logo کاقه ارز


شرکت Gemini تراست، LLC ، که به عنوان ساده ترین افراد مشهور مشهور است. یکی از صرافی های با نظم و انضباط در جهان است که به بهترین وجه تنظیم شده است. این شرکت در سال 2014 توسط کامرون و تایلر وینکلووس همان دوقلوهای Winksvoss که در اوایل فیس بوک نقش آفرینی می کردند، تأسیس شد. در ادامه مقاله با کافه ارز همراه باشید.

بورس Gemini چیست؟

جمینی یک شرکت معتمد نیویورک است. که توسط وزارت امور خارجه ایالت نیویورک خدمات مالی (NYDFS) تنظیم شده است. در ژوئن سال 2016، این صرافی تبدیل به اولین صرافی مجاز ETH در جهان شد. در ماه مه سال 2018، جمینی به اولین صرافی مجاز Zcash در جهان تبدیل شد.

در حالی که سایر مبادلات ارز تعداد زیادی ارز و گزینه را در اختیار شما قرار می دهند. جواهرات تمرکز روی انجام چند کار مهم را به درستی متمرکز می کنند. به عنوان مثال فقط در ایالات متحده، کانادا، انگلستان، کره جنوبی، هنگ کنگ و سنگاپور کاربران ارز را می پذیرند. Gemini نیز تنها در تعداد معدودی از بازارها فعال است. و جفت هایی با ترکیب BTC ، USD ، ETH ، LTC ، BCH و ZEC را ارائه می دهد.

Gemini

آیا Gemini برای همه ایده آل است؟

نکته جالب دیگر در مورد جمینی این است که هم برای معامله گران مبتدی و هم تاجران پیشرفته ایده آل است. این پلتفرم به اندازه کافی ابزارهای مبتدی و گزینه های رابط کاربری دارد که بتواند کسی را خریداری کند که اولین بیت کوین را خریداری کند. همچنین دارای ابزارهای تجارت پیشرفته و گسترده ای برای دلجویی از تجار با تجربه تر است. البته، جمینی نیز یک راه حل کامل برای حضانت در زمینه رمزنگاری دارد که باعث می شود. موسسات بزرگ سرمایه گذاری از هر زمان دیگری راحت تر به کریپتو بپردازند.

برای افزودن به لیست دلایل اعتماد به Gemini مبادله از معدود موارد موجود در فضای رمزنگاری است. كه توسط یكی از مؤسسات حسابداری Big Four ممیزی شده است: Gemini توسط Deloitte حسابرسی شده است. با نظارت و نظارت گسترده نظارتی، می توان به آسانی فهمید که چرا جغرافیایی اعلام می کند “استانداردی را برای امنیت سایبان رمزنگاری تعیین کرده است.

در نهایت، Gemini با برخی از بزرگترین بازیکنان صنعت از جمله Kraken ، Bitstamp ، Binance ، Bittrex و Coinbase در حالی که مبادله ای بسیار تنظیم شده با ارز رمزنگاری را انجام می دهد، رقابت می کند. خواندن را ادامه دهید تا از مزایای دوقلوها، از جمله نحوه کار مبادله استفاده کنید.

ویژگی های Gemini

از ویژگی های اصلی Gemini می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ستاره جمینی USD (GUSD) Stablecoin :
پس از جنجال برانگیختن در مورد stablecoin Tether ، USDT، پدیدار شد. که Gemini تصمیم به راه اندازی stablecoin خاص خود گرفت. USD Gemini یا GUSD یک استابلاکوی کاملاً وثیقه ای است. که در بسیاری از معاملات روی پلت فرم جمینی (و سایر مبادلات) مورد استفاده قرار می گیرد. هر GUSD در گردش با 1 دلار در ذخایر جمینی پشتیبانی می شود، و این ذخایر ماهانه مورد بازرسی قرار می گیرند و نتایج آن به صورت آنلاین منتشر می شود.

در محدوده زمانی معین اقدام به خرید :
پشتیبانی برج جوزا در محدوده زمانی معین اقدام به خرید، به شما اجازه برنامه خرید در محدوده زمانی معین در سراسر هر دارایی برج جوزا ذکر شده است. اگر به عنوان مثال می خواهید برای هر 18 ماه هر ماه 0.5 BTC بخرید، می توانید با Gemini این کار را انجام دهید.

امنیت سایبری پیشرفته :
جمینی ادعا می کند که استاندارد سایبر رمزنگاری شده را تنظیم کرده است و آنها اجرا نمی شوند. خدمات حضانت درجه دوقلو، دارایی مشتریان را ایمن نگه می دارد. Gemini همچنین سیستم ذخیره سازی آفلاین اختصاصی خود را توسعه داده است. به همین دلایل، جمینی یکی از نامهای قابل اعتماد در بازی است.

ویژگی های جزئی:

کاملاً بیمه شده :
در اکتبر سال 2018 Gemini اعلام کرد که بیمه دارایی دیجیتالی را دریافت کرده است که شامل نشانه ها و سکه های موجود در بورس است. این بیمه توسط واسطه شرکت Aon، یک شرکت مشاوره ای در زمینه ریسک در لندن انجام می شود و تحت تأیید یک کنسرسیوم از شرکتهای معتبر جهانی است. بدیهی است، این گروه بیمه به اندازه کافی تحت تأثیر امنیت دارایی دیجیتال جمینی قرار گرفته اند که احساس راحتی در دارایی ها می کنند.

معاملات اساسی و پیشرفته :
Gemini طیف وسیعی از گزینه های تجاری از جمله محدودیت خرید / فروش، توقف خرید و فروش، OCO،، خوب تا روز (GTD) و معاملات خرید و فروش بازار را ارائه می دهد. این که آیا می خواهید فقط با نرخ فعلی بازار سکه بخرید، یا انواع سفارشات پیچیده تری را ایجاد می کنید، Gemini گزینه های معاملاتی برای پاسخگویی به نیازهای شما دارد.

سپرده از طریق کارت های بانکی :
بسیاری از صرافی های Cryptocurrency با کیفیت پایین، کارت اعتباری یا بدهی را به دلیل نگرانی از تقلب نمی پذیرند. اما جمینی کارتهای اعتباری و بدهی را از ویزا، مستر کارت و آمریکایی اکسپرس پذیرفته است. همچنین می توانید پول را از طریق بانکهای آمریکایی به صرافی منتقل کنید.

Cryptoverse را بخرید :
آیا می خواهید با یک خرید واحد در کل صنعت رمزنگاری سهم بگیرید؟ آیا می خواهید چندین ارز رمزپایه را خریداری کنید بدون اینکه به طور جداگانه هرکدام را خریداری کنید؟ Gemini دارای گزینه ای به نام Buy The Cryptoverse است (اصطلاحی که این شرکت در حقیقت از آن استفاده کرده است) که به شما امکان می دهد بلافاصله تعداد معینی ارزهای اصلی را خریداری کنید.

جواهرات ارز و جفت در جمینی

جمینی همه ارزهای رمزپایه و فیات زیر را با گزینه های مختلف جفت سازی ارائه می دهد:

 • BTC
 • دلار آمریکا
 • LTC
 • BCH
 • ZEC
Gemini

روش های سپرده و برداشت از جواهرات پشتیبانی می کند

جمینی سپرده ها را از طریق نقل و انتقالات بانکی ایالات متحده یا از طریق کارتهای اعتباری و بدهی (ویزا مستر کارت یا آمریکن اکسپرس) قبول می کند.
می توانید پول را از جمینی به کیف پول BTC یا ETH برگردانید. یا می توانید از طریق انتقال سیم به یک حساب USD برگردید.

مزایا و معایب Gemini :

مزایا

 • Gemini به طور گسترده ای در ایالت نیویورک تنظیم می شود
 • استفاده در دستگاههای رومیزی و موبایل آسان است
 • راه حل های حضانت امن و درجه یک
 • خدمات عالی مشتری

معایب

 • Gemini هزینه بالاتر از مبادلات قابل اعتماد کمتر
 • KYC گسترده و فرآیند تأیید لازم است
 • تعداد کمی از سکه ها و کشورهای پذیرفته شده

تجارت جمینی


روند تجارت جمینی ساده است. گزینه های تجاری موجود شامل:

سفارشات بازار : شما با بهترین قیمت فعلی موجود در بازار خرید یا فروش می کنید.

Limit Order : شما با قیمتی خاص خریداری و یا می فروشید (قیمت یا محدودیتی را که می خواهید بخرید یا بفروشید) وارد می کنید.

Limit FOK (پر کردن یا کشتن) : سفارشات FOK کاملاً لغو می شوند، مگر اینکه آنها را فوراً یا با قیمتی بهتر از آنچه تعیین شده پر کنید. به طور معمول، این مورد برای سفارشات بزرگتر مورد استفاده قرار می گیرد.

سفارشات IOC را محدود کنید (فوری یا لغو) : یک سفارش IOC بلافاصله با قیمتی خاص یا بهتر یا با قیمت دیگری پردازش می شود یا در غیر این صورت لغو می شود.

Gemini

سفارشات MOC را محدود کنید (ایجاد یا لغو کنید) : سفارش MOC با قیمت مشخص در کتاب سفارش باقی می ماند. اگر هیچ بخشی از سفارش بلافاصله قابل تکمیل نباشد ، کل سفارش لغو می شود.

سفارشات محدود AO (فقط حراج) : یک سفارش محدود AO بر روی کتاب سفارش حراج استوار است و در نتیجه حراج ، با قیمت مشخص یا بهتر از یک قیمت مشخص پر می شود. هر مقدار که پر نمی شود لغو می شود.

IOI Limit (نشان دادن علاقه) : یک سفارش LOII گردش کار معاملات بلوک جمینی را به نقدینگی منبع برای مقادیر بزرگ بلوک آغاز می کند.

دو معامله اخیر بیشتر مربوط به سرمایه گذاران نهادی است و بعید به نظر می رسد که سرمایه گذاران خرده فروشی از آن استفاده کنند. با این حال، انواع تجارت پیشرفته تری برای کسانی که به آنها احتیاج دارند وجود دارد.

اعتماد و حفظ حریم خصوصی

جمینی بسیار شفاف و قابل اعتماد است. جمینی به عنوان یک شرکت قابل اعتماد در نیویورک تحت نظارت وزارت خدمات مالی نیویورک تأسیس شده است. جمینی در هر مرحله از عمل شفاف است. سپرده های جمینی USD (GUSD) آنها ماهانه مورد بازرسی قرار می گیرند و نتایج آن به صورت آنلاین منتشر می شود. Gemini همچنین توسط شرکت حسابداری Big Four Deloitte حسابرسی شده است. در کل، جمینی به طور شایسته یکی از معتبرترین اسامی در صنعت رمزنگاری است.

خدمات مشتری

Gemini یک سیستم ارسال بلیط Zendesk را ارائه می دهد. می توانید از موضوعات پشتیبانی مختلف مانند “حساب من” یا “امنیت” انتخاب کرده و درخواست خود را توضیح دهید. خدمات 24 ساعته در روز، 7 روز در هفته در دسترس است و جیمی تمایل دارد در طی 1 تا 2 روز کاری به بلیط ها پاسخ دهد. با این حال، برخی از کاربران ممکن است ناراحت باشند که Gemini خط چت زنده یا شماره تلفن رایگان ندارد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.