوید که از استفاده از یک ماین قبل جلوگیری می کند. بنابراین همه کاربران از فرصت برابر برای جمع آوری سکه های RVN برخوردار خواهند بود. اثبات کار به عنوان الگوریتم اجماع انتخاب شد. بنابراین Ravencoin می تواند از ساختن یک دیوار محافظت گسترده تر در برابر تلاش های بعدی برای سانسور و دستکاری استفاده کند.

تیم Ravencoin

تیم Ravencoin در وب سایت ذکر نشده است. اما می دانیم که کاغذ سفید توسط مشاور blockchain Bruce Fenton و توسعه دهنده نرم افزار Tron Black امضا شده است.
بروس فنتون مشاور بنیاد بیل و ملیندا گیتس بوده و همچنین بنیانگذار کنفرانس بیت کوین دبی است. Tron Black اخیراً توسعه دهنده اصلی نرم افزار برای Medici Ventures بود.
این کاغذ سفید همچنین به توسعه Ravencoin به بیش از 430 توسعه دهندگان بیت کوین بی نام اعتبار می دهد. البته همه آنها به طور مستقیم روی این پروژه کار نکرده اند. اما این تصدیق گسترده از توسعه دهندگان، فلسفه های منبع باز و عدم تمرکز را به بهترین وجه نشان می دهد.
در مورد Ravencoin از فناوری منبع باز استفاده شده است. تا بتواند با بهره گیری از محصولات و خدمات ایجاد شده توسط بسیاری از آنها، بهترین محصول ممکن را تولید کند.

خرید و ذخیره RVN

اگر قصد خرید و فروش RVN را دارید، نسبتاً گسترده مبادله ای دارید. بیشترین حجم معاملات مربوط به CoinEx است. اما در DigiFinex ، BitForex و Binance نیز حجم مناسبی پیدا خواهید کرد.
مبادلات دیگری نیز وجود دارد که حجم آن برای دستیابی به تجارت خوب کافی است. شما حتی می توانید RVN را با دلار آمریکا در صرافی Binance US خریداری کنید.
حجم معاملات نسبتاً خوب در سراسر این صرافی ها پخش شده است. به این معنی که نقدینگی در هیچ مکان خیلی متمرکز نیست. در کتاب های سفارشات فردی، شما همچنین یک پیشنهاد منطقی برای توزیع با گردش مالی گسترده دارید. این امر را می توان با مراجعه به کتاب سفارش RVN / USDT Binance تأیید کرد.

Ravencoin


Ravencoin دارای کیف پول رومیزی و موبایل است که برای بارگیری از وب سایت خود در دسترس است. نسخه هایی برای Windows ، Mac OS و Linux برای نسخه های دسک تاپ و Android و iOS برای نسخه های موبایل وجود دارد.
همچنین تعداد خوبی از کیف پول های شخص ثالث با پشتیبانی از RVN از جمله کیف پول Exodus، کیف پول Cobo و کیف پول اتمی وجود دارد. و برای کسانی که امنیت را ترجیح می دهند، یک کیف پول کاغذی نیز از وب سایت Ravencoin موجود است، یا می توانید RVN خود را در کیف پول سخت افزاری Trezor ذخیره کنید.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *