logo کاقه ارز

اگر همیشه به فکر سرمایه گذاری در ارزهای رمزنگاری شده بوده اید اما به دلیل نوسانات موجود در بازار خودداری کرده اید، باید بدانید اکنون بهترین زمان برای سرمایه گذاری در ارزهای رمزنگاری شده است. به جز یک یا دو سقوط غیرمنتظره، بازار رمزنگاری با نرخ بی سابقه ای رو به رشد بوده است و باعث شده است که بسیاری از افراد طی این سالها به سود برسند. دلیل موفقیت در این صنعت فقط رمز و ارزهای ارز مانند بیت کوین نیست بلکه فناوری زیر بنایی به نام blockchain است. بنابراین، اگر نمی دانید چه موقع یا چرا باید سرمایه گذاری در رمزپایه را انجام دهید، در این مقاله با کافه ارز همراه باشید تا با مهمترین دلایل آن آشنا شوید.

بازده عظیم سرمایه گذاری

البته دلیل اصلی هرکسی برای سرمایه گذاری در کاری، پول یا سود است. اگر پول هدف شما باشد، بازار رمزنگاری شما را ناامید نخواهد کرد. به عنوان مثال، بیت کوین تقریباً در 4 سال گذشته (2016-2020) تقریباً 500٪ بازده تولید کرده است. در حالی که بازده سهام های سنتی تنها 20٪ است. اگر در مورد ETH صحبت کنیم، بازده حتی برتر بوده است. در بازه زمانی بین سال 2017 و 2019، قیمت ETH تقریبا 46 برابر افزایش یافته است. این بدان معنی است که سرمایه گذاران بازپرداخت حدود 4600٪ دریافت کرده اند.

بیایید فقط سکه های بزرگ مانند BTC و ETH را فراموش کنیم و در مورد سایر سکه های کمتر شناخته شده صحبت کنیم. 

سکه تایتان، یک ارز دیجیتالی که تنها 2 سال قدمت دارد. این سکه در مدت زمان 1 سال (آوریل 2019 – ژانویه 2020) حدود 100٪ بازده به سرمایه گذاران خود داد که این بیش از هر سهام یا بازده صندوق متقابل است. نکته ای که تقریباً در همه ارزهای رمزپایه جدید مشاهده خواهید کرد این است که همه آنها با یک هدف خاص همراه هستند یا یک مشکل در دنیای واقعی را حل می کنند، که عامل اصلی محرک برای ارزش سکه است. با این حال، قبل از سرمایه گذاری روی سکه های جدید، مطمئن شوید که تحقیق خود را انجام داده و همه چیز را درباره سکه و تیم تحقیق کنید تا اطمینان حاصل کنید که در یک پروژه کلاهبرداری سرمایه گذاری نمی کنید.

بازار سرمایه گذاری Cryptocurrency هنوز در مراحل رشد است

با وجودی که حدود 10 سال است که ارزهای رمزپایه وجود دارد، اما هنوز هم بسیاری از مردم درک همه امور مربوط به تجارت (خرید، فروش، نگه داشتن) ارزهای رمزنگاری شده ندارند. علاوه بر این، دستیابی به این ارزهای دیجیتالی و مبادلات تجاری با آنها، همچنان محدودیت هایی در بعضی از کشور ها دارد. به همین دلیل است که بسیاری از افراد، به ویژه سرمایه گذاران تازه کار، تصمیم می گیرند که از ارزهای رمزنگاری شده دور بمانند. اما این یک فرصت خارق العاده برای سایر سرمایه گذاران که می خواهند شانس خود را در این زمینه امتحان کنند ایجاد می کند. البته، پتانسیل رشد در صنعت رمزنگاری همیشه زیاد است. بنابراین هرچه زودتر شروع به یادگیری کنید، مزایای بیشتری را می توانید برداشت کنید.

توانمند سازی اقتصاد غیر متمرکز

همانطور که قبلاً گفتم، قدرت واقعی Cryptocurrency در فناوری زیرین قرار دارد که blockchain نام دارد. Blockchain یک فناوری توزیع شده است که امکان انتقال داده های دیجیتالی را به امکان پذیر می کند. بنابراین، اگر شما طرفدار اقتصاد غیر متمرکز هستید و می خواهید راهی برای انجام معاملات بدون رضایت بانک ها و سایر مقامات متمرکز باشید، راه حل blockchain است. Blockchain یک اقتصاد غیر متمرکز را به دست می آورد و قدرت را از مقامات مرکزی می گیرد. به عبارت دیگر، این فناوری به شما امکان می دهد هر نوع معاملات مالی را انجام دهید. بدون اینكه به موسسات یا واسطه ها مانند بانك ها وابسته باشید و یا مبلغی را برای آن پرداخت نکنید.

سکه هایی مانند بیت کوین وجود دارد که می تواند برای انجام پرداخت به روشی کاملاً غیرمتمرکز به هر کسی، در هر جای دنیا و با مبلغ معاملاتی بسیار ناچیز، مورد استفاده قرار گیرد.

سرمایه گذاری

علاوه بر این، شما کنترل کاملی بر پول خود و نحوه مدیریت، پردازش و غیره به دست می آورید. مانند این است که بانک خود را با قوانین خود داشته باشید. قدرت یک شبکه غیرمتمرکز مانند blockchain بستگی به این دارد که چه تعداد کاربر به سیستم اعتماد دارند و از آن استفاده می کنند. بنابراین، هرچه کاربران بیشتر منابع خود را برای انجام محاسبات و انجام معاملات انجام دهند (فرآیندی به نام “استخراج“) در یک blockchain، شبکه قوی تر خواهد بود. بنابراین، به جای مخالفت با آن، چرا برای ایجاد اقتصادی غیر متمرکز دست به دست هم نمی دهیم؟

فرصت انجام کارهای بزرگ

هیچ کس به یاد نخواهد آورد که چه کسی در انقلاب رمزنگاری سال 2017 سودهای بزرگی کسب کرده است. چیزی که همه به خاطر خواهند آورد این است که چه کسی از فرصت های جدید استفاده کرده است. به عنوان مثال، در دهه 90 که اینترنت در مرحله نوظهور خود بود، افرادی مانند سرگئی برین و لری پیج از فرصتی برای ایجاد (گوگل) استفاده کردند، که در نهایت آنها را نه فقط مشهور بلکه بسیار ثروتمند ساخت. به طور مشابه، شما می توانید از این فرصت برای ایجاد چیزهای جدید، یک محصول یا خدمات یا یک پروژه، براساس فناوری blockchain استفاده کنید که یک مشکل در دنیای واقعی را حل می کند.

به عنوان مثال، سیستم پرداخت دیجیتالی بیت کوین در صورت پذیرش گسترده، مسائل مربوط به پرداخت مرزی مانند هزینه بالای تراکنش، زمان پردازش و نیاز واسطه ها را برطرف می کند. بنابراین، اگر شما کسی هستید که فقط به دنبال پول نیستید بلکه می خواهید چیزی بزرگتر از زندگی داشته باشید، این فرصتی است برای خلق چیزی که ارزش و آینده خوبی دارد.

نتیجه کلی درباره سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه

اکنون بهترین زمان برای ارتباط با ارزهای رمزنگاری و blockchain است. دنیای رمزنگاری در حال رشد است. به احتمال زیاد می توان نحوه انجام معاملات دیجیتالی، انتقال داده و پول و بسیاری موارد دیگر را تغییر داد. این روش غیر متمرکز در انجام امور خیلی زود به یک هنجار تبدیل می شود. محصولات و خدمات جدید هر روز بر روی پلتفرم blockchain تولید و راه اندازی می شوند. جهان در حال پذیرش رمزهای ارز به صورت های گسترده است.

در صورت نیاز به خرید ارزهای دیجیتالی می توانید از خدمات منحصر به فرد کافه ارز استفاده نمایید. کافه ارز مفتخر به انجام سفارشات شما به صورت 24 ساعته و اتوماتیک می باشد. کافه ارز با کادری مجرب و با تجربه افتخار خدمت به هم میهنان با تضمین بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را دارد.

به این مقاله امتیاز دهید
مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.